• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Vernal
Vernal
Vernal
Vernal
میدونی من تازه متوجه شدم تنها و بهترین منبع انگیزه واسه خودم،خودمم
سعی می کنم فقط به خودم بقبولونم و بس،چون اگه واسه شروع یا ادامه منتظر فرشته ی نجات بمونم،کلاهم پس معرکه‌اس...
@hastikhanoom
hastikhanoom
hastikhanoom
آقا من چه گاو بودم،هیچ جا جواب ندادم،الات اومدم دیدم) : خیلی ببخشید که ) :
  • لایک
امتیازات: Vernal
Vernal
hastikhanoom
hastikhanoom
الان خوبی؟
با استرس و برنامه هات چه میکنی؟ اوضاع رواله؟
Vernal
Vernal
هووووممم،مجبورم دوباره قرص بخورم،حالم بد میشه وقتی قرص نمیخورم،برنامه هم خوبه،میخونم،یه وقتایی عقب می‌مونم ولی جبران می کنم
hastikhanoom
hastikhanoom
چی میخوری؟
همینه،یکم دیگه مونده طاقت بیاری حله ( :
Vernal
Vernal
تا قبل از تعویق کنکور پروپرانولول می خوردم،الان فلوکستین
باتوجه به شرایط حال بوس از‌ راه دور
hastikhanoom
hastikhanoom
من شب قبل كنكور خوردم،اسمارتیز میخوردم بیشتر جواب می گرفتم ((: حالا با فلوکستین حالت خوب میشه؟
داشتم فکر میکردم که میشه که بغل کردن و بوسیدن عزیزانمون بدون عذاب وجدان و ترس از ابتلاشون ممکن بشه؟
:RedHeart:RedHeart
Vernal
Vernal
میگن باید مثلا یه ماه قبلش هر روز پروپرانولول بخوری،تا تاثیرشو ببینی،فلوکستین خوبه،و بیشتر برای کسایی که پرخوری عصبی دارن،من پارسال خیلی زیاد میخوردم،وزنم رفت بالا،با فلوکستین یه کیلویی کم شدم،البته تو خرداد فکر کنم شروع کردم به مصرف
امسالم که پرخوری ندارم ولی به خاطر نشستن وزنم رفته بالا،با فلوکستین فعلا نیم کیلو کم شدم ;))
ولی در کل از هردوتاشون راضی بودم
Vernal
Vernal
پارسال آزمون ۳۰ فروردین سنجش برای اولین بار پروپرانولول خوردم،انقدر تاثیر گذاشت که فشارم افتاده بود پایین نمیتونستم تمرکز کنم و جواب بدم :))
hastikhanoom
hastikhanoom
ایول به خودم انقد بدنم مقاومه((((:
آقا پروپانول خیلی قرص بی آزاری نیست در دراز مدت ها:-"
  • لایک
امتیازات: Vernal
hastikhanoom
hastikhanoom
بعد کنکور کلی وقت داری ورزش کنی برگرده وزنت ناراحتش نباشی یه وقتا،تا میتونی از فرصت استفاده کن((: من هفته اخر کنکور کار بدی کردم ولی روزی دوتا بستنی یخی میخوردم:-"
Vernal
Vernal
الان انقدر درگیرم که واقعا نمیتونم ذهنمو درگیر برنامه ریختن واسه لاغریم کنم،ولی پارسال خیلی سر این موضوع ناراحت بودم
من کلا بدنم ضعیف شده در اثر استرس،یه جوری که فشار نرمالم شده ۹ روی ۷،و کلا سریع حالم بد میشه...بگذره این دوران و به خوشی تموم شه :)
بالا