• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شکلکneeded !

به نظر شما شکلک های قسمت پاسخ....

• کافی اند

رای‌ها: 0 0.0%
  • اضافی اند

رای‌ها: 0 0.0%
  • ناکافی اند

رای‌ها: 3 33.3%
  • ناضافی اند

رای‌ها: 2 22.2%
  • یا با نظر من موافقید که:"برای بیان احساسات کمند"

رای‌ها: 9 100.0%

• رای‌دهندگان
    9
  • Poll closed .

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
پاسخ : شکلکneeded !

به نقل از سلطان :
تند نرو
اینم شد قانون؟
همین کار ها رو می کنن که بازدید ها کم میشه دیگه

محمد جان این شکلک عصبانیت بهتره
این رو هم اضافه کن.
113.gif

چند تا شکلک ساده پیشنهاد میدم:
118.gif
97.gif
122.gif
288.gif
1.gif

به نقل از محمد مطهری :
آره ، شد قانون. وقتی ببینیم که چیزی رعایت نمیشه و مشکل سازه ، حتما قانونش می کنیم تا بتونیم باهاش برخورد کنیم.
در ضمن قرار نیست به خاطر بازدید بزاریم این فروم هرجور که میخواد پیش بره.

گویا شما گیراییتون ضعیف شده ؟! من می گم شکلک یاهو ، اونم به دلایل خاص. (حتما دلایلم رو بخونین) بعدش شما میگین این شکلک های دوسه سطری رو اضافه کنم؟

در ضمن این همه enter لازم نیست ! پست هات رو کوتاه بزن.
118.gif
97.gif
122.gif
288.gif
1.gif
خیلیه؟
این چند خطه؟
این که 6تا بیشتر نیست.
چرا بی خودی حرف الکی می زنی؟
من گیرایین ضعیف شده یا تو؟

به هر حال قانو ن باید درست باشه.
اگه یکی شکلک بزنه فروم به راه دیگهای می افته؟
وقتی با قول علیرضا 4تا مدیر بی تجربه مدیریت کنند همینه
واقعا برای شما متاسفم همین و بس

اگه همین جوری پیش برین می بینم روزی رو که فقط تو و محمد بذر کار باید تو فروم برای هم پست بدین.
توی کدوم فروم اینجوری با کاربرا صحبت می کنن؟فروم هرچی داره از کاربراش داره.
مگه تو فروم الان چند تا کاربر فعال هستن
شما به رخ ما نکش که اینقدر عضو شده داریم.جمع کنی همه رو کاربرای فعال میشن15تا20تا :-& :-& :-& :-& X-( X-( X-( X-( X-( :'( :'( :'( >:( >:( >:(

alireza_simkesh

کاربر حرفه‌ای

100 البته که عدم ادعایه شما در مورد حرفه ای بودن نشانه فروتنی قابل تحسین شماست, اما خدا کنه این حرف به این معنی نباشه که در اینده هم قصد حرفه ای شدن رو ندارین, و هرگز نمیخواین پیرو protocol ها و استانداردهای جهانی باشین.
اما متاسافانه "اصول و روشهای تعریف شده شما" نشون دهنده عدم تمایلتون برای حرفه تر شدن این فرم و تیم مدیریتی این فرم هست. استفاده از تجربه دیگران اگرچه شرط لازمه, اما هرگز شرط لازم و کافی نیست. کمتر (در واقع هیچ) کسی رو نمیشناسم که عدم استفاده از شکلکهای خارجی رو قانونی برای فرم خودش قرار داده باشه, و موفق هم شده باشه. به همین دلیل, "تحقیق شما در مورد روشهاتون" من رو به این شک میندازه که شاید پیرو راه افراد ناموفق هستین.
موارد دیگه ای هم هست که عدم حرفه ای بودن مدیران اینجا رو بیشتر نشون میده. مثال بارزش پاک کردن تاپیک به خاطر چند تا پست نا مربوط هست (تاپیک شکلکها در گفتگوی ازاد). این حرکت من رو به این فکر وامیداره که شاید مدیران فرق بین پاک کردن پست, پاک کردن کل تاپیک و قفل کردن یک تاپیک رو نمیدونن. یا احتمالا نمیدونن که اصولا یک تاپیک به خاطر چندتا پست مشکل دار معمولا(!) پاک نمیشه, و در عوض اون پستهای مشکل دار پاک میشن. (چند وقت پیش هم تو یکی از فرمهایی که فعالییت میکنم این مورد پیش اومد, که بعد از صحبت من با مدیر مربوطه, تاپیک پاک شده برگردونده شد و به جاش پستهای نا مربوطه تاپیک پاک شدن, و خب 100 البته مدیر از من به دلیله این کارش معذرت خواهی کرد).
انچه که روشنه اینه که بعضی قوانین ممکنه به صورت ناخواسته به مدیران تحمیل بشه .مثلا عدم استفاده از عکسهای شخصی به عنوان آواتار چیزیست که بسیاری از فرم های فارسی مجبور به پیروی ازش شدن, به این دلیل که وزارت ارشاد اعلام کرده اگر غیر از این باشه, اون فرم فیلتر میشه. اینچنین قوانینی کاملا از طرف کاربرانه فهیم قابل فهمه, اما ممنوع کردن استفاده از شکلکهای خارجی هرگز و هیچ وقت قابل توجیه نیست, و کاملا نشان دهنده غیر حرفه ای بودن مدیران فرم هست.

در مورد مامبولرن هم, خیلی خوشحال میشم اگه پروفایلتونو بدین تا باهم بیشتر اشنا شیم (گرچه این موضوع باید تو پیام خصوصی پی
گیری بشه).

پ.ن. از سلطان هم این درخواست رو دارم که صبر و شکیبایی به خرج بده تا اینشالا مشکلات حل بشن.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به شدت خواستار اینم که از شکلک های متفرقه استفاده نکنیم.

شاید اگه بی جا از این شکلک ها استفاده کنین، توی قوانین سایت اضافه بشه!
اگه همین جوری پیش برین می بینم روزی رو که فقط تو و محمد بذر کار باید تو فروم برای هم پست بدین.
بابا چرا ناراحت می شی هیچی نشده !؟ هر وقت قوانین اینجا در مورد شکلک ها حرف زد، شما هم بیا ناراحتی خودت رو ابراز کن!
حرف ما زشت شدن فروم بود! این زشت شدن هم از دید سیم کش آزادی و حرفه ای گری هست! زشت شدنی که پست هایی با چهار تا اینتر بی خود هم جزوش حساب می شه!
بده ما بخواهیم همه جای فروم یک شکل و تمیز باشه ؟!! (آخه این کار به حرفه ای بودن داره ؟!)
فقط دید ما با بقیه ی فروم ها فرقش اینه که تعریف زشتی و کثیفی فروممون فرق می کنه! اگه واقعا استفاده از دوتا شکل که اندازه ی پست رو به هم می زنه، اینقدر مهمه، می تونین استفاده کنین!! ولی اینا ربطی به مدیران بی تجربه نداره !!

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
بابا چرا ناراحت می شی هیچی نشده !؟ هر وقت قوانین اینجا در مورد شکلک ها حرف زد، شما هم بیا ناراحتی خودت رو ابراز کن!
حرف ما زشت شدن فروم بود! این زشت شدن هم از دید سیم کش آزادی و حرفه ای گری هست! زشت شدنی که پست هایی با چهار تا اینتر بی خود هم جزوش حساب می شه!
بده ما بخواهیم همه جای فروم یک شکل و تمیز باشه ؟!! (آخه این کار به حرفه ای بودن داره ؟!)
فقط دید ما با بقیه ی فروم ها فرقش اینه که تعریف زشتی و کثیفی فروممون فرق می کنه! اگه واقعا استفاده از دوتا شکل که اندازه ی پست رو به هم می زنه، اینقدر مهمه، می تونین استفاده کنین!! ولی اینا ربطی به مدیران بی تجربه نداره !!
چرا ربط داره.
خیلی هم ربط داره.
من دیگه واقعا دارم متاثر میشم .اینم شد قوانین؟
وقتی مدیر بی تجربه باشه به جای حل مساله صورت مساله رو پاک می کنه.
مثل الان(دارید با قانون کردن صورت مساله رو پاک می کنی)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

گیرایی تو سلطان ضعیف هستش. میگم 2-3 خطی یعنی این که یک شکلک شبیه یک اینتر عمل می کنه و بین سطر ها فاصله زاید ایجاد می کنه.
اگر شما مارو قبول نداری، میتونی با ما کار نکنی. وقتی از ما خوشت نمیاد و مارو به عنوان مدیر قبول نداری ، واسه چی با ما کار می کنی؟ هیچ اجباری نیست که حتما حضور داشته باشی !
تمام اعضای فروم محترم هستند ، اما 10 تا عضو فعال درست حسابی بهتر از 40 تا عضو اسپم نویس هستش. رفیق شما (کچل راستگو و کتایون و خشایار آنلاین و ... نمی دونم چند یوزره بود یک نفر) هم عضو فعال بود. اما چجور عضو فعالی؟!
حل مسئله چجوری میشه ؟ حل مسئله این بود که شکلک جدید اضافه کنیم که کردیم. گفتیم اگر بازم میخواین بگین تا اضافه کنیم.

آقا علیرضا ما نمی تونیم قبول کنیم که یک عضو هرچی دلش خواست بفرسته. هرفروم و هرجایی سبک و سیاق خاص خودش رو داره. این جا بیشتر از غیر رسمی بودن ، رسمی هستش. متمایل تر هستش به رسمی بودن. وقتی ما میگیم اسمایلی های خارجی ممنوع خوب دلیل داره. من توضیح دادم که چرا مخالفم. دیدین که حتی عرب هم گفت بدش میاد از این شکلک ها.
ما تاپیک رو الکی پاک نمی کنیم. حتما دلیل داره. مثلا چند تا تاپیک بی خودی رو پاک کردیم به خاطر این که یوزر فقط اومده 1 سوال پرسیده و کاملا هم مشخصه که هدفش این بوده که یک چیزی بفرسته. هرچند خیلی مزخرف. در مورد تاپیک شما هم باید بگم به این دلیل قفل شد و پاک خواهد شد که شخصی هستش. یعنی مربوط به شخص شما میشه. شما می تونستین اون بحث رو همین جا مطرح کنید. ما به خاطر پست تاپیک پاک نمی کنیم مگر این که دیگه تاپیک کلش مشکل دار شده باشه.

یک سوال علیرضا : تو نظرت در مورد عکس امضای سلطان چیه؟

جواب بذرکار جواب من هم هستش.

اینم پروفایل مامبولرن من : http://www.mambolearn.com/forum/index.php?action=profile;u=2248

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از محمد مطهری :
گیرایی تو سلطان ضعیف هستش. میگم 2-3 خطی یعنی این که یک شکلک شبیه یک اینتر عمل می کنه و بین سطر ها فاصله زاید ایجاد می کنه.
اگر شما مارو قبول نداری، میتونی با ما کار نکنی. وقتی از ما خوشت نمیاد و مارو به عنوان مدیر قبول نداری ، واسه چی با ما کار می کنی؟ هیچ اجباری نیست که حتما حضور داشته باشی !
تمام اعضای فروم محترم هستند ، اما 10 تا عضو فعال درست حسابی بهتر از 40 تا عضو اسپم نویس هستش. رفیق شما (کچل راستگو و کتایون و خشایار آنلاین و ... نمی دونم چند یوزره بود یک نفر) هم عضو فعال بود. اما چجور عضو فعالی؟!
حل مسئله چجوری میشه ؟ حل مسئله این بود که شکلک جدید اضافه کنیم که کردیم. گفتیم اگر بازم میخواین بگین تا اضافه کنیم.

مگه من چی گفتم که اینجور با من برخورد می کنین؟
من گفتم این 5 تا شکلک رو هم اگه اضافه کنین خوبه.
غیر از این گفتم؟
به نقل از سلطان :
محمد جان این شکلک عصبانیت بهتره
این رو هم اضافه کن.
113.gif

چند تا شکلک ساده پیشنهاد میدم:
118.gif

97.gif

122.gif

288.gif

1.gif

این نحوه ی برخورد من بود
به نقل از محمد مطهری :
گیرایی تو سلطان ضعیف هستش.

به نقل از محمد مطهری :
گویا شما گیراییتون ضعیف شده ؟!

به هر کی بگی شما رو محکوم می کنه آقای "مدیر کل"
این اسم و نام چه کارا که با آدم نمی کنه.
بدونید کاربرا که همین محمد مطهری یه زمان اینجوری نبود.
این طور با کاربرا برخورد نمی کرد.
نشون به اون نشون که وقتی من تو سایت عضو شدم فقط 3 تا کاربر درست داشت.
این من بودم که حیدری رو آوردم.حیدری هم پسر خالش
نشون به اون نشون که
با هم در مورد بهتر شدن فروم پیام خصوصی می دادیم و خوب جواب می داد. اما حالا باید منتش رو بکشی تا وقتی تو یاهو ادش می کنی خارجنشه.
وقتی بهش می گی چرا میگه:برو بابا

1-تاریخ:اسفند پارسال
به نقل از محمد مطهری :
چه کنیم فروم رو از خواب بیدار کنیم؟

به نقل از محمد مطهری :
شاید متوسط سنی 16.5 باشه.

چه فروم هایی؟
چه کنیم واقعا؟

به نقل از محمد مطهری :
راستش انجمن زیرگروه زشت میشه.
برای همین تصمیم گرفتیم انجمن های زیر گروه نذاریم.
واسه موزیک ها هم همین جوری مونده.

یکم پیشنهادت رو کامل تر کن.

به نقل از محمد مطهری :
باید وقت بزارم.

یک فکری به حال اعضا بکن. بازدید هامون کمه.

2- تابستان:
به نقل از محمد مطهری :
سلام آقا سلطان.

کجایی ؟ نیستی ؟ خبری نیست ازت؟ مشکلی پیش اومده؟

3-وقتی بهش گفتم چرا جواب نمی دی؟ مگه قهری ؟ این جوابو داد:
به نقل از محمد مطهری :
مدتی مریضم بدجور.
مدتی است کامپیوتر رو جمع کردم.
قهر چیه بابا !

مثل این که همه با اسم امام زمان مشکل دارند.(امام زمان شاهد باش که من خواستم اسمت باشه ولی اینا نمی زارن.)
همین الان. تا من چهارتا کلام حرف زدم مشکل انداخت به امضام.
اینرو بگم که امضای من خیلی تند لود می شه. من ای دی اص ال ندارم که. ولی با همین دیال آپ تند لود می شه. پس شما مشکل سرعت ندارین با امضام

آقای "مدیر کل" جناب آقای محمد مطهری:
من نه با شما مشکل دارم. و نا با فروم . مثل اینکه شما با کاربرا مشکل دارین.
من خواستم یه کاری کنم مثل قدیم شه اخلاقت ولی دیدم نمی شه.
اصلا هر شکلکی خواستین بزارین.
ولی این نحوه ی برخورد با یه کاربر دوست قدیمی نبود.
از اخلاقتون متشکرم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من جور خاصی نگفتم ! دقیقا جوابتون بود. خوب وقتی شما مارو قبول نداری ، چرا با ما کار می کنی !؟

محمد مطهری همینی هست که بود ! اما شما اصلا اونی نیستی که بودی.

خوب برخورد ما با اعضا در طول زمان خیلی فرق می کنه. برخورد ما تابعی از شرایط هستش. اون زمان فقط تذکر می دادیم که آقای فلانی پست پینگلیش نزن ، حالا مستقیم پاک می کنیم. (اون زمان هم دقیقا برنامه ریزی کرده بودم که بعد از گذشت مدتی دیگه تذکر نمیدیم و مستقیم پاک می کنیم) البته الان تذکر میدیم به صورت پیغام خصوصی.

در مورد یاهو مسنجر و جواب دادن پیغام خصوصی باید بگم ، اون زمان بنده 24 ساعته اینترنت بودم و راحت می تونستم حرف بزنم. مخصوصا تابستان. اما الان هم سوم هستم و هم وقتم کمه. الانم کتاب هام جلو بازن. بنده اومدم یاهو مسنجر ، وفعیت busy گذاشتم ، اون وقت شما پی ام دادین. خوب وقتی بیزی هستم یعنی نمی تونم جواب بدم دیگه. در ضمن تمام ادلیست من می دونن که من هی میام و میرم. به دلایلی نمی تونم کامل آنلاین باشم. زود زود دیسکانکت می شم. این مورد رو قبلا توضیح دادم بهتون. پیغام خصوصی هم اگر جواب داشته باشه در اسرع وقت جواب داده میشه.

وقتی شما بد حرف میزنی با من ، من هم میگم : برو بابا !

در ضمن اون پیغام کجایی رو هم به تو دادم هم به چند عضو دیگه که بپرسم کجا هستین ! چون خیلی وقت بود دیده نمیشدین. این کاملا عادی هستش که یک مدیر بیافته دنبال یوزرهاش ، حالشون رو بپرسه و خبرشون رو بگیره.

در ضمن فکر نکنم نظرخواهی و کمک خواهی کار بدی باشه. من خیلی جاها این کارو کردم. حتی به صورت عمومی توی فروم. در ضمن پیشنهاد مدیریت خیلی بخش ها هم از طرف خودتون بود.

کار شما هم در مورد گذاشتن پیغام خصوصی ها اصلا درست نبود. مفهوم پیغام خصوصی چیه !؟

مشکل امضای شما هم من چند جا تذکر دادم. این جا هم گفتم که ربطش بدم به نظم و یک دستی و هماهنگی. عرض عکس شما هم به اندازه یک پنجم عرض نمایشگر من هستش و بی خودی صفحه رو طولانی می کنه. مشکل شکلک ها هم همین بود. علاوه بر این که زیبا نبودن باعث ایجاد بی نظمی و از هم گسیختگی متن میشد. همین متن شما هم چند تا اینتر زاید داره ؟

در ضمن در مورد اخلاقتون تجدید نظر کنید. چون توی فروم برخوردتون بد بوده و خیلی از اعضا رو شاکی و ناراحت کردین. طوری با بقیه حرف میزنین که گویا امر و نهی می کنین و دعوا دارین. این رو هم چند بار بهتون گفتم اما شما توجه نمی کنی.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از محمد مطهری :
من جور خاصی نگفتم ! دقیقا جوابتون بود. خوب وقتی شما مارو قبول نداری ، چرا با ما کار می کنی !؟

محمد مطهری همینی هست که بود ! اما شما اصلا اونی نیستی که بودی.

خوب برخورد ما با اعضا در طول زمان خیلی فرق می کنه. برخورد ما تابعی از شرایط هستش. اون زمان فقط تذکر می دادیم که آقای فلانی پست پینگلیش نزن ، حالا مستقیم پاک می کنیم. (اون زمان هم دقیقا برنامه ریزی کرده بودم که بعد از گذشت مدتی دیگه تذکر نمیدیم و مستقیم پاک می کنیم) البته الان تذکر میدیم به صورت پیغام خصوصی.

در مورد یاهو مسنجر و جواب دادن پیغام خصوصی باید بگم ، اون زمان بنده 24 ساعته اینترنت بودم و راحت می تونستم حرف بزنم. مخصوصا تابستان. اما الان هم سوم هستم و هم وقتم کمه. الانم کتاب هام جلو بازن. بنده اومدم یاهو مسنجر ، وفعیت busy گذاشتم ، اون وقت شما پی ام دادین. خوب وقتی بیزی هستم یعنی نمی تونم جواب بدم دیگه. در ضمن تمام ادلیست من می دونن که من هی میام و میرم. به دلایلی نمی تونم کامل آنلاین باشم. زود زود دیسکانکت می شم. این مورد رو قبلا توضیح دادم بهتون. پیغام خصوصی هم اگر جواب داشته باشه در اسرع وقت جواب داده میشه.

وقتی شما بد حرف میزنی با من ، من هم میگم : برو بابا !

در ضمن اون پیغام کجایی رو هم به تو دادم هم به چند عضو دیگه که بپرسم کجا هستین ! چون خیلی وقت بود دیده نمیشدین. این کاملا عادی هستش که یک مدیر بیافته دنبال یوزرهاش ، حالشون رو بپرسه و خبرشون رو بگیره.

در ضمن فکر نکنم نظرخواهی و کمک خواهی کار بدی باشه. من خیلی جاها این کارو کردم. حتی به صورت عمومی توی فروم. در ضمن پیشنهاد مدیریت خیلی بخش ها هم از طرف خودتون بود.

کار شما هم در مورد گذاشتن پیغام خصوصی ها اصلا درست نبود. مفهوم پیغام خصوصی چیه !؟

مشکل امضای شما هم من چند جا تذکر دادم. این جا هم گفتم که ربطش بدم به نظم و یک دستی و هماهنگی. عرض عکس شما هم به اندازه یک پنجم عرض نمایشگر من هستش و بی خودی صفحه رو طولانی می کنه. مشکل شکلک ها هم همین بود. علاوه بر این که زیبا نبودن باعث ایجاد بی نظمی و از هم گسیختگی متن میشد. همین متن شما هم چند تا اینتر زاید داره ؟

در ضمن در مورد اخلاقتون تجدید نظر کنید. چون توی فروم برخوردتون بد بوده و خیلی از اعضا رو شاکی و ناراحت کردین. طوری با بقیه حرف میزنین که گویا امر و نهی می کنین و دعوا دارین. این رو هم چند بار بهتون گفتم اما شما توجه نمی کنی.

من اصلا با هیچ کسی مشکل نداریم و قصد دارم که با همه رفیق باشم تو فروم.
الان هم با هیچ کاربری مشکل ندارم و قهر نیستم.
در مورد اینتر هم باید بگم که چون تو یاهو تند تند از اینتر استفاده می کنم این برام عادت شده.و سعی می کنم این عادت رو ترک کنم.(مثل الان)
نه. محمد مطهری الان خیلی فرق داره با اون زمان.
درضمن این پیغام هایی هم که من گذاشتم برای تابستون نبود. برای اسفند بود.
من بد حرف زدم؟
اگه من بد حرف زدم ببخشید.(نمی دونستم رک صحبت کردم و دوستانه صحبت کردن باهات مشکلایجاد می کنه. اینکه من بگم چرا این قدر مغرور شدی!)

محمد مطهری:
مگه من گفتم بده؟
خوب اگه این کارو نمی کردی من به مدیر بودنت شک می کردم.
دلیل این که پیغام خصوصی گذاشتم رو الان می گم.

محمد مطهری:

من اینا را گذاشتم که بگم فکر می کردم ما باهم رفیقیم.
نمی دونستم که رفیق نیستیم.
فکر می کردم که باهم نداریم.اما مثل اینکه اشتباه ملتفت شدم.
به این دلیل گذاشتم که فکر می کردم رفیقیم و اینکه اخلاقت با گذشته زمین تا آسمون عوض شده.
این رفتار الانت رفتار دوستانه نیست اصلا

نوشته: محمد مطهری در امروز، ساعت 17:21:14 بعدازظهر
گیرایی تو سلطان ضعیف هستش.

نوشته: محمد مطهری در دیروز - 16:20:43 بعدازظهر
گویا شما گیراییتون ضعیف شده !

خوب.
اینا رو نمی تونستی بیای پیش خودم بگی که برات عقده نشه؟
خیال می کنی اون رو که گفتی امضاتو عوض کن من به فکر نبودم؟خیال می کنی من تصمیم نگرفتم؟
نگاه کن:http://i79.servimg.com/u/f79/11/79/27/97/abasal10.jpg
اول می خواستم به تو نشون بدم.
چون فکر می کردم که تو رفیقمی.
(در ضمن متن خودت مگه اینتر نداره؟)

در مورد اخلاق من صحبت کردی.
اخلاق من الان چه مشکلی داره.
تو یاد هفته ی پیش افتادی؟(همون موقع که باهات چت کردم؟)
اون موقع عصبی بودم.
اما الان چی؟ الان تو اعصابت خورده.

من در کل سعی دارم با همه کاربرا رفیق باشم.
با بذر کار -حیدری-عرب-ماجده-کچل و........ رفیقم و فکر می کردم که شما هم رفیقم اما مثل اینکه اشتباه ملتفت شدم.
از اشتباهم گذر کن .مرا ببخش به خاطر فکر خاطی.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

موضوع رو زیادی دیگه خصوصیش نکنین!
من این متن رو که خوندم، چون به من چیزی نگفته بودین، با تمرکز بهتری خوندم!
اونجا سلطان گفته بود که چندتا شکلک دیگه اضافه کنین (سعی می کنیم تمام یاهو رو بیاریم!)
من گفته بودم با همینا بسازن!
ه شدت خواستار اینم که از شکلک های متفرقه استفاده نکنیم.
شاید اگه بی جا از این شکلک ها استفاده کنین، توی قوانین سایت اضافه بشه!
چیزی هم که من در فکر اضافه کردنش بودم: "استفاده از عکس هایی که سایز آنها بزرگ تر از 600 پیکسل(!؟) باشد ویا هر عکسی که باعث به هم ریختن نظم انجمن شود، باعث تذکر می شود"
بعد سلطان نوشت
تند نرو
اینم شد قانون؟
همین کار ها رو می کنن که بازدید ها کم میشه دیگه
باشه! حرفتون قبول و حرف محمد مطهری: "آره ، شد قانون. وقتی ببینیم که چیزی رعایت نمیشه و مشکل سازه ، حتما قانونش می کنیم تا بتونیم باهاش برخورد کنیم."
علیرضا سیمکش اومد و به غیرحرفه ای بودن گیر داد و ... "و انتظار میره که مدیران حداقل با رسم و رسوم های فرم بیشتر اشنا باشن و فرق بین یه وبلاگ و فرم رو بدونن. پیروی نکردن از قوانین و رسومهای یک فرم چیزی رو غیر از انزوا برای اون فرم به ارمغان نمیاره."
من به شخصه دوست دارم محیط فروم رو (اگه می تونستم) تغییر بدم! به شخصه وقتی می رم توی یه فرومی که طرف برای نوشتن یه جمله، 500 پیکسل عرض پستشه، پنجره رو می بندم!! و این همون دلیلیه که نمی خوایم فروم بی نظم بشه! (بقیه ی اعضا هم همین رو می خوان)
سلطان بعد از جوابی که مطهری درباره ی "نداشتن ادعای حرفه ای" داده بود، نوشته
وقتی با قول علیرضا 4تا مدیر بی تجربه مدیریت کنند همینه
واقعا برای شما متاسفم همین و بس
و اینحا نشون می ده که سلطان از یه چیزی عصبانی بوده! مطهری گفته بود گیراییت کم شده! این رو نمی شد به شوخی گرفت ؟! حتما می شد! و مطهری هم در چندجا گفته بود توی فروم از شکلک های یاهو استفاده خواهیم کرد!
علیرضا سیمکش هم گفته گذاشتن قانون استفاده نکردن از شکلک، نشان غیر حرفه ای بودنه!
(که نه ما این قانون رو گذاشتیم، و نه گفتیم که حرفه ای هستیم!)
و من پست زدم و سلطان بعد از پست من باز عصبانی بود!
و محمد مطهری بعد از اینکه دیده سلطان چند بار از غیر حرفه ای بودن مدیرا و تاسف و تاثر حرف زده، گفته:
(البته جملش رو می شد بهتر بنویسه، ولی با خوندن پست سلطان و جواب دادن بعد از اون، فکر نکنم چندان تفاوتی می شد در نوشته اش داد!)
و بعد محمد مطهری امضای سلطان رو مثال زد که عرضش زیاد بود و تقریبا توی هر بحثی که شرکت کرده بود، اسکرول ناپدید شده بود!
(و من قبلا دوستانه به سلطان پیشنهاد داده بودم که امضای کوچیک تری رو بسازن همونطوری که به علیرضا سیمکش گفته بودم زیاد از شکلک هاش استفاده نکنه و سعی کنه با شکلک های خود فروم کنار بیاد!)
سلطان هم با ناراحتی نوشته
آقای "مدیر کل" جناب آقای محمد مطهری:
من نه با شما مشکل دارم. و نا با فروم . مثل اینکه شما با کاربرا مشکل دارین.
من خواستم یه کاری کنم مثل قدیم شه اخلاقت ولی دیدم نمی شه.
اصلا هر شکلکی خواستین بزارین.
ولی این نحوه ی برخورد با یه کاربر دوست قدیمی نبود.
از اخلاقتون متشکرم.
(خوب اینطوری نوشتن "مدیر کل" چیزی رو حل نمی کنه! فقط باعث می شه طرفمون هم سریع یه جواب تند بده!)
گذاشتن پیغام خصوصی هم اشتباه بود! ان شالله که محمد مطهری ناراحتی به دل نمی گیره! (من که دوست ندارم کسی پیغام خصوصی هام رو بذاره اینجا! چون توی پیغام ها یه جور دیگه با بچه ها حرف می زنم!)
محمد مطهری به سلطان گفته
متاسفانه بعضی وقتا این اتفاق پیش اومده! ولی سلطان هم معذرت خواهی کرده!
یه مشکلی پیش اومد، ان شالله رفع شده (;

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
موضوع رو زیادی دیگه خصوصیش نکنین!
من این متن رو که خوندم، چون به من چیزی نگفته بودین، با تمرکز بهتری خوندم!
اونجا سلطان گفته بود که چندتا شکلک دیگه اضافه کنین (سعی می کنیم تمام یاهو رو بیاریم!)
من گفته بودم با همینا بسازن!چیزی هم که من در فکر اضافه کردنش بودم: "استفاده از عکس هایی که سایز آنها بزرگ تر از 600 پیکسل(!؟) باشد ویا هر عکسی که باعث به هم ریختن نظم انجمن شود، باعث تذکر می شود"
بعد سلطان نوشتباشه! حرفتون قبول و حرف محمد مطهری: "آره ، شد قانون. وقتی ببینیم که چیزی رعایت نمیشه و مشکل سازه ، حتما قانونش می کنیم تا بتونیم باهاش برخورد کنیم."
علیرضا سیمکش اومد و به غیرحرفه ای بودن گیر داد و ... "و انتظار میره که مدیران حداقل با رسم و رسوم های فرم بیشتر اشنا باشن و فرق بین یه وبلاگ و فرم رو بدونن. پیروی نکردن از قوانین و رسومهای یک فرم چیزی رو غیر از انزوا برای اون فرم به ارمغان نمیاره."
من به شخصه دوست دارم محیط فروم رو (اگه می تونستم) تغییر بدم! به شخصه وقتی می رم توی یه فرومی که طرف برای نوشتن یه جمله، 500 پیکسل عرض پستشه، پنجره رو می بندم!! و این همون دلیلیه که نمی خوایم فروم بی نظم بشه! (بقیه ی اعضا هم همین رو می خوان)
سلطان بعد از جوابی که مطهری درباره ی "نداشتن ادعای حرفه ای" داده بود، نوشتهو اینحا نشون می ده که سلطان از یه چیزی عصبانی بوده! مطهری گفته بود گیراییت کم شده! این رو نمی شد به شوخی گرفت ؟! حتما می شد! و مطهری هم در چندجا گفته بود توی فروم از شکلک های یاهو استفاده خواهیم کرد!
علیرضا سیمکش هم گفته گذاشتن قانون استفاده نکردن از شکلک، نشان غیر حرفه ای بودنه!
(که نه ما این قانون رو گذاشتیم، و نه گفتیم که حرفه ای هستیم!)
و من پست زدم و سلطان بعد از پست من باز عصبانی بود!
و محمد مطهری بعد از اینکه دیده سلطان چند بار از غیر حرفه ای بودن مدیرا و تاسف و تاثر حرف زده، گفته:(البته جملش رو می شد بهتر بنویسه، ولی با خوندن پست سلطان و جواب دادن بعد از اون، فکر نکنم چندان تفاوتی می شد در نوشته اش داد!)
و بعد محمد مطهری امضای سلطان رو مثال زد که عرضش زیاد بود و تقریبا توی هر بحثی که شرکت کرده بود، اسکرول ناپدید شده بود!
(و من قبلا دوستانه به سلطان پیشنهاد داده بودم که امضای کوچیک تری رو بسازن همونطوری که به علیرضا سیمکش گفته بودم زیاد از شکلک هاش استفاده نکنه و سعی کنه با شکلک های خود فروم کنار بیاد!)
سلطان هم با ناراحتی نوشته(خوب اینطوری نوشتن "مدیر کل" چیزی رو حل نمی کنه! فقط باعث می شه طرفمون هم سریع یه جواب تند بده!)
گذاشتن پیغام خصوصی هم اشتباه بود! ان شالله که محمد مطهری ناراحتی به دل نمی گیره! (من که دوست ندارم کسی پیغام خصوصی هام رو بذاره اینجا! چون توی پیغام ها یه جور دیگه با بچه ها حرف می زنم!)
محمد مطهری به سلطان گفته متاسفانه بعضی وقتا این اتفاق پیش اومده! ولی سلطان هم معذرت خواهی کرده!
یه مشکلی پیش اومد، ان شالله رفع شده (;

بله.مثل اینکه من اصلا طرف دار ندارم. همه همش تقصیر منه. و حق با محمده.
آخه عزیز من مهمد: تو اصلا به پست آخر من توجه کردی؟
من در مورد امضا و پیام خصوصی ها گفته بودم. خوندی یا نه؟
چرا عادلانه قضاوت نمی کنی؟ تو در همه ی مطالبت داری حق رو به محمد میدی.
اینطور نیست؟
شما می گی (محمد بذرکار):
و اینحا نشون می ده که سلطان از یه چیزی عصبانی بوده! مطهری گفته بود گیراییت کم شده! این رو نمی شد به شوخی گرفت ؟! حتما می شد! و مطهری هم در چندجا گفته بود توی فروم از شکلک های یاهو استفاده خواهیم کرد!
ولی من نمی تونم این عبارتت رو به شوخی بگیرم.
به من توهین شده شما می خوای من به شوخی یگیرم؟
وقتی کسی داره باهات مستقیم و جدی صحبت می کنه و میزنه تو دهنت باز هم شما به شوخی می گیری؟

(خوب اینطوری نوشتن "مدیر کل" چیزی رو حل نمی کنه! فقط باعث می شه طرفمون هم سریع یه جواب تند بده!)
خوب وقتی می بینم با گفتم عبارات دوستانه "محمد جان" و"محمد" و "محمد مطهری جان" و ....
فایده ای نداره خوب باید لحن روعوض کرد دیگه(دی)

خود محمد مطهری آدم رو عصبی می کنه بعد شما میای میگی:
"و اینحا نشون می ده که سلطان از یه چیزی عصبانی بوده"

دلیل اینکه فکر می کیند تو بیشتر جاها من عصبی هستم ودارم امر و نهی می کنم اینه که من از
پیام سریع استفاده می کنم:
http://upload.iranblog.com/1/1226866136.jpg
و کد شکلک هل هم بلد نیستم.برای همین نمی تونم شکلک بزارم و باید بگم که اگه نمی دونید بدونید که شکلک در بیان احساسات نقش مهمی داره در فروم.سعی می کنم شکلک هم بزارم از این به بعد
243.gif

alireza_simkesh

کاربر حرفه‌ای

به نقل از محمد مطهری :
آقا علیرضا ما نمی تونیم قبول کنیم که یک عضو هرچی دلش خواست بفرسته. هرفروم و هرجایی سبک و سیاق خاص خودش رو داره. این جا بیشتر از غیر رسمی بودن ، رسمی هستش. متمایل تر هستش به رسمی بودن. وقتی ما میگیم اسمایلی های خارجی ممنوع خوب دلیل داره. من توضیح دادم که چرا مخالفم. دیدین که حتی عرب هم گفت بدش میاد از این شکلک ها.
ما تاپیک رو الکی پاک نمی کنیم. حتما دلیل داره. مثلا چند تا تاپیک بی خودی رو پاک کردیم به خاطر این که یوزر فقط اومده 1 سوال پرسیده و کاملا هم مشخصه که هدفش این بوده که یک چیزی بفرسته. هرچند خیلی مزخرف. در مورد تاپیک شما هم باید بگم به این دلیل قفل شد و پاک خواهد شد که شخصی هستش. یعنی مربوط به شخص شما میشه. شما می تونستین اون بحث رو همین جا مطرح کنید. ما به خاطر پست تاپیک پاک نمی کنیم مگر این که دیگه تاپیک کلش مشکل دار شده باشه.

یک سوال علیرضا : تو نظرت در مورد عکس امضای سلطان چیه؟

جواب بذرکار جواب من هم هستش.

اینم پروفایل مامبولرن من : http://www.mambolearn.com/forum/index.php?action=profile;u=2248
در ابتدا باید بگم که این نوع برخورد که "هیچ اجباری نیست که حتما حضور داشته باشی" تاکییدی برحرف من مبنی بر غیر حرفه ای بودنه شماست! اگه اینجا وبلاگ بود, شاید اینحرف کمتر "بد" میبود چرا که در وبلاگ, یک یوزر نظرهای شخصی خودشو مینویسه و خیلی طبیعیه که یه سری افراد خوششون بیاد و یه سری هم بدشون بیاد! ولی فرم از زمین تا زیر زمین فرق میکنه. فرم جای تهدید کردن یوزرهاش نیست! فرم تا وقتی پا برجاست که کاربرانش فعالییت کنن توش, و این نوع برخورد, فقط کاریران رو از فعالییت در فروم بیشتر باز میداره.

جناب مطهری, شما " نمی تونین قبول کنین که یک عضو هرچی دلش خواست بفرسته", ولی سوال من از شما اینه: از کی تاحالا شکلک شده هرچیز؟! شما تو همون فرم هایی که میرین و سوال میکنین, این سوال رو هم بکنین که "نظر شما در مورد ممنوعیت استفاده از شکلکهای خارجی چیه؟!" بعد جواب ملتو بیاین بزارین اینجا تا همه مستفیز شیم!
گزشته از این, سبک و سیاق رو میشه تعریف کنین؟! اولا که چرا کلا دوست دارین اینجا رو رسمی نگه دارین!؟ مگه شورای امنیته؟!
دوما که اگرم بخواد رسمی باشه, subtopic گفتگوی ازاد خیلی راحت میتونه به صحبتهای "کمتر" رسمی تعلق پیدا کنه! سوما که, فکر نمیکنین الان بیشتر به جای رسمی کردن اینجا, دارین خشک میکنین محیط اینجارو؟! اگه شما نظرتون اینه که نباید شکلکهای خارجی استفاده بشه, این نظر شخصیه خودتونه و برای خودتون هم محترمه! عرب هم اگه همچین نظری داشته باشه, بازم نظر شخصیه خودشه. چطوری نظر شخصیه مثلا سلطان یا من رو درنظر نمیگیرن؟! نظر شخصیه عرب به همه بسط داده میشه؟!!
وقتی میگم فرق وبلاگ با فرم رو نمیدونین دلیل داره. اینجا وبلاگ نیست که بخواین با گلچینیو تزیین کردن قشنگش کنین! اینجا فرومه, چیزی که فقط و فقط کاربران میسازنش, وبدون کاربران, هرچقدرم که قشنگ باشه, ارزشی نداره! پس بدونین که در مرحله اول, باید به نظر کاربران احترام بزارین. اگه میخواین پستها بلند و زشت نشن, همونطور که تو پستهای قبلیم گفتم, به اندازه راههای رسیدن به خدا راه وجود داره واسه منظم کردن فرم. اولا که کلا SMF قالب خوبی نداره (حداقل ورژنی که الان دارین ازش استفاده میکنین). به عنوان مثال این فرم vb رو ببینین:

2ewky1g.jpg

خط کشی های دور پستها و حتی خطکشی های دور بنر ها ببینین چقد نظم داده به فرم!
ولی گزشته از این, همونطور که خودتون میدونین smf این قابلیت رو داره که عکسهای بسیار بزرگ رو با سایز کوچیک به صورت پیش فرض نشون بده و در نتیجه, جلوی بزرگ شدن پست رو میگیره! ولی همونطور که قبلا هم گفتم, هیچ فرمی نمیتونین پیدا کنین که توش استفاده کردن از شکلکهای خارجی ممنوع باشه و این حرکت فقط از مدیران کاملا بی تجربه و غیر حرفه ای میتونه دیده بشه (جناب مهمد, ربط غیر حرفه ای بودن به این قانون من دراوردیتون اینه!!)
در مورد پاک کردن تاپیک هم, اولا که اگه منظورتون از "مطرح کردن بحث در اینجا" همین تاپیکه, نظر سنجیرو چیکارش میکردم؟!
اگرم منظورتون از "اینجا", مسائل مربوط به سایت هست, که اول خودم اینجا زده بودمش, بعد جناب مهمد خان لطف کردن پاکش کردن, و بعدم گفتن که تو تاپیک گفتگوی ازاد بزن!
سوما, اون تاپیک به هیچ وجه نظر شخصی نبود, و در مقابل یک نظر سنجی بود در مورد همین بحث الانمون! فکر میکنم اگر فقط یک چیزی وجود میداشت که میتونست ثابت کنه که کاربرا از این شکلکها خوششون میاد یا نه, همون نظر سنجیه بود!
در مورد عکس قبلیه امضای سلطان هم, بازم باید بگم همین که یه نفر هست که با این نوع امضا حال میکنه نشون میده که این نظر شخصیه شماست که فکر میکنین امضای اون باعث زشت شدن صفحه شده. قبلا هم گفتم, خیلی ساده میتونین تو تنظیمات محدودیت بزارین برای امضاها, که مثلا طولش از 5 خط بیشتر نباشه! و به نظرم این کار کاملا لازمه. حالا اینکه تو اون 5 خط هر کسی چی میخواد بزاره برمیگرده به نظر شخصیه اون فرد.

جناب مهمد, شما هم اگه "به شخصه" وقتی میری تو فرمی که با نظمش حال نمیکنی, صفحه رو میبندی, باید اینو بدونی که این نظر شخصیه شماست هست! و این رو هم باز باید بدونی که یک شکلک معمولی, نه 500 خط طول داره و نه به بی نظمی صفحه به هیچ صورتی کمک میکنه!

در اخر هم باید بگم که من به شخصه هیچ وقت خواستار اضافه شدن این شکلکها به سایت نشدم. چرا که به اندازه جمعیت روی زمین سلیقه های مختلف وجود داره, و نمیشه برای هر سلیقه بیایم و یه شکلک اضافه کنیم. اما کماکان بر این عقیده هستم که غیر قانونی کردن استفاده از شکلکهای خارجی به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

موفق باشید.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

این بحث کش داری هستش و من شدیدا از ادامه بحث های طولانی معذورم. بهتر هستش که ادامه ندیم.
اگر کسی از من بابت چیزی ناراحت شده من معذرت میخوام. در ضمن بنده هیچ مشکلی با هیچ کاربری ندارم.

241-1124

کاربر فوق‌فعال

من به شخصه از همشون خوشم میاد باحالن :D

241-1124

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : پاسخ : شکلکneeded !

اي بابا مثل اينكه كار داره به جاهاي باريك كشيده مي شه ^-^
من ميگم راي بگيرين :D

alireza_simkesh

کاربر حرفه‌ای