• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یکم درباره سمپاد توضیح بدید

سمپاد خوبه یا بده؟

• اره

رای‌ها: 38 95.0%
  • نه

رای‌ها: 2 5.0%

• رای‌دهندگان
    40
  • شروع کننده موضوع

Ali Savvy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
اقا سام علیک(;.من تازه دیروز فهمیدم سمپاد قبول شدم>:D<.حالا لطفا بیاید یکم درباره سمپاد توضیح بدید برام (خدایی نیاید دلم رو بزنید پشیمون شم سمپاد رو:D)خواهش میکنم بیاااااااید:rolleyes:

abb

Zahra
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی مولکولی
یه چیزی رو بذا بهت بگم
تو که سمپادی هستی چون بیشتر تایمت رو بین کسایی هستی که حالا تا حدی هوششون بیشتر از بقیس(البته با سمپاد انلاین تجربه ندارم و ایده ای هم ندارم، ایشالا وقتی کرونا رفت) و به اونجور ادما عادت میکنی بین ادمای عادی تر که میری فک میکنی اونا هم همینطورن ولی خب اونا ممکنه خیلی چیزا رو دیرتر از تو و دوستات بگیرن و هیچ تصوری نسبت بهشون نداری و این ممکنه تورو شوکه کنه.
گفتم که وقتی باهاش رو به رو شدی یک back groundداشته باشی و شوکه نشی.
یک حقیقته از درکش فرار نکن
روحتو بزرگتر میکنه

• شروع کننده موضوع

Ali Savvy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
ممنون
یه چیزی رو بذا بهت بگم
تو که سمپادی هستی چون بیشتر تایمت رو بین کسایی هستی که حالا تا حدی هوششون بیشتر از بقیس(البته با سمپاد انلاین تجربه ندارم و ایده ای هم ندارم، ایشالا وقتی کرونا رفت) و به اونجور ادما عادت میکنی بین ادمای عادی تر که میری فک میکنی اونا هم همینطورن ولی خب اونا ممکنه خیلی چیزا رو دیرتر از تو و دوستات بگیرن و هیچ تصوری نسبت بهشون نداری و این ممکنه تورو شوکه کنه.
روحتو بزرگتر میکنه
یه چیزی رو بذا بهت بگم
روحتو بزرگتر میکنه
ممنون عزیز جان

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
اوصیکم به مغرور نشدن...

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
اقا سام علیک(;.من تازه دیروز فهمیدم سمپاد قبول شدم>:D<.حالا لطفا بیاید یکم درباره سمپاد توضیح بدید برام (خدایی نیاید دلم رو بزنید پشیمون شم سمپاد رو:D)خواهش میکنم بیاااااااید:rolleyes:
در مورد نصیحت:شما ها که آزمونتون کلا استعداد تحلیلی هست،باید این رو در نظر بگیرید که از ضریب هوشی خوبی بر خوردار هستین و پتانسیل خر خون شدن رو دارین :D
اما باید ببینی که می تونی هر روز یه عالمه حجم درسی رو تحمل کنی یا نه؟مخصوصا امسال که بخش اعظم آموزش هم حذف شده و باید خودت بخونی.
یه چند تا سوال اگه کسی می دونه بگه:
چرا نتایج پایه هفتم اومد ولی دهم رو نزدن؟
و یک چیز دیگه چرا هنوز توی اعلانات اعلام نتایج رو نزدن؟
یعنی ممکنه نتایج تغییر کنه و بعضی ها که قبول شدن،بعد بگن قبول نشدن؟

• شروع کننده موضوع

Ali Savvy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
در مورد نصیحت:شما ها که آزمونتون کلا استعداد تحلیلی هست،باید این رو در نظر بگیرید که از ضریب هوشی خوبی بر خوردار هستین و پتانسیل خر خون شدن رو دارین :D
اما باید ببینی که می تونی هر روز یه عالمه حجم درسی رو تحمل کنی یا نه؟مخصوصا امسال که بخش اعظم آموزش هم حذف شده و باید خودت بخونی.
یه چند تا سوال اگه کسی می دونه بگه:
چرا نتایج پایه هفتم اومد ولی دهم رو نزدن؟
و یک چیز دیگه چرا هنوز توی اعلانات اعلام نتایج رو نزدن؟
یعنی ممکنه نتایج تغییر کنه و بعضی ها که قبول شدن،بعد بگن قبول نشدن؟
اقا اول یه سوال مگه استعداد تحلیلی از استعداد تحصیلی سخت تره(اگه سخت تره یعنی من میتونم خرخون شم :D؟)

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
سلام
تبریک میگم x:
خوب یا بد بودن بستگی به نگرشت داره،
می‌تونی از سال‌هات استفاده کنی و لذت ببری و یاد بگیری
یا تبدیل به یک آدم تک‌بعدی بشی و وقتی برگشتی عقب ببینی جز درس هیچی نداشتی.

• شروع کننده موضوع

Ali Savvy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام
تبریک میگم x:
خوب یا بد بودن بستگی به نگرشت داره،
می‌تونی از سال‌هات استفاده کنی و لذت ببری و یاد بگیری
یا تبدیل به یک آدم تک‌بعدی بشی و وقتی برگشتی عقب ببینی جز درس هیچی نداشتی.
(چه فلسفی) ممنون بابت نظرت :RedHeart راستش رو بخوای من عاشق درس خوندنم:-b و یکی دوتا از نزدیکانمون هم سمپادین و من وقتی میبینم سرشون کلا توی کتابه راستش خیلی خوشم میاد:D.راستی کانون خوب کسی سراغ داره؟

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
https://www.sampadia.com/forum/threads/114345/unreadیه نگاه به این تاپیک بندازی بد نیست
درضمن باید بدونی چند سال آینده رو تو سمپاد چجوری باید بگذرونی که تک بعدی نباشی و آسیب نبینی
به طور معمول فرق هست بین دبیرهای مدارس سمپاد و جو دانش آموزیش ( بالاخره استثنا هم وجود داره دیگه)
و سازمان خوبیه برای دانش آموزاش ( تو ممکنه اگه نری سمپاد بعدش کلی غر بزنی که اره اونا معلمای بهتری داشتن و سطح علمیشون بالاتر بود و اینا )
یکم غرور خوبه که در انجام فعالیت هات کمکت کنه ( در اون حد رو میشه گفت اعتماد به نفس) ولی خیلی نه
درضمن اینکه سه سال اول خیلی به خودت سخت نگیر ((=
اصلا مهم نیست که تو سنجش ها چه میکنی ( مگه اینکه دبیری واقعا بخواد درصد آزمون رو تاثیر بده که والا دبیر های ما همیشه میگفتن تاثیر میدن و تاثیر نمیدادن ((= )
سعی کن ولی نمره خوبی بگیری تو امتحانات
یه سری المپیاد هم داره که میتونی شرکت کنی البته مثل المپیاد های پایه دهم و یازدهم نیست طبیعتا و خب برای من شخصا تو مدرسه مون سودی که داشت این بود : مثلا المپیاد فارسی رو میگفتن اگه برین مرحله دو امتحان ترم دوم رو نمیگیرن ازتون و 20 رد میکنن و همینکارم کردن واقعا
علوم مثلا یه نمره ای اضافه میکرد درصورت قبولی هر دبیری
در اخر هم تبریک میگم بابت قبولی و آرزوی موفقیت دارم ^^

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
اقا اول یه سوال مگه استعداد تحلیلی از استعداد تحصیلی سخت تره(اگه سخت تره یعنی من میتونم خرخون شم :D؟)
نه ربطی به سوالات درسی نداره،ضریب هوشی رو تعیین می کنه و معمولا کسی که IQ بالایی داشته باشه،پتانسیل بالایی در حفظ کردن دروس داره
البته که آزمون نهم به دهم امسال ،بهترین آزمون بود،چون نیمی از سوالات استعداد تحلیلی بود و نصف دیگه سوالات سخت درسی که میزان خرخون بودن رو میسنجه:))

• شروع کننده موضوع

Ali Savvy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
https://www.sampadia.com/forum/threads/114345/unreadیه نگاه به این تاپیک بندازی بد نیست
درضمن باید بدونی چند سال آینده رو تو سمپاد چجوری باید بگذرونی که تک بعدی نباشی و آسیب نبینی
به طور معمول فرق هست بین دبیرهای مدارس سمپاد و جو دانش آموزیش ( بالاخره استثنا هم وجود داره دیگه)
و سازمان خوبیه برای دانش آموزاش ( تو ممکنه اگه نری سمپاد بعدش کلی غر بزنی که اره اونا معلمای بهتری داشتن و سطح علمیشون بالاتر بود و اینا )
یکم غرور خوبه که در انجام فعالیت هات کمکت کنه ( در اون حد رو میشه گفت اعتماد به نفس) ولی خیلی نه
اصلا مهم نیست که تو سنجش ها چه میکنی ( مگه اینکه دبیری واقعا بخواد درصد آزمون رو تاثیر بده که والا دبیر های ما همیشه میگفتن تاثیر میدن و تاثیر نمیدادن ((= )
یه سری المپیاد هم داره که میتونی شرکت کنی البته مثل المپیاد های پایه دهم و یازدهم نیست طبیعتا و خب برای من شخصا تو مدرسه مون سودی که داشت این بود : مثلا المپیاد فارسی رو میگفتن اگه برین مرحله دو امتحان ترم دوم رو نمیگیرن ازتون و 20 رد میکنن و همینکارم کردن واقعا
ممنون کمک خیلی بزرگی بهم کردی :RedHeart :RedHeart :RedHeart :GreenHeart

نه ربطی به سوالات درسی نداره،ضریب هوشی رو تعیین می کنه و معمولا کسی که IQ بالایی داشته باشه،پتانسیل بالایی در حفظ کردن دروس داره
البته که آزمون نهم به دهم امسال ،بهترین آزمون بود،چون نیمی از سوالات استعداد تحلیلی بود و نصف دیگه سوالات سخت درسی که میزان خرخون بودن رو میسنجه:))
اوهههه O_oاوکی:-b

درباره المپیاد ها یه چیزایی شنیده بودم و حالا با اجازه ات به سوال دارم اگر المپیاد رو بد بدی(به عبارت دیگه گند بزنی)توی نمره درسیت تاثیر داره؟

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
درباره المپیاد ها یه چیزایی شنیده بودم و حالا با اجازه ات به سوال دارم اگر المپیاد رو بد بدی(به عبارت دیگه گند بزنی)توی نمره درسیت تاثیر داره؟
ببین رو نمرت تاثیر نداره ولی هر مدرسه امتیاز بندی داره برا دانش آموزاش که اخر سر نسبت ب امتیازا بهشون جایزه یا لوح تقدیر میده اگه المپیادارو خوب بدی بهت امتیاز خوبی میدن

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
ممنون کمک خیلی بزرگی بهم کردی :RedHeart :RedHeart :RedHeart :GreenHeart
خواهش میکنم
به دبیر بستگی داره که بخواد تاثیر بده یا نه
چه تاثیر مثبت چه منفی
یعنی احتمالا هستن دبیرهایی که حتی اگه قبول بشی هم نمره ای بهت اضافه نکنن
و یا دبیرهایی که تو پست قبلی گفتم

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
سمپادی فرق ویژه‌ای با بقیه نمی کنه اما مهم اینه که بستری براش فراهمه که می تونه ازش استفاده کنه. از بچه ها، خود مدرسه و هر چی.

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
والا زمان ما بعد قبولی، تهِ هیجان این بود که موقع ثبت‌نام حضور داشته باشی، مدرسه رو زودتر ببینی :))
متوسطه اول اصلا المپیاد نداره. آسته آسته :-‌"

آخرین ویرایش:

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
متوسطه اول اصلا المپیاد نداره. آسته آسته :-‌"
:|:))المپیاد علوم فارسی ریاضی جدیدا زبان حتی و اینا
درسته جو المپیادش با متوسطه دوم فرق داره ولی بازم اسم المپیاد روشه

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
متوسطه عول المپیاد داره ولی همشون پوخن اخر سر هیچ کدوم از مزیتا بهت نمیرسه فقط تو متوسطه دوم مزیت دارع

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
خب ببین بهترین امکانات و بهترین دانش آموزان و بهترین معلم ها رو داری...
فقط چند تا نکته بهت یاد بدم
مغرور نشو
اهل رقابت باش
کوشا باش
مواظب خودت باش
سر کلاس ساکت باش
درس ها تو درست بخون جمع نشه
تو تورنمنت های علمی هم شرکت کن
خیلی هم مدارس خوبی هستند جمع دوستانه هم توش برقرار ه
در کل بهت تبریک میگم موفق باشی:D:*

بالا