• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استریت Asal-2004

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
سلام دوستان :)
با یه متهم خفن سروکار داریم که میخواد خودشو خنگ قالب کنه (همین اول کاری منو 3 سال پیر کرد این بشر)
این شما و این مستندات پرونده:
1
2
3
4
5
6
7

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا سه شنبه وقت دارین اتهام بزنین
چهارشنبه متهم میاد دفاع کنه
پنجشنبه یه نظر سنجی داریم برای حکم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جمله دزدی زهرا :)) خلاق فعال و نامهربون باشید :)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من خیلی دوست دارم نفر اول اتهامات وارده رو اعلام کنم
اما انقدر وقت سوزوندی که دیرم شده
این اینجا بمونه تا فردا :))
#زنبیل

فردایش:
اوه اوه چخبره؟
خیلی وقت گذاشتی صحنه جرم رو تمیز کنی آره؟ حتما غزل طفلکم زور کردی که وقتی داری از من وقت میخری اون اتاقو آماده کنه؟
ولی خیلی از نکته هارو جا گذاشتی :))

من اول به صورت جزنگری طور جدا جدا نکته ها رو اشاره ریز میکنم بعد با کلی نگری میاییم استنتاج میکنیم که چخبره

1.PNG

1: فیروز؟ با جامعه ی معلولان کاری داری یا کودکان؟ باید بررسی شه...
2: میوه های هسته دار :-? حالبه
3: این جونور کوچولو رو نگاه کنین بعدا قراره صحبت کنیم راجع بهش
4: متهم قبلا اشاره کرده بود که لاک دوست داره و هی لاک میزنه هی پاک میکنه
اونوقت با همین دوتا؟ بقیه‌شون کو؟ لاک ها رو میریزی تو حلق و چشمای قربانی هات؟ آره؟
5: پنجمی یادم رفته بکشم بین 3 و4 روی اون چیز صورتیه نوشته بود 84 mahest84_@ حواست باشه بعدی تویی انگار :-"
2.PNG

نمیدونم چرا بولد میشه درستم نمیشه :/

5: دکمه؟ اون چیه؟ نماد گروه تروریستیتونه؟

6: اشک مصنوعی ؟ زیادی زل میزنی به صفحه مانیتور و گوشی و اینا؟ (در عکس بعدی توضیح بیشتر)

7: قرص و دارو؟ تو کشو؟ :/ 2حالت داره: یا عذاب وجدان داری و به زور مسکن میخوابی یا اینا رو میدی به قربانی بدبخت تا با عوارضش شکنجه شه

داروخونه هم که میری و بلدی دیگه... (پس استقلال مالی واین حرفا کشک بوده دنبال اهداف شومت بودی:-")

8و9: گیره و چسب؟ ابزار شکنجه؟

اون آبیه رو خوب نگاه کنین حالا برید این صفحه ( لینک ) و خودتون می‌بینید (یکم برید پایین کلمات و تصاویر اشنایی می‌بینید)
شاید میگین اخی عسل مهربون و حامی حقوق حیوانات
تبریک میگم شما توی تله ی این مجرم بالفطره افتادین
این خانوم از این حیوانات برای ازمایش دارو ها شکنجه هاش و درصد موفقیت و کشتارشون استفاده میکنه
اون ریملم برای نمونه برداریه
شایدم با اون گیره میکنه تو چشمشون بعد لاک میزنه روش تا قشنگ کور شن :(

آخ آخ من باید برم
شب میام کامل میگم

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
ما نیز زنبیل خود درین مکان نهانیده میرویم و عصر گاهان برگشته اتهامات خود را وارد میکنیم :-"
عصرگاهان :
1_4aa3.jpg

نور زیاد و نظم بیش از حد این عکس ها بسیار ساختگیه و ب دلایلی ک بعدن بهش میپردازیم مشخص میشه ک متهم سعی داره چیزی رو پنهان کنه
نور زیاد توی همه ی عکس ها مشاهده میشه و این باعث میشه نوشته ها ومتون تصاویر قابل خوندن نباشه ک این خودش تقویت کننده کوچک ترین ظن و گمان هاست :-"
1.خب تو این مورد اول میتونیم سر و کله مظنون رو ببینیم ک احتمالن ی شالی چیزی روش انداخته :-"
این نشون میده همدستای متهم موقه گرفتن عکس اونجا بودن
همدستایی ک در آینده شناسایی میشن :-"
2.تقویم خالی :چرا ی آدم باید ی تقویمی رو وسط کتابخونش بذاره و توی اون هیچ مارکی و علامتی نداشته باشه؟ -_-
این نشون میده متهم تقویم رو از یگوشه خونه برداشته و اونجا گذاشته تا چیزی در اون نواحی رو پنهان کنه
3.لوازم ارایشی بهداشتی توی طبقه وسط کتابخونه -_- :
خب این وسایل اینجا هیچ توجیهی ندارن و خب طبیعیه ک ما ب وجود این وسایل شک کنیم
مگه این که وسایل کار و جرم و جنایت های متهم باشه :-"
این طبقه وسایل متهم برای جنایاتش قرار داده میشده..
وقتی میخواسته عکس بگیره برای این که لو نره اون ها رو برداشته...
بعد با خودش گفته : (( اوا خاک عالم -_- این وسسط که خالی شد -_- ))
بعد گفته چه کنم چه نکنم ی چار تا چیز ازینور اونور برداشته گذاشته اونجا..
اما اون وسایل چین؟
با ما همراه باشید :-" :))
4.اولین وسیله اینجا اشکار میشه..متهم سعی کرده این وسیله رو طوری قرار بده ک کسی متوجه اون نشه اما هیچ چیز از چشم های تیز استاد بزرگ پنهان نمیمونه :))
این وسیله چیزی نیست جز تیغ برش فلز :eek:
تیغ_u7nb.jpg
البته میتونه تیغ دستگاه سنگم باشه ک البته در هر صورت فرقی نمیکنه :-"
چ استفاده ای میشه ازین دستگاه توی خونه انجام داد؟
قطعن که باهاش ورق فلز یا چیزای دیگه رو نمیبرن.. @_@
5.جا انداختم این شماره رو توی عکس :))
6. سمت راست کتابخونه کمد لباسای متهمه ( به اون دوتا قسمت از لباساش ک بیرونه توجه کنید :-" )
ازونجایی ک این کمدا تمام چوبن و این طرف سمت لولای در نیست و جای قفل هم نیست
این قطعه ب خاطر طربقه بازتاب نورش فقط ی قطعه فلزی مجزا میتونه باشه ک سعی شده اون رو پنهان کنه
اما این قطعه چیه؟
از ظاهرش ی تیغه یا چاقو یا حتی سوهان میتونه باشه @_@
2_vnpo.jpg

1.این جا کنار کشوعه و اون سمتشم کمد های متهمه
این نقطه پر ثبات و بدون تحرک چرا باید لبه ی دیوارش پریده باشه؟
این نشون میده توی اتاق متهم فعالیت های فیزیک شدید و خشنی انجام میشه :-" :))
2.تیرلوز:اشک چشم مصنوعی برای چی استفاده میشه؟
متهم احتمالن ادای چشم خشکا رو در میاره تا قربانیانش رو گول بزنه و اونا رو بسمت قتلگاه بکشونه :)) ( هیچی ب ذهنم نرسید -_- :)) )
3.این لوازم ارایشی ک این وسط افتادن نشون دهنده نامنظم بودن متهم و نظم بسیار ساختگی این اتاقه ک خیلی هم توی ذوق میزنه...
و این هر اتهامی ک وارد میشه رو چند برابر تقویت میکنه :-"
4.اما اون سی دی ک اونجاس چیه؟
چرا پشتشو گذاشته؟ چرا کاری کرده ک ما نوشته های روش رو نخونیم؟
این احتمالن حاوی فیلم های مستهجنه ک با اون جوانان این مرز و بوم رو گمراه میکنه..
پس تهاجم فرهنگی هم ب اتهامات متهم اضافه شد :))
3_6bsn.jpg

این عکس باز ب خاطر نور زیاد و ساختگی متهم چیز خاصی نمیشه در اورد ب جز این که متهم ب ساخت ملی اهمیت میده و از اجناس ساخت داخل استفاده میکنه :))
این عکس باز مهر تاییدی بر نظم ساختگیه این اتاق میزنه :-"
4_kvca.jpg

1. این عکس باز نشون میده متهم با مطالعه راجب مغز سعی در نفوذ ب مغز و روان قربانیان خودش و منهدم کردن اونها از داخل و همچنین ادامه دادن تهاجم فرهنگی و سوق دادن اون ب سمت تجاوز فرهنگی داره :))
2.این خزعبلاتی هم که روی دیوار نوشته جملات رمزی هست و هیچ ربطی ب درس و مدرسه متهم نداره..
چراکه کتب روی میز ادبیاتن و هیچ ربطی ب زیست و اینا ندارن فلذا یا رد گم کنیه یا رمزی ک احتمال اول خیلی مورد تایید نیست :-"
احتمالن قربانی بعدی قراره با دارچین و بادام ب قتل برسه.. البته قبلش قراره با میخ های کوچک شکنجه بشه :-"
زیرش هم نوشته آقای... و خانوم.. ک مشخصات هر کدومو نوشته و مشخص کرده ک اهدافش کیا هستن :-"
3.خط کش ماشین حساب چ ربطی ب کتب ادبیات دارن؟
چرا اونا باید کنار هم باشن؟
متهم با این که سعی کرده خیلی مرتب و منظم نشون بده با این حال خیلی انسان بی نظمیه و فقط سعی در جلب ظاهر داره :-"
و برای بار انم میگم این نامرتبی پنهان نشون دهنده ی پنهان کاری و دروغ گویی متهمه و مهر تاییدی بر اتهامات وارده :-"
5_923e.jpg

خب کویید 19 کیه؟
قبلن اگه اشتباه نکنم توی بانگ حنا ( بعدن اصلاح و عکس پیوست خواهد شد ) راجبش حرف زده بودن و اون شخص یکی از همدستای متهم ماست
این نشون میده متهم توی زمینه های بین المللی جرم و جنایت انجام میده و دستش ب کم نمیره و چ بسا از عوامل پخش بیماری های واگیر دار و مرگ و میر های بسیار در این چند دهه اخیر همین متهم ب ظاهر مرتب و مظلوم ما باشه؟
از بقیه چیزای تو این عکس ب جز اون چیزایی ک @ماهی گفت هم چیز دیگه نمیشه برداشت کرد -_- ک اینا مهر تاییدی بر پروژه های تهاجم فرهنگی متهمه :-"
7_y54m.jpg

این چیه ناموصن؟ :/
اما عکس اخرم تکراریه و متهم سعی در گمراهی ذهن مخاطبین داشته و میخواسته وقت اونا رو با این حرکت بگیره ب طوری ک مخاطبین بشینن زور بزنن و تفاوت این دو عکس رو پیدا کنن در حالی ک تفاوتی وجود نداره و این ی ایسگا گیری سادس :))

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
لوسیون بچه :))
قفسه کتابای متهم با یه نفر دیگه مشترکه و هیچ‌نوع نوشته رمزنگاری نتونستم پیدا کنم (البته اون یاداشت های پشتی رو نتونستم بخونم :-" )
آهنگ هایی که گوش میده رو اکثرا تا حالا نشنیدم که نشون میده باید متن تک تک این آهنگ ها تحلیل بشه.
عدد 1881 (خطوط کف دست) توجه منو به خودش جلب کرد، قبلا یه جایی خونده بودم نماد یکی از فرقه‌ های شیطان پرستی بوده که توسط سومری ها سوزونده شدن، شاید این فرقه چند هزار ساله دوباره فعالیتش رو شروع کرده یا شایدم بشه به فراماسون ها ربطش داد...
*این اطلاعات به زودی کامل خواهد شد*

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
به به... چقدر آراسته، چقدر موجه، چقدر منظم، چقدر حرفه‌ای... احسنت، احسنت :‌)))
بببینید، همه چیز رو با برنامه و دقت فراوان پیش میبره. نگاه چقدر از این کاغذ چسبیا (؟) داره :‌)
بعد یه سریاشونم شکل قلبن که... خب دوست داره تناسب بین فرم و محتوا رعایت شه دیگه. توش چیزای مربوط به قلبه :‌)
اون گروهه، "تجربی♡" به به :‌)) قلب؟

خب اینا رو بیخیال، بذارید تعریف کنم ماجرا رو. این خانوم بسیار موجه و آراسته (:لوازم آرایشی بهداشتی) میره سراغ جوونای مردم و گولشون میزنه. تو گوششون میخونه: don't be shy, take control of me.
حقیقتا look how she hot =) اصن shaped like goddess :‌)) [~آهنگ No lie]
با این اوصاف جوون بیچاره گول میخوره. آخه آخه {زن، تو زیبا هستی و وقتی آواز می خوانی سکسی | Femme, t'es belle et quand tu chantes t'es sexy}
اینم که آواز میخونه و بله... {هرچه بیشتر آواز بخوانی ، بیشتر روی شیب سر می خورم و ذهنم را از دست می دهم | Et plus tu chantes, plus j'glisse sur la pente et j'perds la tête}
[~آهنگ Femme like U]
حالا این ترجمه‌ی گوگله، منم فرانسوی بلد نیستم، ولی مشخصه که پسره میگه آواز میخونی و مخم رو میزنی و بله‌... خانوم به هدف اولیه‌ش میرسه: Mainly my aim is to give you this love
ولی خب، هدف اصلی فراتر از اینه: miss my baby. :‌)) هدف حامله شدنه :-‌" بعد هم که یا اشک مصنوعی (واقع در عکس۲) میزنه و میره زاری میکنه و زن پسر پولداره میشه، یا اینکه از پسره اخاذی میکنه و آه بیچاره پسره.
حالا برگردیم به اون گروه "تجربی♡" این تجربی نیستا، تجربه‌ست. خانومای محترم، میشینن دور هم و از تجربیات گرانبهاشون میگن و برای هم آرزوی موفقیت میکنن: دیگه برنگردی، دیگه نبینمت... اینا یعنی ایشالا خوب پولی گیرت بیاد که دیگه تامین شی و از این کثافت کاریا، لفت بدی بری.
بعد نگاه کنید، یکی حامله شده بوده، اینم تبریک گفته. بعد خانومه انگار بچه‌ش افتاده دیگه -.- یکی دیگه هم داره گله و شکایت میکنه که سه ماهه هر ده روز یبار پریود میشه و رفته دکتر و اینا. شما فکر کن چقدر ناراحت کننده‌ست. داره نازا میشه بنده خدا. اون وقت همه‌ی برنامه‌های شومش بهم میریزه. هیچی بیخیال حالا مهم نیست.
فقط پسرا حواستون باشه گولتون نزنه‌ها :-‌"

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
دوستان احتمالا این پیام اسپم حساب میشه ولی میشه توضیح بدید قضیه این جور تاپیکا چیه؟؟

رفع اسپم: خیلی مرتب و زیبا به به(=
کتاب کنکور میبینم کهیر میزنم خب؟مخصوصا کتابای عمومی
(: الان چشمم افتاد به برنامه قلم چی سرطان گرفتم
چقدر کرم داری لامصب((: من یدونه ویتامین آ دارم اونم برای لبمه که زمستون میترکه همین، جداً از همش استفاده میکنی؟

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
ما نیز زنبیل خود درین مکان نهانیده میرویم و عصر گاهان برگشته اتهامات خود را وارد میکنیم :-"
عصرگاهان :
1_4aa3.jpg

نور زیاد و نظم بیش از حد این عکس ها بسیار ساختگیه و ب دلایلی ک بعدن بهش میپردازیم مشخص میشه ک متهم سعی داره چیزی رو پنهان کنه
نور زیاد توی همه ی عکس ها مشاهده میشه و این باعث میشه نوشته ها ومتون تصاویر قابل خوندن نباشه ک این خودش تقویت کننده کوچک ترین ظن و گمان هاست :-"
1.خب تو این مورد اول میتونیم سر و کله مظنون رو ببینیم ک احتمالن ی شالی چیزی روش انداخته :-"
2.تقویم خالی :چرا ی آدم باید ی تقویمی رو وسط کتابخونش بذاره و توی اون هیچ مارکی و علامتی نداشته باشه؟ -_-
این نشون میده متهم تقویم رو از یگوشه خونه برداشته و اونجا گذاشته تا چیزی در اون نواحی رو پنهان کنه
3.لوازم ارایشی بهداشتی توی طبقه وسط کتابخونه -_- :
خب این وسایل اینجا هیچ توجیهی ندارن و خب طبیعیه ک ما ب وجود این وسایل شک کنیم
مگه این که وسایل کار و جرم و جنایت های متهم باشه :-"
این طبقه وسایل متهم برای جنایاتش قرار داده میشده..
وقتی میخواسته عکس بگیره برای این که لو نره اون ها رو برداشته...
بعد با خودش گفته : (( اوا خاک عالم -_- این وسسط که خالی شد -_- ))
بعد گفته چه کنم چه نکنم ی چار تا چیز ازینور اونور برداشته گذاشته اونجا..
اما اون وسایل چین؟
با ما همراه باشید :-" :))
4.اولین وسیله اینجا اشکار میشه..متهم سعی کرده این وسیله رو طوری قرار بده ک کسی متوجه اون نشه اما هیچ چیز از چشم های تیز استاد بزرگ پنهان نمیمونه :))
تیغ_u7nb.jpg
البته میتونه تیغ دستگاه سنگم باشه ک البته در هر صورت فرقی نمیکنه :-"
چ استفاده ای میشه ازین دستگاه توی خونه انجام داد؟
قطعن که باهاش ورق فلز یا چیزای دیگه رو نمیبرن.. @_@
5.جا انداختم این شماره رو توی عکس :))
6. سمت راست کتابخونه کمد لباسای متهمه ( به اون دوتا قسمت از لباساش ک بیرونه توجه کنید :-" )
این قطعه ب خاطر طربقه بازتاب نورش فقط ی قطعه فلزی مجزا میتونه باشه ک سعی شده اون رو پنهان کنه
اما این قطعه چیه؟
از ظاهرش ی تیغه یا چاقو یا حتی سوهان میتونه باشه @_@
2_vnpo.jpg

متهم احتمالن ادای چشم خشکا رو در میاره تا قربانیانش رو گول بزنه و اونا رو بسمت قتلگاه بکشونه :)) ( هیچی ب ذهنم نرسید -_- :)) )
3.این لوازم ارایشی ک این وسط افتادن نشون دهنده نامنظم بودن متهم و نظم بسیار ساختگی این اتاقه ک خیلی هم توی ذوق میزنه...
این احتمالن حاوی فیلم های مستهجنه ک با اون جوانان این مرز و بوم رو گمراه میکنه..
3_6bsn.jpg

این عکس باز ب خاطر نور زیاد و ساختگی متهم چیز خاصی نمیشه در اورد ب جز این که متهم ب ساخت ملی اهمیت میده و از اجناس ساخت داخل استفاده میکنه :))
4_kvca.jpg

1. این عکس باز نشون میده متهم با مطالعه راجب مغز سعی در نفوذ ب مغز و روان قربانیان خودش و منهدم کردن اونها از داخل و همچنین ادامه دادن تهاجم فرهنگی و سوق دادن اون ب سمت تجاوز فرهنگی داره :))
2.این خزعبلاتی هم که روی دیوار نوشته جملات رمزی هست و هیچ ربطی ب درس و مدرسه متهم نداره..
چراکه کتب روی میز ادبیاتن و هیچ ربطی ب زیست و اینا ندارن فلذا یا رد گم کنیه یا رمزی ک احتمال اول خیلی مورد تایید نیست :-"
احتمالن قربانی بعدی قراره با دارچین و بادام ب قتل برسه.. البته قبلش قراره با میخ های کوچک شکنجه بشه :-"
زیرش هم نوشته آقای... و خانوم.. ک مشخصات هر کدومو نوشته و مشخص کرده ک اهدافش کیا هستن :-"
3.خط کش ماشین حساب چ ربطی ب کتب ادبیات دارن؟
چرا اونا باید کنار هم باشن؟
متهم با این که سعی کرده خیلی مرتب و منظم نشون بده با این حال خیلی انسان بی نظمیه و فقط سعی در جلب ظاهر داره :-"
و برای بار انم میگم این نامرتبی پنهان نشون دهنده ی پنهان کاری و دروغ گویی متهمه و مهر تاییدی بر اتهامات وارده :-"
5_923e.jpg

خب کویید 19 کیه؟
قبلن اگه اشتباه نکنم توی بانگ حنا ( بعدن اصلاح و عکس پیوست خواهد شد ) راجبش حرف زده بودن و اون شخص یکی از همدستای متهم ماست
این نشون میده متهم توی زمینه های بین المللی جرم و جنایت انجام میده و دستش ب کم نمیره و چ بسا از عوامل پخش بیماری های واگیر دار و مرگ و میر های بسیار در این چند دهه اخیر همین متهم ب ظاهر مرتب و مظلوم ما باشه؟
از بقیه چیزای تو این عکس ب جز اون چیزایی ک @ماهی گفت هم چیز دیگه نمیشه برداشت کرد -_- ک اینا مهر تاییدی بر پروژه های تهاجم فرهنگی متهمه :-"
7_y54m.jpg

صفحه خالی تر از این نداشتی تو گوشیت فرزندم؟ -_-
اما عکس اخرم تکراریه و متهم سعی در گمراهی ذهن مخاطبین داشته و میخواسته وقت اونا رو با این حرکت بگیره ب طوری ک مخاطبین بشینن زور بزنن و تفاوت این دو عکس رو پیدا کنن در حالی ک تفاوتی وجود نداره و این ی ایسگا گیری سادس :))
خب گفتم جمع بندی رو توی ی پست جدا انجام بدم ک تاپیک هم بیاد بالا و اینکه ادیت زدن رو اون یکم رفته بود رو مخم -_-
خلاصه ک اتهامات وارد ب متهم تا فلن قتل و شکنجه، تهاجم فرهنگی شدید، انتشار فیلم های مستهجن بین جوانان، زیر پا گذاشتن ارمان های امام، جرم و جنایت در عرصه ی بین الملل و پخش و انتشار بیماری های واگیر دار و خطرناکه..
بعید نیست متهم در ازمایشات خطرناک و وحشانیه امریکا در دهه های 60 و 70 هم تو افریقا نقش داشته باشه :))
احتمالن پست بعدن ادیت خواهد شد :-"

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
خب گفتم جمع بندی رو توی ی پست جدا انجام بدم ک تاپیک هم بیاد بالا و اینکه ادیت زدن رو اون یکم رفته بود رو مخم -_-
خلاصه ک اتهامات وارد ب متهم تا فلن قتل و شکنجه، تهاجم فرهنگی شدید، انتشار فیلم های مستهجن بین جوانان، زیر پا گذاشتن ارمان های امام، جرم و جنایت در عرصه ی بین الملل و پخش و انتشار بیماری های واگیر دار و خطرناکه..
بعید نیست متهم در ازمایشات خطرناک و وحشانیه امریکا در دهه های 60 و 70 هم تو افریقا نقش داشته باشه :))
احتمالن پست بعدن ادیت خواهد شد :-"
ببین من کاره‌ای نیستم ولی با یکم دقت بیشتر میشه همه این اتهامات رو رد کرد...

من هنوز روی اون قضیه مشکوکم، متهم هیچ ردی از خودش در اطراف به جا نذاشته، محافظه کاری و انجام جنایات ماهرانه روش کار فراماسون‌هاست، احتمالا برای اونا کار می‌کنه :-"

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من خیلی دوست دارم نفر اول اتهامات وارده رو اعلام کنم
اما انقدر وقت سوزوندی که دیرم شده
این اینجا بمونه تا فردا :))
#زنبیل

فردایش:
اوه اوه چخبره؟
خیلی وقت گذاشتی صحنه جرم رو تمیز کنی آره؟ حتما غزل طفلکم زور کردی که وقتی داری از من وقت میخری اون اتاقو آماده کنه؟
ولی خیلی از نکته هارو جا گذاشتی :))

من اول به صورت جزنگری طور جدا جدا نکته ها رو اشاره ریز میکنم بعد با کلی نگری میاییم استنتاج میکنیم که چخبره

1.PNG

1: فیروز؟ با جامعه ی معلولان کاری داری یا کودکان؟ باید بررسی شه...
2: میوه های هسته دار :-? حالبه
3: این جونور کوچولو رو نگاه کنین بعدا قراره صحبت کنیم راجع بهش
اونوقت با همین دوتا؟ بقیه‌شون کو؟ لاک ها رو میریزی تو حلق و چشمای قربانی هات؟ آره؟
5: پنجمی یادم رفته بکشم بین 3 و4 روی اون چیز صورتیه نوشته بود 84 mahest84_@ حواست باشه بعدی تویی انگار :-"
2.PNG

نمیدونم چرا بولد میشه درستم نمیشه :/

6: اشک مصنوعی ؟ زیادی زل میزنی به صفحه مانیتور و گوشی و اینا؟ (در عکس بعدی توضیح بیشتر)

7: قرص و دارو؟ تو کشو؟ :/ 2حالت داره: یا عذاب وجدان داری و به زور مسکن میخوابی یا اینا رو میدی به قربانی بدبخت تا با عوارضش شکنجه شه

داروخونه هم که میری و بلدی دیگه... (پس استقلال مالی واین حرفا کشک بوده دنبال اهداف شومت بودی:-")

اون آبیه رو خوب نگاه کنین حالا برید این صفحه ( لینک ) و خودتون می‌بینید (یکم برید پایین کلمات و تصاویر اشنایی می‌بینید)
این خانوم از این حیوانات برای ازمایش دارو ها شکنجه هاش و درصد موفقیت و کشتارشون استفاده میکنه

آخ آخ من باید برم
شب میام کامل میگم
برای اینکه خنک نشه (ادیتشم گیر میکنه) اینجا میگم :-"

3.PNG

1: این همه مداد و خودکار و ماژیک؟ برای چه؟ (اونوقت اون دومی(شماره ی2) چیه؟ چرا سعی کردی قایمش کنی؟ :-? )
3: آخی شنیدن صدای زجه و زاری قربانیا برات سخت شده؟ برا همون مسکن و خواب آور میخوری؟ (مگه اون وجدان خواب مونده ات بیدار شده باشه)
نکنه اونم میکنی تو گوش غزل تا صداشونو نشنوه و تو راحت کارتو بکنی؟؟
4: این همه برگه چسبوندی دیوار؟ تنوع رنگ و طرح؟ (مشخصه اونا لیست کسایی که شکنجه شون کردی و به قتل رسیدن طفلکیا)
(پس شماره ی 5 هم لیست ادمای تو صف قتل و شکنجه ان)
شایدم مشاهدات و جواب ازمایشای اون حیوونای طفلکه...
شماره ی 7 رو ببین یه گونه ی جدید از حیوونا؟ (فیله؟ به فیلم رحم نکردی؟)
6: موست اونجا چه میکنه؟ چی رو میز بوده که خواستی پنهون کنی و دفتراتو چیدی روش و موس که جاش پر شده بوده ناچارا جا دادی اونجا؟
چرا رنگش ست نیست؟ از کسی که کلی لوسیون و اینا داره بعیده...
اصلا این همه دفتر و کلاسور و دفترچه رو برای چی گذاشتی رو میز؟ مشکوکه :-? اینا ساختگیه مشخصه
اما آبیا: میگم ساختگیه این نظم... چرا سیم ها هر کدوم یه ورن؟ دفتر سبزه با دست چپ باز قراره بشه دفتری که زیرشه و کلاسور با دست راست
دفتر پایینی راست رویی چپ و دوباره چپ چپ حواست نبوده نه؟ (شایدم میخوای هوشمندی رو در سادگی پنهون کنی؟ اینا رمزه نه؟ رمز گاوصندوقی چیزیه)
4.PNG

1: برام سوال بود چرا مغز رو اونجوری و اونقدر بزرگ و اینا خواستی بکشی و اصلا چرا مغز؟
خب تو افراد رو شستشوی مغزی میدی که برات کار کنن یا قبول میکنن که هیچی. مثل تو وارد این منجلاب میشن
یا قبول نمیکنن و اونجوری روی منقل کباب میشن... مثل قربانیای طفلک

2: اینم از گونه ی روباه (تا الان شد خرگوش و سنجاب کانگورو و فیل و روباه)

اون کتابای نشر الگو دقیقا چین مثلا؟ اصلا میخونینش؟
نگو اره که باور نمیکنیم اخه با وجود 3و4 چجوری میشه اونا رو برداشت خوند؟
ماشین حسابم که گذاشتی بغل دست اونا :/

5: بله عکس مقتولان آینده که توسط کارفرما براش پست شده، رو مشاهده میکنین...

6: دقیقا پایین مغز و اینا یه تک یادداشته: زوم کنین ببینین چیه؟ (فکر کردی کیفیتو کم کنی چیزی از چشم ما دور میمونه؟)
بادوم و دارچین و رازیانه و میخک؟ :-? (این چه ترکیب کوفتیه که به طفلکا میخورونی تا هیپنوتیزمشون کنی؟ شایدم میدی تا حالشون بد شه و بهشون تلقین کنی سم خوردن و اینجوری ازشون اطلاعات بکشی)
آقای گشنیز الکل؟
خانم زردچوبه همیشه کفش کتونی میپوشه؟
اقای گشنیز مسئول بساط لهو و لعب بعد ماموریته تا این کثافتا و جرم و جنایتاشو بشوره ببره (واقعا متاسفم برات متهم عسل :/ )
خانم زردچوبه؟ قراره تو قرار با کفش کتونی باشین؟ احتمالا محل ملاقاتشون پشت کوهی تپه ای پارکی جاییه یا امادگی برای فرار (اگه لو رفتن)
شایدم قراره با اعضای بدن این بنده خدا ها از مرز فرار کنین؟ (این همه لوسیون و کرم و کوفت و زهرمار برای محافظت از پوست اسیب دیده بخاطر گریم های بسیاره
جاسوسی میکنی؟ یا شایدم میخوای وقتی رفتی پیش غربیا عکسات خوشگل بیفتن؟ غرب زده وطن فروش:-" )

اون عکس گوشی هم که 3 تا صفحه داری بی مزه ترینشو گذاشتی؟
با تبلیغات مستهجن شریت حال میکنی نه؟
چرا یه پیامرسان وطنی مشاهده نمیشه؟ پاندا وی پی ان؟ پروفایل پاندا؟ گونه ی بعدی پانداعه؟:-?

اون پلی لیست تهاجم فرهنگی هم از جلو چشمم دور کن

جمعبندی: 1: خشونت علیه حیوانات تحقیق و ازمایش بر روی حیوانات طفلک به منظور پروژه های شوم خویش
2: شستشوی مغزی جوانان مملکت با بساط های لهو و لعب و کباب آدم خواری (به بهونه ی ازادی و خارج و اینا با اون اهنگای غرب زده...)
3: شکنجه و قتل و جنایت
4: یه چندتا گوشمالی سفارشی هم انجام میده اگه پولش خوب باشه
5: قاچاق انسان و اعضای بدن و حتی مواد دیگر (ازمایشم انجام میدی ببینی جنست چجوریه. ها؟)
6: جاسوسی در مملکت و اختلال در عملکرد نظام و قطعی برق های اخیر (ح.ب)

جناب قاضی من برای این مجرم و جانی روانی و غرب زده تقاضای اشد مجازات رو دارم..

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
اون بسته کش ارتودنسی نشون میده متهم یه خون‌آشامه که دندون‌های نیشش رو کشیده و سعی کرده با ارتودنسی دندون‌های اطراف رو به هم نزدیک کنه و جای خالی اونا رو پر کنه (<
هیچ گونه دفاعی هم وارد نیست . چون من خودم سال‌های نوجوانی دقیقاً به همین دلیل خون‌آشام بودم ، میدونم :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
دوستان احتمالا این پیام اسپم حساب میشه ولی میشه توضیح بدید قضیه این جور تاپیکا چیه؟؟

رفع اسپم: خیلی مرتب و زیبا به به(=
کتاب کنکور میبینم کهیر میزنم خب؟مخصوصا کتابای عمومی
(: الان چشمم افتاد به برنامه قلم چی سرطان گرفتم
چقدر کرم داری لامصب((: من یدونه ویتامین آ دارم اونم برای لبمه که زمستون میترکه همین، جداً از همش استفاده میکنی؟
عکسا خیلی عادین ولی مثلا تو یهو باید دربیای بگی احتمالا عسل از داروخونه مواد لازم برای مواد سازی میدزده و تو قالب کرم و لوسیون و اینا به مشتریاش میفروشه و برای کنکورم میخونه دارو سازی بیاره و به این جرائمش جدی تر ادامه بده

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@Asal-2004
متهم پاشو بیا دفاع کن دیگه منتظر چی هستی؟
والا [-|

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
مورد اول تا سوم جواب چندانی نداشت جواب این رو میدم:
خب اصولا عادت دارم یه لاک رو کامل بزنم و تمومش کنم و بعد برم سراغ بعدی.البته واقعا هم علاقه چندانی ندارم که بخام ردیف ردیف بچینمشون.

5: پنجمی یادم رفته بکشم بین 3 و4 روی اون چیز صورتیه نوشته بود 84 @mahest84_@ حواست باشه بعدی تویی انگار :-"
نه شخص و چیز خاصی مورد نظر نیست جز یه مام :-‌"
دکمه نیست بر اثر جهالت بنده اون یه پاک کن نحیف بوده که توسط من قطعه قطعه شده و هنوزم دلیل اینکارمو متوجه نشدم --.--
اشک مصنوعی رو زمانی مصرف میکردم بخاطر تماشای بیش از حد صفحه موبایل و کلاس مجازی و اینا.
الان اوکی شدم و مشکلی نیست.

مسکن و خواب آور کجا بودن بابا : ))))
اینا یکیش قرص ویتامین E و یه سری قرص لاغری ان که مال مادره .___.
خب چسب که از باقی مونده وسایلیه که برای پاپیه ماشه گرفته بودم ولی خب ازونجایی که هیچ ردی از ذوق هنری از همان ابتدا در من جوانه نزده بود این پروژه هم نافرجام ماند :‌<
گیره برای اوایلی بود که موهام رو کوتاه کرده بودم و برای اینکه موقع درس خوندن جلوی چشمام نیان به گیره میبستمشون.
آقاااا : ))))))
نه من با برس ریمل خالی معمولا با روغن کنجد و بنفشه یا کرم ابروهام رو مرتب و تقویت میکنم.
چیز خاصی نیستن : ))))
قبول دارم که اتاقم یکم بیش از حدش روشنه.
این عکس هیچ چیزی رو نشون نمیده مگر اهمال کاری بنده که چند روزه میخام گردگیری کنم و کتابخونه هم دستمال بکشم اما خب -.-
چون دلیلی نداره.من هیچوقت تو تقویم مارک و علامتی نداشتم.
اره از وسایل پدرم ربوده شده :-'
.لوازم ارایشی بهداشتی توی طبقه وسط کتابخونه -_-
اولا اینکه من لوازم آرایشی نمیبینم اینجا.کلا چندتا کرم و عطر ومام این حرفا رو نداره.باقی وسایل قطعا یه جای دیگه ن اما پراستفاده هارو توی اتاق خودمون میزارم راحت باشیم.
من چیزی نمیبینما ~~
اما این قطعه چیه؟
از ظاهرش ی تیغه یا چاقو یا حتی سوهان میتونه باشه
موقع عکس گرفتن میخواستم برم بیرون و ازطرفی میدونستم اگه الان عکس نگیرم دیگه یادم میره و زهرا بازم باید یاداوری کنه و همونجا کارو یه سره کردم.
بخاطر همین درکمد بازه.
چون اینجارو پدرم موقع اسباب کشی میز رو به دیوار زدن و شاهکارشون رو هرروز میتونم ببینم : )))
ادای چشم خشکا خوب بود : ))))
ولی به همون دلیل بالا که توضیح دادم
و گفتم که لوازم پر استفاده رو فقط خواستم نزدیکم باشن.همین.
جفتشون سی دی های آفیس ان و چیز خاصی نیستنا : ))))
اره استثنا اینجا دارم حمایت میکنم.
فقط یه نقشه مفهومی که دبیر زیست گفتن بکشید :-‌"
خب خزعبلات که نظر لطفتونه اما یه سری نکته بیش نیستن.
زیست اکثر اوقات روی میزمه و حال ندارم هرروز از کتابخونه برش دارم D:
ادبیات هم بخاطر روتین شبانه اونجا گذاشتمش که خب فعلا که خبری نیست:))
اون آقا و خانم هم فقط یه سری رمز برای یادگیری بهتر مواد بودن.
خب کویید 19 کیه؟
کووید ۱۹ یکی از بچهاست که چون با ویروسها مو نمیزنه چیزی بهتر از کووید ۱۹ لایقتر نیست براش اصلا :‌<

اما عکس اخرم تکراریه و متهم سعی در گمراهی ذهن مخاطبین داشته و میخواسته وقت اونا رو با این حرکت بگیره ب طوری ک مخاطبین بشینن زور بزنن و تفاوت این دو عکس رو پیدا کنن در حالی ک تفاوتی وجود نداره و این ی ایسگا گیری سادس
صحفه گوشی دقیقا همینقدر خالیه.جز برنامه های اصلی و vpn و یه سری پی دی اف ریدر هیچ چیزی ندارم.
حالا که میبینم صحفه غم انگیزی دارم :‌<

برای کنکورم میخونه دارو سازی بیاره و به این جرائمش جدی تر ادامه بده
من غلط بکنم دارو بزنم : )))))
مظنون بسیار منظمه پس هر کاری میکنه از خودش ردی به جا نمیگذاره
احسنت به این حجم از هوش و درایت.
لوسیون بچه :))
قفسه کتابای متهم با یه نفر دیگه مشترکه و هیچ‌نوع نوشته رمزنگاری نتونستم پیدا کنم (البته اون یاداشت های پشتی رو نتونستم بخونم :-" )
آهنگ هایی که گوش میده رو اکثرا تا حالا نشنیدم که نشون میده باید متن تک تک این آهنگ ها تحلیل بشه.
عدد 1881 (خطوط کف دست) توجه منو به خودش جلب کرد، قبلا یه جایی خونده بودم نماد یکی از فرقه‌ های شیطان پرستی بوده که توسط سومری ها سوزونده شدن، شاید این فرقه چند هزار ساله دوباره فعالیتش رو شروع کرده یا شایدم بشه به فراماسون ها ربطش داد...
*این اطلاعات به زودی کامل خواهد شد*
متوجه این قسمت خطوط کف دست نشدم.
من کجا چنین ردی به جا گذاشتم؟ :"
به به... چقدر آراسته، چقدر موجه، چقدر منظم، چقدر حرفه‌ای... احسنت، احسنت :‌)))
بببینید، همه چیز رو با برنامه و دقت فراوان پیش میبره. نگاه چقدر از این کاغذ چسبیا (؟) داره :‌)
بعد یه سریاشونم شکل قلبن که... خب دوست داره تناسب بین فرم و محتوا رعایت شه دیگه. توش چیزای مربوط به قلبه :‌)
اون گروهه، "تجربی♡" به به :‌)) قلب؟

خب اینا رو بیخیال، بذارید تعریف کنم ماجرا رو. این خانوم بسیار موجه و آراسته (:لوازم آرایشی بهداشتی) میره سراغ جوونای مردم و گولشون میزنه. تو گوششون میخونه: don't be shy, take control of me.
حقیقتا look how she hot =) اصن shaped like goddess :‌)) [~آهنگ No lie]
با این اوصاف جوون بیچاره گول میخوره. آخه آخه {زن، تو زیبا هستی و وقتی آواز می خوانی سکسی | Femme, t'es belle et quand tu chantes t'es sexy}
اینم که آواز میخونه و بله... {هرچه بیشتر آواز بخوانی ، بیشتر روی شیب سر می خورم و ذهنم را از دست می دهم | Et plus tu chantes, plus j'glisse sur la pente et j'perds la tête}
[~آهنگ Femme like U]
حالا این ترجمه‌ی گوگله، منم فرانسوی بلد نیستم، ولی مشخصه که پسره میگه آواز میخونی و مخم رو میزنی و بله‌... خانوم به هدف اولیه‌ش میرسه: Mainly my aim is to give you this love
ولی خب، هدف اصلی فراتر از اینه: miss my baby. :‌)) هدف حامله شدنه :-‌" بعد هم که یا اشک مصنوعی (واقع در عکس۲) میزنه و میره زاری میکنه و زن پسر پولداره میشه، یا اینکه از پسره اخاذی میکنه و آه بیچاره پسره.
حالا برگردیم به اون گروه "تجربی♡" این تجربی نیستا، تجربه‌ست. خانومای محترم، میشینن دور هم و از تجربیات گرانبهاشون میگن و برای هم آرزوی موفقیت میکنن: دیگه برنگردی، دیگه نبینمت... اینا یعنی ایشالا خوب پولی گیرت بیاد که دیگه تامین شی و از این کثافت کاریا، لفت بدی بری.
بعد نگاه کنید، یکی حامله شده بوده، اینم تبریک گفته. بعد خانومه انگار بچه‌ش افتاده دیگه -.- یکی دیگه هم داره گله و شکایت میکنه که سه ماهه هر ده روز یبار پریود میشه و رفته دکتر و اینا. شما فکر کن چقدر ناراحت کننده‌ست. داره نازا میشه بنده خدا. اون وقت همه‌ی برنامه‌های شومش بهم میریزه. هیچی بیخیال حالا مهم نیست.
فقط پسرا حواستون باشه گولتون نزنه‌ها :-‌"
مرضیه حقیقتا انقدر این یکی انقدر خوب بود با موسیقی های مورد علاقه م که تو دلم گفتم کاش واقعا یه خلافکار واقعی بودم و یکی به این جذابی تعریف میکرد روال کاری منو : ))))))
همه شون مرطوب کننده و لوسیونن :‌<
تصویر۱: ظاهراً ما با یک مجرم حرفه ای سر و کار داریم همونطور که توی تصویر یک می بینیم چند نوع از محصولات بهداشتی فیروز وجود داره اگه اشتباه نکنم یه درصد قابل توجهی از کارکنان شرکت فیروز رو معلولان تشکیل میدن پس می تونیم نتیجه بگیریم که متهم یه آدم سنگدله و معتقده که معلولان مثل آدم های دیگه نیستند برای همین میخواد طی یک عملیات شرورانه دست به قتل عام درصد زیادی از معلولین بزنه و کارش رو هم از کارکنان فیروز شروع میکنه. اون شامپو ها هم برای تحقیقات و از این قبیل کارها هستن تا مجرم بتونه راحت بهشون نفوذ کنه.
نه من انقدراهم خبیث نبودم :‌<
بیشتر کتاب های مجرم از انتشارات گاج هستن که احتمالا درون اون جلد ها تحقیقات شرورانش که اونهارو برای رسیدن به اهدافش نزدیک تر میکنه هستن؛ اما از کجا معلوم که نشریه گاج هم با مجرم همکاری نمیکنه؟ احتمال این وجود داره که مجرم پول هنگفتی داده و این نشریه رو خریده یا حتی نه ،اونارو تهدید کرده که درصورت عدم همکاری بلاهای وحشتناکی سر موسس نشریه و سایر گردن کلفت های دیگه میاره.
بقیه کتابها تقریبا به کیفیت گاج نیستن و مجبورا همینارو میگیگیرم دیگه :-'
تصویر۲: توی اون CD چیه؟ اطلاعات محرمانه سازمانی که مجرم توش کار میکنه؟ فیلم های غیر اخلاقی؟ فیلم هایی که بعدا قراره توی دارک وب منتشر بشن؟ قطعا چیزهایی هایی از قبیل و بدتر از اینه داخلش وجود داره
جاست سی دی آفیس :-‌".
توی اون جعبه یک کش 1/8 لایت هست که مخصوص ارتودنسیه احتمالا مجرم ارتودنسی داره، چرا؟ تا در قالب یه نوجوان مظلوم که به خاطر نامرتبی دندوناش ارتودنسی کرده شناخته بشه همونطور که مثل یه دبیرستانی کتاب های کنکوری داره برنامه های قلمچی و.. اره، ظاهر سازی های بیخود. اون گیر موها هم احتمالا مال بچه های کوچولویی بوده که مجرم اونهارو دزدیده و کلیه هاشونو درآورده و فروخته و بخاطر این نگهشون داشته که بعدا اگه گیر افتاد با این گیر های ناز نازی لاک و این چیزهای به اصطلاح جینگولی روحیه ی خشنش رو نقض کنه.
چه خشن شد.
انصاف نیست انقدر مظلومیت منو زیر سوال ببری:-<
1: این همه مداد و خودکار و ماژیک؟ برای چه؟ (اونوقت اون دومی(شماره ی2) چیه؟ چرا سعی کردی قایمش کنی؟ :-? )
شماره ۲ جامدادی غزله.
یکم زیاد چیدم داخلشون ولی اهمیتی هم ندارن برام جای منو تنگ نمیکنن :))
3: آخی شنیدن صدای زجه و زاری قربانیا برات سخت شده؟ برا همون مسکن و خواب آور میخوری؟ (مگه اون وجدان خواب مونده ات بیدار شده باشه)
نکنه اونم میکنی تو گوش غزل تا صداشونو نشنوه و تو راحت کارتو بکنی؟؟
همسایه های پرسروصدا و داستان همیشگی ما با گوش گیرهای صنعتی ~~
4: این همه برگه چسبوندی دیوار؟ تنوع رنگ و طرح؟ (مشخصه اونا لیست کسایی که شکنجه شون کردی و به قتل رسیدن طفلکیا)
(پس شماره ی 5 هم لیست ادمای تو صف قتل و شکنجه ان)
شایدم مشاهدات و جواب ازمایشای اون حیوونای طفلکه...
شماره ی 7 رو ببین یه گونه ی جدید از حیوونا؟ (فیله؟ به فیلم رح
دقت نکرده بودم تا الان چه حیوونیه ولی انگاری خرسه.
باقی فرایضت رو رد میکنم.چرندی بیش نیستن D:
[الان منو میزنی]
6: موست اونجا چه میکنه؟ چی رو میز بوده که خواستی پنهون کنی و دفتراتو چیدی روش و موس که جاش پر شده بوده ناچارا جا دادی اونجا؟
چرا رنگش ست نیست؟ از کسی که کلی لوسیون و اینا داره بعیده...
اصلا این همه دفتر و کلاسور و دفترچه رو برای چی گذاشتی رو میز؟ مشکوکه :-? اینا ساختگیه مشخصه
موس همیشه تو دست و پاست و اعصابم رو بهم میریزه بخاطر همین میکنمش اون پشت مشت ها :-'
اما آبیا: میگم ساختگیه این نظم... چرا سیم ها هر کدوم یه ورن؟ دفتر سبزه با دست چپ باز قراره بشه دفتری که زیرشه و کلاسور با دست راست
دفتر پایینی راست رویی چپ و دوباره چپ چپ حواست نبوده نه؟ (شایدم میخوای هوشمندی رو در سادگی پنهون کنی؟ اینا رمزه نه؟ رمز گاوصندوقی چیزیه)
چون اگه دفترای سیمی رو یه ور بزارم سیم هاشون تو هم گیر میکنن و برداشتنشون سخت میشه.
1: برام سوال بود چرا مغز رو اونجوری و اونقدر بزرگ و اینا خواستی بکشی و اصلا چرا مغز؟
خب تو افراد رو شستشوی مغزی میدی که برات کار کنن یا قبول میکنن که هیچی. مثل تو وارد این منجلاب میشن
یا قبول نمیکنن و اونجوری روی منقل کباب میشن... مثل قربانیای طفلک
یه نقشه مفهومی مغزه دیگه.
ولی خب دوست داشتم یه روزی یکی رو شستشوی مغزی بدم :))
2: اینم از گونه ی روباه (تا الان شد خرگوش و سنجاب کانگورو و فیل و روباه)
عااااه : ((
این آبنبات های دلبند من بودن که متاسفانه تموم شدن ولی هنوزم بهشون وابسته م : ((((
5: بله عکس مقتولان آینده که توسط کارفرما براش پست شده، رو مشاهده میکنین...
اتفاقا اگه یه روز قاتل بشم حتما این خرخونای قلمچی رو از دم گردن میزنم :))
6: دقیقا پایین مغز و اینا یه تک یادداشته: زوم کنین ببینین چیه؟ (فکر کردی کیفیتو کم کنی چیزی از چشم ما دور میمونه؟)
بادوم و دارچین و رازیانه و میخک؟ :-? (این چه ترکیب کوفتیه که به طفلکا میخورونی تا هیپنوتیزمشون کنی؟ شایدم میدی تا حالشون بد شه و بهشون تلقین کنی سم خوردن و اینجوری ازشون اطلاعات بکشی)
آقای گشنیز الکل؟
خانم زردچوبه همیشه کفش کتونی میپوشه؟
اقای گشنیز مسئول بساط لهو و لعب بعد ماموریته تا این کثافتا و جرم و جنایتاشو بشوره ببره (واقعا متاسفم برات متهم عسل :/ )
خانم زردچوبه؟ قراره تو قرار با کفش کتونی باشین؟ احتمالا محل ملاقاتشون پشت کوهی تپه ای پارکی جاییه یا امادگی برای فرار (اگه لو رفتن)
شایدم قراره با اعضای بدن این بنده خدا ها از مرز فرار کنین؟ (این همه لوسیون و کرم و کوفت و زهرمار برای محافظت از پوست اسیب دیده بخاطر گریم های بسیاره
جاسوسی میکنی؟ یا شایدم میخوای وقتی رفتی پیش غربیا عکسات خوشگل بیفتن؟ غرب زده وطن فروش:-" )

اون عکس گوشی هم که 3 تا صفحه داری بی مزه ترینشو گذاشتی؟
با تبلیغات مستهجن شریت حال میکنی نه؟
چرا یه پیامرسان وطنی مشاهده نمیشه؟ پاندا وی پی ان؟ پروفایل پاندا؟ گونه ی بعدی پانداعه؟:-?
بالا توضیح دادم که فقط رمزگذاری برای یادگیری بهتره.
اون بسته کش ارتودنسی نشون میده متهم یه خون‌آشامه که دندون‌های نیشش رو کشیده و سعی کرده با ارتودنسی دندون‌های اطراف رو به هم نزدیک کنه و جای خالی اونا رو پر کنه (<
هیچ گونه دفاعی هم وارد نیست . چون من خودم سال‌های نوجوانی دقیقاً به همین دلیل خون‌آشام بودم ، میدونم :))
تا اینجا دوست داشتم یه خلافکار قاتل خون آشام باشم.
فرضیه جالبیه ها : ))))
خون آشامها برای اینکه بتونن کنار بقیه زندگی معمولی داشته باشن میرن ارتودنسی : ))))

من که هیچ گناهی ندارم آقای قاضی
ولی ممنونم از کسایی که زحمت کشیدن و نظر دادن. *-:

اگه اعدامم کردن خرما بدون گردو بزارید برام
بگن با خودشون فلانی دلش نیومد گردو بزاره و چون پشت سر من غیبت کردن گناهای من به پای اونا نوشته بشه و منم برم بهشت
: ))))))

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
به حرفای غیر قابل باورت کاری ندارم مجرم
ولی

باقی فرایضت رو رد میکنم.چرندی بیش نیستن D:
[الان منو میزنی]
جناب قاضی من تقاضای اعاده ی حیثیت برای خودم و اشد مجازات برای این خانم بی ادب رو دارم :-w

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
خب @Asal-2004 دفاعیه ات قابل قبول نبوده و اعدام شدی :)

مرسی از همه که اومدین
استریت بعدی برای محرابه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا