• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
باسلام
من هر جا میرم می نویسه تغییرات کتاب زیست دهم امسال زیاده . من امسال میرم یازدهم و در طول سال تحصیلی به خاطر یه سری مشکلات نتونستم زیست دهم آی کیو رو بزنم و الان جدیدش اومده . پس تغییرات این کتاب هم لابد هم زیاده . داداشم امسال میره دهم و کتاب ویرایش جدید برای اون خوبه . به نظرتون من چیکار کنم ؟ آیا واقعا تغییرات کتاب زیاده ؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
باسلام
من هر جا میرم می نویسه تغییرات کتاب زیست دهم امسال زیاده . من امسال میرم یازدهم و در طول سال تحصیلی به خاطر یه سری مشکلات نتونستم زیست دهم آی کیو رو بزنم و الان جدیدش اومده . پس تغییرات این کتاب هم لابد هم زیاده . داداشم امسال میره دهم و کتاب ویرایش جدید برای اون خوبه . به نظرتون من چیکار کنم ؟ آیا واقعا تغییرات کتاب زیاده ؟
سلام
از کتاب تست چاپ قدیم میخوای استفاده کنی؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
باسلام
۹۰ درصدشون مثل همه .
جایی دیدی با کتاب منطبق نیست خودت تستاشو نزن اون تیکه رو .
زیست بیشتر تسلط رو کتاب مهمه تا تست سخت نگیر برا تست .
هر سال چاپ جدید میاد بخاطر تفاوت زیادش نیست هم کنکورای جدید تر درش گنجونده میشه هم ی سری ریزه کاریا ممکنه تو کتاب تغییر کنه یا حذفیات داشته باشه .

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
باسلام
یکی دو هفته پیش رفته بودم کتاب فروشی که همیشه ازش خرید می کنم . راهنمایی های خوبی می کنه. گفتم واسه ریاضی تجربی سطح بالا چه کتابی مناسبه ، گفت کتاب های مبتکران مثل مرشد و کتاب های مبتکران انصاری سطح شون خیلی بالاست و اگه اونها رو بخونی دیگه تست های آسون تر هم میتونی . شما باهاش موافقید ؟ دلیل ؟ و اگه مخالفید منابع پیشنهادی تون رو لطفا معرفی کنید .

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
باسلام
یکی دو هفته پیش رفته بودم کتاب فروشی که همیشه ازش خرید می کنم . راهنمایی های خوبی می کنه. گفتم واسه ریاضی تجربی سطح بالا چه کتابی مناسبه ، گفت کتاب های مبتکران مثل مرشد و کتاب های مبتکران انصاری سطح شون خیلی بالاست و اگه اونها رو بخونی دیگه تست های آسون تر هم میتونی . شما باهاش موافقید ؟ دلیل ؟ و اگه مخالفید منابع پیشنهادی تون رو لطفا معرفی کنید .
اگه اشتباه نکنم می ری یازدهم
اگه ریاضی یازدهم می خوای بگیری به نظرم منبع اولت بهتره متوسط باشه
توی تابستون بعد که می خوای مرور کنی برو سراغ سطح های بالاتر اونم اگر وضعیت خوبی داشتی و تونستی 90 درصد تستای ساده و متوسط رو بزنی
در کل منبع اول رو سخت انتخاب کردن کار اشتباهیه
اگه واسه دهم می خوای و ریاضی دهم رو خوب بلدی منبع سطح بالا بگیر
رشتم ریاضی بود ولی شخصا چیزی در مورد مرشد و مبتکران ریاضی نشنیدم بیشتر تعریف نردبام و شگفت انگیز رو شنیدم
جمع بندی: منبع اول رو منبع سختی انتخاب نکن چون پایه ای یاد نمی گیری و به مشکل می خوری
منبع دوم رو می تونی سطح بالاتر انتخاب کنی وقتی منبع اول رو خوب یادگرفتی
ترجیحا منبع سخت پایه رو بزاری واسه تابستون بعد بهتره

من واسه فیزیک یازدهم و دهم اولین منبعم رو نردبام انتخاب کردم و پشیمون شدم چون منبع سطح بالایی بود و پایه ی فیزیکم ضعیف موند تا تابستون سال کنکور که با جامع خیلی سبز فیزیک رو خوندم و بالاخره یادش گرفتم واسه همین می گم بهتره منبع اولت سخت نباشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
باسلام
سلام
ببین منم نشنیدم کسی برا کنکور و دبیرستان مرشد مبتکران اینا استفاده کنه و فک نکنم چیزای جالبی هم باشن.
ولی خوب ریاضی اول که خ س و مهروماه تقریبا یکین سطحشون و بعد ای کیوی گاج نسبتا سطح بالاتری داره و باز وقتت موند نردبان
و ازمونی هم ازمون پلاس مهروماه و سطح بالاتر از اون موج ازمونه
و فک کنم یازدهمی هستی تست سطح بالاتر میتونی از ازمونای موسسات استفاده کنی که اوناهم خوبن.

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
کسی می‌دونه جزوه‌های زیست عمارلو رو از کجا باید تهیه کرد؟ که معتبر باشه و اینا.

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
ممنون از راهنماییتون
اونوقت ریاضی تجربی هم تک پایه و هم جامع برای کسی که می خواد درصد بالایی بگیره ( منظورم در حد پزشکی و اینا ) چه کتابایی رو معرفی می کنید ؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
ممنون از راهنماییتون
اونوقت ریاضی تجربی هم تک پایه و هم جامع برای کسی که می خواد درصد بالایی بگیره ( منظورم در حد پزشکی و اینا ) چه کتابایی رو معرفی می کنید ؟
بالا هم گفتم
تک پایه ۱۰و۱۱ خ س و ای کیو
دوازدهم با جامع ها مهر و ماه و ای کیو جامع
و سوالات ازمون های موسسات حتما
و کتابای ازمونی اعم از موج ازمون و ازمون پلاس مهروماه
من خودم با این منابع قلمچی و کنکورا رو بالا۸۰ -۹۰میزدم--البته دبیرخوب و منبع آموزش خوب هم مطرحه

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
بچه ها کتاب عربی جامع چی پیشنهاد میدین؟
میکروطلایی جامع گاج
قواعد، نکات ترجمه، مفاهیم، درک متن عربی، شکِّل و... هم توضیح داده و هم تست‌های خوبی داره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
ممنون از راهنماییتون
نمیدونما
ولی ریاضی جامع بگیرین بهتره
چون مباحثی مثل تابع و ... رو بهتره جامع کار کنین و تست بزنین
و من مهروماه دارم و فعلا که راضیم

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
بازم ممنون
و اینکه اگه میشه کتاب های ریاضی نردبام و آی کیو تک پایه ها رو هم مقایسه کنید به عنوان منبع قوی

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
بچه ها زیست جامع چه کتابی پیشنهاد میکنید؟
من دهم نشر الگو داشتم زیاد باهاش ارتباط نگرفتم راستش . یازدهم خیلی سبز باز بهتر بود و تقریبا ۴-۵ فصل زدم و نشان دار دارم ولی دهم نه ):
الان به نظرتون کتاب جامع بخرم؟
یا همین تک پایه هارو کار کنم؟
ببین برای کنکوری جامع لازمه که تستای ترکیبی کار کنه،خیلی سبز و دارم و راضیم
عربیم همون خیلی سبز جامع و من دارم هم درسنامه خیلی خوبی داره هم تستاش و راضیم

• لایک
امتیازات: uwu
بالا