• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

maral73
maral73
من با جای چنگالش خیلی مشکلی ندارم😍 تصدقشون برم خیلی موجودات حساسین🥰
ولی سوالم بیشتر مسئولیت نگهداریشه
مخصوصا چون ما اینجا تنهاییم و کسیو نداریم بذاریمش پیشش برا مسافرت رفتن و اینا، کلا خیلی داریم سبک سنگین میکنیم که بگیریم اصلا یا نه...😁
zeynabgol
zeynabgol
همون معلمم میگفت گربه گاهی تا یه سال خیلی وحشب بازی درمیاره وسایلو خراب میکنه و اینا ولی بعدش یهو انگار بالغ میشه دیگه خیلی دستی و مهربون میشه. بعد میگفت خونه نباید تنها باشه چون قلمرو مشخص میکنه و نباید با کسی که تا حالا ندیده یا صمیمی نیست باهاش بذارینش چون افسردگی میگیره ینی پیش هرکس میخواین بدارین باید قبلش هرچند وقت یه بار دیده باشه و باهاش بازی کرده باشه
  • دابل‌لایک
امتیازات: maral73
maral73
maral73
مررررسی!!
اطلاعات جدید و مفیدی بود!❤️❤️❤️
و خب البته تصمیم‌گیری رو سخت‌تر هم کرد برام 😂
من به هوای این بودم که لااقل برا سفرهای کوتاه دو سه روزه تنها بذارمش خونه... با غذا و آب و خاک کافی!
شاید بهتر باشه دوتا گربه بیارم😂🤦‍♀️ لااقل تنها نباشن...
zeynabgol
zeynabgol
اون چهار تا گربه داشت میگفت بار اول سه تا داشتم گذاشتمشون توی اتاق درو بستم، تقریبا یه روز و نصفی خونه نبودم، برگشتم دیدم روکش صندلی و کاغذ دیواریا رو خراشیده‌ن و جیغ میکشن و کارای عجیب غریب میکنن. میکفت دو تا شون مردن سومی هم انقد ترسیده بودم خودم رد کردم. بعدا یکی بهش گفته بود گربه هشت ساعت تنها باشه قلمرو تعیین میکنه. میگفت برای حدود یه روز باید فضای نسبتا بزرگی داشته باشن بازی کنن.
  • ناراحت
zeynabgol
zeynabgol
بعد دیگه اون میگفت خیلی بعد یه سال اینا خیلی بغلی میشن اگه بغلشون نکنین ممکنه افسردگی بگیرن یا حتی باهاتون قهر کنن دیگه بغلتون نیان یا غذا نخورن. یه گربه سفید کوچولوی خیلی خوشگل داشت اسمش Luna بود(پاترهد بود و اسم گربه هاش لونا و مینروا و هرماینی بود) اون حتی موقع کلاس انلاین همش روی میزش راه میرفت و تو بغلش بود، یه بار گفت لونا هنوز به اندازه بقیه قوی نیست و به خاطر احساس ناامنی دائم بغل منه
خیلیییییی کیوت بودننن
  • خوشحال
maral73
maral73
چقدر سخت! طفلی گربه ها... منم تجربه بد دارم البته، یه کلاغ ماه داشتم ولی نتونستم درست ازش نگهداری کنم و خیلی از این بابت ناراحتم. سر همون تجربه خیلی نگرانم که زندگی یه حیوونو خراب کنم. مرسی بابت توضیحاتت قشنگم. باید حسابی به گزینه هام برا وقتی سفر میریم فکر کنم.
مخصوصا ک هر 6 ماه یه بار حدودا دو هفته میایم ایران و این بچه باید تنها بمونه یا بذارمش پیش یکی (که ندارم کسیو!) یا هم بیارمش ایران و برگردونمش با خودم که خب تو پرواز خیلی اذیت میشه! :(
بالا