• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چالش مطـــالعاتی رامتـــین 39635

• شروع کننده موضوع

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
بـه نـــــــــــام خــــــــــدا

سلام !
من رامتین هستم ، یک عدد بابا‌کنکوری !
از این هنگام ، شمار تست هایی که حل میکنم را با شما بزرگواران به اشتراک میگذارم .
از آنجایی که همانند شما خوبان ، کاردرست نیستم و هرازگاهی برای رضای خدا ، تست میزنم ،
کم و کاستی ها را به بزرگی خودتان ، نادیده و ناشنیده بگیرید :)
ارادتمند !

بریم که داشته باشیم ...
ببینیم-و-تعریف-کنیم.jpg

• شروع کننده موضوع

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
بسیار خوب امروز 14 تا تست زدم !
در کم بودنش شکی نیست اما ...
بیشترش میکنم .
مابقی روز هم به جزوه برداری و نوشتن ، یلری تلری ،
گوش کردن این آهنگ !
و پته دادن خیابونای شهر گذشت متاسفانه.

مدیونین اگر بخندین :))

• شروع کننده موضوع

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
در این پنج روز کمی آزمون و خطا کردم و تجربه هایی به دست آوردم که گمان کنم بد نباشد با شما هم به اشتراک بگذارم .
دو روش مطالعاتی رو امتحان کردم که خدمت با سعادت شما عرض میکنم :

روش نخست : روش کتاب اثر مرکب (وقت ، طلاست!)
بگذارید خود کتاب به سخن بیاید :
- برایان تریسی در کتابش به نام "نقطه کانونی" نشان میدهد چگونه هر بعد از زندگیتان را هزار درصد بهبود ببخشید . نه ده درصد یا حتی 100 درصد ، بلکه هزار درصد .
اجازه دهید فراز هایی از آن را برایتان بگویم : تمام کاری که باید انجام دهید بهبود خودتان ، عملکردتان ، بازده تان و درآمدتان به اندازه یک دهم یک درصد در هر روز کاری است ( حتی مجازید آخر هفته ها به خودتان مرخصی بدهید . این یعنی بهبود به اندازه یک هزارم درصد ) . فکر میکنید از عهده این کار بربیایید ؟ البته هر کسی میتواند به اندازه یک هزارم خود را بهبود دهد . مثل آب خوردن است . هر روز هفته این کار را انجام بدهید و با این کار ، هر هفته نیم درصد بهبود خواهید یافت ( که زیاد نیست ) و معادل دو درصد در هر ماه است که مرکب میشود و به 26 درصد در هر سال افزایش میابد . با این روند ، درآمدتان هر 2.9 سال ، دو برابر میشود . تا سال دهم میتوانید هزار درصد بهبود را به منصه ظهور برسانید و درآمدتان ده برابر درآمد حال حاضرتان شود . فوق‌العاده نیست ؟ ...
به این ترتیب که تعداد تست هایم را هر روز یک درصد بیشتر میکنم و طی یک ماه ، تعداد تست هایم را از 5 تا تست در روز به 14 تست در روز رساندم که حدودا سه برابر پیشرفت است که به چشم نمی آید ، اما به اثربخشی آن ایمان دارم .

روش دوم را هم چند روزی است به کار گرفته ام که اثربخشی زیاد جالبی نداشته است . روش کار به این شکل است که شروع به تست زدن میکردم تا جایی که خسته و بیزار شوم از تست زدن . بعد از آن حتی کمی هم بیشتر به تست زدن ادامه میدادم . این روش ، روش پایداری نیست و آدم بعد از چند روز خسته میشود .

به همین دلیل ، دوباره از امروز به همان شیوه قدیمی تست زدن را پیش میگیرم . بریم ببینیم چی میشه :)

بالا