• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دبیرستان فرزانگان سمپاد ناحیه دو کرمان

المپیاد طلایی ها
  • شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام به همگی.من دانش آموز فرزانگانم ناحیه دو کرمان رشته تجربی کلاس یازدهم
یه خواهر دارم کلاس هفتم هست پارسال برای ششم به هفتم ۹۹ ۱۴۰۰ آزمون داد بخاطر کمبود وقت و سوال های اشتباهشون قبول نشد:((
خیلی ضربه روحی بدی خورد من خودم از نزدیک می دیدم شب و روزش رو برای تیزهوشان گذاشت
از نظر شما امسال که هفتمه و بخاطر کرونا که خیلیا شرکت نکردن امکانش هست تیزهوشان هفتم به هشتم برگزار بشه؟؟

شب و روزش گریه ست

ЖMohammadж

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli nahie 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
فکر نکنم خروجی زیاد بوده باشه که بخواد ازمون تکمیل ظرفیت بین پایه برگزار بشه .
البته من مطمئن نیستم ولی این طور بنظر نمیرسه ، من ک چیزی نشنیدم..:-??

• شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
فقط در همین حد میتونم بگم که
اگه واقعا تلاش کنه ثمرشو میبینه...:)
بستگی به خودش داره
ببین تو بوکس اگه زمین بخوری نمیبازی اگه بلند نشی میبازی
دقیقا زندگی همین شرایطه
پس بهش بگو بلند شه و بیخیال سال پیش بشه...
یعنی اگر امسال تکمیل ظرفیت برگزار کنن برای ورود به هشتم میتونه بیاد فرزانگان

فکر نکنم خروجی زیاد بوده باشه که بخواد ازمون تکمیل ظرفیت بین پایه برگزار بشه .
البته من مطمئن نیستم ولی این طور بنظر نمیرسه ، من ک چیزی نشنیدم..:-??
خودش میگه اگه تکمیل ظرفیت برگزار نشد برای نهم به دهم میخونم

میشه لطفاً اگه خبری شد از برگزاری اش بهم خبر بدید مرسی

mahdiar84

..وابسته به تیمی که معنیش وابسته نبودنه...استقلالم
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
میشه لطفاً اگه خبری شد از برگزاری اش بهم خبر بدید مرسی
گرچه متاسفانه این خبر بدم فعلا بدم که
بدلیل اوضاع کرونا من بعید میدونم امسال تکمیل ظرفیت برگزار شه

ЖMohammadж

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli nahie 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
خودش میگه اگه تکمیل ظرفیت برگزار نشد برای نهم به دهم میخونم
بهترین کار هم همینه...:-b
حالا این دو سه سال رو یکم راحت تر باشه ، وقت برا درس زیاد هست تا کنکور:D

• لایک
امتیازات: _a_
  • شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
به نظر شما اگه امسال برگزار نشه برای نهم به دهم از هشتم شروع کنه یا نهم؟:-?چون از هشتم هم سوال میاد

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
عه اینجا رو
سلام هم مدرسه ای
خب من خودم دوازدهمم و احتمالا در جریانی که بچه های ناحیه یک باهاتون ادغام شدن من از اونام
در مورد تیزهوشان دوره اول اطلاع زیادی ندارم چون خودم دوره اول نمونه بودم نه سمپاد
در مورد این که ناراحته و غیره بزار به تجربیات خودم رجوع کنم و یه چیزایی بگم بهت
منم که ششم به هفتم قبول نشدم خیلی ناراحت بودم ولی گفتم بزار یه شروع تازه داشته باشیم و سال نهم سمپاد قبول شیم و روی درسام تمرکز کردم و خوندم و پایم قوی شد و نهم به دهم قبول شدم برای سمپاد الانم توی کلاسمون خیلی از بعضی از بچه های سمپاد جلو ترم و خیلی چیزا رو می دونم که اونا نمی دونن
در کل مهم نیست دوره اول سمپاد باشی یا نباشی فقط باید شکست قبلی رو فراموش کنی و روی بعدیا تمرکز کنی
اگر مثل قبل مدارس نمونه بودن می گفتم اشکال نداره اگه بره نمونه چون واقعا جو خوبی داشت زمان ما ولی الان که برداشتن مدارس نمونه رو فقط خودش می تونه خودش رو نجات بده و نه با گریه و ناراحتی با تلاش بیشتر و جدی تر

اینکه برای نهم به دهم از کی شروع کنه من خودم هشتم و هفتم زیاد تست نمی زدم بیشتر تمرکزم روی یادگیری بود حتی درسای هشتمم کامل تموم نکردم و تا هفته ی قبل از آزمون داشتم می خوندم
ولی از نهم زیاد تست زدم هر روز ۱۰ یا ۲۰ تا سوال از درسای اصلی یعنی ریاضی و علوم و فارسی می زدم جدا از برنامه ی روزانه ام و به صورت یک روتین، توی عیدم سوالای سالای قبل رو کار می کردم
ببخشید زیادی حرف زدم امیدوارم مفید بوده باشه

ЖMohammadж

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli nahie 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
به نظر شما اگه امسال برگزار نشه برای نهم به دهم از هشتم شروع کنه یا نهم؟:-?چون از هشتم هم سوال میاد
من خودم چندماه بیشتر نخونده بودم که البته ازمون ما بعد از امتحانات خرداد بود و برام خیلی خوب شد
پئشنهاد من اینه که از نزدیک عید سال نهم شروع کنه . البته به خودشم بستگی داره که چقد درسش خوب باشه من نهم و هشتم کلا معدلم بیست بود یعنی کامل درس هارو میخوندم توی سال :D
ولی برای ازمون فقط برای ریاضی یکم درسنامه زیادی خوندم وگرنه برای بقیه درسها فقط ی کتاب تست جامع داشتم.
خیلی هم پیشنهاد نمیکنم رو هشتم سرمایه گذاری کنه من خودمم فقط یکم ریاضی و علوم هشتم رو خوندم

• لایک
  • شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
عه اینجا رو
سلام هم مدرسه ای
خب من خودم دوازدهمم و احتمالا در جریانی که بچه های ناحیه یک باهاتون ادغام شدن من از اونام
در مورد تیزهوشان دوره اول اطلاع زیادی ندارم چون خودم دوره اول نمونه بودم نه سمپاد
در مورد این که ناراحته و غیره بزار به تجربیات خودم رجوع کنم و یه چیزایی بگم بهت
منم که ششم به هفتم قبول نشدم خیلی ناراحت بودم ولی گفتم بزار یه شروع تازه داشته باشیم و سال نهم سمپاد قبول شیم و روی درسام تمرکز کردم و خوندم و پایم قوی شد و نهم به دهم قبول شدم برای سمپاد الانم توی کلاسمون خیلی از بعضی از بچه های سمپاد جلو ترم و خیلی چیزا رو می دونم که اونا نمی دونن
در کل مهم نیست دوره اول سمپاد باشی یا نباشی فقط باید شکست قبلی رو فراموش کنی و روی بعدیا تمرکز کنی
اگر مثل قبل مدارس نمونه بودن می گفتم اشکال نداره اگه بره نمونه چون واقعا جو خوبی داشت زمان ما ولی الان که برداشتن مدارس نمونه رو فقط خودش می تونه خودش رو نجات بده و نه با گریه و ناراحتی با تلاش بیشتر و جدی تر

اینکه برای نهم به دهم از کی شروع کنه من خودم هشتم و هفتم زیاد تست نمی زدم بیشتر تمرکزم روی یادگیری بود حتی درسای هشتمم کامل تموم نکردم و تا هفته ی قبل از آزمون داشتم می خوندم
ولی از نهم زیاد تست زدم هر روز ۱۰ یا ۲۰ تا سوال از درسای اصلی یعنی ریاضی و علوم و فارسی می زدم جدا از برنامه ی روزانه ام و به صورت یک روتین، توی عیدم سوالای سالای قبل رو کار می کردم
ببخشید زیادی حرف زدم امیدوارم مفید بوده باشه
سلام
آره خواهرم از اون روز اعلام نتایج کلا داغون شد کلی باهاش حرف زدم که تو هنوزم فرصت داری نهم به دهم هست اگر هم تکمیل ظرفیت برگزار شد که چه بهتر نشد هم مهم نیست برای نهم بخون
من خودم از هفتم فرزانگانم الآنم یازدهمم

• شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من خودم چندماه بیشتر نخونده بودم که البته ازمون ما بعد از امتحانات خرداد بود و برام خیلی خوب شد
پئشنهاد من اینه که از نزدیک عید سال نهم شروع کنه . البته به خودشم بستگی داره که چقد درسش خوب باشه من نهم و هشتم کلا معدلم بیست بود یعنی کامل درس هارو میخوندم توی سال :D
ولی برای ازمون فقط برای ریاضی یکم درسنامه زیادی خوندم وگرنه برای بقیه درسها فقط ی کتاب تست جامع داشتم.
خیلی هم پیشنهاد نمیکنم رو هشتم سرمایه گذاری کنه من خودمم فقط یکم ریاضی و علوم هشتم رو خوندم
آفرین به شما موفق باشید
ممنونم از کمک هاتون

• شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام به همگی
اونایی که تجربه دارن برای قبولی نهم به دهم ممنون میشم راهنمایی کنن من خودم ششم قبول شدم تجربه ندارم
برای خواهرم می‌خوام کلاس هفتمه
شما برای خوندن از کی شروع کردین؟چه کتابایی داشتین؟ممنون میشم کمک کنین

Asheghedar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
‌ترکیان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام عزیزم
من همین امسال قبول شدم ورودی هفتم
خواهرتون رو بفرستید مدارس غیر انتفاعی خوب میتونن به اندازه تیزهوشان روشون کار کنن که انشالا سال دیگه یا ۲ سال دیگه بتونن قبول بشن تیزهوشان
انشالله در هر جا موفق باشن;):x

Asheghedar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
‌ترکیان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام عزیزم
من همین امسال قبول شدم ورودی هفتم
خواهرتون رو بفرستید مدارس غیر انتفاعی خوب میتونن به اندازه تیزهوشان روشون کار کنن که انشالا سال دیگه یا ۲ سال دیگه بتونن قبول بشن تیزهوشان
انشالله در هر جا موفق باشن;):x
البته اگه صلاح میدونید و بضاعت مالیش رو دارید وگرنه نمونه دولتی و عادی هم خیلی خوبه و ملاک اصلی کنکوره که خیلیا از مدارس عادی هم قبول میشن

• شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
ممنون از کمکت :RedHeart

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام به همگی
اونایی که تجربه دارن برای قبولی نهم به دهم ممنون میشم راهنمایی کنن من خودم ششم قبول شدم تجربه ندارم
برای خواهرم می‌خوام کلاس هفتمه
شما برای خوندن از کی شروع کردین؟چه کتابایی داشتین؟ممنون میشم کمک کنین
من فکر کنم اینا رو یه بار دیگه هم گفتم ولی باز می گم :-"
من هفتم و هشتم زیاد توی فاز تست نبودم اونم در حد سمپاد فقط در حد همون امتحانات تشریحی می خوندم و یاد می گرفتم
به نظرم به خواهرت بگو از همین الان یاد بگیره برنامه ریزی کنه هم برای کنکورش مفیده هم نهم آزمون و خطا می کنه تا ببینه با چه برنامه ای راحت تره و این می تونه توی دبیرستان هم کمکش کنه
کلا به نظرم روی کتابای درسی و سوالات تشریحی فعلا تمرکز کنه
سال نهم تست زیاد بزنه و به بقیه گوش نکنه که این رو خوندم اونو خوندم مخصوصا بعد از عید نهم
اگه هفتم هشتم مثلا نمره های خوبی آورد و رتبه های خوبی آورد و نهم یهو افت کرد کاملا طبیعیه چون خیلیا تازه یادشون میفته باید درس بخونن ولی یه چیزی بر اساس تجربه می گم بهت اگه آهسته و پیوسته بری از اینکه فقط نهم رو خوب بخونی بهتره
من اون موقع تا جایی که یادمه اینا منابعم بودن:
ریاضی:مبتکران
علوم:خیلی سبز
فارسی:خیلی سبز و مبتکران (چون مادر معلم بودن کتاب فارسی زیاد داشتیم کلا :-")
دینی و عربی و قرآن:مرشد مبتکران
اجتماعی: شرمنده یادم نیست :|
زبان: اون موقع که ما آزمون داشتیم زبان و عربی نبودن چون نمونه و سمپاد آزمونشون یکی بود
دیگه درسا رو یادم نمیاد راستش اگه درسی مونده بگو ببینم یادم میاد یا نه
و یه چیز دیگه من توی مدرسمون واسمون کلاس فوق برنامه می زاشتن و من شرکت می کردم اسم دبیراش:
علوم: آقای ملکی
فارسی:آقای زارع
ریاضی: آقای نیشابوری
اگه سوال دیگه ای داشتی باز هم در خدمتم فقط ممکنه یه کم دیر جواب بدم
می تونی همین جا یا پیام خصوصی بپرسی

• لایک
  • شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من فکر کنم اینا رو یه بار دیگه هم گفتم ولی باز می گم :-"
من هفتم و هشتم زیاد توی فاز تست نبودم اونم در حد سمپاد فقط در حد همون امتحانات تشریحی می خوندم و یاد می گرفتم
به نظرم به خواهرت بگو از همین الان یاد بگیره برنامه ریزی کنه هم برای کنکورش مفیده هم نهم آزمون و خطا می کنه تا ببینه با چه برنامه ای راحت تره و این می تونه توی دبیرستان هم کمکش کنه
کلا به نظرم روی کتابای درسی و سوالات تشریحی فعلا تمرکز کنه
سال نهم تست زیاد بزنه و به بقیه گوش نکنه که این رو خوندم اونو خوندم مخصوصا بعد از عید نهم
اگه هفتم هشتم مثلا نمره های خوبی آورد و رتبه های خوبی آورد و نهم یهو افت کرد کاملا طبیعیه چون خیلیا تازه یادشون میفته باید درس بخونن ولی یه چیزی بر اساس تجربه می گم بهت اگه آهسته و پیوسته بری از اینکه فقط نهم رو خوب بخونی بهتره
من اون موقع تا جایی که یادمه اینا منابعم بودن:
ریاضی:مبتکران
علوم:خیلی سبز
فارسی:خیلی سبز و مبتکران (چون مادر معلم بودن کتاب فارسی زیاد داشتیم کلا :-")
دینی و عربی و قرآن:مرشد مبتکران
اجتماعی: شرمنده یادم نیست :|
زبان: اون موقع که ما آزمون داشتیم زبان و عربی نبودن چون نمونه و سمپاد آزمونشون یکی بود
دیگه درسا رو یادم نمیاد راستش اگه درسی مونده بگو ببینم یادم میاد یا نه
و یه چیز دیگه من توی مدرسمون واسمون کلاس فوق برنامه می زاشتن و من شرکت می کردم اسم دبیراش:
علوم: آقای ملکی
فارسی:آقای زارع
ریاضی: آقای نیشابوری
اگه سوال دیگه ای داشتی باز هم در خدمتم فقط ممکنه یه کم دیر جواب بدم
می تونی همین جا یا پیام خصوصی بپرسی
برای استعداد تحلیلی همون هوشش چکار کردی؟

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
برای استعداد تحلیلی همون هوشش چکار کردی؟
اونو یه کتاب داشتم مال نشر مهر و ماه بود که هر روز یه تعداد از تستاش رو می زدم سر آزمون هم خیلی خوب تونستم بزنمشون البته من دیر شروع کردم به کار کردن کتابه پیشنهاد می کنم از اوایل سال نهم یا حتی تابستون نهم شروع کنین و هر روز ده تا از تستاش رو بزنین
البته نمی دونم هنوز هم چاپ میشه یا نه

• لایک
  • شروع کننده موضوع

_a_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
اونو یه کتاب داشتم مال نشر مهر و ماه بود که هر روز یه تعداد از تستاش رو می زدم سر آزمون هم خیلی خوب تونستم بزنمشون البته من دیر شروع کردم به کار کردن کتابه پیشنهاد می کنم از اوایل سال نهم یا حتی تابستون نهم شروع کنین و هر روز ده تا از تستاش رو بزنین
البته نمی دونم هنوز هم چاپ میشه یا نه
آره من خودمم ششم بودم مهروماه داشتم به لطف همون تونستم قبول شم
نهمش هم بود
خواهرم هم پارسال که امتحان داد برای هفتم مهروماه داشت
هنوز هم چاپ میشه
ممنون از کمکت عزیزم :x

بالا