• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه همکار پیدا کنیم؟

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام.

با توجه به ایده‌هایی که همیشه دارم و انجام نشده می‌مونه، این سوال کلی ذهنم رو درگیر کرده که برای انجام کارها چطور میتونیم همکار خوبی پیدا کنیم؟ چه تو بخش ساخت اپلیکیشن‌های پزشکی، چه تو ساخت یه دستگاه پزشکی .. اینطور بگم: وقتی یه ایده‌ای به ذهنمون رسیده که نیازمند همکاری افرادی با تخصص‌های مختلف ه، چطور میتونیم افراد باسوادی با اون تخصص‌ها پیدا کنیم؟

+ راستی، جایی هست که بشه ایده ثبت کرد؟ :)) مثل ثبت اختراع.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
سلام.

با توجه به ایده‌هایی که همیشه دارم و انجام نشده می‌مونه، این سوال کلی ذهنم رو درگیر کرده که برای انجام کارها چطور میتونیم همکار خوبی پیدا کنیم؟ چه تو بخش ساخت اپلیکیشن‌های پزشکی، چه تو ساخت یه دستگاه پزشکی .. اینطور بگم: وقتی یه ایده‌ای به ذهنمون رسیده که نیازمند همکاری افرادی با تخصص‌های مختلف ه، چطور میتونیم افراد باسوادی با اون تخصص‌ها پیدا کنیم؟

توی استارتاپ هایی مثل سیناژن یا لیوژن یا استارتاپ های رشته خودت شرکت کن ^_^ از بچه ها سایتم میشه کمک بگیری من یه تحقیق کامل درباره انواع استارتاپ ها داشتم بسته به ایدت فرق می کنه

نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
سلام.

سلام .
بعد از سال ها آن شدم تو یه فروم سمپادی و این پست رو دیدم😁
نمی‌دونم چرا فکر میکنم شما خانوم نوراللهی باید باشی از سال عضویت و لحنت .. 😅
اتفاقا داشتم به این موضوع فکر میکردم که یه همچنین کامیونیتی عمومی ای کم داریم تو ایران‌‌ .
اما خب بر اساس تخصص هایی که لازم داری اگه تو لینکد این بچرخی آدم های خوبی پیدا می‌کنی .

واسه ثبت ایده هم بله هست . مراحلش رو هم سرچ کن

بالا