• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سفرهای استانی.

• شروع کننده موضوع MAAAN
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

MAAAN

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
نظر شما درباره ی ادامه سفرهای استانی چیه؟
اصلا برداشتن سازمان برنامه ریزی و بودجه کار درستی بود؟
آیا از وضعیت اقتصادی اکنون راضی هستید؟

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
پاسخ : سفرهای استانی.

اولی رو به نظرم توش افراط شده
کار بدی نیست اما نه دیگه انقدر

توضیحات احمدی نژاد و در این رابطه شنیدید؟ من تا حدی قانع شدم (فقط تا حدی)

نه ! محسوس ترین مشکل تک بعدی بودن اقتصاد و وابستگی اش به نفت و از اون مهم تر به دولت اه

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از MAAAN :
نظر شما درباره ی ادامه سفرهای استانی چیه؟
اصلا برداشتن سازمان برنامه ریزی و بودجه کار درستی بود؟
آیا از وضعیت اقتصادی اکنون راضی هستید؟
1/ تا وقتی که من فکر می کنم سفر استانی یه فریبه و فقط دل مردم خوش می شه، دوست ندارم انجام بشه! (خود رییس جمهور هم می گه 200 تا مصوبه رو توی کارگروه ها و ... بررسی می کنن و ما اونجا فقط امضا می کنیم! حالا نمی دونم اینکه توی تهرون امضا کنند یا اونجا چه فرقی داره! ماشالله مردم هم فهمین و همه چیز رو از توی حرفای ایشون می فهمن!)
2/ اینکه از لحاظ فکری مشکل داره حرفی است توهین به رهبر! هرچی دوست داشت گفت! اصلا هم فکر نکرد نقش رهبر توی ایران چیه!!
سازمان برنامه و بودجه باید وجود داشته باشه! اینکه اختیارات جایی رو گرفته بوده یا نه شک توشه! ولی اینکه با انحلالش دست دولت در سفر های استانی باز می شه شکی توش نیست!
3/ وضعیت اقتصادی !؟ تورم !؟ میانگین تورم این دولت به بهتر از بقیه است!! مگه می شه آدم ناراضی باشه تورم 10 رسیده به 25 !!؟

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
1/ تا وقتی که من فکر می کنم سفر استانی یه فریبه و فقط دل مردم خوش می شه، دوست ندارم انجام بشه! (خود رییس جمهور هم می گه 200 تا مصوبه رو توی کارگروه ها و ... بررسی می کنن و ما اونجا فقط امضا می کنیم! حالا نمی دونم اینکه توی تهرون امضا کنند یا اونجا چه فرقی داره! ماشالله مردم هم فهمین و همه چیز رو از توی حرفای ایشون می فهمن!)
2/ اینکه از لحاظ فکری مشکل داره حرفی است توهین به رهبر! هرچی دوست داشت گفت! اصلا هم فکر نکرد نقش رهبر توی ایران چیه!!
سازمان برنامه و بودجه باید وجود داشته باشه! اینکه اختیارات جایی رو گرفته بوده یا نه شک توشه! ولی اینکه با انحلالش دست دولت در سفر های استانی باز می شه شکی توش نیست!
3/ وضعیت اقتصادی !؟ تورم !؟ میانگین تورم این دولت به بهتر از بقیه است!! مگه می شه آدم ناراضی باشه تورم 10 رسیده به 25 !!؟
آقا پسر!خواهشا الک یحرف نزن.دل خوش کنک.اگه بتونم حتما یه مستند رو برات م یفرستم.
شک ندارم که الان می خواهی بگی که دورغه.مثل همیشه؛تنها جوابتون همینه.
سفرهای استان بیشتر در راستای نظارت بر کارهای اجرایی و ارائه ی دستورالعمل هایی اجرایی به استان ها است.
در همه ی دولت ها آمار تورم د ردوره ی دوم کاهش یافت.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اول اینکه سعی کنیم کم کم مربوط به تاپیک به هم گیر بدیم! نظر خودت رو بگو!

خوب من یه راه حل بهتری داشتم!
پسر رییس جمهور توی فامیلشون بیکاره! ایشون رو استخدام کنه تا بره به شهرداری ها، بره بین مردم! ناشناس بره بهتر مشکلات رو می فهمه یا با دهل !؟ (فکر می کنم اگه پسرشون می رفتن هم سر و سامون می گرفتن هم اینکه کمتر مجبور می شدن به خواسته های مردم که پول بدین ما پول می خوایم عمل کنن! حرف حق رو از بچه بشنو!)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ای کاش میتونستم اون چیزائی رو که میدونم بگم تا بفهمید سفر استانی یعنی چی!‌