• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرزانگان کرج

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام دوستان خب من تازه عضو شدم کلاس هشتمم تو نمونه دولتی حضرت معصومه(;
میشه لطفا بگید سمپاد دخترونه منطقه 4 کرج برا دوره دوم چجوریه؟بنظرتون چجور آدمی میتونه برا دوره دومش بره تیزهوشان؟رشته تجربی اش چطوریه؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام... خب به نظر من بد نیست افرادی که می خوان بیان سمپاد و مصمم هستند هم عضو شن ولی خب تعداد، خیلی زیاد میشه:| و اینجا واسه سمپادیاس. کاش می شد یه شبکه هم بود واسه امثال کسانی که می خوان بیان سمپاد والبته خود سمپادیا تا راهنمایی بدن. خواهر من واقعا به همچین چیزی نیاز داره;;)
در رابطه با سوالت هم باید بگم من که کرج نیستم ولی کلا برای قبول شدن تو سمپاد باید تلاش کرد. دروسی مثل ریاضی و علوم که خیلیییی مهم اند.(; و مهمه که دوسشون داشته باشیx: بقیه ی دروس هم مهم اند و شانس قبولی رو بالا می برن:-b
البته این هم مهمه که می خوای از ششم بری هفتم یا می خوای بری دبیرستان. چون قبولی در دبیرستان واقعا سخته. تعداد داوطلبا زیادن و بیشتر از 20 تا 25 نفر (خارج از سمپاد) نمی گیرن. حداقل تهران که اینجوریه( البته فرزانگان یک که شاید اصن قبولی نداشته باشه یا اگه هم داشته باشه خیلیییییییییی کم:-?:-?)
با این حال خواستن توانستنه. خواهر منم میخواد واسه دبیرستان بیاد سمپاد.(اگه بشه فرز 1 بیاد که عالی میشه)
کار ، نشد نداره ولی سختی و زحمت داره(;
سلام خیلی ممنون میخوام بیام دبیرستان خب ریاضی امسال معلممون خداروشکر خوبه دوس دارم علومم خوشم میادخوبه آره میخوام بیام سمپاد
باید قشنگ بخونم و تست بزنم مرسی از راهنماییت امیدوارم خواهرتم قبول بشه

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
سلام خیلی ممنون میخوام بیام دبیرستان خب ریاضی امسال معلممون خداروشکر خوبه دوس دارم علومم خوشم میادخوبه آره میخوام بیام سمپاد
باید قشنگ بخونم و تست بزنم مرسی از راهنماییت امیدوارم خواهرتم قبول بشه
من برا قبولی تو سمپاد خیلی رو تست سرمایه گذاری نکردم(منم راهنمایی نمونه بودم الآن سمپادم) فقط جو تو شهرستان ما جوری بود که هم از تیزهوشان یه خورده ترس بود هم همه عشق تجربی و چیزی هم از ضریب و تأثیر درصدا نمی فهمیدن معلم جفرافی گفته بوده بعد آزمون اگر کسی همه جفرافیش رو 100 بزنه قبولیش حتمیه و یکی از بچه های مدرسه هم باور کرده بود.
من آزمون که شروع شد از علوم شروع کردم بعد رفتم سراغ ریاضی بعد یه خورده از عمومی ها زدم بعد از آزمون بچه ها می گفتن فارسیش چه سخت بود عربیش چه سخت بود (رفته بودن به ترتیب دفترچه وقت گذاشته بودن) من قبول شدم اونا نه :D.

ولی خوب تو آزمونای مثل کنکور واز این جوری نیست همه درسا رو باید برسی بزنی

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
من برا قبولی تو سمپاد خیلی رو تست سرمایه گذاری نکردم(منم راهنمایی نمونه بودم الآن سمپادم) فقط جو تو شهرستان ما جوری بود که هم از تیزهوشان یه خورده ترس بود هم همه عشق تجربی و چیزی هم از ضریب و تأثیر درصدا نمی فهمیدن معلم جفرافی گفته بوده بعد آزمون اگر کسی همه جفرافیش رو 100 بزنه قبولیش حتمیه و یکی از بچه های مدرسه هم باور کرده بود.
من آزمون که شروع شد از علوم شروع کردم بعد رفتم سراغ ریاضی بعد یه خورده از عمومی ها زدم بعد از آزمون بچه ها می گفتن فارسیش چه سخت بود عربیش چه سخت بود (رفته بودن به ترتیب دفترچه وقت گذاشته بودن) من قبول شدم اونا نه :D.

ولی خوب تو آزمونای مثل کنکور واز این جوری نیست همه درسا رو باید برسی بزنی
سلام من برا نمونه همینجوری بودم ولی من از آسون شروع کردم به سخت ینی از عمومی ها بعد علوم بعد ریاضی تازه حسیاستمم گرفته بود مراقب فکر میکردم تو دستمال تقلب نوشتم:eek:=))اصن جو بدی بود ولی من اصن کلاس و اینا نرفتم فقط کتابای خودم و با یه 31 استان
مرسی از راهنماییت آره باید سرعت تست زنیمم ببرم بالا هرچند آزمون نمونه من 30 دقیقه تموم کردم بجز اونا که بلد نبودم بقیه هنوز تو عمومیا بودن:D

meliiii

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام میشه یه ذره اطلاعات درباره فرزانگان 4 بدین من دهمم به نظرتون چجوریه مدرسش لطفا بگیییین

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام.کسی هست اینجا که توی مدرسه ی فرزانگان ۲ کرج درس بخونه؟من اعلام نتایج تیزهوشان که اومده توی این مدرسه قبول شدم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
بله عزیزم
منم فرزانگان ۲ درس میخونم دیگه
آخه اسمت کارنه.
خب سطح این مدرسه چجوریه؟
معلما و کادر اداری خوبن؟
از لحاظ تربیتی و کشف استعداد برا بچه ها چیکار میکنن؟
معلما همه خانوم هستن؟
کلا در باره ی این مدرسه توضیح بدید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
آخه اسمت کارنه.
خب سطح این مدرسه چجوریه؟
معلما و کادر اداری خوبن؟
از لحاظ تربیتی و کشف استعداد برا بچه ها چیکار میکنن؟
معلما همه خانوم هستن؟
کلا در باره ی این مدرسه توضیح بدید.
خوب تازه تاسیس ترین مدرسه
فرزانگان دوعه
دو سال پیش مدیرش عوض شد
و چند ساله که وضیعتش داره بهتر میشه
...
معلپا تاقعا عالی اند شاید اسم ف۱ و ف۳ بهتر در رفته باشه ولی معلمای ما فوق العاده ان
از وقتی خانم مهربان صفت اومده
فعالیت های مدرسه اینطوره

متوسطه یک بیشتر پژوهشی و فرهنگی هنری و بچه های اهلش مذهبی
متوسطه دو هم رو المپیاد کار میشه (تک و توک مدیر حمایت میکنه ولی برنامه ی مشخصی تا امسال نبوده)
برای کنکور یه اکیپ اومده ۳ تا مشاور و برای درسا معلم کنکور
اینطوریه که بچه های که میخوان از سال دوازدهم سر کلاسای این اکیپ میشینن و از اولش تستی کار میکنن و دیگه سر معلمای وزارتی نمیرن که خوب کلاسا تو دوره آنلاین تو ادوبی برگزار میشه
ولی تا شما برسی ب پایه های بالاتر باز برنامه تغییر های زسادی میکنه

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
خوب تازه تاسیس ترین مدرسه
فرزانگان دوعه
دو سال پیش مدیرش عوض شد
و چند ساله که وضیعتش داره بهتر میشه
...
معلپا تاقعا عالی اند شاید اسم ف۱ و ف۳ بهتر در رفته باشه ولی معلمای ما فوق العاده ان
از وقتی خانم مهربان صفت اومده
فعالیت های مدرسه اینطوره

متوسطه یک بیشتر پژوهشی و فرهنگی هنری و بچه های اهلش مذهبی
متوسطه دو هم رو المپیاد کار میشه (تک و توک مدیر حمایت میکنه ولی برنامه ی مشخصی تا امسال نبوده)
برای کنکور یه اکیپ اومده ۳ تا مشاور و برای درسا معلم کنکور
اینطوریه که بچه های که میخوان از سال دوازدهم سر کلاسای این اکیپ میشینن و از اولش تستی کار میکنن و دیگه سر معلمای وزارتی نمیرن که خوب کلاسا تو دوره آنلاین تو ادوبی برگزار میشه
ولی تا شما برسی ب پایه های بالاتر باز برنامه تغییر های زسادی میکنه
سطح امتحان ها چطوره؟سخت گیریشون زیاده؟بچه ها از ساعت چند تا چند باید در مدرسه باشن؟کلاس مکمل اجباری میزارن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
سطح آزمونا دقیقا اندازه تدریسه
تو عمومیا تدریس شبیه کتاب های وزارتیه (اونایی که بچه های مدرسخ عادی میخونن)
ادبیات علوم و ریاضی نه
تدریس علوم سه تا معلم شیمی، فیزیک ، زیست و زمین خواهد داشت که هیچ کدوم تغریبا با کتاب کاری نخواهندا داشت سطح تدریس تو علوم فوق العاده ست و حتی کتاب تکمیلی هم به پاش نمیرسه
برای ریاضی خانم اصانلو و زاهدی رو داریم که واقعا تکن یعنی تو کرج رو دستشون پیدا نمیکنی و طبیعتا تدریس تو ریاضی در سطح کتاب تکمیلیه
فشار خاصی عموما رو بچه ها نیست
ولی سال اول معمولا بچه ها جوگیر قبولی تیزهوشانن یکم ارتباط اجتماعی کم و رقابت زیاده (این خیلی به وروودیا بستگی داره سال ما اینطور بود)
کلاس ها هم عموما اجباری نیست ولی شرکت کردن مخصوصا تو تابستونه ها مفیده
کلاس ها از ۷ (یا ۸) تا دوعه

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
ادبیات علوم و ریاضی نه
تدریس علوم سه تا معلم شیمی، فیزیک ، زیست و زمین خواهد داشت که هیچ کدوم تغریبا با کتاب کاری نخواهندا داشت سطح تدریس تو علوم فوق العاده ست و حتی کتاب تکمیلی هم به پاش نمیرسه
برای ریاضی خانم اصانلو و زاهدی رو داریم که واقعا تکن یعنی تو کرج رو دستشون پیدا نمیکنی و طبیعتا تدریس تو ریاضی در سطح کتاب تکمیلیه
ولی سال اول معمولا بچه ها جوگیر قبولی تیزهوشانن یکم ارتباط اجتماعی کم و رقابت زیاده (این خیلی به وروودیا بستگی داره سال ما اینطور بود)
خیلی ممنون عزیزم از راهنمایی هات.راستی شما سال پیش رو میرید دوازدهم؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
پس با این اوصاف ثبت نام میکنم.✌️
ادبیات علوم و ریاضی نه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

Zahra banu

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام بر سمپادی های عزیز.
کدوم یک از فرزانگان های کرج از لحاظ قبولی و سطح علمی و...بهتره؟
خودم حس میکنم فرز ۳ بهتره؟

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
صلام^^
راستش من خودم فرز ۱ بودم راهنمایی، میخاستم برای دوره دوم انتقالی بگیرم برم ۳، پرسیدم از فامیلمون ک تو آموزش پرورش آشنا داشت و خودش از کادر یکی از دبیرستانای دوره اول بود، بهم گفت من پرس و جو کردم اکثرا بهم گفتن:

برای دوره اول، فرز ۳ از همه بهتره
بعد ۱، بعد ۲

برای دوره دوم، فرز ۱ بهتره
بعد ۳

بالا