• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای بقیه شهرا و استانا

• شروع کننده موضوع

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی

Samin00

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1400
مدرسه ی ما یه حیاط خیلی بزررگ داره کا یه ربع ساعتی باید تو راه باشی !!! ( یکم مبالغه است :D)
متوسطه اول بالاست و متوسطه دوم سمت پایینه
کنار متوسطه دوم یه ساختمون دو طبقه است که آزمایشگاه های فیزیک و شیمی و سالن مطالعه و کتابخونه و کارگاه هنر و کارو فناوری توش هستن ... و نمازخونه
یکم بالا تر از اونم آبدار خونه و سرویس های بهداشتی هستن ...
یه محیط کویر مانندم کنار متوسطه اوله که جای ساختن سالن ورزشیه ولی مسئولین هنوز اقدامی نکردن :)):))
خب اینم باید اضافه کرد که در مدرسه ی ما انواع اقسام حیوانات از جمله شاهین عقاب و در آزمایشگاه کلاغ یافت میشود ناگفته نماند محیط ما که کویریه یه چن تا علف داره که یه روز یه چن تا گوسفند اوورده بودن مدرسمون

Mahsa Bkrn

Daughter Of The Sea
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Khorramabad
سال فارغ التحصیلی
1397
مشاهده پیوست 736 مشاهده پیوست 737 مشاهده پیوست 738 مشاهده پیوست 739 مشاهده پیوست 740 مشاهده پیوست 741 مشاهده پیوست 742 به نظرم فرزانگان خرم‌آباد خیلی خوبه من که بدی ندیدم... کلا خرم‌آباد یه مجتمع تیزهوشان داره که دخترونه و پسرونه است دوره اول و دوم البته چند سالی که دوره اول پسرونه جدا شده... مجتمع یه ساختمون سه طبقه داره معروف به ساختمون مرکزی که آزمایشگاه های زیست شیمی فیزیک کارگاه حرفه و فن سالن آمفی‌تئاتر [بهتره بگیم سالن امتحانات معروف به آمفی‌تئاتر :||] سالن نمایشگاه و کتابخونه و... داره،قسمت دخترونه دوتا ساختمون دوره اول و دوره دوم فضای مدرسه از نظر امکانات خیلی خوبه فضای سبز و حیاط مدرسه عالی وقتی وارد مدرسه میشی اول باید وارد یه کوچه بشی [دلم تنگ شد یهووو:((]...معلم ها واقعا گل x:...فقط یه مشکل بود اونم احداث یه سالن ورزشی واقعا جالب بود تو این هفت سال هر روز میگفتن سال دیگ افتتاح میشه هفت سال گذشت و ما آرزو به دل موندیم.....دوتا عکس اول دوره اول... عکس سوم ساختمون مرکزی... چهارم مرکز پسرونه شهیدبهشتی...3تاعکس آخر دوره دوم فرزانگان

Amir king

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
مشاهده پیوست 736 مشاهده پیوست 737 مشاهده پیوست 738 مشاهده پیوست 739 مشاهده پیوست 740 مشاهده پیوست 741 مشاهده پیوست 742 به نظرم فرزانگان خرم‌آباد خیلی خوبه من که بدی ندیدم... کلا خرم‌آباد یه مجتمع تیزهوشان داره که دخترونه و پسرونه است دوره اول و دوم البته چند سالی که دوره اول پسرونه جدا شده... مجتمع یه ساختمون سه طبقه داره معروف به ساختمون مرکزی که آزمایشگاه های زیست شیمی فیزیک کارگاه حرفه و فن سالن آمفی‌تئاتر [بهتره بگیم سالن امتحانات معروف به آمفی‌تئاتر :||] سالن نمایشگاه و کتابخونه و... داره،قسمت دخترونه دوتا ساختمون دوره اول و دوره دوم فضای مدرسه از نظر امکانات خیلی خوبه فضای سبز و حیاط مدرسه عالی وقتی وارد مدرسه میشی اول باید وارد یه کوچه بشی [دلم تنگ شد یهووو:((]...معلم ها واقعا گل x:...فقط یه مشکل بود اونم احداث یه سالن ورزشی واقعا جالب بود تو این هفت سال هر روز میگفتن سال دیگ افتتاح میشه هفت سال گذشت و ما آرزو به دل موندیم.....دوتا عکس اول دوره اول... عکس سوم ساختمون مرکزی... چهارم مرکز پسرونه شهیدبهشتی...3تاعکس آخر دوره دوم فرزانگان
البته من خودم ب شخصه فقط از چنتا از معلما واقن راضی بودم...مث خانم نوراللهی

آخرین ویرایش:

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
خانم ماسوری عشــــــــــــــق بود بخدا
علی رغم سختگیریای درسیش ،اصلا کاری باهامون نداشت،راااحت بودیم کلا،فکر کنید یه سری بچه ها هی تو کلاس جابجا میشدن و راه میرفتن وسط درسش،بعد برگشت گفت چرا هی مثه مرغ راه میرین تو کلاس!!!!:)))

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
خانم ماسوری عشــــــــــــــق بود بخدا
علی رغم سختگیریای درسیش ،اصلا کاری باهامون نداشت،راااحت بودیم کلا،فکر کنید یه سری بچه ها هی تو کلاس جابجا میشدن و راه میرفتن وسط درسش،بعد برگشت گفت چرا هی مثه مرغ راه میرین تو کلاس!!!!:)))
ما امسال داریم باهاش

Mahsa Bkrn

Daughter Of The Sea
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Khorramabad
سال فارغ التحصیلی
1397
وااای خانم نوراللهی دلتنگشممم:((من خودم چندان زیاد از راهنمایی (دوره اول) راضی نبودم تقریبا میشه گفت دو سه تا معلم خوب بود....وقتی ک بیاید دبیرستان خودتون تغییر و حس میکنید معلم های واقعا گل و دوست داشتنی مثل خانم عربان،خانم رضایی،آقای حسینی،آقای فتحی،خانم پروین نیا و آقای حنایی و.....کلی معلم دیگ ک عاشقشون میشید...عزیزم امیدوارم روز های شیرینی و تو فرزانگان داشته باشی با کلی موفقیتx:

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
وااای خانم نوراللهی دلتنگشممم:((من خودم چندان زیاد از راهنمایی (دوره اول) راضی نبودم تقریبا میشه گفت دو سه تا معلم خوب بود....وقتی ک بیاید دبیرستان خودتون تغییر و حس میکنید معلم های واقعا گل و دوست داشتنی مثل خانم عربان،خانم رضایی،آقای حسینی،آقای فتحی،خانم پروین نیا و آقای حنایی و.....کلی معلم دیگ ک عاشقشون میشید...عزیزم امیدوارم روز های شیرینی و تو فرزانگان داشته باشی با کلی موفقیتx:
ممنونم...من هم آرزوی موفقیت دارم واستون>:D<

بالا