• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بیایید انجمن زیست را مدیریت کنیم

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
خب دور جدیدی از مدیر گزینی انجام شد و هرطور بود ایندور من به عنوان مدیر این انجمن انتخاب شدم، همینطور که میبیندم مدت مدیدی بوده گویا که مدیر نداشته و به همین خاطر به طرز شدیدی به هم ریخته و پر اسپم و مطالبش نامرتب و غیره هستش.
علاوه بر این ضرورت که باعث میشه کار زیادی رو بخواد من چه تو مدیر گزینی چه در کل، افراد لایقی رو دیدم و میبینم که توان مدیریت اینجارو دارن ایده های قشنگی دارن میتونن نظر بدن و به نوعی یه پا مدیر باشن؛ اینکه چون یکی میشه مدیر یه جا نشه که از بقیه استفاده کرد و اونا نتونن همکاری و و نقش لازم رو داشته باشن، تااااا اونموقع که طرف بره باز این افراد بتونن مدیر بشن کار احمقانه ایست،از طرف دیگه هم که به شدت به مشورت و مشاوره و نظر گرفتن از بقیه و پیشنهاداتو انتقادات اهمیت میدم و مطمئنم که خرد جمعی میتونه در بسیاری موارد بر خرد فردی پیشی بگیره.

برای همین میخوام در این تاپیک از همه ی دوستانی که به این تاپیک علاقه دارن ،در اون فعالیت میکنند، دوس دارند همکاری کنند، ایده های خوب و قشنگی دارند (حالا در هر زمینه ای) ، نظر یا پیشنهادی دارند ، انتقادی از کاری دارن، در کل از اینجا رد میشدن (:-") دعوت میکنم که در این تاپیک آزادانه فعالیت کنند، نظر بدند ، ایده بدند،با هم بررسیش کنیم و تصمیم گیری و منم کمال همکاری رو میکنم :د

در واقع هر کاربر یک مدیر و به یه اندازه میتونه در آینده ی این انجمن نقش ایفا کنه.

اگر نظراتی دارید راجب تاپیک ها ، نظری دارید راجب روند کلی انجمن، ایده ای دارید راجب اینکه مسابقه ای برگزار بشه یا طرح نویی دارید یا هرچیز مشابه و غیره اینجا مطرح کنید.
بعد میشه به نوعی روش نظر داد و بررسیش کرد یا پخته ترش کرد و بعد هم اگه خوب بود اجراش کنیم. یجوری اتاق فکر انجمن مباحث زیستی. (;

همین دیگه.

ویرایش: ملت بهم پ.خ ندین، لطفا تو همین تاپیک بگید بهتره. ؛)

• لایک
امتیازات: Lorca
  • شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
پاسخ : بیایید انجمن زیست را مدیریت کنیم

بنظرتون برای شروع کار انجمن (که نیاز به یه احیای قلبی ریوی (CPR) داره از نظر من ) توی این وضعیت و شرایطی که حالا داره باید چکار هایی کرد، چه کارهای ضروری هستن باید انجام بشن و چه کارهایی بهتره که انجام بشند، اگر طرح بنظرتون میرسه؛ چه طرح هایی دارید و.... ؟؟؟؟؟

من شروع کردم ابتدا یسری تاپیک های کلی که بنظرم نیاز بود برای سرجمع شدن بعضی چیزها زدم، و بعد بنظرم نیاز اول رفع اسپم و یه پاک سازی کلی تاپیک های بیخود اضافی پست های بی محتوا و جمع وجور و منظم کردنشه که به مرور انجام میدم.
طرح های مثل مهم کردن هفتگی دوتا تاپیک برای ایجاد بحث تو اونا از تاپیکایی که رفتن پشت مشتا ولی ظرفیت بحث و تبادل نظر رو دارند هم جزو طرح های آیندم میتونند باشند.
هوم؟ :-?

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

قضیه ی این مشاوره چی بوده؟ چجوری برگزار میشده قوانینش چی بوده؟
با سرچ این رو گیر آوردم http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,71189.0.html
که البته زیاد ازش سر در نیاوردم. دوستان اگر علاقه مند هستین تا دوباره برگزارش کنیم با توجه به وباره فعال شدن انجمن ممکنه.

لطفا دوستانی که اطلاع دارند راجب این مسئله و میتونند کمک کنند اعلام کنند تا اینجا راجبش مشورت و تصمیم گیری کنیم. ؛)

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

مشاوره زیستی که نه، مشاعره ی زیستی بود.
بنده در دوران جاهلیت کلی اونجا پست دادم :)) یادش بخیر...

هیچی دیگه، با آخرین حرف کلمه ی قبلی، کلمه ی بعدی رو میگفتیم و همینجور میرفت جلو..
بعد یه توضیح کوچیک هم راجع به کلمه ای که میگفتیم میدادیم.

حالا این کار انرژی زیادی میخواد که تکراری ها رو پاک کرد.
کلمه ها رو دسته بندی کرد و ...

به نظر من:
یه بررسی بکن ببین تا اینجا دیکشنری کامل شده یا نه.
بعد یه سری کلمه هایی که زیاد تکرار شدن و احتمالش هست که بازم تکرار بشن رو ردیف کن که همه ببینن و استفاده نکنن.
بعد هم یه مدت به صورت آزمایشی تاپیک رو باز کن، تا ببینیم چی میشه.

البته بازم هرجور صلاح میدونی. (;

• شروع کننده موضوع

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از بابکـــ :
مشاوره زیستی که نه، مشاعره ی زیستی بود.
بنده در دوران جاهلیت کلی اونجا پست دادم :)) یادش بخیر...

هیچی دیگه، با آخرین حرف کلمه ی قبلی، کلمه ی بعدی رو میگفتیم و همینجور میرفت جلو..
بعد یه توضیح کوچیک هم راجع به کلمه ای که میگفتیم میدادیم.

حالا این کار انرژی زیادی میخواد که تکراری ها رو پاک کرد.
کلمه ها رو دسته بندی کرد و ...

به نظر من:
یه بررسی بکن ببین تا اینجا دیکشنری کامل شده یا نه.
بعد یه سری کلمه هایی که زیاد تکرار شدن و احتمالش هست که بازم تکرار بشن رو ردیف کن که همه ببینن و استفاده نکنن.
بعد هم یه مدت به صورت آزمایشی تاپیک رو باز کن، تا ببینیم چی میشه.

البته بازم هرجور صلاح میدونی. (;
ممنون بابک ؛)
اشتباه تایپی بودش و الا میدونم مشاعره بود. :د
عالی بود توضیحاتت.

پس جزو کارای انرژی بر هست، میذارمیم در آینده تر که یکم بیشتر انجمن راه افتاد و بعدش اگه بشه از بچه ها مسئول داشته باشه بهتره ؛)
بنظرم باید جذاب باشه حتما کاراش رو میکنم و دوباره راهش میندازم اما الان وقتش نیست. :-?

بالا