• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Wheelman

• شروع کننده موضوع

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ
سلام . میخوام در مورد یه بازی جدید صحبت کنم.
این بازی تازه وارد بازار شده و به دلیل این که تقریبا همه demo یه زیبای این بازی رو دیدند به دنبالش هستند.
اصل موزه اینه که تو توی بازی یه راننده حرفه ای در سطح تیم ملی هستی و به قول یارو گفتنی ، مثل راننده قیلم transporter  هستی.
معمولا موقع رد کردن مرحله های این بازی افراد زیادی مثل پلیس و مافیا دنبال شما هستن که شما باید هم رانندگی کنین هم اونارو نابود کنین . تازه به ماشین شما تیر اندازی هم میکنن. تو باید موقع رانندگی ماشینو نشونه بگیریو بزنیش.
اسلحه اصلی بازی هنگام رانندگی ، خود ماشین هست . یعنی وقتی یه ماشین که میخاد از راه به درت کنه میاد کنارت ، میتونی محکم بهش ضربه بزنی و از خیابون پرتش کنی تو ملت (پیاده رو ) .
استفاده از تفنگ هم در این بازی خیلی جالبه.
فضا شبیه فضای  gta هستش.
البته حرکات  max payni  ( ولی هنگام رانندگی ) هم در این بازی هستند. مثل قابلیت زیبای : cyclone : با استفتده از این قابلیت اگه یه ماشین پلیس جلوت باشه میتونی ماشینو بپرخونی و بعد از شیشه جلوی خودت یه تیر بزنی تو مغز راننده ماشین پشتی. البته موقع این کار صفحه  max payni میشه و میتونی راحت اینم کارو بکنی.
قابلیت بعدی  aim shot هست که با استفاده از این قابلیت می تونید ماشین های روبرو رو هدف بگیرید.
آخرین و بهترین قابلیت بازی هم این هیت که وقتی ماشین خراب شد با زدن end  میتونیم در ماشین رو باز کنیم و بپریم رو ماشین ملت که داره را میره و از شیشه پنجرش بریم تو.
من کلا تو بتزی فقط این کارو میکنم. پون خیلیییییییییی کیف میده .
توصیه دارم که این بازی رو حتما بخرین. ممنون O0

راستی تا یادم نرفته بگم: هیچی وار کرافت نمیشه!!!! O0

alef-be

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی 3 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر و ریاضی شرکت کردم، دیدم بچه بازیه... رفتم نجوم !!!
پاسخ : Wheelman

منم ممّد رو قبول دارم .... چیزی که می گه درسته ... بازی خیلی باحالیه !!!

• شروع کننده موضوع

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

سلام. هر کی هستی تو ایکاریوم دقیقا کنار منی!
O0

Infamous

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي-تيزهوشان بوشهر

سلام!

من نميدونم شما چرا اينقدر با اين بازي حال كردين!ولي يكي از ضعيف ترين ها بود!چه از لحاظ game play چه از لحاظ گرافيگ!
البته گفته باشم اين بازي يه تقليد احمقانه از بازي presuit force هستش!

بالا