• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بیاید افترا بزنیم!

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
سمپادیا یه شبکه ی مجازیه که ممکنه خیلی از اعضاش هیچوقت همدیگرو نبینن و نشناسن!
حالا فرض کنید یکی از کاربرای سایت که سعی میکنید ازش الگو بگیرید مبتلا به توهم،اسکیزوفرنی یا بیماری های روانی دیگه ایه خودشو متفاوت از آنچه که هست معرفی کرده!:))
حالا ما میخوایم به ملت افترا بزنیم،مثلن:

@امیرحسین تو جنوب به دنیا اومده،همیشه دوست داشته یه رشته ی خوب تو تهران بخونه ولی موفق نشده(:/
واسه همین از بوشهر فرار میکنه میاد تهران و کارگر یه ساختمون نیمه کاره میشه،امیر حسین که دلش نمیخواد کسی اینو بفهمه،خودشو به عنوان دانشجوی خواجه نصیر جا میزنه!و پولای حاصله از شغل شریف بنایی رو به عنوان حق الزحمه انجام پروژه های دانشگاهی جا میزنه :-"

خیلی دلم میخواست فان بشه ولی نشد! :|
شما سعی کنید یه چی بگید از کاربرا که فان در بیاد!:|
بی ادبی،بی حرمتی صورت نگیره.
اگه کسی رو تگ کردید و بهش افترا:-" زدید و خود فرد راضی نبود،پستتون پاک میشه.

تامام.

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
عاقا نمیتونم منتظر شم یکی پست بده،پست بعدیمو بدم تا متوالی نشه:-"

@علیـــــــ که یک سارق و مجرم حرفه ایست!
برای عدم شناسایی دست به هویت های مجازی مهدیه و سالار و ... زده است!،با گذشت زمان با این هویت ها عجین شده و گاهی هویت واقعی خود را فراموش میکند! :-"
خانواده ی علی که از دستِ وِی عاصی شده بودند هفته ای دو بار او را به امیر کبیر برده و به محمد شیرازی!((: میسپردند و به این دلیل او را "ali.aut " میخواندند :-"

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
@f-1391
آقا بیاید یه سری مسائل رو روشن کنیم :D
واسه همین از بوشهر فرار میکنه
خدایی بوشهر رو چی فرض کردی؟ :)) شهر ترسناکی نیست :))
خودشو به عنوان دانشجوی خواجه نصیر جا میزنه!
ببین من اگه قرار بود خودم رو به عنوان دانشجوی جای خاصی جا بزنم بین پیغمبرا جرجیس رو پیدا نمی‌کردم که :))
پولای حاصله از شغل شریف بنایی رو به عنوان حق الزحمه انجام پروژه های دانشگاهی جا میزنه
بگفتا هر شبش بینی چو مهتاب
بگفت آری چو خواب آید کجا خواب
پولم کجا بود آخه :))

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
@امیرحسین
خُب از پاسخ میمانم:-"

ببین من اگه قرار بود خودم رو به عنوان دانشجوی جای خاصی جا بزنم بین پیغمبرا جرجیس رو پیدا نمی‌کردم که :))
نه دیگه،آدم دقیقی هستی:-" دیدی بچه های سایت دانشگاهای دیگه درس میخونن ولی از خواجه نصیر کسی رو پیدا نکردی،اینجوری دستت رو نمیشد و ... :-"
ای بابا، ای بابا :-"

×امیرحسین بابا دقت کردی افتراست دیگه((: چرا جدیش کردی؟ :))

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@MTHR عضو گروه مافیاست، به دستور رئیس بزرگ @esfrwms بعد از انجام پروژه باید سر به نیست میشد، اما او از این ماجرا باخبر شد و زودتر دست به فرار زد و بعد از گذشتن از خیلی کشورها، به ایران رسید و نمک گیر شد.
وی شروع به ساختن هویت جعلی به نام محمد مطهری کرد و به خاطر جثه ریزش از دبیرستان شروع کرد
وی برای مخفی کردن خود در برابر پلیس اینترپل، سایتی زد و هویت های جعلی خود را با نام های دیگر افزایش داد تا راه های فرار زیادی داشته باشد

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@Nemesys یک آدم فضایی از کهکشان آندرومداست که حدود ۱۳ میلیارد سال دارد، برای جمع آوری اطلاعات و بعد از آن نابودی منظومه شمسی راهی این سفر دور و دراز شد.
هنگام عبور از جو دستگاه مکان یابی وی خراب شد و به جای پایگاه ۵۱ در شیراز فرود آمد.
با دنیای زمینی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ارتباط برقرار کرد، و با بازی ها و فیلم آشنا شدن همانا و معتاد شدن همانا
او اطلاعات غلطی مبنی بر آماده نبودن شرایط برای نابودی گزارش میداد. اما از شانس بد او‌ جاسوس دیگر @mhmmdshirazi اطلاعات وی را رد کرد و او از این پروژه رد صلاحیت شد. از آنجایی که این پروژه برای او‌بسیار مهم بود طی نقشه ای با جاسوس دیگر دوست شد او را با فیلم آشنا کرد، از این رو جاسوس اول موفق به خراب کردن برنامه جاسوس دوم که مصمم برای بازگشت به کهکشان خود بود شد و در برنامه وی وقفه ایجاد کرد
جاسوس اول که متوجه شد دارد به انتهای سفر خود نزدیک میشود، راه چاره را در این دید که وارد صنعت هواپیمایی شود تا اطلاعات لازم در مورد تعمیر سفینه را به دست آورد و به دیار خود باز گردد

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
@Nemesys یک آدم فضایی از کهکشان آندرومداست که حدود ۱۳ میلیارد سال دارد، برای جمع آوری اطلاعات و بعد از آن نابودی منظومه شمسی راهی این سفر دور و دراز شد.
هنگام عبور از جو دستگاه مکان یابی وی خراب شد و به جای پایگاه ۵۱ در شیراز فرود آمد.
با دنیای زمینی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ارتباط برقرار کرد، و با بازی ها و فیلم آشنا شدن همانا و معتاد شدن همانا
او اطلاعات غلطی مبنی بر آماده نبودن شرایط برای نابودی گزارش میداد. اما از شانس بد او‌ جاسوس دیگر @mhmmdshirazi اطلاعات وی را رد کرد و او از این پروژه رد صلاحیت شد. از آنجایی که این پروژه برای او‌بسیار مهم بود طی نقشه ای با جاسوس دیگر دوست شد او را با فیلم آشنا کرد، از این رو جاسوس اول موفق به خراب کردن برنامه جاسوس دوم که مصمم برای بازگشت به کهکشان خود بود شد و در برنامه وی وقفه ایجاد کرد
جاسوس اول که متوجه شد دارد به انتهای سفر خود نزدیک میشود، راه چاره را در این دید که وارد صنعت هواپیمایی شود تا اطلاعات لازم در مورد تعمیر سفینه را به دست آورد و به دیار خود باز گردد

من این همه نیستم والا...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
@امیرحسین
خُب از پاسخ میمانم:-"

نه دیگه،آدم دقیقی هستی:-" دیدی بچه های سایت دانشگاهای دیگه درس میخونن ولی از خواجه نصیر کسی رو پیدا نکردی،اینجوری دستت رو نمیشد و ... :-"
ای بابا، ای بابا :-"

×امیرحسین بابا دقت کردی افتراست دیگه((: چرا جدیش کردی؟ :))
من دیدم وااااااااقعن @امیرحسین دانشجوی خواجه نصیره خودم دیدم
ولی پول داره(ممکنه حتا پولدارم باشع )

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خب نفر بعد!
@maleck :) پیمان که در یافتن جفتِ مونث خود ناتوان بود!:-" دست به برنامه ریزی بلند مدت زد!پیمان با ساختن یک اکانت جدید به نام @پهلوی و سعی در فرهیخته نشان دادن خود، دست به بردن دل کاربران بسیاری زد:-"
اما به علت اشتباه محاسباتی و کم وارد کردن سن اکانت جدیدش نمیتواند مستقیم سراغ اصل مطلب برود لذا از در دیگری وارد شد!او پهلوی را شیفته ی ملک!نشان داد تا توجه تمام افرادی که مخشان را با اکانت پهلوی زده بود،به سمت خودش جلب کند.
موفقم نبوده حالا بنده خدا :))

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
خب نفر بعد!
@maleck :) پیمان که در یافتن جفتِ مونث خود ناتوان بود!:-" دست به برنامه ریزی بلند مدت زد!پیمان با ساختن یک اکانت جدید به نام @پهلوی و سعی در فرهیخته نشان دادن خود، دست به بردن دل کاربران بسیاری زد:-"
اما به علت اشتباه محاسباتی و کم وارد کردن سن اکانت جدیدش نمیتواند مستقیم سراغ اصل مطلب برود لذا از در دیگری وارد شد!او پهلوی را شیفته ی ملک!نشان داد تا توجه تمام افرادی که مخشان را با اکانت پهلوی زده بود،به سمت خودش جلب کند.
@maleck :) من جات بودم از شدت خوشحالی سر جام جون می‌دادم
تعلل نکن که این افتخار نصیب هر کسی نمیشه :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
خب نفر بعد!
زیبا بود :))))

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خب نفر بعد!
وای این خیلی خوب بود :))
میگم چرا این دوتا رو من انقد دوس دارم نگو یکی بودن از اول...مرسی شفاف سازی :D

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
@shnava یک هوش مصنوعی است که از شرکت خود اجازه‌ی فعالیت در شبکه های اجتماعی را دارد
به همه هم قول بیرون میده و میپیچونه
و کسی تاحالا اونو ندیده

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
و اما @مار با نام جعلی یگانه.
او که فرستاده ی یک سیستم جاسوسی فضاییست سعی در شناخت انسان ها و کره ی زمین دارد.
رییس کمپانی یگانه سازی!سعی در نابودی زمین دارد و حس میکند برای نابودی انسان ها به جای صرف مبالغ هنگفت برای خرید صلاح از جنگ نرم استفاه کند!پس یگانه را برای تحصیل در رشته ی روانشناسی بسیج کرد.
یگانه هر روز اظلاعات جدید روانشناسی کسب کرده را به صورت پنهانی برای مرکز کنترل میفرستت و آنها تا کنون موفق به یافتن روش های بسیار مناسبی برای تخریب و مرگ روحی افراد یافته اند...
یگانه که کمتر از دو سال ز ماموریتش مانده است سعی دارد احساسات انسانی بر او غالب نشود و به جای وابسته شدن به انسان ها گربه اش را ترجیح میدهد.
خلاصه که خطرناکه مراقب باشین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
و اما @مار با نام جعلی یگانه.
او که فرستاده ی یک سیستم جاسوسی فضاییست سعی در شناخت انسان ها و کره ی زمین دارد.
رییس کمپانی یگانه سازی!سعی در نابودی زمین دارد و حس میکند برای نابودی انسان ها به جای صرف مبالغ هنگفت برای خرید صلاح از جنگ نرم استفاه کند!پس یگانه را برای تحصیل در رشته ی روانشناسی بسیج کرد.
یگانه هر روز اظلاعات جدید روانشناسی کسب کرده را به صورت پنهانی برای مرکز کنترل میفرستت و آنها تا کنون موفق به یافتن روش های بسیار مناسبی برای تخریب و مرگ روحی افراد یافته اند...
یگانه که کمتر از دو سال ز ماموریتش مانده است سعی دارد احساسات انسانی بر او غالب نشود و به جای وابسته شدن به انسان ها گربه اش را ترجیح میدهد.
خلاصه که خطرناکه مراقب باشین

nr9c_20181226_003150.jpg

7ppe_20181226_003048.jpg

عجیبه که فانتزیمو فهمیدی (((= اسکرین شاتای سارا رو فقط پیدا کردم وگرنه با سینا نقشه های بهتری کشیده بودم تو این زمینه ((((=
چیزه من میخواستم یه جنس رو کلن نابود کنم در راستای اهدافِ کمپانیِ یگانه سازی ، تا نسل ادامه پیدا نکنه و جهانِ افلاک رو نجات بدم از موجودات خود خفن پندار این سیاره ی پست ناچیز ( دلم واسه سیارمون تنگ شد :-" ) و لازمه ش عقیم بودن اعضای تیم بود تا خدای نکرده با موجودات حقیر انسانی پیوند برقرار نکنیم که درباره ی من شکست خورد و منو اخراج کردن و تبعید شدم به زمین ، با کالبد انسانی :-<
خلاصه اینکه دیگه از خودتونم خطری ندارم نترسید :-<

بالا