• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور پشتیبان گیری کنکور ۹۹

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
کسی مونده ؟
تج نظام جدید
درسیش زیاد مطرح نیس. بیشتر انگیزشی و اینکه یکم رو نظم باشم:-"

keyvan1000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مطهری
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام . کسی هست ک در ایام باقیمونده کمی بهم کمک کنه؟
من کنکوری ۹۳ بودم داروسازی خوندم و اردیبهشت امسال (البته قرار بود اسفند ۹۸ باشه بخاطر کرونا افتاد اردیبهشت!) فارغ التحصیل شدم و امسال کنکور ۹۹ نظام «جدید» ثبت نام کردم ... از فروردین شروعدب خوندن کردم ؛ میدونم دیر شروع کردم! و هدف هم فیزیو یا دندون یا بینایی سنجی هست! اگر لطف کنه یه نفر در کمتر از ۱۰۰ روز آینده کمک کنه چ از نظر برنامه ریزی و چ از نظر آزمونهایی ک میدم خیلی ممنون میشم.
لطفا هم طبق گفته دوستان رایگان باشه! :D:rolleyes:
با تشکر.
آیدی تلگرام :
keyvankhk1

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی
سلام . کسی هست ک در ایام باقیمونده کمی بهم کمک کنه؟
من کنکوری ۹۳ بودم داروسازی خوندم و اردیبهشت امسال (البته قرار بود اسفند ۹۸ باشه بخاطر کرونا افتاد اردیبهشت!) فارغ التحصیل شدم و امسال کنکور ۹۹ نظام «جدید» ثبت نام کردم ... از فروردین شروعدب خوندن کردم ؛ میدونم دیر شروع کردم! و هدف هم فیزیو یا دندون یا بینایی سنجی هست! اگر لطف کنه یه نفر در کمتر از ۱۰۰ روز آینده کمک کنه چ از نظر برنامه ریزی و چ از نظر آزمونهایی ک میدم خیلی ممنون میشم.
لطفا هم طبق گفته دوستان رایگان باشه! :D:rolleyes:
با تشکر.
آیدی تلگرام :
keyvankhk1
سلام ... ببخشید چون من خودم دارو دوست دارم میپرسم چرا وارد بازار کار نمیشین و میخواین مجددا کنکور بدین؟

keyvan1000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مطهری
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام ... ببخشید چون من خودم دارو دوست دارم میپرسم چرا وارد بازار کار نمیشین و میخواین مجددا کنکور بدین؟

سلام . خواهش میکنم . والا توضیحش خعلی طولانیه . ولی خلاصش اینه ک الان داروسازی بدونه داروخونه زدن تقریبا میشه گفت ارزش چند سال درس خوندن و تلاش برای کنکور و بعدشم ۶ سال دانشگاه و ۲ سال طرح رو نداره (نسبت ب پولی ک در ازای کار برای داروخانه دار های دیگه دریافت میکنن) . و من چون اکثر رفیق هام چون تیزهوشان بودیم پزشک و دندون و فیزیو و ... بودن اطلاع دارم ک وضعیت دارو از همه ی اینها بدتر هست . و اگر کسی بخواد در دارو بمونه باید واقعا قانع ب این موضوع باشه . و البته مثلا در خیلی از استانها هم متاسفانه بدلیل عدم نظارت و نبود بازرس و خعلی دلایل دیگه متاسفانه داروخانه ها داروسازی رو استخدام نمیکنن که در داروخونشون کار کنه چون دلیلی نمیبینن پول اضافی بدن ک یکی بیاد ! چون کسی بهشون گیر نمیده ک حتما دکتر باس تو داروخونه باشه!! برای همین اکثر داروخونه ها (البته در شهرهای بزرگ مثل تهران چون بازرسی ها منظم و مرتب انجام میشه این قاعده صحیح نیست و حرف من درباره شهر های دیگر و استانهای دیگر هست چون من هم گیلان هم مازندران هم گلستان هم تهران و هم استان فارس کار کردم و اطلاعاتی دارم میگم) داروساز استخدام میکنن و موظن بهش حقوق پرداخت کنن (ک البته در همین مورد هم متاسافنه خعلی کم کاری ها دیده میشه مثلا داروخانه دارها میگن حقوق کمتر از نرخ میخوان بدن و داروسازانی اعم از دانشجویان داروسازی ک ناچارا دنبال شیفت هشتن قبول میکنن و اینجوری حتی حقوقمون شکسته میشه!) و خیلی دلایل دیگه ک میگم واقعا طولانی هست ونمیشه توضیح داد . همینارم خواستم خلاصه کنم نشد !! :-?:|

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی
سلام . خواهش میکنم . والا توضیحش خعلی طولانیه . ولی خلاصش اینه ک الان داروسازی بدونه داروخونه زدن تقریبا میشه گفت ارزش چند سال درس خوندن و تلاش برای کنکور و بعدشم ۶ سال دانشگاه و ۲ سال طرح رو نداره (نسبت ب پولی ک در ازای کار برای داروخانه دار های دیگه دریافت میکنن) . و من چون اکثر رفیق هام چون تیزهوشان بودیم پزشک و دندون و فیزیو و ... بودن اطلاع دارم ک وضعیت دارو از همه ی اینها بدتر هست . و اگر کسی بخواد در دارو بمونه باید واقعا قانع ب این موضوع باشه . و البته مثلا در خیلی از استانها هم متاسفانه بدلیل عدم نظارت و نبود بازرس و خعلی دلایل دیگه متاسفانه داروخانه ها داروسازی رو استخدام نمیکنن که در داروخونشون کار کنه چون دلیلی نمیبینن پول اضافی بدن ک یکی بیاد ! چون کسی بهشون گیر نمیده ک حتما دکتر باس تو داروخونه باشه!! برای همین اکثر داروخونه ها (البته در شهرهای بزرگ مثل تهران چون بازرسی ها منظم و مرتب انجام میشه این قاعده صحیح نیست و حرف من درباره شهر های دیگر و استانهای دیگر هست چون من هم گیلان هم مازندران هم گلستان هم تهران و هم استان فارس کار کردم و اطلاعاتی دارم میگم) داروساز استخدام میکنن و موظن بهش حقوق پرداخت کنن (ک البته در همین مورد هم متاسافنه خعلی کم کاری ها دیده میشه مثلا داروخانه دارها میگن حقوق کمتر از نرخ میخوان بدن و داروسازانی اعم از دانشجویان داروسازی ک ناچارا دنبال شیفت هشتن قبول میکنن و اینجوری حتی حقوقمون شکسته میشه!) و خیلی دلایل دیگه ک میگم واقعا طولانی هست ونمیشه توضیح داد . همینارم خواستم خلاصه کنم نشد !! :-?:|
با حجم عظیمی از ناامیدی مواجه شدم نباید داروسازی اینطور میشد:(:-< به هر حال خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین و بهتون تبریک میگم بابت پشتکاری که دارین ؛ آرزوی موفقیت دارم براتون امیدوارم به بهترین ها برسید:)

nedaaramsh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
حقوق
سلام من کنکوری99 هستم
ایا کسی هست توی این وقت باقی مونده تا کنکور کمکم کنه؟؟
از همه لحاظ
واقعا کمک میخوام
:((:((:((

keyvan1000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مطهری
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام من کنکوری99 هستم
ایا کسی هست توی این وقت باقی مونده تا کنکور کمکم کنه؟؟
از همه لحاظ
واقعا کمک میخوام
:((:((:((
هیشکی پیدا نمیشه متاسفانه ؛ دوماهه منم ب کمک نیازمندم !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
هیشکی پیدا نمیشه متاسفانه ؛ دوماهه منم ب کمک نیازمندم !
من که دهمم ولی پ خ بده لینک ی مشاور تو تلگرام رو بهت بدم پول میگیره ولی بسته های رایگان هم داره

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی
پیام خصوصی ؛ اگر بناست که هزینه ای پرداخت کنید مرکز مشاوره آقای جدیدی نژاد رو پیشنهاد میدم(کیمیاگر خونه _ خویشاوره) اپلیکیشن خویشاوره رو هم دانلود کنید محتوای رایگان و یا نهایتا 5 هزارتومن داره :)

keyvan1000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مطهری
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
1399
پیام خصوصی ؛ اگر بناست که هزینه ای پرداخت کنید مرکز مشاوره آقای جدیدی نژاد رو پیشنهاد میدم(کیمیاگر خونه _ خویشاوره) اپلیکیشن خویشاوره رو هم دانلود کنید محتوای رایگان و یا نهایتا 5 هزارتومن داره :)
مرسی ممنونم

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی

keyvan1000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مطهری
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
1399
خواهش میکنم مجددا آرزوی موفقیت...حتما به اپشون سر بزنید جالبه :)
ممنون . تو بازار گشتم یه کیمیاگر آورد اثر پائولو کوئلیو بود .پایین ترشو گشتم چیز دیگه پیدا نکردم

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
ما رو از ندید پدیدا دور نگهدار گاااد
ینی بنظر شماها(خود شخص ایشون و دوستایی که لایکش کردن) کسی که نمره فیزیک زیر ۱۵ شایدم زیر ۱۰ داشته دنیا دیدست و ادم خیلی خوبیه؟!!!!!:))<D=

خداییش پست منو خوندی شما که دیسلایک کردی؟
من پرسیدم امتحان فیزیک چیکار کردید:eek:فک کنم کارم خیلی زشت بود
پ.ن:پست رو پاک کردم نه بخاطر دیسلایک بلکه به دلایل شخصی که در توضیحات حذف بیان کردم ترجیح میدم نگم تا ازرده خاطرت نکنمx:

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
ینی بنظر شماها(خود شخص ایشون و دوستایی که لایکش کردن) کسی که نمره فیزیک زیر ۱۵ شایدم زیر ۱۰ داشته دنیا دیدست و ادم خیلی خوبیه؟!!!!!:))<D=

خداییش پست منو خوندی شما که دیسلایک کردی؟
من پرسیدم امتحان فیزیک چیکار کردید:eek:فک کنم کارم خیلی زشت بود
پ.ن:پست رو پاک کردم نه بخاطر دیسلایک بلکه به دلایل شخصی که در توضیحات حذف بیان کردم ترجیح میدم نگم تا ازرده خاطرت نکنمx:
همم ادبیاتت برخلاف فیزیکت ضعیفه:)

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فک کنم اینکه فارس نیستم بی تاثیر نباشه ولی فک نکنم غلط املایی داشته باشه:-?
ولی جواب سوالمو ندادیا
عزیزم اشتباه متوجه شدی بحث دنیا دیده یا ندیده نیس ک معیار این حرفو نمره میگیری
اینقد حساس بودن رو نمره عجیبه و دور از ذهن

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
عزیزم اشتباه متوجه شدی بحث دنیا دیده یا ندیده نیس ک معیار این حرفو نمره میگیری
اینقد حساس بودن رو نمره عجیبه و دور از ذهن
اها الان متوجه شدم ولی خوب من قصدم این نبود خدایی می خواستم ببینم بچه ها نظرشون چی بود اخه دو تا سوالش واقعا نامفهوم بودن(فک نکنم رشتت ریاضی باشه)
به هرحال خوشحال شدم باهاتون صحبت کردم

• لایک
امتیازات: Karin
بالا