• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره المپیاد زیست با اعضا

اول کدوما رو بخونم

• رای‌دهندگان
    44

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
با کمپل شورو کن.. البته در صورتی ک درسای مدرسه ارو خوب بلدی....

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403

❣♡❦ヅ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نقده
سال فارغ التحصیلی
1404
خلاصه هر فصل که آخر هر فصله. اصلا مال کدوم انتشاراته کتابت؟ و کدوم ادیشن؟
آها آخه فصلی که من دیدم یکم خیلی زیاد نوشته بود فکر کرده بودم جواب اون نیست خیلی خیلی ممنونم ازتون 💕💕💕💕💕ترجمه آفتاب هنر و ویرایش دوازده هست

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
آها آخه فصلی که من دیدم یکم خیلی زیاد نوشته بود فکر کرده بودم جواب اون نیست خیلی خیلی ممنونم ازتون 💕💕💕💕💕ترجمه آفتاب هنر و ویرایش دوازده هست
پیدا شد؟
اگه پیدا نشد باید کمپبل زبان اصلی رو دانلود کنی و از اونجا ببینی.

❣♡❦ヅ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نقده
سال فارغ التحصیلی
1404
بله ممنونم جواب مبحث هارو پیدا کردم فقط موند جواب دانش خود را بیازمایید که فکر کنم اون در نسخه ترجمه شدش نیست

پیدا شد؟
اگه پیدا نشد باید کمپبل زبان اصلی رو دانلود کنی و از اونجا ببینی.

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام؛
یه‌ سوال
برای مبحث سلولی مولکولی کتاب آلبرتس بهتره یا امیری؟ نیازه هر دوش خونده بشه یا یکیش کافیه:-‌؟
و اینکه ۳۵ ساعت مطالعه در هفته، برا دهم اوکیه آیا:"؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام؛
یه‌ سوال
برای مبحث سلولی مولکولی کتاب آلبرتس بهتره یا امیری؟ نیازه هر دوش خونده بشه یا یکیش کافیه:-‌؟
و اینکه ۳۵ ساعت مطالعه در هفته، برا دهم اوکیه آیا:"؟
آلبرتس حجیمه و امیری بیش از حد چیزای بی ربط گفته.اول به کمپبل۲ و ۳ مسلط شو و با امیری و حل سوال ادامه بده فقط تلاش کن خیلی به جزئیات توجه نکنی.یکم که با مدل سوالای سلولی آشنا شی خودت راه درستو پیدا میکنی.۳۵ ساعت برای دهم خیلی خوبه.و تلاش کن از الان با مدل سوالا بیشتر آشنا شی تا اینکه فقط بخونی

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
آلبرتس حجیمه و امیری بیش از حد چیزای بی ربط گفته.اول به کمپبل۲ و ۳ مسلط شو و با امیری و حل سوال ادامه بده فقط تلاش کن خیلی به جزئیات توجه نکنی.یکم که با مدل سوالای سلولی آشنا شی خودت راه درستو پیدا میکنی.۳۵ ساعت برای دهم خیلی خوبه.و تلاش کن از الان با مدل سوالا بیشتر آشنا شی تا اینکه فقط بخونی
مرسیی ازت=‌)

M.amin.ghorbani

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی2 دوره دوم
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام بچه ها
از الان می خوام شروع کنم برای المپیاد بنظرتون میرسم؟اگه میشه یه برنامه درسی بدین بهم

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ی سوال ک شاید چندان ب اینجا مربوط نباشه...
کسی اطلاع داره کدوم مرکز تهران(دخترونه) بهتره..
برای المپیاد؟

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سمپاد
میخواد انتقالی بگیره بره یکی از مرکز های تهران
فقط سوالش اینه کدوم مرکز فرز تهران برای یک المپیادی زیست خوبه؟
سمپاد!؟
غیرانتفاعی؟
کادر فرزانگان یک و دو توی زیست اگر اشتباه نکنم یکیه
انتقالی گرفتن ام به این آسونی نیست که دلخواه آدم باشه

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
من امسال میرم نهم و بنظرتون خوبه‌که کمپبل رو شروع کنم؟اصلا منبع خوبی برای شروع هست یا با چیزای دیگه باید پیش برم؟
فکرکنم سال ۲۰۲۰ بود‌که میگفتن مرحله یک اصلا‌کمپبل نداشته و این یکم نگرانم میکنه ، اگر همه جلدهای کمپبل رو تا تابستون سال نهم به‌دهم‌تموم کنم خوبه؟چون ازمون تعیین مرکز هم دارم و معدلمم مهمه یکم دست و پام واسه سریعتر خوندن بستس احتمالا، اگر تعیین مرکزو بردارن و قرار بر ازمون تیزهوشان دوباره‌باشه‌که دیگه باید برم بیل بگیرم دستم قبر بکنم.
و اینکه میدونید کدوم مرکز سمپاد فرزانگان دوره دوم مشهد واسه المپیاد بهتره؟

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من امسال میرم نهم و بنظرتون خوبه‌که کمپبل رو شروع کنم؟اصلا منبع خوبی برای شروع هست یا با چیزای دیگه باید پیش برم؟
فکرکنم سال ۲۰۲۰ بود‌که میگفتن مرحله یک اصلا‌کمپبل نداشته و این یکم نگرانم میکنه ، اگر همه جلدهای کمپبل رو تا تابستون سال نهم به‌دهم‌تموم کنم خوبه؟چون ازمون تعیین مرکز هم دارم و معدلمم مهمه یکم دست و پام واسه سریعتر خوندن بستس احتمالا، اگر تعیین مرکزو بردارن و قرار بر ازمون تیزهوشان دوباره‌باشه‌که دیگه باید برم بیل بگیرم دستم قبر بکنم.
و اینکه میدونید کدوم مرکز سمپاد فرزانگان دوره دوم مشهد واسه المپیاد بهتره؟
اگه می‌خوای المپیاد زیست بخونی باید با کمپبل شروع کنی. کمپبل یکی از مهم‌ترین منابعه که اول از همه باید به اون مسلط بشی و بعد هم بری سراغ منابع تخصصی.
اینکه مرحله یک اصلاً کمپبل نداشته رو نمی‌دونم کی بهت گفته ولی واقعیت اینه که با خوندن هفت جلد کمپبل و حل سوال می‌تونی مرحله یک قبول بشی. و البته رقابت اصلی المپیاد سر مرحله دوـه.

سولومون هم هست برای اینکه بیولوژی عمومی بخونی ولی خب پیشنهاد نمیشه حقیقتاً و ۹۹ درصد بچه‌ها کمپبل می‌خونن. بهتره با همون کمپبل شروع کنی.

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
اگه می‌خوای المپیاد زیست بخونی باید با کمپبل شروع کنی. کمپبل یکی از مهم‌ترین منابعه که اول از همه باید به اون مسلط بشی و بعد هم بری سراغ منابع تخصصی.
اینکه مرحله یک اصلاً کمپبل نداشته رو نمی‌دونم کی بهت گفته ولی واقعیت اینه که با خوندن هفت جلد کمپبل و حل سوال می‌تونی مرحله یک قبول بشی. و البته رقابت اصلی المپیاد سر مرحله دوـه.

سولومون هم هست برای اینکه بیولوژی عمومی بخونی ولی خب پیشنهاد نمیشه حقیقتاً و ۹۹ درصد بچه‌ها کمپبل می‌خونن. بهتره با همون کمپبل شروع کنی.
مرسییی خیلی لطف کردین .
الان یکسری تاپیکای دیگه ای رو خوندم ، مثله‌اینکه یکسری نهما گایتون و فلان اینارو هم همرو تموم کردن من یکم کند پیش نمیرم اگه تا اخر نهم فقط کمپبل بخونم؟بعد اگر المپیادی ای که مدال اورده رو هم میشناسید میشه بهم معرفی کنید که بشه‌باهاشون صحبت کرد راجب روش مطالعه؟

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
چه مقداری از سوالات ازمون انگلیسیه؟ من‌تا دهم یا یازدهم که بخوام ازمون رو بدم انگلیسی رو تا حد خوبی پیش میبرم ولی خب در حد کلاس رفتنه یعنی پاسخگو هست واسه المپیاد؟مرحله‌دو چطور؟یعنی مثلا ممکنه بخاطر سطح زبان پایین ازمونو بد بدم بعد پرتم کنن بیرون؟.

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مرسییی خیلی لطف کردین .
الان یکسری تاپیکای دیگه ای رو خوندم ، مثله‌اینکه یکسری نهما گایتون و فلان اینارو هم همرو تموم کردن من یکم کند پیش نمیرم اگه تا اخر نهم فقط کمپبل بخونم؟بعد اگر المپیادی ای که مدال اورده رو هم میشناسید میشه بهم معرفی کنید که بشه‌باهاشون صحبت کرد راجب روش مطالعه؟
نه، به نظرم خوبه اگه تا آخر نهمت بتونی کمپبل رو خوبِ خوب بخونی و مسلط بشی. آدم‌های زیادی هستن که دیرتر از شما یا زودتر از شما شروع می‌کنن ولی بهتره کار خودت رو پیش ببری به‌جای اهمیت دادن به این موضوع چون این زمان شروع کردن تعیین‌کننده چیزی نیست در نهایت و خیلی فاکتورهای دیگه دخیل هستن.

آره حتماً. تلگرام داری؟ که آیدی‌شون رو بهت بدم.

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
چه مقداری از سوالات ازمون انگلیسیه؟ من‌تا دهم یا یازدهم که بخوام ازمون رو بدم انگلیسی رو تا حد خوبی پیش میبرم ولی خب در حد کلاس رفتنه یعنی پاسخگو هست واسه المپیاد؟مرحله‌دو چطور؟یعنی مثلا ممکنه بخاطر سطح زبان پایین ازمونو بد بدم بعد پرتم کنن بیرون؟.
سوالات انگلیسی زیاد نیستن. یکی دوتا ممکنه باشه. دوره‌های قبل بیشتر بود ولی الآن کمتر شده. فکر نمی‌کنم بخاطر سطح زبان به مشکل بخوری و لازم نیست نگران باشی بابت این.
ولی خب در کل تا جایی که می‌تونی سطح زبانت رو ارتقا بده.

بالا