• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران (سری نهم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
آبی = صحیح قرمز=غلط بنفش=نمیدونم :)) سبز=حرف خودم
@Ss_Zahra
مذهبیه، دوس داره کمک کنه، پایه‌ی شیطنت هست ولی نه همیشه، دوس داره بیش‌تر از چیزی که هست فعال باشه، آشپزیم بلد نیست:-" خیلی هم خوبه :|البته فک نکنم واسه‌ش دیر باشه اصلا، وقتشم اول با اینترنت می گذرونه بعد با کتاب، تهشم هر چی موند باقی کارا.
ممنون از تصور :BlueHeart :D
@Ss_Zahra
خوب میتونم بگم که سوییتی و بسیار مهربون یکمم بی اعصاب که خوب طبیعیه اره زود عصبی میشم :)) ولی بی اعصابم؟
مرسی از تصور :D :BlueHeart :BlueHeart :D
@Ss_Zahra
شده عمه قلبی‌م:))با افتخار *_*
دختر بانمکی به نظر میاد. یه جا گفته بود "یاد مظلومیت خودم افتادم" :)) ولی من حس میکنم مظلوم نیستی اصلا!:-"من به این مظلومی:-"
نمیدونم چرا،ولی نمیتونم تو رو با پوکر متصور بشم:)) حس میکنم قهقهه خیلی بیشتر به خودت و شخصیتت میاد:-"
ازت حس مثبتی دریافت میکنم. همین:) اقا من چجور بگم درسته یا غلط؟ اینا همش تعریفه :))
مرسی از تصور :BlueHeart :D
@Ss_Zahra
دختر باحالیه و حس میکنم تا حدی درونگرا و منطقی باشه
به شدت فوتبالیه .. استقلالی بودی نه
؟ :BlueHeart ی کم دیر لایک میکنی یا اصن نمیکنی :)) واقعا؟ کسی تا بحال بهم نگفته بود :))
جزو کسایی بود که واسه قلب آبی ، سکته ناقص زد از خوشحالی ، اون لحظه دلم میخواست قیافشو ببینم فقط :)) عزیزم جواب تلاش هام رو دیده بودم :| (ملت واسه چی تلاش میکنن ما رو چی :)))تو خونه خوشحال بودم داداشم میگفت چیه؟خل شدی :))
موفقیات (!) : وی دارای رکورد طولانی ترین بانگ سمپادیا است ! بعله
:D
:BlueHeart

و اینکه قدش بلنده .. درست یک سال و یک سانت ازم بلند تر و بزرگتری
(یازدهم _173)... اییشش :)):)):BlueHeart
و اینکه صداشم قشنگه دیگه... فکر میکنم موهات بلند باشه نمیدونم چرا ؟! موهام نیمه بلنده :))
اها چالم داری واییی
خلاصه اینکه خیلی ماهی . موفق باشی همیشه
مرسی عزیزم اینقدر تعریف؟؟ :))
ب ...
@Ss_Zahra
دوست داشتنی و جذاب ...(الان بگم اره زشت نیست؟:-":)))
خیلی فوتبالیه و استقلالیه :BlueHeart
خیلی مهربونه ...
درون گراعه فکر کنم ...
پر شور و هیجان هم هست ...

کمی هم درس خونه ...(خدایا اولین باره کسی بهم میگه =)))

+ خیلی دوست دارم ببینمت
:-"
منم دوست دارم ببینمت عزیز دلم x:
@Ss_Zahra
استقلالی، با من احساس میکنم دشمنی داری و فک کنم مربوط به تیم مورد علاقمونه،شیطون،مهربون، بعشی موقع عصبی، بعضی موقع ها طولانی مینویسی، زیاد اهل فضای مجازی و اینایی، منطقی بعصی موقع ها، سریع احساساتتو میگی، درسخون، هیجان دوست داری،بلند پرواز، دورنگرا و زیاد بحث میکن
@Ss_Zahra
خب خیلی فوتبالیه :BlueHeart
کلا دختر پایه ای به نظر میاد

(از اینا که تو مدرسه هر وقت میخوای یه کاری انجام بدی که به احتمال 99/999999999 درصد بعدش دعواتون میکنن کاملا پایه ست)
فک می‌کنم درون‌گرا باشه (اینو یه حسی بهم می‌گه و از رو هیچ کدوم از رفتاراش نمی‌گم)
خوشگله ولی قبول نمی‌کنه الان بگم غلطه؟درسته؟ چی بگم؟ :))
همیشه درکت می‌کنه : :))
@Ss_Zahra
خب تقریبا از همون اول خیلی شیطون و پرهیجان به نظر رسیدی و تا حالا غمگین به نظر نرسیدی . (حرف زدنمو ! خیلی هم خوبه :))) فکر کنم ازونایی هستی که سلاحشون خندست و اینکه هیجانات زیادی داری و دوست داری دایره ی ارتباطات خیلی وسیع باشه و همه بشناسنت و با کسی زیاد قاطی نمیشی اتفاقا دوثانیه کافیه :| از ارمغان بپرس :)) خیلی بده که زود رفیق میشم ( دقیقا برعکس من) . فوتبالی هم که شدیدا هستی . صدات هم یه شیطنت خاصی داره واقعا؟
و قدت هم که بلنده و واقعا لعنت خدایان بر تو باد:P
=))
@Ss_Zahra
خوش اخلاق بانمک و به شدت شر و پایه تا وقتی تو خط قرمزاش نباشه(مدرسه و مشتقات سبزه:-")
آشپزیش خوبه کلا زن زندگی نه در این حد :))
درسش خیلی خوبه (وی همچنین پشتکار فناناپذیری نیز داراست) چی ازم دیدی مگه:))
با حجابه در عین حال فکرکنم رنگی زیاد بپوشه
نمی دونم فکرکنم تن ماهی دوست نداره
مامانشو خیلی دوست داره
به نظرم از سبز روشن خوشش میاد

زیستش فکرکنم از همه درساش بهتر باشه
توی تصمیم گیری احساسش به منطقش غالبه و
از شعر و هنر و .... لذت میبره
(بهش حسودیم میشه)
همین
@Ss_Zahra خوب اولین آشناییمون چندان خوب نبود ولی با شناخت بیشتر فهمیدم که اشتباه قضاوت کردم بعد میشه گفت دختر مهربونی هستی منم همینطور :)) و با کسی رودربایستی ندادی اکثر اوقات دارم :-"
@Ss_Zahra :
ی دختر فوتبالیه استقلالی:BlueHeart
برون گرا
(بالا درون گرا هم درست گرفتم راحت باشین من خودمم خودمو نمیشناسم :)))
مهربون
از اون دخترای قوی ک نا امید نمیشن
اممم احتمالا قبولی دوره دومه:-"آخه خیلی غر میزنه(چ دلیل قانع نکننده ای:))) خجالت بکش بچه=))
موهاشم ک کوتاه بود داره بلند میشه
(الان مثلا بانگتو نخوندم:-") پیشگویی هات فقط=))
قد بلنده
چالِ گونه داره
وزنشم متعادله فک کنم...نه چاق نه لاغر...
در استانه چاقی:-" 8->
با استعداد و باهوشه...ولی خرخون نیست
کنجکاوم هست خیلیییی
از اون طرفدارای واقعیه استقلال(استقلال باید ب خودش بباله ک تو طرفدارشی خفن:) )
من باید ببالم که منو به عنوان یه استقلالی میشناسن 8-> :BlueHeart
فعلا همین...
اها!خیلی زود رنجه...
میدونم دق دادمت تا تصورت کنم :))
نبینمت فقط=))
اون تصوره پرید خب:))

مرسی از همه
بوس به همتون :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
@Ss_Zahra از رخ زیبات نگم که خودت میدونی.... مهربونی و خوش اخلاق ، خیلی کیوتی همیشه پشت رفیقاتی ؛ گاهی زود دلخور میشی ولی خیلی عشقی

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
@karen._.
تا قبل اینکه بهم پ.خ بدی فکر میکردم پسری:)):-"
بخاطر همین تصور ظاهریم ازت تام بوی شاخ مدرسه با روابط اجتماعی بالاست.از اونا که همه روش کراش میزنن.
@NEURAE
خیلی باهم صحبت نداشتیم.ولی ح.ب هاتون به من حس اون خواهر بزرگ خونه که همه ی مشکلات حل میکنه میداد.یا اون دوست مهربونی که مهم نیست آدم چقد ناراحته و خستس.صرفا یه آعوشش واسه رفع خستگی آدم بسه.
@مانیـا
هر وقت اسمتو میبینم یاد الیزابت توی زنان کوچک میفتم‌.
بچه ی وسط.آروم.همیشه توی دنیا خودش.همیشه هم درحال میانجیگریه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اینا دو تا جمع بندی اولمم
خوب باید بگم اون مدیر عزیز از سر دوس داشتن بود نه عصبانیت و اینکه
دربارهی بی طرفی صفت باحالی بود دوسش داشتم آره عموما تلاشمو میکنم قضایا رو از وجوه متفاوت ببینم

خوب خوب
راستش اهمیت به تظرات دیگران برا من مدلش فرق میکنه
مثلا اگه یکی به من بگه تو خیلی فلانی... من ناراحت نمیشم فقط دنبال دیدگاه طرف میگردم که ببینم کدوم قسمت از وجود منو دیده که اینو میگه
تن تن تایپ کردنو آره ولی اکثر غلطام به این خاطره که کیبوردم یکم دکمه هاش کوچیکه

خوب اکثرا حدسات درست بود
Intp ام و خوب بلند پروازم که هستم و فقط ککته اش اینه که خودم دوس ندادم اعقایدم محکم بشه فعلا زوده شاید یه بیست سی سال دیگه

آخخخ ارمغان کاش واقعا انقدری که تو میی ساعی بودم و برا هدفم تلاش میکردم
پایه هم بستگی به موقیعتش داره

تصوراتت ازم خیلی مثبت بود
حساسا نمیشه گفت ولی دوس دارم

برای من تو دوست و آشنا بیشتر از اینکه درون مایه اعتقاد اون فرد مهم باشه وقتیه که اون فرد برا پیدا کردن اعتقادش گذاشته پس آرهه تممااااام سعیمو میکنم به خاطر تفاوت منطق آدما رو قضاوت نکنم
و خوب من بحث کردنو واقعا راه یادگیریم میدونم اون چیزایی ام که یهو میزنه بیرون که مثلا بگه آره من خیلی بلدم عکس العمل طبیعی مه از بچگی یه جبهه گیری خاصی تو بحث ها داستم که اخیرا یکم رفع شده ولی خوب نه چرا باید تو اینجا که به احتمال ۹۰ درصد هیچکس رو قرار نیست ببینم به خوام خودمو نشون بدم

میتونم بگم تو این ۱۶ سال زندگیم شاید اندازه ی ۵ ۶ بار خودم دست به آرایش زدم نه اینکه بگم بده ها نه فقط تایپ من نیست کلا جوری بزرگ شدم که خودمو قبول داشته باشم
تو خونه مامانم دنبالم میدوعه میگه لطفاااا رژ بزن نه اهل سرخاب سفید آب نیستم
تو شیطنتم باید بگم که بستگی به مودم داره کاهی اوقات بعد از یه کارایی شیطون میزنه رو شونه ام میگه حاجی یادت باشه بقیه شو بعدا بهم بگی از کجا این بفکرت رسید.... ولی همیشه نه داف و پلنگم والا نه یعنی اصلا نه ولی آره از نظر چهره و زیبایی متوسطم

چقدر خوش حالم که این وجه منو دیدید
ولی منظور از کمال گرایی منفی رو نفهمیدم حالا گوگل میکنم چیزی پیدا نکردم از خودتون میپرسم
ولی خوب نه وقتی منو میبینن اکثر فک میکنن که قاتل زنجیره ای دیدن طول میکشه تا کسی که منو شناخته اون وجه مهربونمو ببینه ولی خوب تو سایت حرفایی رو میزنن که از درونمه پس...
صلح با خودمم متاسفانه بگیر نگیر داره جدیدا برقرار تره...

.....

در آخر باید بگم که مرسی که اومدید
دوست دادم وقتی آدما منو از دریچه ی چشمای خودشون بهم نشون میدن
باعث میشه چیزایی از خودم ببینم که برام گاهی تازگی داره
عام کاملا درست بود
خیلی درست و کامل :D

درست بود
قسمت اعتراضش رو خوب بستگی به تعریفت از کلمه داره
در اولین پست تاپیک گفته شده که باید هر هفته و طبق نوبت تصور کنیم و اینکه هر تصوری، نیاز به دلیل داره.
اما واقعا بنده حال ندارم (.----.) و فقط سعی می کنم بر اساس "حسی" که با خوندن نوشته هایِ شما داشتم، تصور کنم. همچنین که از نوبت برخی هم گذشته، اما اگه ایرادی نداره، ایشان رو هم تصور می کنم :-‌"
احساساتِ من هم بعضا اشتباه هستن، پس پیشاپیش به خاطر سوء تفاهم هایِ احتمالی پوزش می خوام.

@karen._.
تا حدودی خلاق و رویا‌پرداز / خودجوش / به کلیات بیشتر اهمیت می دهید / برونگرا، از همکاری و گفتگو لذت می برید / کمال گرا
- یکی از ویژگی هایی که از شما به ذهنم میاد، طرز خاص نوشتنِ تون هست. مثلا همین که "خب" رو عموما "خوب" می نویسین :-‌"

@Pan
بیشتر واقع گرا و Down-to-earth اما تا حدودی هم رویاپرداز (علاقۀ خاصِ تون به فانتزی) / روشن فکر / منظم و وظیفه شناس (اما شاید در مواقعی هم بی خیال و "Let it be" مانند) / به جزئیات هم در کنار کلیات اهمیت می دهید / بیشتر درونگرا اما در عین حال روابط اجتماعی دوستانه و قوی ای هم دارید / آسوده، آرام و خونسرد
- هر موقع اسم "جز" میاد، یاد شما میفتم :‌‌))

@فاطمه 2005
ایده آل گرا و علاقۀ زیاد به خیال پردازی / محافظه کار / خودجوش / درونگرا / دلسوز / احساسی
- عواقب کارهایی که می خواهید انجام بدهید یا حرف هایی که می خواهید بزنید رو در نظر می گیرید، تا احتمال اینکه بعدا از خودتون پشیمون بشید یا اطرافیان رو ناراحت کنید، کمتر بشه.

@Sara.kh
بیشتر واقع گرا / عمل گرا، مصمم و هدفمند / کمال گرا / تا حدودی محتاط و محافظه کار / وظیفه شناس و قانون مدار / درونگرا / اندکی عزت نفس پایین
- اینکه از زندگی لذت نمی برید در ذهنم بولد شده؛ همچنین آتئیست بودن و جبهه گیری نسبت به مسائل متافیزیکی.

@armin_att
کمال گرا و بلند پرواز / درونگرا، اما در عین حال توانا در برقراری ارتباط خوب (منزوی و گوشه گیر نیستید) / خوش اخلاق و "cool"
- اهداف بزرگی برای زندگی تعیین می کنید و برخی مواقع که عمل به اونها سخت میشه و نمی تونید آن طوری که انتظار داشتید مسائل رو هندل کنید، آزرده خاطر می شوید.

@SARA.MA
شاد و سرزنده / برونگرا و اجتماعی هستید، اما در عین حال برخی مسائل درونی تون رو بروز نمی دهید / شوخ طبع و خوش مشرب / احساسی / دلسوز
- اینکه سعی می کنید در لحظه زندگی کنید و از حال لذت ببرید، بارز ترین ویژگی ای هست که به ذهنم می رسه.

@آ.ا
خیال پرداز / درونگرا / روشن فکر / قانون مدار و وظیفه شناس / محطاط / از زندگی حال حاضر رضایت ندارید
- آرامش خاصی رو در شما حس می کنم. شاید بخشی از این حس، با نحوۀ نوشتن و شیوۀ بیانِ تون به بنده منتقل میشه.

@Farnaaaz
خیال پرداز / برونگرا و اجتماعی (البته نه مطلقا، یک طیفی از درون گرایی رو هم به نظرم دارید) / احساسی / دلسوز و مهربان / دیدن جنبه های مثبت زندگی و سعی در اهمیت ندادن به به جنبه های منفی
- انتقال حس خوب و انرژی مثبت، برجسته ترین ویژگی ای هست که به ذهنم می رسه.

@hanita.ard
احساسی / خوش اخلاق و دلسوز / دوستانه و تا حدودی برونگرا / همدلی و نوع دوستی
- فکر میکنم درصد Agreeableness ِ زیادی داشته باشید.؛ فروتنی، صراحت، نیت خیر‌خواهانه و ...

@breeze
درونگرا اما صمیمی و دوستانه با دوستان واقعی / خودجوش / اندکی عزت نفس پایین / خوش اخلاق و "cool"
- فکر می کنم شما درصد Natural Reactions ِ زیادی داشته باشید. مثلا در موقعیت های دشوار نسبتا زود مضطرب و استرسی می شوید.

@zahra_a
خونسرد و آرام / درونگرا اما نه منزوی و گوشه نشین / خیال پرداز / وظیفه شناس و قانون مدار / خوش اخلاق و دلسوز / احساسی
- بیشتر مواقع از شما و @hanita.ard حس یکسانی گرفتم و تصوم اینه که مشابهت زیادی داشته باشید.

@hosam.r
حد وسط بین درونگرایی و برونگرایی / واقع بین / منظم/ خوش اخلاق / خونسرد و آرام / سنت گرا
- "دوستدار ادبیات" برجسته ترین ویژگی ایه هست که به ذهنم میرسه.

@karen.m
بسیار خلاق، علاقه‌مند به حل مسائل مفهمومی / تا حدود زیادی وظیفه شناس / برون گرا، صمیمی و خوش مشرب / همکاری و همدلی / آسوده و آرام (گاهی هم بی خیال)
- اهداف و برنامه ای دقیق رو تعیین می کنید، اما وقتی نمی تونید به اون ها عمل کنید، آزرده خاطر می شوید. یه جورایی این قضیه برای من یادآور @armin_att هست. فقط شاید عمل گرایی کمتری نسبت به ایشون داشته باشید.
البته بارز ترین ویژگی ای که به ذهن میرسه، "مهندس" و "فنی" بودن شماست که شاید به خاطر "تجربی" بودن باشه.
خوب راستش
همه ی قسمتا به جز برونگرا درست بود
شاید بیشتر ایراز گرم تا برونگرا گرچه این دوتا کلمه معمولا اشتباه گرفته میشه
@Maedeh :)
دختر دوست داشتنی ...
در نگاه اول دختر آرومی به نظر میاد ولی در واقع خیلی شر و شیطونه ...
مهربون و خوش اخلاقه و درسخون هم هست...
فکر کنم درونگرا باشه ...

@karen._.
زیاد نمیشناسم ولی خب...
دختر منطقی... رک ... مهربونه و با آدم های اطرافش بد رفتاری نمیکنه ... درسخونه ...
اهداف بزرگی توی زندگیش داره و تلاش میکنه بهشون برسه ...
درست و درست مرسی

@karen._.
تا قبل اینکه بهم پ.خ بدی فکر میکردم پسری:)):-"
بخاطر همین تصور ظاهریم ازت تام بوی شاخ مدرسه با روابط اجتماعی بالاست.از اونا که همه روش کراش میزنن.
@NEURAE
خیلی باهم صحبت نداشتیم.ولی ح.ب هاتون به من حس اون خواهر بزرگ خونه که همه ی مشکلات حل میکنه میداد.یا اون دوست مهربونی که مهم نیست آدم چقد ناراحته و خستس.صرفا یه آعوشش واسه رفع خستگی آدم بسه.
@مانیـا
هر وقت اسمتو میبینم یاد الیزابت توی زنان کوچک میفتم‌.
بچه ی وسط.آروم.همیشه توی دنیا خودش.همیشه هم درحال میانجیگریه.
خوب بیایم بگیم که
من راستش قیافه ی تامبوی ندارم و استیالم مینیمال گاثِ
کاملا وسطم
و خوب نه راستش اصلا محبوب مدرسه نیستم به میزانی تازه منفور ام هستم (شاید چون خیلی با همه تفاوت دارم طرز فکر و...)
شاخ که اصلا
....
خیلیا گفتن که من فکر میکردم پسری و اینا...
خوب...
راستش نان‌باینرم اخلاقا و درونا و کلا پس حق دارید اشتباه بگیرید (همینجا یه تعریف کوچیک بدم نانباینر یه جندرِ که خوب یعنی من خودمو تو فیلد های دخترونه و پسرونه نمیبینم و تو هیچ کدوم از دو دسته نیستم)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
راهنما:
آبی: درست
آبی کمرنگ: تا حدی درست
زرد: شاید
این قرمز: تا حدی غلط
این‌ یکی قرمز: غلط
خاکستری: نمی‌دونم

+ بستگی داره

+ INTJ

ممنون از همه :-‌"
مثل قبل
آبی: درست
آبی کمرنگ: تا حدی درست
زرد: شاید
این قرمز: تا حدی غلط
این‌ یکی قرمز: غلط
خاکستری: نمی‌دونم
@Sara.kh منطقی
درونگرا

بااراده
خیلی زود صمیمی نمیشن
احتمالا ازینا ک میبینیشون میگی واو چ خفنه ... :-"
@Sara.kh
گفتن نداره که... ولی باز... بلند پرواز، درونگرا، مهربون، عاقل، رک و جسور
@Sara.kh
بیشتر واقع گرا / عمل گرا، مصمم و هدفمند / کمال گرا / تا حدودی محتاط و محافظه کار / وظیفه شناس و قانون مدار / درونگرا / اندکی عزت نفس پایین
- اینکه از زندگی لذت نمی برید در ذهنم بولد شده؛ همچنین آتئیست بودن و جبهه گیری نسبت به مسائل متافیزیکی.
متشکر از همه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا