• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همایش‌ها، سمینارها، دوره‌ها و اطلاع‌رسانی‌های علوم پزشکی

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام.

احساس کردم جای این تاپیک خالی ه. چون از این طریق می‌تونیم از سمینارها و همایش‌های بیشتری مطلع گردیم که شاید مورد نیازمون بوده و یا برامون مفیده شرکت درش. :D
حالا یه سال زودتر تاپیک رو زده بودم داشتم دعوتتون می‌کردم بیایید تبریز و تو مدرسه‌امون شرکت کنید. :D

این رو دیدم، خودم خیلی با موضوعش حال کردم! گفتم شاید شما هم خواستین شرکت کنین. :D
1590699838_12.jpg
چهارمین وبینار کشوری MedGap

Neurogenetics⁉️

آخرین چیزی که در دوره‌ی پزشکی عمومی یاد می‌گیریم، درمان بیماری‌هاست...

‼️اما
بیماری‌های زیادی هستند که درمان‌ قطعی‌ای براشون نداریم
و این‌جاست که بیماری میشه اولین و شاید آخرین شریک زندگی اون آدم...
حالا اگه اون آدم، یه بچه باشه و رد پای بیماری روی کروموزوم‌هاش موندگار باشه، چی؟!

مطالعات نوروژنتیک چراغی هست که زندگی خیلی از بچه‌ها و خانواده‌هاشون رو روشن کرده؛

‼️اما
روشن موندن این چراغ...
مستلزم شناخت بیشتر ارتباط ژن‌ها
و سیستم عصبی‌ هست ...

در چهارمین جلسه‌ی مدگپ، در خدمت "آقای دکتر مهران بیرقی طوسی" هستیم تا از نوروژنتیک صحبت کنیم و بفهمیم در اوج بن‌بست هم، راهی برای تسکین درد بیماران هست و هم‌چنین گذر کوتاهی داشته باشیم بر پزشکی...

زمان:جمعه ۱۶ خرداد ۹۹
ساعت ۲۲ الی ۲۴

لینک ثبت نام:

https://eseminar.tv/wb8682

انجمن دانشجویان پزشکی ایران (IMSA)
@IRAN_IMSA
@ISF_IMSA
@IAUM_MSA

#MedGap

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
IMG_20200826_093844_291.jpg

دوره آشنایی نحوه برخورد با افراد تراجنسیتی

افراد تراجنسیتی شاید از ناشناخته‌ترین گروه‌هایی باشند که جامعه امروز ما از آن‌ها اطلاع و آگاهی کافی و صحیح ندارند. بی‌دانشی و بی‌بصیرتی نسبت به واقعیت‌های زندگی این افراد چنان زیاد است که به جز افراد اندکی، سایر اعضای جامعه نسبت به آنان با نگاهی پیش داورانه، متعصبانه و مغرضانه برخورد کرده و همچون قاضی القضات به داوری و تصویب حکم در خصوص آن می‌پردازند.

کمیته اسکورای انجمن علمی دانشجویان پزشکی ایران قصد دارد پروژه‌ای به نام "Pinkish Blue" جهت افزایش اطلاعات دانشجویان پزشکی و عموم مردم پیرامون موضوع تراجنسیتی برگزار کند.

در این پنل قصد داریم با موضوعاتی از جمله گوناگونی جنسیتی، ملاحظات روانی و چالش‌های برخورد با افراد تراجنسیتی در محیط درمان و آموزشی و چالش‌های درمانی-جراحی بپردازیم.

این پنل با تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌گردد.
مسئول پروژه:@Kimoanaa

تاریخ برگزاری پنل جمعه ۷ شهریور ماه ساعت ۲۰ است .

لینک ثبت نام
https://eseminar.tv/wb13409

#SCORA #Pinkish_Blue

بالا