• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آکادمی انجمن تاریخ

• شروع کننده موضوع

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
بلاخره بعد از پنج سال قصد داریم دوباره آکادمی تاریخ رو راه اندازی کنیم . لطفا با دقت مطالعه کنید :

آکادمی انجمن تاریخ با هدف افزایش اطلاعات تاریخی کاربران سایت و بهبود بخشیدن به بار علمی سایت ایجاد شده است.

در این آکادمی کاربران علاقه مند به تاریخ ، شناسائی شده و در دوره های آموزشی که توسط مدیر انجمن به اجرا در خواهد آمد شرکت داده خواهند شد .

این آکادمی هیچگونه منفعت مادی ندارد و صرفا جهت گسترش علم تاریخ و جذابیت آن در میان کاربران ایجاد شده است .

سبک کار این آکادمی بدین صورت است که ابتدا افراد شناسائی می شوند و سپس در دوره های آموزشی منابعی به آنان ارائه می شود ،

کاربران باید این منابع را مطالعه کنند ، سپس در مسابقه شرکت کنند ، بدیهی است که سوالات مسابقه از منابع طرح خواهد شد .

افرادی که در آکادمی بتوانند بیشترین امتیاز را کسب کنند می توانند در اجرای مسابقات تاریخ ، آموزش دوره های آکادمی بعد و ... فعالیت کنند .

ما یک الی دو منبع تاریخی معرفی می کنیم و بهتون فرصت میدیم تا با دقت مطالعه ش کنید ، اغلب زیاد فرصت میدیم تا بتونید به درس و مدرسه هم برسید .

منابع در ابتدا کم هستن اما به مرور با افزایش اطلاعات بچه ها منابع بیشتر و سخت تر میشن . هرچند هرچی منبع بیشتر باشه زمانش هم بیشتره . اما نترسید منابع طوری نیست که شما رو از درس و کنکور و زندگی بندازیم !

این آکادمی برای همه کاربران ایجاد شده . اگه تا به حال یک کلمه از کتاب های تاریخی هم نخوندید هیچ مشکلی نیست ! این آکادمی بهترین راهه تا بتونید خودتون رو نشون بدید و از لحاظ اطلاعت تاریخی به سطح بالائی برسید . پس نگران نباشید اگه اطلاعات کمی دارید چون اینجا مخصوص شماست.

لطفا جهت عضویت در آکادمی پ خ بدید یا همین جا اعلام آمادگی کنید .

rit

گشاد ِ خسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یه جایی :/
سال فارغ التحصیلی
1401
اعلام امادگی میکنم :)

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
منم تاریخ دوست...

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
منم هستم
فقط اگه منابع و زمان آزمون رو اعلام کنین خیلی خوب میشه
بلاخره بعد از پنج سال قصد داریم دوباره آکادمی تاریخ رو راه اندازی کنیم . لطفا با دقت مطالعه کنید :

آکادمی انجمن تاریخ با هدف افزایش اطلاعات تاریخی کاربران سایت و بهبود بخشیدن به بار علمی سایت ایجاد شده است.

در این آکادمی کاربران علاقه مند به تاریخ ، شناسائی شده و در دوره های آموزشی که توسط مدیر انجمن به اجرا در خواهد آمد شرکت داده خواهند شد .

این آکادمی هیچگونه منفعت مادی ندارد و صرفا جهت گسترش علم تاریخ و جذابیت آن در میان کاربران ایجاد شده است .

سبک کار این آکادمی بدین صورت است که ابتدا افراد شناسائی می شوند و سپس در دوره های آموزشی منابعی به آنان ارائه می شود ،

کاربران باید این منابع را مطالعه کنند ، سپس در مسابقه شرکت کنند ، بدیهی است که سوالات مسابقه از منابع طرح خواهد شد .

افرادی که در آکادمی بتوانند بیشترین امتیاز را کسب کنند می توانند در اجرای مسابقات تاریخ ، آموزش دوره های آکادمی بعد و ... فعالیت کنند .

ما یک الی دو منبع تاریخی معرفی می کنیم و بهتون فرصت میدیم تا با دقت مطالعه ش کنید ، اغلب زیاد فرصت میدیم تا بتونید به درس و مدرسه هم برسید .

منابع در ابتدا کم هستن اما به مرور با افزایش اطلاعات بچه ها منابع بیشتر و سخت تر میشن . هرچند هرچی منبع بیشتر باشه زمانش هم بیشتره . اما نترسید منابع طوری نیست که شما رو از درس و کنکور و زندگی بندازیم !

این آکادمی برای همه کاربران ایجاد شده . اگه تا به حال یک کلمه از کتاب های تاریخی هم نخوندید هیچ مشکلی نیست ! این آکادمی بهترین راهه تا بتونید خودتون رو نشون بدید و از لحاظ اطلاعت تاریخی به سطح بالائی برسید . پس نگران نباشید اگه اطلاعات کمی دارید چون اینجا مخصوص شماست.

لطفا جهت عضویت در آکادمی پ خ بدید یا همین جا اعلام آمادگی کنید .
منم اعلام آمادگی میکنم

آخرین ویرایش:

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
موضوع انتخاب شده
قیام های ایرانیان علیه اعراب هستش.
منابع رو هم تا اخر این هفته اعلام میکنیم

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
موضوع انتخاب شده
قیام های ایرانیان علیه اعراب هستش.
منابع رو هم تا اخر این هفته اعلام میکنیم
تاپیک عالی و موضوع جذاب .
من هم اعلام آمادگی می کنم.

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
تا اخر دو هفته بعد منابع اعلام میشود به دلیل مشغله زیاد مدیران و اماده کردن منابع مربوطه!

+با عذر خواهی
×دارم جمع و جور میکنم

بالا