• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران [سری 5]

آیا موافقید که هر هفته دو نفر بررسی شوند تا زودتر نوبت به بقیه هم برسد؟

• بله

رای‌ها: 27 96.4%
  • نه

رای‌ها: 1 3.6%

• رای‌دهندگان
    28
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
با اجازه من در مورد همه ميگم يه مدت نيومدم زياد اين تاپيك
فعلا هيچ پستي رو نحوندم البته
Nemesys
در كل به نظرم مقرراتي
كسي نيستي كه يكي بهت بدي كرد عوض در بياري
اروم
شايد عصباني بشي بري پياده روي تنهايي
يا بزني به جاده
كتوني با تي شرت
بيشتر مشغول كاراي خودتي دوستات فيلم بازي و... يعني علاقه با سياست فلسفه و... نداري
:)
Hanita
All star با پيراهن
احساسي
در مواقع عصبانيت خطر ناك
به فلسفه سياست علاقه نداري
-_____-

آينده

تصورم در اين حد كه سياست مداري
يعني خواسته هاتو با نقشه به دست مياري
منطقي
واس هر كاري نقشه ميكشي قبلش
:-"

نظرتون در مورد تیپم کاملا درست بود
احساسیم
خطرناکم میشم
ولی به فلسفه و سیاست علاقه دارم و تمام تاپیک ها و اخبار هارو کامل دنبال میکنم

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
خب مهلتتون برای گفتن تصوراتتون نسبت به @hanita.ard و @؟ ِ آینده تموم شد. حالا نوبت اونهاست که توی یک الی دو پست (زیرچشمی به هانیتا نگاه میکند) تصوراتتون رو بررسی کنند و درصورت لزوم جواب بدن.
لطفا تا آخر امروز جمعبندی رو انجام بدید تا فردا با دو نفر بعدی ادامه بدیم. :)

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
خب مهلتتون برای گفتن تصوراتتون نسبت به @hanita.ard و @؟ ِ آینده تموم شد. حالا نوبت اونهاست که توی یک الی دو پست (زیرچشمی به هانیتا نگاه میکند) تصوراتتون رو بررسی کنند و درصورت لزوم جواب بدن.
لطفا تا آخر امروز جمعبندی رو انجام بدید تا فردا با دو نفر بعدی ادامه بدیم. :)

هانیتا قهقه زنان ب شما خیره میشود

پ.ن
این پستو ویرایش میکنم بعد نظرمو میزارم

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
من فردا شب میگم.الان خونه نیستم و تایپ با گوشی سخته.

• شروع کننده موضوع

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی

اُمـــــــیـــــــــد :)

کاربر خیلی حرفه ای
نام مرکز سمپاد
ش.د.غ یکم
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
سه ماه المپ نجوم خوندم
رشته دانشگاه
مهندس کامپیوتر
خب . خوب شد که این دوستان نظرات نهاییشون رو نگفتن تا من هم فرصتی کنم بیام نظرات خودم رو بگم . متاسفانه تنبلی کردم :-"
و هفته قبل چیزی نگفتم . این هفته هر 4 نفر رو با هم میگم .

1- آینده .
از نظر من ایشون یه شخصیت منظم و جدی ولی مهربونه . یعنی در ظاهر ممکنه رفتار هاش جدی باشه ولی تهش یه لطفی وجود داره . دیگه ... حس می کنم توی این فاز ها باشه ک بخواد مستقل شه و رو پای خودش وایسه . چون حتی تو پروفایلش هم یادمه نوشته بود تهران. این رو من نمی تونم قضاوت کنم ولی حس می کنم این از میلش به مستقل شدن باشه .
حس می کنم یه شخصیت درون گرا و با سیاست داشته باشه . یعنی اونایی ک قبل از حرف زدن زیاد فک می کنن و کم حرف میزنن . (تو دنیای واقعی)

2- هانیتا .
در ظاهر ممکنه یه ذره با آرزو های کوچیک ب نظر برسه ؛ اما وقتی ب شخصیتش دقت می کنیم اتفاقا پخته و بزرگ تر از سن خودش هست . دیگه این که ب نظر میاد توی کار های گروهی خیلی پایه باشه . از این قرار هایی ک من میبینم با دوستاشون می ذارن و با هم میرن بیرون و با هم هم عضو سایت شدن ، حس می کنم خیلی پایه باشه . این قضیه انقلاب رنگی خنده داری ک برای چت باکس شروع کردیم و در حد چند تا پست ح.ب متوالی پیش رفت ، این قضیه پایه بودن رو بیشتر تقویت می کنه . دیگه واقعا چیز دیگه ای نمی دونم :D

3-Anee
واقعا با ایشون در ارتباط نبودم(ب جز اون پست خودکشی !) و خیلی چیزی از ایشون ندیدم . فقط این پروفایل فریادزنان! ازشون یادمه . ک این باعث شده تو ذهنم یه آدم پر از درد و رنج شکل بگیره از ایشون !

4-لیوپارد .
خب ... این عضو عزیزی ک اوائل تو اعتقادی خیلی پرسه میزد . و خب چیزی ک الان ازش تو ذهنم دارم از اون هایی هست ک دارن شبیه مسلمان های روشنفکرانه طور میشن . تو مایه های شهید دکتر شریعتی . و خب ب نظرم این خوبی های فراوان و بدی های جزئی داره ک قطعا اینجا جای بحثش نیس !
ظاهرا اخیرا درگیر فاز های احساسی شده ! و پست ح.ب زیاد میده .
ب ریاضی علاقه منده ؛ درسش هم خوبه و ممکنه در آینده بشه مثل ؟ِآینده! یعنی منظورم اینه ک رتبه بشه .
این یکی با اختلاف زیادی بزرگ تر از سنش فکر می کنه .
ضمنا ، فک کنم ادعا زیاد داشته باشه . این ادعا داشتن منظورم چیز بدی نیست . گاهی ادعا نداشتن بده . یعنی مثلا یکی انگلیسی بلد باشه تو یه جمعی و موقع دیدن یه توریست این ادعا رو نکنه و خب هم ایرانی ها برای ارتباط برقرار کردن زجر میکشن هم توریسته . ایشون ادعا دارند . یعنی راحت از توانایی هاشون صحبت می کنن . این ک این خوبه ک اینا رو بگه یا نه ، یه چیز واقعا شخصیه از دید هر شخص ک ب نظر من نوعی خوبه .
دیگه این ک فیلم زیاد می بینه . کلا ب نظرم با توجه به حجم تفریحات انفرادیش ( میزان آنلاین بودن + میزان فیلم هایی ک می بینه + میزان بازی ها و ادعایی ک تو گیمر بودن داره و تازه ، تابستونی درس هم می خونه و ..... ) خیلی از فضایی ک توش زندگی می کنه جدا ب نظر میرسه .

پ.ن : دوستان ویژگی هایی ک من گفتم ممکنه توهین یا قضاوت تلقی بشه ، از شما عذر خواهی نمی کنم چون خودتون با عضویت در این طرح تصور از کاربران ، این فضا رو ب وجود آوردین و خواستین دیگران قضاوتتون کنن ! :D

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
@؟ ِ آینده
منطقیه و به فلسفه هم علاقه داره.
با نظام رابطه خوبی نداره :-" سکولار طلب هم هست :-"
نسبتا آدم شادیه.
is bursting with اعتماد به نفس!
همین دیگه :-"
فلسفه رو اره بهش علاقه دارم چون جواب خیلی از سوالاتمو میده.ادم شادی هم هستم و خیلی تو فاز ناراحتی نمیمونم.اسباب شادیمو دوست دارم فراهم کنم همیشه.شاید باورتون نشه لئو جان ولی وقتی ما هفته بعد اعلام نتایج عروسی دختر دایی/عمم دعوت بودیم ، وقتی هنوز نتایج نیومده بود خدا خدا میکردم نتایجم خوب بشه که عروسی رو به شادی و خوشی به پایان برسونم و ناراحت کنکورم نباشم!!
در مورد اعتماد به نفس هم نه در اون حد ولی بهم میگن اعتماد به نفست خوبه.
در مورد نظام و سکولار و اینا هم حرف نزنیم بهتره چون اینا صرفا یه فکره که ما الان داریم و پیپل چنج و نظام های ارمانی زیادی وجود داره که هنوز به گوشم نخوردن و این عقیده ی تغییر پذیر منه و ویژگی ثابتم نیست.

با این پستت یاد این آدمایی میفتم که میگن :راستی فلانی یه چیزی!
بعد میگی چیه؟!
میگن :هیچی!
:|:|:|:|
اینا حکمی که باید بهشون داد اعدامه و لا غیر.:rolleyes:
زیاد نمیشناسم ولی منطقی با پتانسیل بالای مطالعات فلسفی و جامعه شناسی : )
درست گفتی استنلی جان...پتانسیل بالا...متاسفانه مطالعات جدی من هنوز شروع نشده و فکر به شدت مسدودی دارم ولی راهش رو بعد از کنکور شروع کردم منتها اول رمانهای مورد علاقه م رو میخونم.البته که هر از چند گاهی به سراغ کتابهای تخصصی هم میرم ولی باید این مقدار رو بیشتر کنم.
نامعلومِ آینده :-"

فکر میکنم به دونستن علاقه داره اما موضوعات مورد فکر قرار گرفته ش محدوده ، منابع فکرش محدوده و نمیتونه درست و باز و بدون پیش فرض های بعضا غیرمفید فکر کنه (استناد بیش از حد به کتاب های درسی) و همینطور فکر میکنم که خودش متوجه این نمیشه . این باعث شده به نظرم آدم تک بعدی ای بیاد (نه کاملا و زیاد) . گاهی دچار تناقض میشه . شور و هیجان انقلابی داره ((: میتونه جزو انقلاب کننده های بعدی باشه :-"
به به میبینم که اسمم برام انتخاب کردیو...:-j
راستش خودم متوجه این نکته هستم و میتونم بگم بیشتر عیوبی رو که گفتی دارم.ممنون که صادقانه گفتی و خوشحالم کردی با نظرت!
در مورد انقلاب هم نظری ندارم.
آینده نگر
پر تلاش ولی خرخون نه.
دنبال علاقت میری.
از سیستم آموزش پرورش بدت میاد.
همین دیگه.:-"
بعله ...آینده نگر هستم ولی درش غرق نمیشم.راستش با بابام راجع به گذشته بیشتر حرف میزنیم و با مامانم بیشتر در مورد آینده(برنامه های بلند مدت).در مورد پرتلاش بودن گفتی و من امیدوارم این ویژگی رو در دانشگاه هم حفظ کنم تا بتونم به جایی برسم و برای شما هم این رو آرزو میکنم.
بله دنبال علاقه م میرم چون به نظرم عرض زندگی مهم تر از طولشه.لذت و لذت و هیچ.
فرمودین سیستم آموزش و پرورش...به نظر شما آیا سیستمی وجود داره اصلا؟! من اینطور فکر نمیکنم چون سیستم یعنی مجموعه ای از ساز و کار ها که به صورت هدفمند با هم همکاری دارن.شما چنین چیزی رو میبینید؟
زیاد نمیشناسمت ولی خرخونی باتوجه به این که شب قبل امتحان ادبیات گفتی من هرسه پایه رو مرور کردم:|
احساسی هم هستی فکرکنم

پرتلاش هستم خرخون هم هستم خیلیا هم بهم میگن و اصلا ناراحت نشدم.بالاخره برای اینکه یه کشور پیشرفت کنه هر یک از اعضا باید تا جان در توان دارن به کار ببندن تا نتیجه حاصل بشه و همچنین یکی از مولفه های موفقیت هم تلاش فراوان هست و این کار هر کسی نیست.
راستش اون سه تا ادبیات رو که مرور کردم اولین بارم بود یهو همه رو خوندم و خوب خیلی به کنکور نمونده بود و یه فرصت دست نیافتنی برای جمعبندی بود( هر چند که ادبیات کنکور رو خراب کردم=(().ولی خداییش من سابقه نداشتم شب امتحان یه درس به چیزی جز اون درس مراجعه کنم و مثلا بقیه کتاباشم بخونم و خفن بازی و این حرفا...:))
احساساتی منظورت چیه؟ ازاینایی که تا تقی به توقی میخوره اشکشون دم مشکشونه یا ...؟
خوب دخترا احساسات و عاطفه شون از پسرا بیشتره.جواب دیگه ای ندارم.

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
خب :)
تو ذهنم یه دختر قدبلندِ لاغره(مثلِ عکس پروفایلش)-لباسای خانومانه میپوشه-ازون دخترای خوب تو خونست- مهربونه اما نشون نمیده-خیلی علاقمند به اینکه مفید باشه برای مردم و جامعه-اهل فیلم و اینا نیست و بیشتر ترجیح میده یه هنریو دنبال کنه-رُک حرفشو میزنه-آشپز خیلی خوبیه-احساسیه اما روی منطقیشو بیشتر نشون میده-درسخون و بااستعداد :)
راستش قدم 158 هست (یکی قبلا پرسیده بود قدت چقدره گفته بودم 154 عه بعد دیگه بعدا اندازه گرفتیم ...دیگه ببخشید اشتباه شد)
لاغر هم هستم.لباسامم وقتی میخوام مانتو بدوزم همیشه تا 20 - 30سانت پایین زانو میگیرم قدشو تا کشیده و قدبلند نشونم بده و یه خورده لباسام خانومانه میشه.شلوار جین هم فقط برای رفتن به پارک و کوه و دره و دشت میپوشم.معمولا از اون شلوار کرپ مشکیا میپوشم.اره خیلی برام مهمه که برای جامعه مفید و یکی از اعضای تاثیرگذارش باشم.فیلم زیاد نمیبینم مثلا بریکینگ بد رو از زمانی که کنکور دادیم تا الان فقط 6 سمت دیدم!!به کار عملی هم معتقدم و دوست دارم.در مورد رک بودن هم زدی تو هدف.بعضیا فرق بی ادبی و گستاخی رو با رک بودن نمیدونن منم حوصله ندارم توضیح بدم و بهتره خودشون تحقیق کنن.آشپزی هم برنج ایرانی رو خوب دم میدم.مرغ.ماکارونی.کوکو سیب.قیمه رو مهارت دارم (در واقع همین غذاهایی که علاقه دارم رو خوب از آب در میارم.ولی خداییش اشپزی یکی وقت میخواد یکی حوصله...یعنی چی بشه من غذا درست کنم).در مورد منطق و احساس و درس هم که قبلا گفتیم.
اول از همه مبارکه. رتبه ت خیلی خوب شده.:-b
خب مامانمی و میتونم بگم که مهربونی چون توی خانواده سمپادیا وقتی من از همه جا بی خبر اومدم و دنبال خانواده گشتم خیلی سریع منو قبول کردی و من خیلی اعتمادبنفس گرفتم.(خانواده)
اهل هنر و کاری هستی. از ساختن و تحرک لذت میبری. (Bio)
فمینیست هستی. رکی و حرفتو راحت میزنی. نظراتت تحت تاثیر بقیه نیست. اعتمادبنفست هم خوبه. (تاپیکهای اعتقادی و روانشناسی)
کنجکاوی و دنبال جواب سوالات میگردی. (بعضی وقتا درباره مسائل توضیح میخوای)
داشته هاتو دوست داری و قدر میدونی. (بانگها)
فیلمباز و کتاب بازی. (تاپیکهای مربوطه)
فکر کنم عصبانیت خطرناکی هم داری ولی بندرت عصبانی میشی.
ظاهرا هم فکر کنم قدبلند و خوش استایل و خوش لباسی و کلی اکسسوری داری.
خیلی ممنون.لطف دارین.راستی من هنوز تو تاپیک #جامعه شناسانه با شما کار دارم هنوز.
خوشحالم که معتمد به نفس شدی.اره اهل هنر و کارم.ساختن و تحرک...فمینیست نیستم فقط ایجاد توازن.رک هستم ولی خیلی هم راحت حرفمو راحت نمیزنم مگه اینکه اون حرف رو خیلی نشخوارش کرده باشم .نظراتم رو سعی میکنم تحت تاثیر بقیه قرار ندم.
اره کنجکاوم.راستش معلم چهارم دبستانم و استاد المپیادم بهم گفتن تیپت تیپ دانشمندیه و کنجکاوی.
فقط توضیح بده از روی کدوم بانگ فهمیدی من داشته هامو دوست دارم؟؟البته هر کسی دوست داره ولی کدوم بانگ؟:-"
کتاب بازم یعنی شدم بعد از کنکور.کنکور ادم رو خشک و بسته میکنه.باید ازاد بشی ازش تا مزه ی زندگی رو بفهمی.
نه عصبانیتم خطرناک نیست .گوشام داغ میکنه و گرم و سرد میشم ولی زود میخوابه.:)).عکس العمل بیرونی ندارم...داشته باشمم زوری ندارم!!(گزیرت بود یا گریز)
ولی مثلا یکی یه حرفی بزنه من بدم بیاد همون لحظه نمیگم.بعدا یا بهش sms میفرستم یا زنگ میزنم مشکل رو حل میکنم.خیلی جالبه چون بیشتر دلخوریام اینطوری حل شده هر چند که اطرافیانم میگن میبایست همون لحظه میگفتی فلان...ولی من جواب اماده ندارم مثل این خفنا.
جینگیل پینگیل هم ... خوب یه دست بند استیل و 12 تا النگوی خیلی ریز و ظریف استیل و دو تا انگشتر یکی به شکل گل با جنس نقره و یه انگشتر عقیق با طلای سفید و یه گردنبند فیروزه ی نقره و یه ساعت دارم که همیشه میپوشمشون و جنسشون رو به این دلیل گفتم که یعنی هیچوقت درشون نمیارم حتی زیر اب.:D ولی اصلا به چشم نمیاد اینا چون خیلی ریزن.البته یه جعبه پر گوشواره و النگو و...داشتم مامانم دید استفاده نمیکنم گذاشت دیوار مهربانی.بعد این خودکار رنگی ها و دفتر ها و...که دخترا میچینن عکس میذارن اینستا دیدین؟ من خوشم نمیاد از این چیزا.فقط هم 9 تا لاک دارم.لوازم ارایشی هم یه ظرف کوچیک داشتم بعد دیگه رفتم کلاس گریم اینقدر زیاد شدن که نگو .نامردا خیلی هم گرونن فرض کن یه پالت گریم 200 هزار تومن 12 رنگ هم بیشتر نداره.ادم حیفش میاد استفاده کنه بوخودا.
نمیدونم چرا خیلی فکر میکنم که شبیه منی. بنظرم کمال طلبی و انتظارت از خودت خیلی بالاست.
بنظرم من میتونستم تو یه جهان موازی جای تو باشم
همه ی ادما کمال طلبن و انتظارشون از خودشون بالاست.شاید ویژگی های دیگه ای داشتم که به فکرت زده شبیه همیم.ایا اینگونه نمیباشد؟:-"
تو هم به شدت درسخون ... حس میکنم پوستت گندمی یا سبزه س .. نمیدونم چرا ...
با همه راحتی .. ارتباط عمومیت قویه و خب مهربونی
و به شدت درسخون :D
اسمتم نمیدونم چیه هنوز
فک میکنم تو هم قدت متوسطه ... البته چون خیلی درس میخونی شاید یه ذره به سمت تپل شدن رفته باشی :D
ممنون نظر لطف شما رو مبرسونه عزیزم.تو کلا زدی تو هدفا!من گندمی ام.قدمم 158...متوسط حساب میشه؟یه ذره به سمت تپلیت رفته بودم ولی تا الان 4 کیلو کم کردم و چون هیکلی نبودم کاهش وزنم مشهوده.ارتباط عمومیم هم بد نیست...مرضیه هستم و اسم تو خونه ایم میتراست.
خیلی نمیشناسمتون
ولی فکر میکنم خیلی اهل بحث باشین
پایه هستین به نظرم
اهل بگو بخند
فکر کنم راحت ارتباط برقرار میکنین با آدما
نمی دونم چرا ولی حس میکنم خیلی وابستگی ندارین به شخصی یا چیزی
درس خون هستین...اینو از روی حرفای بچه ها متوجه شدم...در ضمن رتبه خوبتون هم مبارکتون باشه. :)
بله اهل بحث هستم.راستش پایه ی کارای عجیب غریب لات و لوتی نیستم.مثلا پایه م تولد یکی رو بی خبر بگیریم و کیک بکوبیم تو صورتش ولی پایه نیستم بریم مثلا اون پسره ای که اونجا واستاده رو دست بندازیم.میفهمی چی میگم که؟
بله اهل خوشحالی بگو بخندم.نه با همه راحت ارتباط برقرار نمیکنم.یعنی باید طرفم یه کاری بکنه برای من یا هر کی تا اعتمادم جلب شه بعد من برم ارتباط برقرار کنم.مثلا خیلی از بچه های سایت گفتن تلگرام داری یا نه ولی من گفتم به بعضیاشون که گوشی ندارم!چون ارتباط تلگرامی هم خیلی برام سخته که با یکی که اصلا نمیشناسم.
حست یه کم درست گفته...با خانواده م ارتباطم خیلی مستحکمه...خراب بشه خودمو میکشم درستش کنم حتی اگر اشتباه اونا باشه.زود دست نمیشورم ازشون.
با دوستامم که خیلی نزدیک باشم تا وقتی که پاشونو از حد شون فراتر نذارن هستم ولی اگر این کار رو کردن به یه هفته نکشیده کاری با هم نداریم.
مثلا همین امسال بچه های کلاسمون خیلی اذیتم کردن چون مدرسه نمیرفتم وقتی هم میرفتم زود برمیگشتم.دیگه اذیت هاشونو دیدم بدون هیچ دعوایی حتی سلام هم نکردم.خیلی سعی دارن بعد از اومدن نتایج درخواست دوستیشونو تو اینستا قبول کنم ولی نه دیگه نمیشه.
مامانم خودش اعتراف کرد که جرئت نداره مثل من یهو بذاره کنار همکلاسیاشو!به نظرم تو دنیای امروز این ویژگی خیلی نیازه...لازم نیست آدم وقت عزیزشو حروم بعضیا کنه.
ممنون.انشالله شما هم کنکورتونو خوب بدید البته اگر کنکور داشتین.
از نظر من ایشون یه شخصیت منظم و جدی ولی مهربونه . یعنی در ظاهر ممکنه رفتار هاش جدی باشه ولی تهش یه لطفی وجود داره . دیگه ... حس می کنم توی این فاز ها باشه ک بخواد مستقل شه و رو پای خودش وایسه . چون حتی تو پروفایلش هم یادمه نوشته بود تهران. این رو من نمی تونم قضاوت کنم ولی حس می کنم این از میلش به مستقل شدن باشه .
حس می کنم یه شخصیت درون گرا و با سیاست داشته باشه . یعنی اونایی ک قبل از حرف زدن زیاد فک می کنن و کم حرف میزنن . (تو دنیای واقعی)
جدی این مهربونیو کجا دیدین بچه ها؟؟!به هر حال مرسی.
اره حس استقلال حس خوبیه...کیه که از استقلال بدش بیاد و خوشش بیاد همش آویزوون مامان بابا باشه؟
این تهران نوشتنو خودمم یادم نبود...قبل از کنکور فقط دلم دانشگاه تهران میخواست دیگه!که قربون خدا برم:rolleyes:/m\>:D<

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
@Anee
خیلی آشنا نیستم باهاتون....فقط اینو میدونم که به شدت مخالف سر سخت روز دختر بودین...
حس میکنم غیر قابل شناخت باشین...ینی دیر بشه شناختتون...
فکر میکنم خیلی روابز اجتماعی بالایی نداشته باشین...
دوستای صمیمی ـتون به نطرم افراد کمی هستن...

@Leopard
بهتون هم گفتم که اولای عضویت شما،فکر میکردم که مسلمون نیستین...
به شدت مغرور نشون میدین...بهتون هم گفتم که شخصیت عجیبی دارین...
قضاوت شدن رو دوست ندارین...دلتون میخواد جدی به نطر برسین...
سخت با کسی صمیمی میشین...بعضی از حرفاتون رو قبول ندارم در حوزه اعتقادی...
باید آروم باشین و جدی..یه وقتایی بی اعصاب میشین و آدم ازتون میترسه...

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.
البته میون کلامتون بگم که یکی از قوانین تاپیک اینه که نظراتتون با استناد [پست و اینا] و دلیل باشه :-" دیگه به هرحال :-"

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
لئوپارد
احساس می کنم از اون آدماییه که همش پشت کامپیوتر و ...(در زمان های خالی اش)
جایزه های خیلی باحال دوست داره
احساس می کنم هم مغرور و هم جدی هستین.
خیلی تو مسائل اعتقادی دارای اطلاعات هستین و این یک نکته جالبه
آنی
زبان های خارجی رو دوست دارین
احساس می کنم مثل پرو فایلتون هم غمگینید(نمی دونم چرا؟)
دیگه چیزی ندارم بگم

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
@Anee
فکر میکنم خعلی جدی و نفوذ ناپذیر باشید...

@Leopard

هوش بالایی دارید
ریاضیتون خعلی خوبت و زبانتون
اعتماد ب نفس خوبی دارید
دوست دارید بقیه رو نصیحت کنید
فکر میکنم تنهایی رو ترجیح میدید با توجه ب این که همیشه از گفت و گو ها خارج میشید
کمی بی حوصله یا شاید بهتره بگم یه کار بعد از یه مدت براتون عادی میشه و دیگه حوصله ادامه دادنشو ندارید....
گاهی وقتا ممکنه خیلی زود قضاوت کنید(اولین پستی که تو پروفایلم گذاشتید هنوز یادمه)
فکر میکنم اشتباهاتتون رو قبول میکنید و اگه لازم باشع عذر خواهی میکنید(بازم همون اولین پستی ک تو پروفایلم گذاشتید)

پ.ن اینو نمیخواستم بگم ولی میگم
اوایل فکر میکردم خعلی خعلی روی افکار و اعمال و احساس خودتون و اینجور چیزا کنترل دارید....
اما بعد نظرم عوض شد

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
@Anee
اول از اعتماد به نفسش بگم ،فکر میکنم تو بعضی مسائل (مثلا ارتباط هاش) اعتماد به نفس بالایی نشون می ه و تو بعضی مسائل دیگه کاملا برعکس. حدس میزنم نگرانی اینکه تصویر کلی که ازخودش نشون میده با ایده آلش هماهنگ نباشه رو داشته باشه تو ذهنش. یه کم پرفکشنیسته به نظرم :D (با توجه به اعتراض هاش به شرایط مختلف همه چیز ) مطمئنم که خیلی خلاقه :-" خودش رو خوب و کامل نمیشناسه و شاید نمیدونه میخواد کی باشه و این با پرفکشنیست بودنش در تضاده (ینی نمیدونه توی چی باید پرفکت باشه )
من یه گروه بندی کردم بچه های سایتو واسه خودم ، حالا بماند چطور :-" اما لیلا جزو هیچ کدوم از اون گروه ها جا نگرفت و خب این ینی یه کم آدم متفاوتیه و متفاوتیش مختص خود خودشه .
شاید اضافش کردم

• لایک
امتیازات: Anee

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@Leopard
به نظرم خیلی اهل فیلم هستی بیشتر هم فیلم های محتوا دار رو ترجیح میدی تا هیجانی یه چیزی تو مایه های فیلم های شبکه 4
معتاد ح.ب سایت و حتی خود سایت
خیلی اجتماعی نیستی و سخت به آدم ها اعتماد میکنی و دوستایی که داری رو خیلی با دقت انتخاب کردی و هرکسی رو به عنوان دوست قبول نمیکنی هرچند خیلی باهاش مجبور به بشین پاشو باشی
خیلی اهل سخت گذروندن نیستی، راحت ترین راه رو پیدا میکنی و جایی که سخت بگذره بهت رو نمیری
از رو پست هایی که گذاشتی به نظرم رسید

صال

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی۲
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
آزاد بجنورد
رشته دانشگاه
پرستاری
داش لئو
اگر به راه کج نروی شاید یکی از آینده های مملکت خواهی شد.

سعی میکنی نشان دهی که نظر دیگران برایت بی اهمیت است ولی درواقع اینگونه نیست.
کمال گرا هستی و این ویژگی می تواند بسیار مثبت یا برعکس باشد،باید کنترلش کنی.
شوخ طبع هستی.از محافظ کار بودن خوشت نمی آید.
فیلم بین هستی و معتقدی فیلم های مشهور همیشه بهترین گزینه برای دیدن هستند اما اینگونه نیست.#نصیحت:D
بعضی مواقع مغزت آنتن نمیدهد واکنش های زودهنگام انجام می دهی یا قضاوت های نادرست می کنی.
خیلی مصر بر آنی که وابسته نشوی

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
این هایی که اینجا می نویسم فقط در حد حدس هستش و گرنه من این دوستان رو نمیشناسم و قضاوتی هم نمی کنم .
@anne
از محیط اطرافش به خصوص شهری که توش زندگی می کنه بدش میاد.
سعی می کنه خودش رو ادم تندی نشون بده تا ازش سو استفاده نکنن.چون از تجربه های خودش و دیگران درس گرفته رفتار این طوری بهتره.
خیلی اجتماعی نیست و علاقه ای هم نداره که اجتماعی باشه و یا اجتماعی به نظر برسه
نمی دونم فکر کنم به هنر علاقه داره و یه رشته هنری رو دنبال می کنه.مثل نقاشی مثلا
دوست های کمی داره
از بیرون کاملا جدی به نظر میرسه
ارتباطش با خانوادش خیلی مورد رضایتش نیست.
در کل آدم غمگینی حساب میشه( به نظرم کودکی شادی داشته)

@Leopard
از بیرون نگاه بکنی آدم مغروری هستش اما خودش این طوری نیست،یعنی تو جمع دوستاش اصلا مغرور نیست.
اطلاعات خوبی داره در زمینه های مختلف.مثل مذهبی و فیلم و ... .
ذهن منطقی خوبی داره البته چون احساسات شدیدی هم داره ممکنه بعضی وقت ها منطقی رفتار نکنه.
دوست داره مرموز باشه و البته مرموز هم هست.
اهل استنتاج و بحث کردن هستش.
اعتماد به نفس خوبی داره.
به نسبت روابط اجتماعی خوبی داره.

- من این چیز هایی که این جا برای هر دو دوست عزیز گفتم فقط حدس زدم و کوچک ترین شناختی ندارم ازشون.اگه حرفام ناراحتتون کرده عذر خواهی می کنم.

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
آنی
که فکر کنم اسم اصلیت لیلا بود.سخت. جدی. نفوذناپذیر. بچه ای آرام. به نظرم گاهی اوقات دچار مغلطه میشی و خودتم اینو نمیدونم میخوای یا نه؟. به نظر میاد قد کوتاه و بیبی فیس باشی.موهات هم بور باشه.ریاست طلب. خشن نیستی احیانا؟!

لعو پارد
که اصرار داری یه کبیر آخر اسمت داشته باشی.
خندت نگیره ناراحت هم نشو ولی من احساس می‌کنم تو اطلاعاتی باشی
اهل بحث
راستی دفاع خوبی هم داری و کوتاه نمیای.
به نظر میاد قدت 170 165 باشه و وزنت هم متوسط به بالا.
فکر کنم خیلی برنامه میریزی ولی کم اجرا کنی.
علاقه ی مفرط به فوتبال.دعوا.
درسخون هم هستی.
به نظر میاد آدما دیر از ذهنت پاک میشن.
پستای ح.ب که میذاری بعضیاش خیلی جالبه و یه جورایی حس مشترکه.
اهل بگو بخند.
به زبان انگلیسی علاقه داری.
دوست داری هر چه زودتر از شر این دوران خلاص شی و آدم بزرگ به حساب بیای.

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
خب مهلت @Leopard و @Anee هم تموم شد و باید نظرات رو جمعبندی کنند.
ولی برای اینکه کار متوقف نشه، میریم سراغ دو نفر بعدی لیست:

@erfaWn
@فاطیما

Let the games begin​

Mobina26

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
@erfaWn
چیز زیادی در موردشون نمیدونم چون برخورد نداشتم باهاشون :D
@فاطیما
يه دختر مذهبی، دلسوز، مهربون که وقتی میبینه جایی گیر کردی میاد کمکت میکنه و چیزی رو که نا ممکنه ممکن میکنه و این که موقع عصبانیتش اصلا نمیتونی جولوش بایستی چون ميزنه همه چی رو داغون میکنه :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا