• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فیزیوپات چی بخونیم؟!

• شروع کننده موضوع

ناتانائیل

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱(حاج ترابی)
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام خدمت همه دوستان
بچه ها من واقن گیج شدم سر کتابایی ک بایذ بخونم

بنظرتون از بین کتابای موجود مثل(پارسیان، کرمی و گاید ) یا حتی خود هاریسون کدوم مناسب تره برای دوره فیزیوپات؟
بیزحمت هر تجربه ای دارید بگید

بعد یه سوال دیگه
اینکه میگن برای امتحان پره انترنی باید دوباره آخرین نسخشو بخری درسته؟!
اگ درست باشه ک باتوجه به قیمت این کتابا، پدر دانشجوی بدبخت درمیاد

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام خدمت همه دوستان
بچه ها من واقن گیج شدم سر کتابایی ک بایذ بخونم

بنظرتون از بین کتابای موجود مثل(پارسیان، کرمی و گاید ) یا حتی خود هاریسون کدوم مناسب تره برای دوره فیزیوپات؟
بیزحمت هر تجربه ای دارید بگید

بعد یه سوال دیگه
اینکه میگن برای امتحان پره انترنی باید دوباره آخرین نسخشو بخری درسته؟!
اگ درست باشه ک باتوجه به قیمت این کتابا، پدر دانشجوی بدبخت درمیاد
فیزیوپات چیه اصن؟:/

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ببین من هر سه تاشو خوندم هم پارسیان هم گاید هم کرمی .
پارسیان اومده قسمت قسمت کرده مرتب همشو توضیح داده در حدی ک برا ی پزشک عمومی لازمه کافیه .
گاید لاین مرتب نگفته مطالب رو و اینکه یکم زیادی گفته خیلی ریز گفته بنظر من .
متن این دو تا و خوندنشون سخت عه .
کرمی متنش روونه ولی خیلی کم گفته بنظر من اون دیدگاه پزشکی رو ب ادم نمیده ولی میگن برا دستیاری کرمی بهترینه . چرا ؟ چون قبلن خوندین مطالب رو روی پارسیان و گاید و مسلطی حالا میخوای مرور کنی ولی برا بیس خوندن خوب نیست بنظرم .

ولی در کل سلیقه ایه هر کی با هر چی راحت تره همونو میخونه معمولن . من خودم با وویس های پارسیان راحتم بعدش ک وویس گوش کردم میخونمش روون میشه برام .

برا پره هم کسی اینا رو نمیخونه . گزینه برتر میخونن یا تینک کرمی یا سوالهای گایدلاین . ینی کلن سوال میخونن فقط . وقت نمیکنی بخونی هم .

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مهرناز همه رو کامل گفت فقط من یه تجربه از خودم‌ بگم. ببین اول فیزیوپات ممکنه جوگیر بشی یا تحت تاثیر جو بچه ها بخوای هاریسون بخونی! اصلا این کارو نکن. رفرنس خوندن حتی اگه از پسش هم بربیای و حتی اگه امتحان اون کورس هم خوب بدی تو دراز مدت جواب نمیده. مهم اینه که اخر فیزیوپات چند درصد مطالبی که خوندی یادت مونده و یا می تونی با یه دوره کوتاه دوباره یادآوریش کنی! قطعا دوره کردن کل داخلی های هاریسون یه چیز وحشتناک و غیر ممکنی میشه . اینکه اون مطالب اصلی و مهم رو یادبگیری و برسی چند بار دوره کنی خیلی بهتر از اینه که یه حجم زیادی از مطلب بخونی آخرشم نه چیزی یادت بمونه نه بشه دوره کرد
حتی رتبه های اول علوم‌پایه که تو فیزیوپات هاریسون خوندن الان که استاجر شدیم رو آوردن به پارسیان و گاید
البته نه اینکه کامل بذاری کنار . یه قسمتایی که خوب متوجه نمیشی رو می تونی بری از رفرنس بخونی که کامل برات جا بیافته

• شروع کننده موضوع

ناتانائیل

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱(حاج ترابی)
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی
فیزیوپات چیه اصن؟:/
دوره بعد از علوم پایه اسمش فیزیوپاته
میشه ترم 6و7 یعنی

ببین من هر سه تاشو خوندم هم پارسیان هم گاید هم کرمی .
پارسیان اومده قسمت قسمت کرده مرتب همشو توضیح داده در حدی ک برا ی پزشک عمومی لازمه کافیه .
گاید لاین مرتب نگفته مطالب رو و اینکه یکم زیادی گفته خیلی ریز گفته بنظر من .
متن این دو تا و خوندنشون سخت عه .
کرمی متنش روونه ولی خیلی کم گفته بنظر من اون دیدگاه پزشکی رو ب ادم نمیده ولی میگن برا دستیاری کرمی بهترینه . چرا ؟ چون قبلن خوندین مطالب رو روی پارسیان و گاید و مسلطی حالا میخوای مرور کنی ولی برا بیس خوندن خوب نیست بنظرم .

ولی در کل سلیقه ایه هر کی با هر چی راحت تره همونو میخونه معمولن . من خودم با وویس های پارسیان راحتم بعدش ک وویس گوش کردم میخونمش روون میشه برام .

برا پره هم کسی اینا رو نمیخونه . گزینه برتر میخونن یا تینک کرمی یا سوالهای گایدلاین . ینی کلن سوال میخونن فقط . وقت نمیکنی بخونی هم .
خیلی ممنون واقن جامع بود

ی سوالی دوباره تو اساژری قراره بخونیم همون پارسبان رو؟

مهرناز همه رو کامل گفت فقط من یه تجربه از خودم‌ بگم. ببین اول فیزیوپات ممکنه جوگیر بشی یا تحت تاثیر جو بچه ها بخوای هاریسون بخونی! اصلا این کارو نکن. رفرنس خوندن حتی اگه از پسش هم بربیای و حتی اگه امتحان اون کورس هم خوب بدی تو دراز مدت جواب نمیده. مهم اینه که اخر فیزیوپات چند درصد مطالبی که خوندی یادت مونده و یا می تونی با یه دوره کوتاه دوباره یادآوریش کنی! قطعا دوره کردن کل داخلی های هاریسون یه چیز وحشتناک و غیر ممکنی میشه . اینکه اون مطالب اصلی و مهم رو یادبگیری و برسی چند بار دوره کنی خیلی بهتر از اینه که یه حجم زیادی از مطلب بخونی آخرشم نه چیزی یادت بمونه نه بشه دوره کرد
حتی رتبه های اول علوم‌پایه که تو فیزیوپات هاریسون خوندن الان که استاجر شدیم رو آوردن به پارسیان و گاید
البته نه اینکه کامل بذاری کنار . یه قسمتایی که خوب متوجه نمیشی رو می تونی بری از رفرنس بخونی که کامل برات جا بیافته
درسته خیلی ممنونم از راهنماییتون

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
بالا