• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برگشتن در زمان

• شروع کننده موضوع

Naghmeh08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام.:)
تو تاپیکا چیزی شبیه این پیدا نکردم:)
بعضی وقتا یه اتفاقی میوفته که دوست داریم زمان برگرده و جلوشو بگیریم.حالا اگر میتونستید این کار رو انجا بدید ، به چه زمانی بر میگشتید و چی رو تغییر میدادید(البته اگه خواستین نگید که چی رو تغییر میدادین)
فکر نکنم کسی اینجا چیزی بنویسه ولی خب اگه بیاید خوب میشه:)

Mehrasa~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1401
خب اتفاقای بد زیادی توی گذشته افتادن که نمیخوام تغییرشون بدم بهتره باشه تا درس گرفت فقط یه چیزی رو اگه بتونم تغییر میدم فکرمیکنم پایه هشتم بود که معلم دینی امتحان گرفت 18 شدم 18 توی دینی برای من اونموقع 0 بود ... بعد عصبی شدم و داد زدم و برگه ام رو پاره کردم اصلا یهویی جنون برم داشت اگه برگردم عادی تر برخورد میکنم واقعا یه نمره دینی ارزشش رو نداشت کلی الان پیش معلمم شرمنده ام امیدوارم دوباره ببینمش تا عذرخواهی کنم...

Bastani

به دنبال پشمک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
گریه هایی که واسه چیزای مزخرفی تو دوره دبستانم کردم
الان که فکر میکنم یه سری اتفاقات ارزش گریه که هیچ ، ارزش فکر کردن هم نداشت !
پ ن : تاپیک قشنگی بود

Herearshia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام.:)
تو تاپیکا چیزی شبیه این پیدا نکردم:)
بعضی وقتا یه اتفاقی میوفته که دوست داریم زمان برگرده و جلوشو بگیریم.حالا اگر میتونستید این کار رو انجا بدید ، به چه زمانی بر میگشتید و چی رو تغییر میدادید(البته اگه خواستین نگید که چی رو تغییر میدادین)
فکر نکنم کسی اینجا چیزی بنویسه ولی خب اگه بیاید خوب میشه:)
واسه امتحان امروز بیشتر میخوندم :((

_Violet_

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
اگه می تونستم، برمیگشتم به پارسال یا پیارسال و حرف گوش میکردم که حالا مجبور نشم این همه خاطره های تلخ رو واسه همیشه نگه دارم! برمیگشتم و نمیذاشتم به هیچ قیمتی شخصیتمو خورد کنن. اون همه خودمو عذاب نمی دادم و گریه نمی کردم. اگه می دونستم یه روزی که الان رسیده، خودم ایگنورشون میکنم یا باعث میشم پشیمون بشن، هیچوقت اون کار هارو نمی کردم. درسته الان عذاب میکشن ولی این نه باعث میشه فراموش کنم و نه مرهم میشه واسه زخم هایی که زدن!! :)

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
برگردم هفتم
حال و هوای تازه سمپادی شدن و ...

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
برگردم به بچگ و همه اینارو دوباره زندگی کنم!
یجور پارادوکس ایجاد کنم یعنی برگردم عقب، برسم اینجا دوباره این موقعیت برگردوندن زمان رو داشته باشم و هی ریپیت کنم/=
صرفا بچگی (از چهار تا 6-7 سالگی)برای من بهترین دوران بود، یسری خاطره نصفه نیمه هم دارم ولی خب دغدغه بزرگی نداشتم اون موقع برای همین.

رعـنـا

منم آن درخت پیری، که نداشت برگ و باری.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
برگردم به تابستون هشتم،اما خب احتمالا باز هم اشتباهاتم رو تکرار میکردم چون افکار و تجربیات الانم رو نداشتم
اما اگر با همین افکار برمیگشتم قطعا خیلی خیلی چیزها تغییر میکرد و زندگی رو برای خودم جهنم نمیکردم
به هرحال تایمی بوده که گذشته و یه محال مطلقه برگشتن به گذشته،تنها چیزی که وجود داره اینه که پشیمون نباشم و درسی باشن برام که تکرار نکنم دوباره
قدر لحظه به لحظتون رو بدونین و نزارین با بچه بازی و ندونم کاری گند زده بشه بهش،هرجا که ندونستین چیکار کنین؛مشورت کردن با یه کار بلد رو عار ندونین برای
خودتون..این لحظه ها دیگه هیچ وقت و هیچ وقت برنمیگردن...

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
بر میگشتم ب چار سال پیش و بجای اونهمه علاف بازی و خراب بازی و وقت حروم کردن مینشستم کتاب میخوندم یا ادمای بهتری دور خودم جمع میکردم...
شاید اینجوری ضربه هایی ک الان میخورم رو نمیخوردم واین گذشته لنتی اینقدر گلومو فشار نمیداد.. شاید رابطم با بابام بهتر میشد و شاید خیلی چیزا عوض میشد..
ولی خب همینه ک هس.. از الان ب بعدو باید چسبید..غصه گذشته رو خوردن فقط وقت تلف کردنه..

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
برگردم به وقتایی که باید واسه امتحانا میخوندم و نخوندم و بازم نخونم

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
برمی‌گشتم به دو سال پیش... وقتی مامانم بهم گفت باهام بیا خونه‌ی .... باهاش می‌رفتم. که اگه می‌رفتم، می‌تونستم جلوی این شرایط کنونی رو بگیرم

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
با داشتن حافظه به دوسه سالگیم برگردم و از همون موقع شروع کنم به زندگی و ارزش گزاری درست

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
برمیگشتم به سال پیش و اون پنجشنبه آخر رو هر جوری شده با بچه ها میرفتم بیرون و چهارشنبه هم می‌نشستم تو خونه برنامه میریختم و نمیرفتم بیرون....

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
نمی خوام برگردم عقب. تو بچگی کلی منتظر بودم بزرگ شم اختیارات قانونی بهم برسه اون وقت برگردم عقب این مدت کش میاد.
البته اگه می شد به قبل زندگی خودم برم نمی ذاشتم قابیل هابیلو بکشه. از وقوع اولین شرارت جلوگیری می کردم.

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
برمیگشتم به دقیقا 5 سال و چند روز پیش و به جای پوکر فیس اندکی به اون فرد لبخند می‌زدم...

بالا