• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امکانات جدید سایت !

با بیشتر شدن شکلک ها موافق هستید؟

• رای‌دهندگان
    88
  • شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
هدف تاپیک: هر امکان جدیدی از این به بعد برای سایت ایجاد شد، توی این تاپیک شخصی سوالی رو مطرح میکنه و بقیه به اون سوال جواب میدن تا به یک نتیجه ی جمعی برسیم!

سوال1: شاید سمپادیا جزو اولین سایتی هایی توی ایران باشه که فرومش ،زیر پست ها قابلیت بیان احساسات رو داره و امروز (هفت شهریور 1398!) بهش اضافه شد این قابلیت..(شایدم باشه حداقل من ندیدم!)...اما شاید بهتر باشه که تعریف خودمون رو از هر شکلکی که امروز میبینیم بگیم تا از هر شکلک بیان تقریبا واحدی تعریف بشه ، تا برداشت هایی که از هر شکلک داریم به همدیگه نزدیک بشه یا حداقل برامون شناخته شده باشه،،،چون امکان داره برداشت و نظر هر شخص از هر شکلک متفاوت باشه!..............
سوال 2: بگین که جای خالی چه شکلکی رو حس میکنین که در کنار این شکلک ها بیاد!؟.....اگر که به نظرتون این شکلک های موجودی حال حاضر کافیه ، جلوی جای خالی کلمه ی کافی رو بنویسید اگرم که دوست دارید بیشتر باشه با ارایه ی شکلک بگید که کدوم رو در نظر دارید!
#هر شخص یک بار بگه و اگه نظرش عوض شد پستش رو ویرایش کنه!
#اگه نظرات توی این سوال مشابه بود بازم بگین که بفهمیم چقدر توی اون نظر هم عقیده و هم احساس هستیم!
..................................................................................................................................................
پاسخ:
خوشحال: وقتی که پستی منو به شدت بخندونه از این شکلک استفاده میکنم
پوکرفیس: وقتی که به کسی بخوام بگم خیلی نظرت کودکانه و جلف بوده
ناراحت:وقتی که از ته دلم بابت حرفی که زده بنا به دلیل دلسوزی برای طرف مقابل ناراحت باشم!
لایک : وقتی که نظرش دقیقا مثل نظر خودم باشه و حرفش منطقی باشه!
دیسلایک: وقتی که نظر طرف مقابل خلاف نظرمنه و حرفش رو غیر منطقی بدونم!

جای خالی: فکر میکنم عصبانیت:-w@: و تعجب:eek:O_O و بغض و گریه:((و تفکرعمیق:-? و شیطنت (< جاش خالیه!

دوستان خواهشا از جواب های یه خطی پرهیز کنید!...کمی زمان بزارید تا بتونیم به نتیجه ی بهتری برسیم!

آخرین ویرایش:

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
یکی هم قبل من گفت
خدایی جای :)) خالیه:))

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
تو چت رومم گیف اضافه شده...من کشفش کردم :/// نه...؟

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
برای ناراحت کلا هر پستی که منو غمگین کنه از شکلک ناراحت استفاده میکنم
پوکر: وقتی ک میخوام بهش بگم وات د فاز؟
بقیه‌ش اوکیه

• شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
الان کدوم یکی از اینا به عنوان امتیاز مثبت و کدوما به عنوان امتیاز منفی ثبت میشن؟!:|

اگه به پروفایل خودت مراجعه کنی ، میبینی که دیس ها همون منفی ها هستن و لایک ها همون مثبت ها !...بقیه هم ظاهرا نه دیس حساب میشه نه لایک ، چون امتیاز مربوط به خودشونو دارن!....اصلا هر کدوم از شکلک ها ، امتیاز مربوط به خودشونو دارن!....

سمت راست صفحه پروفایل خودتون رو نگاه کنید متوجه میشید!

• شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
برای ناراحت کلا هر پستی که منو غمگین کنه از شکلک ناراحت استفاده میکنم
پوکر: وقتی ک میخوام بهش بگم وات د فاز؟
بقیه‌ش اوکیه

دقیقا دوستان هم اینطوری نظر میدادن ، متوجه میشدیم که برداشت کلی بچه ها از هر شکلک چیه!...

چون واقعا برداشت ها متفاوته!...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
یعنی نمی‌تونیم مخالفت کاملمون رو اظهار کنیم؟:))

من نفهمیدم الان پوکر میدین یعنی اجازه نداریم؟:)) تو ح ب که جای این چیزا نیست تو خود تاپیکشم نمی‌تونیم اعتراضی بکنیم؟ پس کجا بریم نظر منفی بدیم؟:)) و چرا سوال نظرسنجی فقط شکلک‌های بیشترو پرسیده. عین این استوری‌های اینستا میمونه که میپرسن دوستم دارین یا خیلی دوستم دارین.:)) سوالو عوض کنین که گزینه‌ی شکلک‌های کمتر و فقط لایک و دیسلایک هم داشته باشه.

• شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
من نفهمیدم الان پوکر میدین یعنی اجازه نداریم؟:)) تو ح ب که جای این چیزا نیست تو خود تاپیکشم نمی‌تونیم اعتراضی بکنیم؟ پس کجا بریم نظر منفی بدیم؟:)) و چرا سوال نظرسنجی فقط شکلک‌های بیشترو پرسیده. عین این استوری‌های اینستا میمونه که میپرسن دوستم دارین یا خیلی دوستم دارین.:)) سوالو عوض کنین که گزینه‌ی شکلک‌های کمتر و فقط لایک و دیسلایک هم داشته باشه.

به نظرم فعلا همینجا نظرتونو یا حرفاتونو اعلام کنین!( گرچه دوست داشتم کمی نظم داشته باشه این تاپیک اما خب فکر میکنم نیازه که بچه ها بیان فعلا نظرشونو در مورد شکلک ها بدن همین جا!...چون واقعا جای دیگه ای الان در حال حاضر نیست!*

به نظر سنجی ای که گفتی فکر میکنم!..تشکر!

• شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
میتونم بگم مطهری رنسانس سمپادیا رو رقم زده!...یا به تعبیری انقلاب دوم سمپادیا رو شاهدیم!

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
اصلا پیشنهاد کی بود؟:-?
اینستاگرام میخواد برای افزایش کیفیت محتوا لایک رو حذف کنه بعد شما بیشترش میکنین؟
تجربه ثابت کرده شبکه اجتماعی هر چقدر بیشتر لایک‌محور باشه به همون اندازه کیفیت میاد پایین! این موضوع توی همون اینستاگرام کاملا مشهوده

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology