• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مرور(کمک)

• شروع کننده موضوع

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام. امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم.
من دانش‌آموز سفیر هستم. سطح زبانم توی مکالمه خوبه و کم نمیارم معمولا. ولی توی گرامر ها کمی قاطی‌ام. چندوقت دیگه تعیین سطح دارم. ممنون می‌شم کسی راهنمایی کنه که چه‌طور مرور کنم. درواقع مشکلم توی گرامر یکی اینه که اسما رو قاطی می‌کنم و جای کاربرد. کمی اساسیه مشکلم. ولی ممنون می‌شم راهنمایی کنین.

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
خب گرامر خیلی به آموزشگاهی که میری بستگی داره . بعضیا گرامر محورن ، بعضیا مکالمه محور . منم همین مشکلو داشتم . تنها چاره اش مرور کتابای ترمای پایه ست . و تست زنی . هر شب یه مقدار زبان بخون . مثلا من خودم با خودم قرار گذاشتم شبی از ساعت ۹ تا ۹:۳۰ زبان بخونم و واقعا مفید بود . پیشنهاد می کنم اگه تعاریف گرامر کتاب ها رو نمی تونی درک کنی ، از سایت های مختلف اول کمی توضیح فارسیشو بخون ، بعد برو سراغ انگلیسیش . چون مشکلی که داری پایه ای هست ، باید از اساس حل شه . تست زدن هم خیلی مفیده ، میتونی فیلم های زبان اصلی که فهمش آسونه نگاه کنی ، یا حتی داستان های کوتاه بخونی ، رو اسپیکینگت هم کار کن ، من چون اسپیکینگم رو تقویت کردم ، سر امتحان اگه به مشکل بر بخورم ، به دیالوگ فیلم هایی که دیدم و کتابایی که خوندم رجوع می کنم ..

امیدوارم موفق باشی

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
نفهمیدم منظورت از قاطی کردن اسامی چیه چون خودم باهاش برخورد نکردم
ولی درباره ی مرور باید بگم شروع کن زمان فعل هارو مرور کن چون واسه تعیین سطح استفاده از گرامر درست مد نظر طراحه البته اگه واسه ی ترم های بعدی سفیر می خوای تعیین سطح بدی

• شروع کننده موضوع

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
نفهمیدم منظورت از قاطی کردن اسامی چیه چون خودم باهاش برخورد نکردم
ولی درباره ی مرور باید بگم شروع کن زمان فعل هارو مرور کن چون واسه تعیین سطح استفاده از گرامر درست مد نظر طراحه البته اگه واسه ی ترم های بعدی سفیر می خوای تعیین سطح بدی
ممنون

• شروع کننده موضوع

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
خب گرامر خیلی به آموزشگاهی که میری بستگی داره . بعضیا گرامر محورن ، بعضیا مکالمه محور . منم همین مشکلو داشتم . تنها چاره اش مرور کتابای ترمای پایه ست . و تست زنی . هر شب یه مقدار زبان بخون . مثلا من خودم با خودم قرار گذاشتم شبی از ساعت ۹ تا ۹:۳۰ زبان بخونم و واقعا مفید بود . پیشنهاد می کنم اگه تعاریف گرامر کتاب ها رو نمی تونی درک کنی ، از سایت های مختلف اول کمی توضیح فارسیشو بخون ، بعد برو سراغ انگلیسیش . چون مشکلی که داری پایه ای هست ، باید از اساس حل شه . تست زدن هم خیلی مفیده ، میتونی فیلم های زبان اصلی که فهمش آسونه نگاه کنی ، یا حتی داستان های کوتاه بخونی ، رو اسپیکینگت هم کار کن ، من چون اسپیکینگم رو تقویت کردم ، سر امتحان اگه به مشکل بر بخورم ، به دیالوگ فیلم هایی که دیدم و کتابایی که خوندم رجوع می کنم ..

امیدوارم موفق باشی
ممنون

ola_bilar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان محقق اردبیلی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
کتاب Essential grammer in use رو بخونید میتونه کمک کننده باشه
البته اگر سطح گرامرتون بالاتره کتاب advanced grammer in use رو مطالعه کنین. هر دوش سلف استادی هستن.

• شروع کننده موضوع

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
کتاب Essential grammer in use رو بخونید میتونه کمک کننده باشه
البته اگر سطح گرامرتون بالاتره کتاب advanced grammer in use رو مطالعه کنین. هر دوش سلف استادی هستن.
ممنون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
معلوم نیس اینجا پنجشنبه بازار ه یا سایت دانش آموختگان و دانش آموزان سمپاد /= برین یه جا دیگه تبلیغ کنین

آخرین ویرایش:
بالا