• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چجوری شروع شد؟ چجوری پیش میره؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
How it started? How it's going?
یک رابطه یک دوستی یک رفاقت یک دشمنی و ...
چجوری شروع شد و الان چطوره؟

مثلا این یک نمونه از یک نفر دیگست:

How it started?

1622403515078.png

How it's going?
1622403579878.png

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
خب من دوستیم با @Maia اینجوری بود که اون اول اولا که عضو سایت شدم یه ده روز بعدش یه دختری اومد تو سایت بعد رفتم بهش پیام داد بهش گفتم :《 سلام عزیزم چطوری؟؟》اونم گفت 《سلام ممنون خوبم شما چطورین؟》
روز اول من رو با ضمیر مفرد خطاب نمیکرد اصلا روز دوم خودش بهم پیام داد گفت سلام گلم خوبی؟
این روابط اول کار دوستی شکل گرفت دیگه جوری بود که پستهای همو میخوندیم و لایک میکردیم.از یجایی به بعد راز هامون رو بهم میگفتیم و به مشکل می خوردیم همو خبر میکردیم دلداری میدادیم بهم کم کم حس کردیم چقدر شبیه هم ایم به طوری که با یه ایموجی یا گیف به کل ماجرا پی میبریم هم زمان.زنگ میزنیم بهم و در ارتباطیم.یکسال این دوستی پابرجاست.حس میکنم دلیل این ماندگاری اینه که خصوصیات اخلاقیمون شبیه هم بود که تونستیم این رفاقت رو نگه داریم

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
آشنایی من و نسیم (هرکار میکنم تگ نمیشی) از مهد کودک شروع شد؛ همونجا هم تموم شد. (: نسیم اینا خونشون رو عوض کردن و مدرسه های متفاوتی هم میرفتیم در نتیجه دیگه همو ندیدیم تا اینکه سمپاد قبول شدیم. کلاس هفتم روز اول که رفتم دیدم عه! نسیم هم اونجاست.
سه سال متوسطه ی اول سایه ی همدیگه رو با تیر میزدیم. :)) ارتباط افتضاحی داشتیم و آبمون تو یه جوب نمیرفت و از قضا اکثرا توی گروه های کلاسی مشترک بودیم و همیشه دعوامون میشد. (:
کلاس دهم کم کم به ارتباط مسالمت آمیز بسنده کردیم و دوازدهم که بودیم دوست شدیم و سمپادیا رو بهم معرفی کرد.

اِفنوزتری

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
درطول ١٨سال زندگیم کلا ٢-٣ بار برای دوستی قدم پیش گذاشتم که متاسفانه خیلی سرانجام تلخ و ننگینی داشتن:)):| پس اونارو نمیگم...

•مهدکودک، یادم نمیاد چطوری باهم دوست شدیم ولی تا هرچی درخاطرم هست باهم بودیم، توی یک کلاس، روی یک نیمکت، دست در دست هم... و سرانجام کلاس پنجم با رفتن اونها به شهر دیگری و پاک شدن شماره های موبایلم، وجود مهربونش در خاطرم جاودان شد ((:

•کلاس سوم، خیلی یهویی گفتن باید برید یک کلاس دیگه و خیلی اتفاقی سر یک میز نشستیم و با چندکلمه حرف زدن باهم دوست شدیم، باوجود جداشدن مدرسه راهنمایی و دبیرستان همچنان رابطمون تا ٩سال ادامه داشت... سرانجام طی یک حرکت انتهاری به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیستzzz:

•کلاس هفتم، با یکی دیگه از بچه‌ها دعوام شد و طبق معمول ناخودآگاه زدم زیر گریه/: پاشد صندلیش رو گذاشت کنار صندلیم و دستامو تو دستش محکم گرفت تا وقتی که گریه‌م بند اومد... متاسفانه این رابطه هنوز به سرانجام خاصی نرسیده حتی باوجود اقدام‌های هردوطرف یک چیزی این وسط نگهش داشته که نمیدونم چیه:))

•کلاس یازدهم، برای تولدم توی اینستا پست گذاشتم، بهم دایرکت تبریک تولد داد و گفت که دوسال هست من رو دنبال میکنه، من هم کلی ذوق و تشکر و این داستان‌ها بعد که بیشتر باهمدیگه حرف زدیم فهمیدم که من رو از دبستان میشناخته حتی قبلا دوست بودیم و داخل سرویسمون بوده! و به طرز شگفت‌انگیزناکی من فلان خاطره رو با جزئیات یادم میاد اما حضور این بنده خدا رو نه:)):-/... سرانجام با دی‌اکتیو کردن، خودم رو از ژرفای محبت‌های بی‌دریغش به ساحل رسوندم تا نفسی تازه کنم:D

فعلا اینها برجسته ترین هاشون بودن... 8->

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
تنکس ادمین جان

قابل توجه افرادی که ناشناسمو سوراخ کردن
خب الان دیگه جای بحث نمیمونه پس به پیامای بقیه جواب نمیدم:)

و در کل زوج با مزه ای بودن...امیدوارم مثل بقیه ی اشناییا مسخره تموم نشده باشه

خب داستان من تازه با دوتا شاهدخت شروع شده و تهش مشخص نیست ولی امیدوارم جالب تموم بشه:)
@رعـنـا @_.laya._

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
خب اگ بخوام بگم از اول چطوری اشنا شدیم باید بگم وقتی تو شکم مامانامون بودیم درست از بدو تولد وی جلو چشمام بود
ولی صمیمی شدنمون از وقتی شروع شد ک من کلاس هفتم مبصر کلاس بودم و در کلاس ب صورت دیکتاتوری حکومت میکردم
روزی نبود ک وی دهن منو کج نکنه
و الان رابطمون این طوریه ک حداکثر سه یا چهار روز یک بار یک ساعت ±۳۰ دقیقه صحبت میکنیم و اخر سر با تموم شدن شارژ تلفن قطع میکنیم((:
@فاطیما از زیبا ترین ها :)

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
تبریک میگم صبح با این how its started /how its going های توییتر دوستم زخمیم کرد :))
الانم اومدم اینجاا ازینا داریم:)
خب منو دوستم باهم خیلی صمیمی نبودیم ولی اون خیلی اجتماعی و بر شر و شوره بعد ی روز برام ی عکس فرستاد من ی چیزی گفتم و تامام شد :))
حس میکنم دوستیمون از همونجا شروع شد
یکی دیگه از دوستامم با هم میرفتیم کلاس زبان بعد از سلول های بنیادی برگشت عصبانی بود و یسری چیزا گفت :-"
به هرحال هرچی بینمون بود ریخت و اوکی شدیم
جفت دوستیام هم از بهترینا و جذاب ترینا شدن:)

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
داستان از جایی شروع شد که مادر گرامی ازونجایی که دستشون به کم نمیرفت در زمینه تخمک گذاری هم بخشندگی به خرج دادن و دوتا دوتا و این حرفا

تو فکر تک فرزندی بودم که دیدم به به -.-
انگار یه همسفر نه ماهه دیگه هم دارم انگاری
با لب و لوچه آویزونی (که کلا شکل نگرفته بودن) شدیم دونفر

اینم غزله من گفتم از من عکس نگیرین :))

۱۷ سال گذشته
سخت و راحت پر از خوشی و ناراحتی
پر از دوستی و حمایت و جنگ و دعوا
گذر زمان و بزرگ شدن همدیگرو کنار هم دیدیم
و تبدیل به بخشی از هم شدیم

به فرمایشات @ماهیــــ همینجوری دوباره گذاشتم :-'

+الان قهریم باهم وگرنه بهتر مینوشتم :))

خلاصه که اینجوری شد و اینجوری پیش میره...

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
خب (:
شروعش با این بود که ورودی پایه پنجم یه روز تو تابستون زنگ زدم خونه‌شون با کلی خجالت و اینا، بعد ازش خواستم بیاد پارک باهام و قبول کرد.
چطور پیش میره؟ این‌گونه :
screenshot_20210601-151422_bl94.jpg

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
1.PNG
قیافه ایموجیا رو... چه خبیث شدن اینجا

2.PNG
دیگه من مکالمه بهتر نیافتم :-"
@Anaana
آدمی که در عین اینکه ازش بزرگترم، ازم بزرگتره... :))

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
1.PNG
قیافه ایموجیا رو... چه خبیث شدن اینجا

2.PNG
دیگه من مکالمه بهتر نیافتم :-"
@Anaana
آدمی که در عین اینکه ازش بزرگترم، ازم بزرگتره... :))
این بهتره:))

بالا