• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Gh_jam

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
میشه عکس دسکتاپ رو بدیم عکس ریسایکل بگیریم :)) ؟

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
خب خب
سلام و عرض ارادت خدمت متهم گرامی
با توجه به برسی های صورت گرفته و مشاهدات این دوست عزیزمون @void pbz
خانم غزل (البته اگه اشتباه نکنم) علاوه بر هدایت و رهبری یک باند مواد مخدر، یک قاتل حرفه ای و همچنین سارق و مغزمتفکر گروه هستند
اگه به این عکس دقت کنید:
IMG_20200622_WA0002.jpg

در مرحله اول که تعداد زیادی کیف دستی و قابل حمل میبینید که با ظواهر گول زننده توجهتون رو جلب میکنه
این کیف ها میتونن دارای ابزار حرفه ای سرقت یا انواع تجهیزات شکنجه باشند
در مرحله دوم شما یک آدمک بخت برگشته رو میبینید که برای اهداف اموزش شکنجه و دیگر جنایات یا برای استفاده در ماکت های عملیات سرقت کاربردیه
مرحله ی سوم یک ماسک وجود داره که متهم برای پوشاندن صورتش هنگام عملیات ها ازش استفاده میکنه
و مرحله ی اخر شما میتونید خیلی راحت چند تا از ابزار شکنجه متهم رو مثل سیم و نوار چسب به راحتی مشاهده کنید
پ.ن: تهداد زیادی خودکار هم در تصویر موجوده که درفرصت مناسب برمیگردم و بهشون میپردازم
بریم عکس بعدی:
%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B6%DB%B2%DB%B2_%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0_mfnr.jpg

از این تصویر به این نتیجه میرسیم که متهم سرگروه این باند مخوفه
محاسبات ریاضی، اعداد و حروف گردونه ی گاوصندوق و البته مداد جویده شده که نشونه ی استرس و تفکر بیش از حده
و اخرین تصویر:
IMG_20200622_WA0000.jpg

اگر فیلم "تد" معرف حضورتون باشه به این نتیجه میرسید که ریشه ی این جنایات در کودکی این خانم نهفته اس و از این خرس ها برای تخلیه ی روانی استفاده میکرده و این عروسک ها تا سال ها مورد ازار و شکنجه بودن
همونطور که میبینید اکثرا سر و وضع مناسبی ندارن و لباس ها یکی از آن ها پینه داره که نشون دهنده ی سابقه ی طولانی این جنایاته
تا دیداری دیگر بدرود=)

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
http://uupload.ir/files/6h2n_20200629_092421.jpghttp://uupload.ir/files/akuv_20200629_092858.pnghttp://uupload.ir/files/99pm_2.png[URL
unfurl="true"]http://uupload.ir/files/5lty_20200629_092739.png[/URL]
(راهنما:قرمزا مربوط به ریاضی (بجز عکس اولی که بابانوئله)، ابی پر رنگ ساعت، ابی کمرنگ شیمی:-")

خب اول از همه اینکه متهم محیط رو به نحوی چیده که زیاد نشه به نکته خاصی رسید ‌کاملا مشکوکه
به اون عروسک بابانوئل گوشه عکس دقت کنید تا رابطه بین این متهم و متهم قبلی که بک گراندش بابانوئل بود تو ذهنتون شکل بگیره
نگاه کنید تو هر دو عکس شماره پوشه ها از یک تا بیست و یک هست اما باز هم تو هر دو عکس پوشه های شماره ۱۴ و ۱۸ و ۲۰ نیستن
خب با توجه به اون قضیه بابانوئل و ارتباطش با متهم قبلی
من چندتا حدس دارم
ایشون سر دسته همون باندن با اینکه از متهم قبلی کوچیک تره اما این تیم رو رهبری میکنه
نکته بعدی بی نظمی فاحش این متهم و متهم قبلیه یادتونه گفتم که شاید روش کارشون برای مخفی کردن اطلاعات باشه
خب این پوشه ها ممکنه اطلاعات هر کدوم از اعضای این باند باشه که دست این متهمِ که نشون میده رهبری گروه دستشه
حدس من اینه که مثل فیلم la casa de papel که برای شناخته نشدن اعضای گروه اونا رو با اسم شهر ها صدا میزدن تو این باند هم برای شناخته نشدن هویت اصلی افراد اون ها رو با این اعداد مربوط به پوششون صدا میزنن
اما چرا سه تا عدد نیست؟
خب
قطعا اطلاعات خودش رو سیو نمیکنه پس ممکنه یکی از اون اعدادی که حذف شدن خودش باشه
خب من حدس میزنم که شماره ۱۴ مربوط به همین متهم باشه چون به سنش نزدیک تره شایدم یه هدف بدتری پشت این اعداد باشه
و احتمالا افراد شماره ۱۸ و ۲۰ کشته شدن !

نکته بعدی ساعته...
متهم قبلی رو یادتون میاد که یکی از کسایی که باهاش چت کرده بود عکس پروفایلش ساعت بود؟؟
تو این عکسا دقت کنید
وجود ساعت واقعا فاحشه که همون نظریه همکاریشونو تایید میکنه

هر کدوم از اعضای این باند یه تخصص خاص دارن متهم قبلی تمرکزش روی شیمی بود و کشف فرمول مواد در حالیکه کتابای ریاضی هم بین کتاباش بود
اما از ویدئو های این متهم کاملا مشخصه این فرد تخصصش ریاضیه و به دنبال اموزش و ارائه تحقیقاتش به بقیه اعضاست اما یه پوشه هست که اسمش ترکیباته...یعنی با اینکه هرکی تخصص خودش رو داره ولی بهم اموزش هم میدن(چرا؟)
خب قطعا همچین باندی نیاز به محاسبه امار و جامعه هدفشون دارن

باند نوزده نفره که هدفشون تاثیر گذاری و اختلال در زندگی مردم به هر نحوی هست
به یه نکته دیگه هم دقت کنید که متهم هی داره خودش رو با"این پوشه ها مال من نیست"تبرئه میکنه ..فیلمشه گول نخورید:))

یه نکته دیگه ما تا الان اهدافشون رو از روی فیلما تشخیص دادیم
بریکیگ بد، تد، لا کاسا دی پاپل
یه جرقه ایجاد میشه که این افراد اصلا خلاقیت ندارن و هر کدوم از اهداف و ایده هاشون رو بر اساس یه فیلم تنظیم کردن..که خودش روش خفنیه

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
به به
با کارآگاهان قبلی کاملا موافقم و برای تکراری نشدن اتهامات جدید شخص خودم را (عینک افتابی) می نویسم فقط...
کاملا مشخصه متهم از متهم قبلی با سابقه تره و هوشمندانه تر عمل کرده
همه چیز رو بی نظم و مثلا اتفاقی به ما نشون میده در حالیکه اگه به تایم عکس ها نگاه کنین متوجه میشید که اتفاقا زمان زیادی رو صرف پنهان کردن سر نخ ها کرده
تک اهنگ هایی از بهنام بانی، طلیسچی ، بانو هایده ، بیلی آییش ، سلنا گومز و .... خیلی عجیب و مشکوکه...
به نظر من متهم جزو (شاید هم رییس یا معاون )یک باند مخوف قاچاق مواد و اعضای بدنه و محموله ها رو در بدن اون خرس های عروسکی به ظاهر ناز و گوگول جا ساز میکنه
به اون مداد جویده شده توجه کنید. متهم اون مداد رو بین دندونهای مقتول گذاشته و کلیه و قلب و... رو از بدنش بیرون میکشه...
البته از چسب و منگنه هم استفاده میکنه چون روی میزش هس
بشقاب به اون بزرگی فقط یک چیز خیلی کوچیک روش هس معلومه که متهم چیزی رو زیر اون قایم کرده
متهم میخاد چرتکه یاد بگیره تا خیلی راحت در کمترین زمان سود و تورم رو حساب کنه و از قیمت روز بازار عقب نمونه
متهم فیلم تگزاس میبینه دیگه جای بحث نداره یک خلافکار واقعی:)
متهم خیلی سعی کرد تا خودش رو از دید ما کاراگاهان استریت مخفی کنه ولی کور خونده:))

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
ویرایش نمیکنم که متهم متوجه شه
متهم به شدت ترسیده
وی از زمان گذاشتن پست قبلیم تا الان مشغول لایک کردن پستهای من بوده تا دلم به رحم بیاید ولی متاسفانه طنین روح عدالت در وجود من به این آسانی محو نمیشود...(سنگین بود:)))
متهم جان بجا لایک بیا شفاف سازی کن دست دست کنی حکم اعدامت قطعی میشه ها

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه