• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Pouria.K
Pouria.K
آقا ببین، گوش کن:))) من توی این 1 سال ، سانفرانسیسکو رفتم، لس آنجلس رفتم، لاس وگاس رفتم، واشینگتن رفتم، اورلاند و تمپا تو فلوریدا رفتم، ساوانا تو جورجیا هم رفتم، ایالت خودمونم گشتم : )) ولی هیچ شهری به زنده بودن تهران ندیدم:D اینجا خیلی از شهرا، شبا خبر خاصی نیس، فوقش تو شهرایی مثل لس انجس یا سانفرانسیسکو که مراکز توریستی خفنی هستن، یه سری جاها هستن که شبا هم آدم رفت و آمد داره و فلان و اینا:-"
Pouria.K
Pouria.K
ولی به طور کلی، 10 شب به بعد، زیاااد خبری نیس تو هیچ جای شهر ! خیلی از پاساژا 8 یا 9 میبندن، چه وسط هفته چه آخر هفته ! ولی تهران یه شهر بزرگ با کلی جا برای سرگرمی داره که ساعت 12 شب هم پاشی بری تو ولیعصر، بری سمت تجریش، کلی آدم میبینی که دارن راه میرن یا دور دور میکنن با ماشین و حتی فست فود و رستوران هم گاها بازه اون ساعت !:))
Pouria.K
Pouria.K
واقعا سخته پیدا کردن شهری مثل تهران ! شاید مثلا نیویورک یا شیکاگو شبیهش باشن که متاسفانه هنوز نرفتم:-"
و البته ذکر این نکته لازمه که واشنگتن از شیک ترین شهرایی بودش که به عمرم دیدم:-"
MFA
MFA
فقط میتونم بگم پشمام: ))))
نمیدونم شاید به اندازه ی کافی نگشتم میگم اینو:-"
Pouria.K
Pouria.K
متاسفانه محدود کردی صفحتو نتونستم ببینم داری چی میخونی و کجایی و اینا:-" ولی خب اگه احیانا رشته ریاضی هستی و میخوای چند سال دیگه اپلای کنی، پیشنهاد میکنم تا میتونی بگرد و لذت ببر از تهران:-" وااااقعا خوبه لعنتی:-" حالا ترفیک و ایناش درست، ولی تو در هر لحظه از روز میتونی تصمیم بگیری بری یه جایی رو بگردی و بهت خوش بگذره:))
بالا