• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Galaxy note 8 یا iPad mini ؟؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

masijoon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی یزد
شهر
یزد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام

من میخوام تبلت بخرم واسه رشته پزشکی کدوم بهتره گلکسی یا آی پد مینی ؟؟؟؟

میخوام برنامه های مربوط به رشتم رو روش نصب کنم حالا نمیدونم این برنامه ها رو ios بیشتره یا apple؟؟؟

در ضمن تجربه ی کار با ios رو نداشتم نمیدونم نصب برنامه و ..... چطوره!!! من همش عادت دارم رو هر چی دارم آهنگ بریزم

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران
پاسخ : Galaxy note 8 یا iPad mini ؟؟؟؟؟

استفاده هاتون چجوريه ؟بعد مثلا چه چيزهايي واستون مهمه؟
شارژدهي؟باتري زيادتر؟دوريبين بهتر؟يا مثلا قطر و وزن كمتر؟
ةبعد اون برنامه هايي كه ميخواين رو اگه خواستين برا من اسماشونو بفرستين ببينم هست يا نهء

• شروع کننده موضوع

masijoon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی یزد
شهر
یزد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از XxBeastxX :
استفاده هاتون چجوريه ؟بعد مثلا چه چيزهايي واستون مهمه؟
شارژدهي؟باتري زيادتر؟دوريبين بهتر؟يا مثلا قطر و وزن كمتر؟
ةبعد اون برنامه هايي كه ميخواين رو اگه خواستين برا من اسماشونو بفرستين ببينم هست يا نهء
استفاده اصلیم کتاب خوندنه البته به موزیک گوش دادن هم علاقه دارم ... من میخوام کاربردی تر باشه یعنی نرم افزارای بیشتری بهش بخوره و استفاده بیشتری ازش ببرم نه این که صرفا جذاب و شیک و سبک تر باشه ..... دوربین هم اگه بهتر بود خوبه ولی برا من خیلی مهم نیس و اولویت اصلیم نیس .... والا برنامه ها رو نمیدونم.... مثلا نقطه قوت اصلی نوت 8 به نظرم قلمشه و آیپد مینی به نظرم ساختشه و سیستم عاملش چون شنیدم بعد از یه مدت کار با اندروید آدم خیلی خسته میشه ازش.... باتری و شارژدهیش هم مهمه برام

AmirHR

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه سال برا نانو می خوندم ولی ادامش ندادم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از masijoon :
استفاده اصلیم کتاب خوندنه البته به موزیک گوش دادن هم علاقه دارم ... من میخوام کاربردی تر باشه یعنی نرم افزارای بیشتری بهش بخوره و استفاده بیشتری ازش ببرم نه این که صرفا جذاب و شیک و سبک تر باشه ..... دوربین هم اگه بهتر بود خوبه ولی برا من خیلی مهم نیس و اولویت اصلیم نیس .... والا برنامه ها رو نمیدونم.... مثلا نقطه قوت اصلی نوت 8 به نظرم قلمشه و آیپد مینی به نظرم ساختشه و سیستم عاملش چون شنیدم بعد از یه مدت کار با اندروید آدم خیلی خسته میشه ازش.... باتری و شارژدهیش هم مهمه برام

از نظر نرم افزار ازونجا که گفتین رشتتون پزشکیه ، این لیست برنامه های مرتبط به پزشکی اندروید و اینم مال iOS ، دیگه خودتون یه نگاه بکنید ببینید کدوم بیشتر کاربردین.
یه چیز دیگه هم که اپل داره itunes U هستش که خیلی دانشگاها درساشونو روش میزارن.

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نقل از masijoon :
از نظر نرم افزار که دوستمون گفتن چه جوریه ماجرا.
از نظر خود دیوایس هم با اینی که شما گفتین به شخصه بهتون Galaxy note8 رو توصیه میکنم.
من خودم iPad رو ور میداشتم ولی آیپد یسری کار باید بلد باشین تا بتونین از تمامی جنبه هاش استفاده بشه(مثلا جیلبریک و ... ) و راحتی کار با Galaxy Note 8 رو به شما بیشتر توصیه میکنم،چون مثلا برای آهنگ ریختن رو iPad باید آیتیونز(یا حالا هر برنامه ی دیگه ای)داشته باشین ولی در آندروید شما خیلی راحت یه کپی پیست دارین و تمام

امیدوارم موفق باشین

بالا