• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات درسی کنکور 1401

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
مشکلات درسی کنکوریتون رو اینجا به اشتراک بزارید

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
بنظرتون اگه برای دینی ۱و۲ تابستون امسال کلا وقت نزارم مشکلی پیش میاد غیر از نزدنشون تو آزمون؟
چون تجربه داشتم هرچند باری که خوندم بیشتر از یه ماه تو حافظه م نمیمونه و زمان تست کلا فراموشم میشه

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
سلام..من درس زبان انگلیسی و عربیم ضعیفه و سالها از درس دور بودم..باید چکار کنم ؟صفر بزنم یا ...خیلی ناراحتم فکر میکنم زبان غیر قابل فهمه

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام..من درس زبان انگلیسی و عربیم ضعیفه و سالها از درس دور بودم..باید چکار کنم ؟صفر بزنم یا ...خیلی ناراحتم فکر میکنم زبان غیر قابل فهمه
فیلم ‌ها و کلاس های آموزشی صفر تا صد کنکور و پیشنهاد میکنم. تو سایت آلا هم هست.
اول اینارو امتحان کن، دیدی نمیشه، معلم خصوصی بگیر، یا کلاس رفع اشکال برو.
+ کتابای درسی تو سایت آموزش و پرورش هست و کتابای کمک آموزشی و آزمون هم حتما باید بزنی.(خودت تو خونه هم میتونی آزمون بدی، لازم نیست حتما جایی ثبت نام کنی، گرچه با توجه به شرایط ات خوبه که از الان با بچه ها وارد رقابت بشی.)

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
من زبانم تو آزمونا خوب نبود اوایل دهم کتاب شهاب اناری خیلی بهم کمک کرد یعنی از 40 درصد رسیدم به 90 و 100
یه سری از دوستام که از منم بدتر بودن اول کتاب رو کامل میخوندن بعد شهاب اناری اونا هم کلی پیشرفت داشتن

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
بنظرتون اگه برای دینی ۱و۲ تابستون امسال کلا وقت نزارم مشکلی پیش میاد غیر از نزدنشون تو آزمون؟
چون تجربه داشتم هرچند باری که خوندم بیشتر از یه ماه تو حافظه م نمیمونه و زمان تست کلا فراموشم میشه
نخون
سال اخر جامع ابی قلم چی رو بگیر درصدتو میکشه بالا

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
واسه ۱۴۰۱ توی چ آزمونی ثبت نام کنیم؟ یا شنیدم بعضیا آزمون داخل منزل میزنن..ب نظر شما سطح کدوم سوالات در حد کنکوره و اینکه یک آزمون بزنیم یا چند تا

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
واسه ۱۴۰۱ توی چ آزمونی ثبت نام کنیم؟ یا شنیدم بعضیا آزمون داخل منزل میزنن..ب نظر شما سطح کدوم سوالات در حد کنکوره و اینکه یک آزمون بزنیم یا چند تا
همه میرن قلم چی جامعه آماری توپی داره اگه اونو بدی حداقلش اینه میتونی برای خودت رقیب پیدا کنی و اینا
هر چند من دهم گزینه دو رو میدادم تحلیل کارنامه سایتش عالی بود سطحش هم به نظر خودم خیلی عاقلانه تر بود
از لحاظ ثبت نام یکی رو بیشتر ثبت نام نکن ولی برنامه های بقیه هم دانلود کن اگه دیدی داری خوب پیش میری و میتونی یکی دو تا دیگه هم میتونی خودت جمعه هایی که آزمون نداری خودت از خودت بگیری ولی اگه دو تا ثبت نام کنی تداخل پیدا میکنن اذیت میشی برنامه ات ممکنه به هم بخوره یا خسته بشی و... ( اگه حضوری بشه هم که کلا .... )
گاج هم ندادم والا سنجش هم شنیده بودم میگفتن فقط اون جمع بندی های آخرش ( فک کنم از همین سایت مال کنکور 1400 اش یه نفر از مشاورش پرسیده بود)

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من تو ریاضی خیلی مشکل دارم
چطور باید بخونمش؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
تابستون نه وقت نزار ارزششو نداره یادت میره همون از مهر با آزمون بخونی کفایت میکنه-ابن مدل درسای حفظی هرچه به کنکور نزدیک تر میشیم اهمیت بیشتری پیدا میکنن و باید بیشتر خوندشون -

چطور باید بخونمش؟
اگه تونستی یه دبیر خوب پیدا کن -اگر نه میتونی از تدریسای رایگان سایت آلا استفاده بکنی-خود خوانی ریاضی یکم زیادی طول میکشه فهمیدنش و دبیر سریعتر این کارو میکنه-
بعد یاد گرفتن هم تست بزن بلافاصله که مطمئن شی یاد گرفتی-بعد تستارو زماندار و باکسی و درصدی بزن-درکل هرچی بیشتر تست بزنی بیشتر پیشرفت میکنی-و زنجیره هارو هم فراموش نکن مثلا تابع همش باهم یا مثلثات باهم خونده بشن بهتره تا پایه به پایه

hesam.kh

حرکات خاموش , نتایج بلند
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علم و (:
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام ..سوالهای کنکور های تجربی اخیر ک ب درد نظام جدیدا بخوره‌...باید دفترچه هاشو بگیرم یا داخل کتاب خاصی هستن این کنکور ها و جواب هاشون...
سلام کتاب دور دنیا مال گاج هستش ولی اون برای اخر مسیره الان خیلی زوده برا این کتاب (:

hesam.kh

حرکات خاموش , نتایج بلند
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علم و (:
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
چطور باید بخونمش؟
با یه کتاب جامع جلو برو
و اینم بگم اولش قرار نی همه رو بلد باشی
باید اول یه چند بار اشتباه کنی که بعدش راه بیوفتی
و زود تسلیم سوال نشو سعی کن از داده های مسئله استفاده کنی و به چیزی که میخواد برسی(یه جورایی تلاش کنی به هم ربط بدی)
معلم مدرستون هم میتونه خیلی کمکت کنه(:

سجاد صبور

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
رفتن به اردوی تابستانه المپیاد شیمی
سلام دوستان
ببخشید یه سوالی داشتم اینه که تا توی کنکور درس ادبیات شده که بیت های تکراری بدن و مثلا طی سال های مختلف چنتا بیت مثل هم باشن ؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
سلام دوستان
ببخشید یه سوالی داشتم اینه که تا توی کنکور درس ادبیات شده که بیت های تکراری بدن و مثلا طی سال های مختلف چنتا بیت مثل هم باشن ؟
ممکنه این اتفاق بیفته
بیت‌های ادبیات قابل پیش‌بینی نیستن،
ولی مفهوم بیت‌ها از کتابه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
بچه ها بین گاج و گزینه دو کدوم برای ثبت نام بهتره؟ :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد