• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوران جمع بندی (سه روز یکبار)

• شروع کننده موضوع venom
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

venom

مهمان
امیدوارم که تا به اینجا رو همه تون خوب خونده باشین. فکر میکنم که دیگه زود نباشه برا جمع بندی و دوست دارم که از تجربه هاتون استفاده کنیم.
اونایی که موفق شدن از کارای موثرشون بگن
اونایی که موفق نشدن و به نتیجه دلخواهشون نرسیدن هم بگن که چیکار میتونستن بکنن که نکردن

خب برای کنکور آزمون دادن خیلی موثره . دوران جمع بندی هم احتمالا قراره کنکور سالهای قبل و آزمون ها ی جامع رو بزنیم. اگه یه نفر 15 تا آزمون بده و تو هر آزمون 3درصد به میانگین درصدهاش اضافه کنه میشه 45درصد و واقعا درصد کمی نیستش. به نظر من هر آزمون 3 درصد غیر منطقی نیستش.
لطفا بگین که به نظر شما چطوری میشه بهترین استفاده رو از آزمونها و دوران جمع بندی کرد .

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
@armin_att
@hastikhanoom
@mahsa72
لطفا اگه وقت دارید و در توانتون هست راهنماییمون کنید لطفا x:
خیلی هامون سوال داریم تو این دوران چیکار کنیم و چه اشتباهاتی نکنم به هرحال هرچی باشه شما تجربتون از ما بیشتره.پیشاپیش ممنون
پ.ن:گوشیم گیر کرده هرکاری می کنم فقط بزرگ می نویسه و اینکه بقیه من زیاد کسی تو سایت نمی شناسم که فعال باشه و کنکور هم داده باشه.اگه می شناسید لطفا تگ کنید تا از تجربیاتشون استفاده کنیم

آخرین ویرایش:

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
@armin_att
@hastikhanoom
@mahsa72
لطفا اگه وقت دارید و در توانتون هست راهنماییمون کنید لطفا x:
خیلی هامون سوال داریم تو این دوران چیکار کنیم و چه اشتباهاتی نکنم به هرحال هرچی باشه شما تجربتون از ما بیشتره.پیشاپیش ممنون
پ.ن:گوشیم گیر کرده هرکاری می کنم فقط بزرگ می نویسه و اینکه بقیه من زیاد کسی تو سایت نمی شناسم که فعال باشه و کنکور هم داده باشه.اگه می شناسید لطفا تگ کنید تا از تجربیاتشون استفاده کنیم
مثل اینکه مهسا خانم و هستی خانم چند وقته نیستند(استاد ارمین فرمودند :D )
و دوتا از عزیزان رو معرفی کردند:
@Sepehr
@sadlove
اگه لطف کنن کمکمون کنند ممنونشون میشم

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
انصافا یکم جدی بگیرین . جمع بندی خیلی مهمه ها . خیلیا خیلی خوب میخونن ولی این آخر کاری رو خراب میکنن و پشت کنکور میمونن و در عوض خیلیا هستن که این جمع بندی رو خوب میخونن و رتبه شون از این رو به اون رو میشه.سایت کانون یه صفحه هستش راجع به پیشرفت تو دوران جمع بندی و فایل هایی هستن که تراز قبل از ۳ روز یکبار و بعد از ۳ روز یکبار و رتبه کنکور یه سری افراد رو نوشته توصیه میکنم این صفحه رو با فایل های ضمیمه اش بخونید http://www.kanoon.ir/Article/266161
یه روزه که این تاپیکو زدم و هنوز کسی نظری نداده (درسی)حتی خود کنکوری ها هم هیچ نظری ندادن . خب ماهاباید شروع کنیم که وقتی مشکل داشتیم بزرگترا راهنماییمون کنن . من خودم به شخصه از ازمون ها حداقل تا به امروز خوب نتونستم استفاده کنم و پیشرفت چشمگیری نداشتم خیلیا تو مدرسمون هستن که شاید از نظر سواد ضعیف تر از من باشن ولی خیلی بهتر از من آزمون بدن . شما چطور از آزمون دادنتون راضی هستین؟
دقیقا منم همینم. من هم فکر میکنم آزمون دادن بلد نیستم.وقتی دانش ام رو با بچه های دیگه ای که آزمون دادن مقایسه میکنم واقعاً میفهمم از حدی که میتونستم پایین تر شدم. گاهی خیلی پایین تر.
جالب بود یکی از تراز 6000 رسیده بود به 7250 و رتبه 24 منطقه ((:

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
بچه ها من الان با یه مشکل بزرگ روبرو هستم که قبلا این مشکلو ندارم.
من موقع ازمون دادن تو خونه چند وقته خیلی خسته میشم وسط ریاضی یا اولای فیزیک دیگه احساس می کنم دیگه اصلا نمی تونم ادامه بدم و مجبور میشم پاشم از سر جام و یه دور دور اتاق بچرخم.راه حلی ندارید؟

یه مشکل دیگم کنترل زمان سر درس ریاضی هست با اینکه ریاضیم خوبه و تستش هم تو ازمونای معمولی خوب میزدم(نسبتا) اما تو ازمونای جامع سر ریاضی وقت کم میارم

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه ها من الان با یه مشکل بزرگ روبرو هستم که قبلا این مشکلو ندارم.
من موقع ازمون دادن تو خونه چند وقته خیلی خسته میشم وسط ریاضی یا اولای فیزیک دیگه احساس می کنم دیگه اصلا نمی تونم ادامه بدم و مجبور میشم پاشم از سر جام و یه دور دور اتاق بچرخم.راه حلی ندارید؟

یه مشکل دیگم کنترل زمان سر درس ریاضی هست با اینکه ریاضیم خوبه و تستش هم تو ازمونای معمولی خوب میزدم(نسبتا) اما تو ازمونای جامع سر ریاضی وقت کم میارم
خب برای ریاضی باید تستای ترکیبی حل کنید
همین منابع مثل ای کیو و جمع بندیا دارن تا حدودی
و اگر سطحتون خوبه تستای فوق سریع بزنید
کلا تو درسایی که سطح خوبی دارید تستای فوق سریع هن به اون درس و هم به بقیه درسا کمک میکنه
درباره خسته شدن هم منم که ازمونای گاجو ی مدت حل میکردم خسته میشدم و عادیه
خودمم نمیدونم باید چکار کنم و فک میکنم با همین ازمون دادنای متوالی حل میشه

من هنوز جامع زدن رو شروع نکردم البته و بنظرم سه روز یبار یکم فاصلش خیلیه نظرتون چیه؟

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
خب برای ریاضی باید تستای ترکیبی حل کنید
همین منابع مثل ای کیو و جمع بندیا دارن تا حدودی
و اگر سطحتون خوبه تستای فوق سریع بزنید
کلا تو درسایی که سطح خوبی دارید تستای فوق سریع هن به اون درس و هم به بقیه درسا کمک میکنه
درباره خسته شدن هم منم که ازمونای گاجو ی مدت حل میکردم خسته میشدم و عادیه
خودمم نمیدونم باید چکار کنم و فک میکنم با همین ازمون دادنای متوالی حل میشه

من هنوز جامع زدن رو شروع نکردم البته و بنظرم سه روز یبار یکم فاصلش خیلیه نظرتون چیه؟
اول ممنون از راهنماییت.
بنظرم سریعتر شروع کن. اگه می تونی ۲ روز یه بار می تونی بزنی ولی یادت باشه تحلیلش خیلی مهمه ها اگه می تونی تحلیلش کنی و علاوه بر اون یه مروری روی مطالب داشته باشی تو ۲ رو می تونی فاصلش رو کم کنی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
بچه ها من هیچی سواد و مهارتی ندارم که بتونم کمکی بکنم واقعا ! ) : صرفا چون تگ ـم کردین،اگر مشکلی پیش اومد که کسی نبود راهنمایی تون کنه،روی کمک من حساب کنید! میتونم آیدی یا شماره مو بدم اگر اینجا نبودم یا هر چی. لذا اگر در توانم باشه،بلد باشم،دریغ نمی کنم!
و راستش متوجه نشدم روند تاپیک رو و اینکه قراره چه کنید
پ.ن: در جهت چیز بازی در نیاوردن ((: اگر اینجا سوالی مطرح میشه بهم بگین لطفا

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: venom
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
دستتون درد نکنه . هر کاری که تو جمع بندی برامون مفید واقع بشه و اینکه چطور بهترین استفاده رو از یه آزمون بکنیم .
اگر به این معتقد باشی که نمیشه برای همه یه نسخه کلی پیچید و تو این زمان هر کس تو وضعیت انحصاری خودشه نمی دونم چی بگم،عقیده من اینه چون :-"
هیچ کاری بهتر از نترسیدن و آزمون زدن و خوب تحلیلش کردن نیست! یعنی خوب آزمون دادن به این شکل که استاندارهای آزمون رو رعایت کنید و بعد تک تک سوال ها رو بررسی کنید. من از تحلیل آزمون هام بیشتر یاد گرفتم تا زمانی که داشتم صرفا می خوندم و تست میزدم.
اگر بتونین طرز فکرتون رو درست کنین،در کنار دانشی که به دست آوردین،نتیجه ی خیلی خیلی بهتری می گیرین،بیلیو می

بالا