• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

به نظرت چه جور ادمی هستی؟

به نظرت چه جور آدمی هستی ...؟

• رای‌دهندگان
    22
  • شروع کننده موضوع

Arman~

interesting...
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
خب من این جارو زدم تا بدونم نظرمون درمورد خودمون چیه
موضوعش رو گذاشتم حرف بزن نمیدونم میخوره یا نه|:

خب هرنظری درمورد خودتون دارین بگین
و خودمم به نظرم اروم و درونگرام

Hera

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Paradise
شهر
Heaven
سال فارغ التحصیلی
1400
خیلی از ما واقعا خودمونو نمی شناسیم
حتی نمیدونیم که چقدر خودمونو میشناسیم
من خیلی وقتا از خودم غافلگیر میشم
خیلی وقتا رفتارهام با اونچه که از خودم انتظار داشتم متفاوت اند
قضاوت رو میسپارم به بقیه

×Milad×

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
منم آرومم
یکم گوشه گیر
تنهایی رو خیلی دوست دارم
زود عصبی میشم و زود فروکش میکنم
پشتکارم خوبه
چس نمک و...
درکل بد نیستم
ولی مرد زندگی نیستم اصلا :))

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
اروم و گوشه گير و درون گرا و منزوى
همه ويژگى هاى مناسب براى كنسرو بودن رو دارم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
اممممم خب من برونگرا م ! احساساتی و حساسم ، ولی از یه طرف وقتی احساساتم میریزم بیرون دوست ندارم کسی ناراحتی مو ببینه ؛ آدم ی م که ممکنه خیلی زود به بقیه اعتماد کنه و ازشون ضربه بخوره ، آدمی ام که سعی میکنم با همه خوش اخلاق باشم (حتی با کسایی که ازشون خوشم نمیاد) ولی اگه یه رفتار تند ازشون ببینم با آتشفشان احساسات فوران میکنم و....! بشدت دنبال شیطنتم و بی پروا م میتونم بگم! تو کتک کاری هم تبحری شگفت انگیز دارم!

Nzr.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
نمیدونم
آدم پیچیده‌ای ام \:
از پدر و مادرم که گذشت من ماندم و دگران، وای به حال دگران! :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من هنوز درست مطمئن نیستم
و خب این بده :-"

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
داخل هر فضایی یه نوع رفتار از خودم نشون میدم و هیچ کجا شخصیت واقعیمو نشون نمیدم...
معتقدم با سیاست میشه همه مشکلات این زندگی رو حل کرد...

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اینجا یه سری ویژگی هام رو ردیف میکنم:
سخت گیر، آن تایم، خیلی سریع هیجان زده میشم و خیلی سریع هم فروکش می‌کنه و خسته میشم، عاشق دیوونه بازی، محتاط، تنبل موقع فعالیت بدنی، یکم لجباز(شما بخونید خیلی:-")، بی ریا، همیشه حس میکنم مرغ همسایه غازه، کم حرف، استرسی و مضطرب، پشتکارم بعضیا خوبه، اصلا اهل رسیدگی به ظاهر نیستم، عاشق خرید، در عین حال به شدت قانع، خوش سلیقه نیستم، خوش غذا و عاشق امتحان کردن طعم های جدید، عاشق بچه های کوچولو، خیال پرداز، بی معرفت :))
فعلا همینا

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
اممممم خب من اگر بخوام خودم رو بگم انسان نسبتا درونگرائيم و بيشتر هم خودم رو در فضاي مجازي نشون ميدم و تو جمع هاي دوستانه حضورم يك چيزي قريب به صفره (البته اين كه حدود دو ماهه تصميم گرفتم ديگه هيچ دوستي نداشته باشمم بي تاثير نيست. چون معتقدم كه هيچ نيازي به هيچ دوستي ندارم)
لذا از اين جهت در نظر بقيه يك انسان گوشه گير هستم كه وقتي ازش يه كاري ميخوان با كوتاه ترين كلمات مي خواد جواب بده(باشه،حله،انجام ميدم و...) و در جمع ها حضور نداره و اگر ازش بخوان كه باهاشون بيرون بياد يه بهانه اي سر هم مي كنه و از اين حرفا.

در هر حال من يك انسان درونگرام. علاقه زيادي به كارهاي برنامه ريزي شده و دقيق دارم و هم چنين علاقه زيادي به ياد گرفتن مطالب جديد(و جالببببب و كاربرديييي) در زمان كوتاه دارم و همينطور بدم مياد از بقيه كمك بگيرم.

علاقه خيلي زيادي هم به كتاب دارم و كلا خوشم نمياد پولم رو به جاي خريدن كتاب خرج خريد لباس و از اين حرفها كنم. كلا بخوام جمع بندي كنم يه آدم بدعنق تصور كنين كه هميشه دوست داره در اتاقش بدون هيچ ارتباط انساني سر كنه در عين حال به آهنگ هاي دوست خوبش هايده گوش بده و در صدد اين باشه نوار كاست هاي قديمي رو بخره و بشينه كتاباشو بخونه و 6 تا دوره جديد در آن واحد شركت كنه و بزنه خودشو از شدت فشار ناقص كنه. (نمي دونم چرا اين كه از شدت فشار ناشي از علم آموزي بلايي سرم بياد انقدر برام افتخار داره:/ )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
ساکت٬ کم حرف٬ درونگرا٬ خیلی زودرنج٬ متغیر(صبح یه جورم ظهر یه جور شب یه جور:/)٬ پایه٬ کمی مغرور٬ لجباز و یک دنده٬ مهربون و بخشنده٬
جوگیر٬ خوش سلیقه٬ بسیار صبور٬ کاملا ریلکس٬ خجالتی٬ احساسی٬ شنونده خوبیم برای درد و دل(اما خودم نمیتونم حرف دلمو بزنم)٬ انسانی منظم و خیلی چیزای دیگه

بالا