• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

صال
صال
اگ بخواهیم نبود استعداد را ب عنوان بهانه ای برای تلاش نکردن بکار ببریم اخر کلامتون درست خواهد بود
dr.namingstuff
dr.namingstuff
درسته خیلی ها مثلا دوست دارن خواننده بشن ولی استعداد ندارن ولی این دوست داشتنی که منظور من هست فرق داره.
آرشا
آرشا
ببین زندگی از نظر من باید هدفمند باشه در ی حد نرمالی باید از همه چی سردرآورد ولی چیزیو باید دنبال کرد و ارزش همت و تلاش سرسام آور رو داره که بازدهش برای فرد به نسبت کارای دیگ بیشتر باشه...
صال
صال
خب بانگتون رو دیدم و تکست از بهرام گذاشته بودین.بزارین یه مثال بزنم.نمیدونم اولین اهنگ های رضا پیشرو رو شنیدین یا نه.ایقدر بد و بدون فلو میخونه ک ادم میخاد گریه کنه.ولی تلاش کرده و از حق نگزریم با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد از ستون های رپ توی ایران شده و فلوی قشنگی میده ب اهنگ.و اگ همین رضا پیشو میرفت سمت درس خوندن شاید شخص خاصی نمیشد ولی علاقه ش رو ادامه داد و الان حداقل از نظر خودش ی فرد موفقه
آرشا
آرشا
واقعا اعصاب فکر کردن ندارم ، نمی دونم :))
ولی دقت کن مهارت رو با استعداد یکی نگیری ...
آرشا
آرشا
dr.namingstuff@ خب منظورت چیه؟ :-"
آرشا
آرشا
ب قولی باید تو فیلدی رفت ک حس کنی می تونی ی سرو گردن بالاتر باشی ...
dr.namingstuff
dr.namingstuff
یه جورایی منظورم عشقه. فکر نکنم چیزی باشه که من توش یه سر وگردن از بقیه بالاتر باشم. حالا شما رو نمی دونم.آدم عاشق کارش باشه این چیزا مهم نیست. انیمیشن دانشگاه هیولا ها خیلی خوب اینو نشون میده.
آرشا
آرشا
می دونی شاید فضاهای دیگ رو تجربه نکردی خودتو محصور کردی شاید :-?
من مثلا فضاهای درسی متفاوتی رو تجربه کردم ، می دونم توشیمی استعداد دارم و ترکیب شیمی و فیزیک ک برای من تو م.شیمی خلاصه میشه چیزیه ک من می تونم توش خوب باشم ولی اون پویایی و زنده بودن رو درش نمی بینم برای من دنیای کامپیوتر شگفت انگیز هست و مساله اینه که تصمیم گیری برام بین این دو راحت نیست هرچند که رو کاغذ ب کامپیوتر بها دادم :))
آرشا
آرشا
نباید شخصیش می کردم :))
Mim
چرا چرا، علاقه م به "خوب بودن" تبدیل میشه ولی تلاش می‌طلبه منطقا ؛)
آرشا
آرشا
اون بحث مهارت هست ...
بالا