• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Kpop

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
خب، من خیلی حرفه ای نیستم در این حوزه و اکثرا واکنشم به اهنگاشون :| بوده.
ولی میدونم که حواشی خواننده هاشون از آهنگاشون معروف تره:)

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
من نمیتونم نظری درباره ی مایکل جکسون بدم چون اطلاعاتم درباره ی زندگی ایشون تقریبا صفره و در حد شایعات دربارشون اطلاع دارم
ولی باید بگم درباره ی این گروهی که شما دارین میگین تقلید کردن و اسمی هم از منبع نبردن باید بگم
شما تو زندگیتون شروع میکنین سرکه درست کردن و اتفاقی طعم خوبی میده و بعد از مدتی میفهمید شراب درست کردید
حالا شراب شما به خاطر مزه ی دلنشینش محبوب میشه این جاست که یه سری از افراد ه ادمای قدیمی رو که شراب درست میکردنو میشناسن میان میگن تو یه مقلدی ...
گاهی تو بعد از مدتی میفهمی ایده و کانسپتت مشابه ایده ی فردی محبوب در گذشته بوده
گاهی اوقات علایق و دغدغه های مشابه ایده های مشابه و نتایج مشابه به وجود میارن
درسته که تو این شرایط تلاش اون ادما رو با اسم تقلید زیر سوال ببریم ؟
به هر حال این گروه هر جا که اگاهانه تقلید کرده بودن خیلی راحت پذیرفتن و حتی از منبع اولیه هم به نیکی یاد کردن پس درست نیست اینجوری یه طرفه و قاطع نظر دادن
بعد هم واسه منه دهه هشتادی دیدن دنس این گروه خیلی جالب تر از دنس های اقای جکسونه چون زیاد سلیقم تو موسیقی با اهنگ های ایشون جور در نمیاد
دلم نمیخواد این تاپیک پایین بره :))
جالبیش اینه میگم تمام دنساشون مال مایکل جکسونه ولی میگید با دنس بی تی اس بیشتر حال میکنید:))
مثال سرکه و شراب زدید
دلم میخواد ببینم کی پاپ و هنرمندان گرانمیش چقدر در موسیقی ماندگار خواهند بود

اون هیچ
یدونه گرمی بردن مخمون رو... به فنا دادن :))

*Ava_Moni*

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1404
من موسیقی های کره ای رو دوست دارم چون داخل محتوی اون ها متن های امید بخش هست و خیلی خوب میتونه انرژی مثبت بده به آدم :RedHeart

ghazal2007

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
جالبیش اینه میگم تمام دنساشون مال مایکل جکسونه ولی میگید با دنس بی تی اس بیشتر حال میکنید:))
مثال سرکه و شراب زدید

اون هیچ
اونقدی موندگار میمونن که تو با گوه یکسان شی اخه شما چیکاره ی مملکتید فقط زر اضافه میزنید حسودید نمیخواید ببیند جایزه میبرن سرتون تو درساتون باشه اگه خیلی ادعاتون میشه برید ببینم میتونید تو کل جهان معروف شید والا با این زرایی که میزنید چصم نمیشید تو مملکت

SAYU

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مثال سرکه و شراب زدید

اون هیچ
شمایی که تو کامنت ها نوشتی یه گرمی بردن مخمون رو خوردن شما اصلا مخ داری ؟

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
میتونین منتظر بمونین و تماشا کنین:)

اگه جایی از مثالم مشکل داره میتونین خودتون مشکلشو بگین و اصلاحش کنین ولی من هر چقدر دنس هر دو طرفو میبینم نمی تونم بگم کپی بوده
به هر حال من هنوز تفاوت درست کپی
بدل
ایده گرفتن و
...رو درست نمیدونم:)
https://www.google.com/url?sa=t&sou...o7QBegQIBhAB&usg=AOvVaw1znY1rw_WO_NMjoEYnhm11
اینا کپی نیست چیه جانا
اونقدی موندگار میمونن که تو با گوه یکسان شی اخه شما چیکاره ی مملکتید فقط زر اضافه میزنید حسودید نمیخواید ببیند جایزه میبرن سرتون تو درساتون باشه اگه خیلی ادعاتون میشه برید ببینم میتونید تو کل جهان معروف شید والا با این زرایی که میزنید چصم نمیشید تو مملکت
همین ایران بیچاره ی ما اجازه ندارن واسه جمعیت بالا کنسرت بزارن وگرنه کی پاپ که چیزی نیست امریکا هم به پای ما نمیرسید
اینجا همه چی حرامه عزیز
حسود نیستم
هیترم نیستم
اومدم نظرمو درباره کی پاپ گفتم
نکنه اینم حرامه؟

ghazal2007

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.namasha.com/v/fGYqPp8x/%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%AA_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A8%DB%8C_%D8%AA%DB%8C_%D8%A7%D8%B3_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D9%84_%D8%AC%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%86&ved=2ahUKEwiw8Zerl9PwAhXrhf0HHcn6BXQQo7QBegQIBhAB&usg=AOvVaw1znY1rw_WO_NMjoEYnhm11
اینا کپی نیست چیه جانا

همین ایران بیچاره ی ما اجازه ندارن واسه جمعیت بالا کنسرت بزارن وگرنه کی پاپ که چیزی نیست امریکا هم به پای ما نمیرسید
اینجا همه چی حرامه عزیز
حسود نیستم
هیترم نیستم
اومدم نظرمو درباره کی پاپ گفتم
نکنه اینم حرامه؟
اگه حسود نیستی اگه هیتر نیستی پس اون دهن وا مونده رو گِل بگیر سرتم تو زندگی خودت باشه به علایق دیگرونم احترام بذار

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
اگه حسود نیستی اگه هیتر نیستی پس اون دهن وا مونده رو گِل بگیر سرتم تو زندگی خودت باشه به علایق دیگرونم احترام بذار
چقدر که خودت احترام قاعلی جناب
حس میکنم شما اشنایی کافی رو با این صنعت نداری
اهنگ های کی پاپ هر کدوم هر البوم و هر ترک دارای کانسپت مشخصی هست اهنگ دینامیت یا داینامایت
هم کانسپتش زنده کردن یاد ستاره ی پاپ اقای مایکل جکسون بوده
ناراحت کنندس که وقتی یه سری هیتر یه چیزی میگن ادمایی که اطلاعات کافی ندارن برداشت خودشونو روی کلیپای ساخته شده میزارن و بعد هم به نشر اون برداشت اشتباه میپردازن
من گفتم اشنایی ندارم
اینکه اشنایی کافی ندارم باعث میشه وقتی دارم حرف اشتباهی میزنم بزارن به پای اطلاعات نا کافی نه حماقتم
کاش از اول میگفتین که هیچی از این صنعت نمی دونین
اینجوری با لحن دیگه ای باهاتون حرف میزدم
به هر حال این اهنگ به مناسب جهانی شدنشون بوده و کلا ایده گیری یا به قول شما کپی تمامی از مایکل بود
به عنوان رسوندن احترامی که برای این هنرمند قائل بودن
خیلی از ادمای دهه ی ما شاید فقط اسمی از این هنر مند شنیده باشن
ولی بعد از اهنگ این گروه هزار ان ارمی با ایشون اشنا شدن هزاران نفر دنسشونو کاور کردن و یه عالم طرفدار ناشناخته پیدا کرده این هنرمند
پس بهتره قبل از تایپ کردن چیزی یه ذره بیشتر فک کنین به قول یه بزرگی که تو ناشناس به بنده اینو گفته بودن:)
زنده کردن یاد آقای جکسون
من ندیدم جایی از ویدو موزیک اهنگ از مایکل جکسون یا خواننده های اون دهه اسمی برده بشه....
زنده کردن یاد یعنی کار های کریس،براون که کاملا ازش یاد میکنه و اسمشو میاره
1.کانسپت آهنگ داینامایت که تو این ویدیو هست، دهه ۸۰ میلادی‌ه و حتی لباسا و طراحی صحنه هم کاملا به اون دوران اشاره دارن.
علاوه بر دنس که به سبک و سیاق دهه ۸۰ اجرا شده حتی تو لیریک آهنگ هم به فانک و سول و دیسکو و دنس پاپ و عناصر نوستالژیک دیگه اشاره میشه.
مایکل جکسون یه نماد قوی ازون دورانه...چرا استفاده از حرکات آیکونیک(دیگه فارسی اینو پیدا نکردم!) یکی از نمادای دهه هشتاد و خدای پاپ باید عجیب باشه؟!
اگه حوصله کردین اینم ببینید : *
+ریکشن برادرزاده مایکل جکسون بعد منتشر شدن داینامایت:
برادرزاده مایکل جکسون :))
#سطح

این بحثا کی قراره تموم شه؟
یه سبکیو دوست ندارید دنبالش نرید
در حال حاضر دنس های مایکل جکسون ( که خودم خیلی دوسشون دارم) به سلیقه یه دهه هشتادی نمیخوره
و ترجیح میدن همون اصکی رفتنا رو ببینن
به شما مربوط میشه انتخابشون؟

این اهنگ رو سر ما جا داره:))

اینجوری که داره پیش میره موندگار میشه شما نگران نباش
در ضمن وقتی از یه چیزی اطلاعات کافی ندارید لطف کنید درموردش حرف نزنید
حداقل با اطلاعات و منطق وارد یه بحث بشید

گرمی نبردن قبلش یه سرچ کوچیک بکن بعد حرف بزن
بنده همین جا اعلام میکنم ده سال دیگه کسی یادش نیست بی تی اسی وجود داشته
مثل گروه های قدیمی کی پاپ :)
این بمونه تا ده سال آینده ....

بالا