• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
mahta.e

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• یه هفته مونده تا المپیادا. فک کنم داره بکوب میخونه:)
    سایت خود آموزش و پرورش
    سرچ کنی اسم کتابو میاره
    من نگفتم نکن فقط تو اون موارد گقتم از این حرف خوشم نیومد. برگ جریمه که ندادم:-"
    • لایک
    امتیازات: ememlia و mahta.e
    mahta.e
    mahta.e
    ن اصولا وقتی غر اینجوری میزنم کسی میگه غر نزن اعصابم خورد میشه:/
    ولی کلا فور فان گفتم ناراحت نشو:/
    من قبلا میگفتم هر ویرس جدیدی که میا میگن بچه ها هستی اومده، حمله ((: قشنگ ماهی یه بار سرماخوردگی داشتم و خب زمستون هم که میشد به خاطر سینوسام خیلی اذیت میشدم، دکتر یه سری قرص و آمپول ویتامین نوشت برام خیلی بهترم دیگه انقدر زود مریض نمیشم، شما هم شاید مشکلات این چنینی داشته باشی.
    به هر جهت امیدوارم زود سلامتی ‍ت رو به دست بیاری و خیلیی کمتر و خفیف سرمابخوری *__*
    • لایک
    امتیازات: a.khakpour77 و mahta.e
    mahta.e
    mahta.e
    اخ هستی دکترم رفتم ب خدااا کلی دارو برام نوشت و شربت و این طورا ولی فک میکنم استرسه همش تو قرص چیا میخوردی:(
    hastikhanoom
    hastikhanoom
    اگر برای استرسه که هیچی ((: ببین من این دو سالی که کنکور داشتم عجیب ترین درد و مریضی ها رو داشتم که الان خنده م می گیره ((: استرست اگر غیر قابل کنترله دکتر برو یه کاریش بکن ) :
    ویتامین بی نوشت و یه مولتی و اینا، همین کپسول بزرگا که مزه شکلات میده :-"" آمپول هم که چهارتا ویتامین بی و‌دی داد باز :/
    عزیزم مراقب خودت باش، کنکوری هم هستی، خواب کم تمرکز و گیرایی تو پایین میاره ( :
    • لایک
    امتیازات: آلند
    mahta.e
    mahta.e
    ن بابا تو چیکار من داری جانم اگ توام رو میگی که اشتباه خوندی منظورم همراه بوده خو:)
    hastikhanoom
    hastikhanoom
    آها، من گناه دارم.. خودم ضربه خوردم اومدم بگم بهت
    عزیزم امیدوارم هرکاری که می کنی با دل خوش و موفق بگذرونی مسیرت رو *-:
    • لایک
    امتیازات: mahta.e
    mahta.e
    mahta.e
    مرسی دختر مهربون:))
    دعا کن برام انی وی*_*
    راجب ح ب ات من خودم ی جوری عزا گرفتم که انگار کنکور دادم و رتبم پنج رقمی شده!
    سلام ، میکرو فیزیک 12 رشته تجربی کارتو راه میندازه ؟! یا نه حتما باید ریاضی باشه ؟!
    تولدت مبارک
    همیشه موفق باشی و کلی آرزو های خوب
    • لایک
    امتیازات: mahta.e
    mahta.e
    mahta.e
    مرسی❤ امیدوارات^^
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا