• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استریت ..mehrab..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
سلااااااام به همگی
این شما و این استریت استاد بزرگ جرم و جنایت:))
1
2
3
4
5
6
اینا بیشتر کامپیوتری بودن :"
7
8
9
اینم عکسای میز کار که از سه نمای دور نزدیک و نزدیک تر فرستادن برامون...
مثل اینکه خیلی به خودشون مطمئنن:)) ای دل غافل (<

پ.ن: خلاق، فعال و نامهربون باشین (;

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلااااااام به همگی
این شما و این استریت استاد بزرگ جرم و جنایت:))
1
2
3
4
5
6
اینا بیشتر کامپیوتری بودن :"
7
8
9
اینم عکسای میز کار که از سه نمای دور نزدیک و نزدیک تر فرستادن برامون...
مثل اینکه خیلی به خودش مطمئنن:)) ای دل غافل (<

پ.ن: خلاق، فعال و نامهربون باشین (;
کتاب های استراتژی جنگ، تحلیل سیاسی، و ظهور و سقوط پهلوی به علاوه اسحله هایی که ناشیانه لای کتابا جاساز شدن و...
اصلا دوست ندارم ادامه بدم، پرونده خیلی واضحه ما با یه تروریست طرفیم؛ تقاضای اشد مجازات رو از دادگاه دارم

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سه تا فايل نسبتا شبيه هم گوشه دسكتاپه كه نميدونم چرا حس ميكنم سرتيفيكيت (با صداي نقي بخونين) يا همون گواهياي پايان دوره ان. احتمالا متهم اخيرا موفق شده سه گواهي خودش رو در موضوعات چگونه يك فرد را بكشيم - آناتومي (براي قاچاق اعضاي بدن. البته آناتومي سرتيفيكيت نداره ديپلما داره) و تاريخچه جنگ هاي قرون وسطا (براي بررسي نوع شكنجه ها و اعدام ها) از دانشگاه كمبريج دريافت كنه.

يه كشتارگاه هم كه نام يك پوشه هست اون وسط ميبينم كه به ضرس قاطع عرض مي كنم كه يا عكس هاي شكنجه قربانيان توشه‌، يا نقشه كل ساختمان كشتارگاه (به همراه محاسبات خرجش كه ببينن با اون دخل قاچاق اعضاي بدن جور در مياد يا نه) براي تعبيه عايقهاي صدا جهت جلوگيري از بيرون رفتن صداي قربانيان بيچاره.

اون پيچ و مهره و فولاد هم احتمالا براي كشتارگاه تجهيزات جديد خريدن مي خواستن انواع پيچ و مهره هاي دارك وب رو بررسي كنن ببينن كدومشون بهتره بررسي هاي اون پيچ و مهره ها و ساير فلزات بدون شك توي اون فايلاست.

يه كولر هم اونجا مشاهده ميكنين كه اونم باز واسه كشتارگاهه كه ميخواستن چند تا از اين كولراي ايستاده تهيه كنن كه قرباني بيچاره دور خونش از شدت گرما مگس جمع نشه و يا اعضاي بدنش خراب نشن.

متهم به شدت بي نظمه. آخه برادر من اون كتابايي كه من آرزومه داشته باشم آخه اون وضع چيدنشه. احتمالا چون رفت و آمدش به كشتارگاه و منزل قربانيان و همينطور مدت زماني كه صرف مي كنه زياده فرصت نداره اونا رو تميز بچينه.

يه چسب پهن هم مشاهده ميكنين (كه همونطور كه مطلعين ميزان چسبندگيشم بالاست و استفاده ازشم راحته و نياز نيست مثل چسب نواري دو ساعت بپيچونيش تا دهن قرباني رو ببندي) كه اونم يكي ميزنه دم دهن قرباني صداش در نياد. احتمالا اگر قرباني زيادم پر جنب و جوش باشه با اون تراش روميزيه يكي ميزنه تو سرش بي هوشش مي كنه.

متهم بسيار اهل نيايش و عبادت است و حتي پشت ميزشم كه ميشينه بايد خداوند رو عبادت كنه. (احتمالا طلب عفو مي كنه بابت قاچاق اعضاي بدن.)

من ديگر حرفي ندارم اميدوارم آقايان هيئت منصفه تصميم درستي كه بدون شك نقش به سزايي در برانداختن باندهاي قاچاق اعضاي بدن دارند بگيرند

whale

Parisienne moonlight
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
picsart_07-17-12.46.26-min_e5vo.jpg

1_عکس یکی از قربانیان متهم، دخترک بیچاره.
احتمال اینکه متهم به قربانی علاقه داشته هم وجود داره، اینو میتونیم از تعداد بالای عکس‌های تکراری این دختر نگون‌بخت متوجه بشیم.
2_متهم سعی داره با نشون دادن این تصاویر خودشو انسان فرهیخته و دانشگاهیی جلوه بده که باید بگم کور خوندی;;):))
3_ایشون دوس داره بدن متهمو با استفاده از ریاضی و به شکل‌های هندسی مثلا زیبا قطعه قطعه کنه.

picsart_07-17-12.48.21-min_9qmk.jpg

4_همچنان متهم در حال سعی برای خوب جلوه دادن خودش..
از کجا معلوم اینها ردگم‌کنی نباشن؟ ما چه میدونیم تو این به ظاهر "کلاس‌ها" چی میگذره؟

5_به کارای گرافیکی علاقه داره و با توجه به نصب بودن برنامه فتوشاپ روی سیستمش، میتونیم بگیم که برای شکنجه افراد بنر تبلیغاتی درست میکنه و تو فضای دارک‌وب به اشتراک میزاره. احتمال فعالیت متهم در ردروم بسیار بالاست!

picsart_07-17-12.55.22-min_dgqs.jpg

6_من گلم؟:| الان انتظار داری بگیم هوم اوکی تو گلی برو به کارت برس عمو جون؟

picsart_07-17-12.54.28-min_jteo.png

متهم بهم یاد بده چطوری بک‌گراند گوگلمو عوض کنم:-<:)):))

picsart_07-17-01.12.48-min_ru1x.jpg

7_این ویدیو مربوط به همون دختر بیچاره‌ایه که در ابتدا توضیح دادم.. متهمِ عاشق، هر از گاهی از سر دلتنگی این ویدیوهارو میبینه و افسوس میخوره که چرا معشوقه‌ش رو با دستای خودش به قتل رسوند:-< (متهم بیماری روانی داره)

picsart_07-17-01.14.42-min_pwl6.jpg

هی دختر! چقدر نشونه‌های رگباری!
8_تظاهر، تظاهر، و بازم تظاهر. دستت رو شده و ما باور نمیکنیم تو یه دانش‌آموز بچه مثبتی.
9_تردمیل؟ متهم قربانیانشو مجبور میکنه ساعت‌ها مثل اسب روی تردمیل بدوئن. پیچ و مهره برای تعمیر تردمیله (پس از اونهمه ساعت)، فولاد هم..:-< در کمال تاسف این آقا از فولاد داغ برای ادامه شکنجه قربانیان استفاده میکنه.
10_نام یکی از قربانیان.
11_کشتارگاه!! نیازی به توضیح نیست، این کلمه خودش به طور واضحی گویای فعالیت‌های متهم هست!!
12_اجساد قربانیانو با این وسیله جا‌به‌جا میکنه که اصنم روش مناسبی نیس از من به تو نصیحت.

picsart_07-17-01.29.50-min_drn5.jpg

13_علاقه داره بدونه چطور با مشت و لگد بیفته به جون قربانیا.
14_این وسیله کوچیک از ابزار شکنجه‌ش هست! گوشت تن قربانیانو باهاش جدا میکنه..
15_جهت جلوگیری از استشمام بوی اجساد.
16_شناخت و تحلیل سیاسی، 22 استراتژی جنگ، ظهور و سقوط سلطنت پهلوی.
متهم سعی داره در زمینه جنگ‌آفرینی پیشرفت بکنه اما تو خیلی کوچولویی برا این‌کارا جوجه:-<
17_سعی داره از کشور خارج بشه.. هر چه سریع‌تر باید جلوشو بگیریم!

نتیجه‌گیری بنده:
طرف مقابلمون یه شکنجه‌گر تازه‌کاره. عضو گروه یا فرقه خاصی نیست و علاقه داره به تنهایی فعالیت‌های وحشتناکشو انجام بده. پشت نقاب بچه درس‌خون بودنش قایم میشه. از بیماری روانی رنج میبره و حتی به قتل عزیزانش هم دست زده. به تازگی سعی داشته توی دارک‌وب فضای کسب‌درآمدی برای خودش دست و پا کنه. دوست داره زجر کشیدن افراد رو ساعت‌ها طولش بده و بابتش لذت زیادی میبره. در آخر هم اجساد قربانیانو به قطعه‌های هندسی تقسیم میکنه، با سبد به بیابون میبره و اونجا چال میکنه.

امیدوارم هرچه سریع‌تر حکم عادلانه‌ای براش صادر بشه.

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
احتمال اینکه متهم به قربانی علاقه داشته هم وجود داره، اینو میتونیم از تعداد بالای عکس‌های تکراری این دختر نگون‌بخت متوجه بشیم.
ولي من فكر مي كنم براي چاپ عكسا به صورت 3*4 عكسا رو كنار هم چيد تا تحويل اعضاي باندشون بده:-?
دخترك نگون بخت

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
متهم مبتلا به بیماری دو قطبیه و از نوسانات خلقی رنج می‌بره . به همین دلیل اسم فولدر اسناد و مدارک مربوط به جنایاتش رو "من گلم" ذخیره کرده تا زمانی که در فاز مانیا قرار داره و با اعتماد به نفس بالا از اعمال خشونت‌بارش لذت میبره با فتحه بر میم به بدکاری‌هاش افتخار کنه و در دوران دپرشن که از قساوت خودش شرمگینه با ضمه بر میم سعی بر تحقیر چهره تبهکارش داشته باشه :>

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
6_mfi4.png

سر کلاسای آنلاین تو کلاس نیست و اینور اونور میچرخه...و از چیز هایی که باید بنویسه اسکرین میگیره تا بعد...(اسکرین های درسی)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
خب خب خب
1%D9%85.PNG

از کجا شروع کنم آخه؟ :///
طبقه بالا:
اون تراش اون بالا چی میگه آخه؟ :/ (به نظرم برای چرخ کردن دل و روده قربانی ازش استفاده میشه وگرنه شما مدادی روی میز می‌بینید؟ )
آموزش زبان انگلیسی؟ میخوای چیکار؟ البته اینکه جاش اون بالا مونده دلیل عکسای بعدیه حتما :/
کادو؟ برای کیه؟:)) خودشیرینی برای رئیس باندتون؟
یا از طرف یکی از همکاراته؟ (همون نگین خانوم؟:)))
اون پلاستیکه چی میگه؟
طبقه پایین:
بعد شکنجه خسته میشی و میری با هدفونت موزیک گوش میدی و بادوم زمینی میخوری که قوت بگیری برای بعدی؟
اون ابره وسایل قربانی طفلکه که ازش کش رفتی؟
(گوشیه برا خودش نیست اون تبلته زیر قرآن رو ببینین) قرآن گذاشتی رو تبلت که بگی من جوون باایمانیم؟ استفاده ابزاری از کتاب خدا؟؟؟؟؟؟
اخی اون نامه هه وصیتنامه اشه؟ اون برگه های طبقه ی وسطم یا وصیتنامه قبلیان یا قراره وصیتنامه بعدیا باشن...
دوتا دستبند ست؟ (یکیش برای نگین خانومه؟:)))
ناخونگیر؟ چسب 5سانتی؟ (ابزار شکنجه معلوم شد)
اون کتابای طبقه وسطم که جلدشون جوییده شده رو میزاری بین دندوناشون تا صدای دادشون رو در و همسایه نشنون :"
کتابا رو ببین شناخت و تحلیل سیاسی؟ انسان250 ساله؟ 22استراتژی جنگ؟(حس میکنم گروه250نفره هستین که باید22 سالگی خودکشی کنین تا رموز سازمان حفط شه) how do you do? دیوان های شعر ؟ چخبره اونجا؟

نیویورک؟ مقصد بعدی؟ ای خائن:؟
اون پایین لباس زرده از اون پلاستیکای دور گاوصندوق و اینا نیست؟
اون پشت چه چیز مهمی قایم کردی ؟ معلومه خیلی کم باز میشه چون اون اشغال ها هنوز رو لباسا موندن
و یعنی اون پشت واقعا خبراییه
جنازه ها اونجان یا پول پروژه ها؟
2%D9%85.PNG

اوکی شما گلی قبول :/
اسچول؟ اون پراجکت رو چرا اینجوری نوشتی اخه؟ کتاب زبانا رو چیکار میکنی پس پسر گل؟:))
قرص روان‌گردان و اکس هم که میدی دست جوونای مردم :-" اون گل رو هم قاطیش کنم؟
خط های سفید:
نگین خانومی که میگم اینجاست (با نذاشتن حرف نون نمیتونی منو گمراه کنی) متولد76؟ 6 سال اختلاف سنی؟ به ما چه البته؟:))
بله شما با نگین خانوم و عمو حامد که کاپیتان گروه شماست و احترام خاصی براش قائلی توی کشتارگاه حوالی ساعت11تا12 ظهر قرار داری و باید دم در سبد مدارک اثبات انجام موفقیت آمیز پروژه ی مسموم‌سازی نوشابه‌های اصفهان(یه نفس:))) رو تحویل بدی تا وارد شی (با توجه به proof)

اون دختربچه ی طفلکو؟ از دستت فرار کرده و عکسشو چاپ میکنی که بدی عموحامد پخششون کنه تا بروبچ پیداش کنن؟
این قربانی هارو هم سر ازمون هندسه مدرسه (به بهونه اموزش هندسه در یه ساعت) یا جشن تولدت میکشونی خونه و شکنجه میکنی
دوتا پوشه پراجکت داخل هم؟
خط های آبی:
راستی سایت بت هم داری؟ مافیای پشت پرده فوتبال؟
جیپ که حرف جیم اولش رو برداریم بزاریم بغل فولاد چی میشه؟ (سرمربی فولاد کیه؟)
جواد نکونام؟ به نکونام چیکار داری گل؟ :/
اون رو من hold defender در نظر میگیرم. پس میشه دفاع رو تو wc نگهدار؟ بعدم پیچ و مهره ی تردمیل های تیم رو باز کنی و...
واقعا که...
3%D9%85.PNG
4%D9%85.PNG

چرا تو یه عکس فیلم 3و4 هست توی بعدی حذف شدن؟ :/ (3 بالا بود دیگه نخواستم عکس بزرگ شه)
5%D9%85.PNG

خب متهم میره اپارات وفیلیمو و نماوا فیلمای اکشن و خشن میبینه برای آموزش مدرن‌ترین روشهای شکنجه
بعد نتش ضعیف میشه هی میره چک میکنه با اون اسپیدتست که ببینه نت ضعیف شده یا لو رفته
(احتمالا قربانی بعدی اذری جهرمیه (دمت گرم برو بکشش یه ملت رو راحت کن هرچند دیره:))اهم جدی میشیم ) )
واتساپ هم که معلومه محل تبادل نظر با کارکشته های این حرفه است
برادر تو گوگل ترنسلیت داری و ... هیچی :")
6%D9%85.PNG

بعله... اختلال در شهر؟ یکپارچه سازی اشوبگران؟

نتیجه:
متهم عضو بانده خودش کاره ی چندانی نیست ولی حرفه ایه (چرا حرفه ای ولی هیچکاره؟ چون خیلی به باند وعمو حامد و سردسته وفاداره (دیگه از کسی که دوبار یه مسیر طولانی رو بره برای آش، این چیزا بعید نیست))
شکنجه میکنه مدرک میده پول میگیره
تفریحاتشم که فعالیت در سایت‌های بت و تداخل در نتیجه ها برای سود بیشتره...
برای خارجی ها هم آشوب و اینا میسازه
با ذکر یا مولا و استفاده ابزاری از قران و میم های (مثلا‌ اسلامی‌طور) سعی در فریب عوام داره نابخرد ولی در اصل همون نیویورک لباس واقعی تره :-"
به همکاری با داعشم شک دارم (اون بانگ که همه اش راجع به بمب و نارنجک حرف میزدی و هی میخواستی منو بندازی رو مین (دیگه حال پیدا کردن اون رو ندارم :))) )

در آخر وصیتت رو روی یکی از همون برگه ها بنویس بده به نگین خانوم برسونه بهمون :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
screenshot_(2)_li_t7b1.jpg

به به! چه چه! چی فکر میکردیم و چی از آب در اومد
حوصله معطلی ندارم.زود تند سریع سوالاتمو میپرسم:-w
اون آینه چیه اونجا؟ ازش چه استفاده ای میکردی؟ لابد میزاشتی جلو مجرما و پِخ! میکشتیشون در حالی که خودشون میدیدن!
شلوار جیب دار؟ چرا باید شلوار جیب دار بپوشی؟ که وسایلتو جاساز کنی آرهه
اون پیرهن سفیدم لابد وقتی میرفتی بُکشیشون میپوشیدیی. ای قاتل
چطور تونستی واقعا چطوووور
بقیه لباس ها هم لابد لباس های بیچاره قربانی ها هستن:((بدبختای بیچاره که افتادن دست توی بی رحم...
اصلا چرا باید آویز لباس دقیقا کنار میز مطالعه باشه؟ چی پنهون کردی پشتش هان کدوم یکی از آثار زشت اندر زشتتو
مدادتراش به اون بزرگی/ لابد با اونم انگشتای قربانی هارو عین گوشت چرخ کرده میکردی:(( بدبختااا
کادو؟ با کادو هم بیچاره هارو گول میزدییی. قربانی بعدیت قرار بود با کادو فریب بخورههه؟
داخل اون نایلونه که محکم و سفت بستی چیه؟ هاااان لابد اونم آثار قربانی های بیچاره است که جمعشون کردیی یا شایدم مواد مخدری چیزی:-?
اون کتابی هم که جلدشو پاره کردی حتما اصول قربانی کردن اینا رو یادت میده
ای پسرهء جنایتکااار
چرا کتابات رو نامرتب چیدی هان چی پنهون کردی بینشون؟جزوه ها و نکات مربوط به شکنجه اینا؟
چسب ساده؟ فکر نمیکنی این چسب های ساده زیادی بی گناه نشونت میدن؟نقش بازی میکنی با ما؟ نمیدونی با کی طرفی؟
کتاب های درسی! میخوای بگم چه پسر درسخونی؟ خودتو درسخون جلوه بدی که چی بشه؟ کدوم ذاتتو پنهون کنی :))
قراااان؟ قران میخونی که خدا ببخشتت! عجب بابااا
با ناخن گیر دیگه چرااا چه اعترافی میگرفتی از بیچاره ها؟
حتما با ماشین حساب هم تعداد قربانی هارو حساب میکردی یا نهه مقدار پولی که در قبال کشتنشون میگرفتی رو!
دوتا ماسک؟ یه ماسک برای شناسایی نشدن کفایت نکرد؟!
چه خوبم تغذیه میکردی خودتو! راستشو بگو! من میدونم سمی چیزی ریختی توش که بدی اون بدبخت ها بخورن.. اره من میشناسمت!
من دیگه نمیتونم ادامه بدم:((
پرونده مختومه اعلام میشه
نتیجه گیری کلی من اینه که
متهم تازه کاره و هنوز راه های دور زدن پلیس و مامور رو یاد نگرفته که انقدر تابلو وار مخفی کاری کرده.
والسلام

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
هیچکس به اون خنجری که لای کتابه توجه نکرد :-"
جز قتل و شکنجه اتهام دیگه‌ای ندارین؟ جرم خیلی از کارا اعدامه، حتما نباید قاتل باشه[-|

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
هیچکس به اون خنجری که لای کتابه توجه نکرد :-"
جز قتل و شکنجه اتهام دیگه‌ای ندارین؟ جرم خیلی از کارا اعدامه، حتما نباید قاتل باشه[-|
خب اینا رو داره
تازه من سایت شرط‌بندی هم گفتم
جرم اونم اعدامه فکر کنم (در سطوح خیلی بالا)

ولی @..Mehrab..
جان ما بیا این نگین خانومو معرفی کن:))

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
خب اقا سلام &
ازونجایی ک محراب بن کرده خودشو و میخواست تاپیک بی سرانجام نمونه و ی استاد بزرگ بی گناه الکی بالای دار نره...
من رو ب عنوان وکیل انتخاب کرد و فرستاد تا ازش دفاع کنم :-"
خب اول همه @2005_Mrym
خب..
اولا این گواهی ها رو منم دیدم و به عنوان یه شاهد میگم ک هیچ ربطی ب اینایی ک گفتی نداره :-"
بعد اون فولدر کشتارگاه هم مرتبط با ی دستگاهییه ک توی کشتارگاه مرغ استفاده میشه پس اینم کلن هیچی :))
اون پیچ و مهره رو هم از موکلم ک پرسیدم گفت که فقط ی پروژه ی تمرینی بوده :-"
و فولاد..
اون مرتبط با ی سنسوره ک توی فولاد مبارکه استفاده میشه و کاری ب پیچ و مهره نداره :))
موکل من ب طور کلی ادم منظمیه اما چون وقت نمیکنه و سرش خیلی شلوغه دور و برش ب هم ریختس..
البته اگه دقت کنید توی این شلوغی هم ی نظمی میشه پیدا کرد :-"
موکل من گفت ک اون چسب پهن سالهاست ک سرش گم شده و در دست پیدا شدنه منتها کسی نتونسه اونو پیدا کنه :))
فلذا کاربری خاصی نداره فلن :))
ولی اون تراشو منم تایید میکنم موکلم استفاده درستی ازش نمیکنه :-" :))
در مورد اخر بله حرف شوما مورد تاییده..
محراب بچه با ایمان و با خداییه و اصن سمت این کارا نمیره.. :-" :))
فلذا اتهامات شما اصلا مورد تایید نیس و رد میشه :-"

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
کتاب های استراتژی جنگ، تحلیل سیاسی، و ظهور و سقوط پهلوی به علاوه اسحله هایی که ناشیانه لای کتابا جاساز شدن و...
اصلا دوست ندارم ادامه بدم، پرونده خیلی واضحه ما با یه تروریست طرفیم؛ تقاضای اشد مجازات رو از دادگاه دارم
ببخشید شما رو اول باید میگفتم اما فراموش کردم..
موکل بنده علاقه ی زیادی ب مسائل سیاسی اقتصادی و تاریخی داره و در زمینه های مختلف ب طور زیادی مطالعه میکنه..
برای همین کتاب های این مدلی رو میتونی روی میزش پیدا کنی :-"
اما اسلحه ها..
من اسلحه جایی نمیبینم..
میشه ب ماهم نشون بدید؟ :-" :))

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
1_عکس یکی از قربانیان متهم
خب..
نفر بعدی شما :-"
اون دختری ک میفرمایید خواهر موکل من هست و اون عکسا رو ک میبینید ب طور 3×4 برای استفاده در جاهای مختلف ب این صورت کنار هم چیده :-"
موکل مگ چون از ناحیه ی تحتانی اندکی دچار فراخی مزمن هست سر کلاس جزوه نمی نویسه و ازونجایی ک باید جزوه هارو برای بقیه بفرسته اونا رو ایطوری ذخیره میکنه :-" :))
ضمن این ک استاد بزرگ انسان فرهیخته و دانشگاهی ای هستش و این ب همه ثابت شده و نیازی ب نشون دادن توسط خودش نداره :-" :)) (محراب هزینه اینارو باید دوبرابر حساب کنیا :)) )
موکل من ب طور کلی و ب طور شدید از هندسه بدش میاد برای همین کلا تمام تلاششو میکنه ک اع این کار و همه چیزای وابسته ب هندسه دوری کنه :))
اون کلاس هارو منم توشون شرکت داشتم و ب عنوان شاهد میتونم اعلام کنم چیزی ب جز درس و اینا توشون نبود :-" :))
ولی متهم ب کاری گرافیکی علاقه داره اما من تضمین میکنم تاحالا دارک وبو حتی از نزدیکم ندیده :-" :))
من گلم رو منم توضیحی ندارم بدم دیگه :))
در مورد بک گراند هم ی پ خ بهم بده تا ازش بپرسم و بهت بگم :-"
کلیپ تولد گویا مرتبط ب پسر عموی متهمه و هیچ ربطی ب اون داستان نداره :-"
اتهامات بعدی قبلا رد شدن :-"
اما اون مورد سبد..
اونم گویا یکی از پروژه های تمرینی موکل بنده بوده :-" :))
موکل بنده اهل مشت و لگد و دعوا کتک کاری هست اما متاسفانه اخیرا گویا ی قوی داده و دیگه پایه ی دعوا و اینا نیست برا همی این مورد هم رد میشه :-"
اولا موکل من کاراشو سریع انجام میده براهمین اگرم جسدی در کار باشه نمیذاره ایقد بمونه تا بو بگیره..
اون ماسکا برای کروناس و اینو دیگه همه میدونن :))
چ اتهاماتیه ب موکل من میزنین؟
دیوار کوتاه تر از استاد بزرگ نبود؟ :))
محراب ب نظافت شخصی خیلی اهمیت میده برا همین ناخن گیر رو میزشه :-"
اما در مورد کتابا قبلا هم توضیح دادم :-"

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
متهم مبتلا به بیماری دو قطبیه و از نوسانات خلقی رنج می‌بره . به همین دلیل اسم فولدر اسناد و مدارک مربوط به جنایاتش رو "من گلم" ذخیره کرده تا زمانی که در فاز مانیا قرار داره و با اعتماد به نفس بالا از اعمال خشونت‌بارش لذت میبره با فتحه بر میم به بدکاری‌هاش افتخار کنه و در دوران دپرشن که از قساوت خودش شرمگینه با ضمه بر میم سعی بر تحقیر چهره تبهکارش داشته باشه :>
این رو منم تایید میکنم و دفاعی نداره :-" :))

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
6_mfi4.png

سر کلاسای آنلاین تو کلاس نیست و اینور اونور میچرخه...و از چیز هایی که باید بنویسه اسکرین میگیره تا بعد...(اسکرین های درسی)
احسنت..
تنها حدس کاملن صحیح همین بود :))
افرین بر تو :-"

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
از کجا شروع کنم آخه؟ :///
خب اقا اتهامات شما خیلی زیاد و سنگین بود :))
من اینارو بعدن باید با محراب حساب کنم چوضشه -_- :))

اولن ک چطوری دل و روده ی ملت رو چرخ کنه با تراش؟ -_-
دومن کادو رو پرسیدم گویا ی صندوقیه ک ی چیزایی توش میذاره ک هرچی گفتم نگفت چی میریزه توش..
در کل مهم نیته :))
اون پلاستیکه طبق اعتراف موکلم گویا ی سری کتاب قدیمیه ک متهم نگه داشته تا بعدن ب عنوان اثار باستانی و عتیقه و اینا بفروشه :))
موکل من بچه با ایمانیه و ذکر یامولا رو همیشه زیر زبونش تکرار میکنه :))
خبری از استفاده ابزاری نیست :-"
وصیت نامه های استاد بزرگ قطعن توی چش و اون زیر نیس ولی هرچی بهشم گفتم بگه چیه نگفت اما اطمینان داد ک اون چیزی ک میگین نیست :-"
اون تسبیحه ن دستبند بعدم ی دونس ن دوتا :))
کتاا هم ب علت مطالعه ی زیاد و استفاده مکرر ب این وضع درومدن و اصن قطر اونا اینقدری زیاد هست ک لای دهن کسی جا نمیشه :))
در مورد بقیه اتهامات قبلن توضیح دادم :-"
موکل من از امریکا خوشش نمیاد برای همین قطعا ب اونجا فرار نمیکنه :-"
اما اون پشت بلافاصله بعد چوب لباسی دیواره و هیچی نمیشه قایم کرد :-" :))
اما اسچول و پراجکت :))
اسچول ک گویا ب خاطر ارادت زیاد ایشون ب مدرسه ایطوری نوشته شده :-" :))
اما پراجکت گویا چون استاد این فولدر رو خیلی وقت پیش ایجاد کرده و چشماش بهش عادت کرده دیگه دست بهش نزده و متوجهشم نشده :))
اما کار شما انسانی نبود ک استاد بزرگ رو ب تمسخر گرفتید :))
اون ex s هم گویا مرتبط ب ی پیش طراحی و تمرین برای طراحی یکی از کارای موکل بنده بوده :-"
اما اون انجین وی سیکسه ن نگین 76 :))
طبق توضیحات متهم موتور شش سیلندره ک قبلن گویا تو بانگش برای @Asal-2004 ک ازش پرسیده بوده توضیح داده و عکسشم هس و ایشون میتونن ب عنوان شاهد بیان تایید کنن :-" :))
اما اون تیکه بعدی منم ب شک انداخت و خب دفاعی راجبش ندارم :))
خیلی تمیز و جالب درش اورده بودی :-"
درمورد قسمت بعدی هم قبلا توضیح دادم اما اون هولد دفندر و اینارو نفهمیدم چی میگی :))
موکلم گفت اون 3 و 4 و اینا ک فرمودید اولا همین اسکرینایی هستن ک میتونید این بالا مشاهده کنید و ترتیبشون ب هم خورده..
در واقع این طور بوده ک زیاد شدن و هیچی حذف نشده..
اما ازونجایی ک ترتیب ب هم خورده فکر میکنید ک حذف شده :-" :))
در اخر هم بگم متهم خیلی با این ک برا کسی حال کنه حال تمیکنه و معمولن دوس داره بقیه باهاش و براش :-" کار کنن و اقا بالاسر داشتن رو بشدت دوست نداره :-"
برا همین برا گسی ایطور ک شما گفتی کار نمیکنه..
هیئت منصفه اگه واقعن عادل باشه قطعا موکل من رو باید تبرئه کنه :-"

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
به به! چه چه! چی فکر میکردیم و چی از آب در اوم
خب اینه رو والا ملت معمولن توش یا سرو کلشون رو مرتب میکنن یا جلوش ورزش میکنن فیگور میگیرن یا ب خودشون نگا میکنن :))
در کل چرا ادم باید جلو اینه کسی رو بکشه؟ :-" :))
بد شما مگه شلوار جیب دار نمیپوشی؟ :))
موگل من ب شلوار شیش جیب علاقه داره و برا همین میپوشه و عمدتن ب جز کیف پول و گوشی و ماسک و وسایل مورد نیازش چیز خاصی توشون نیس :-"
موکل من برای دسترسی سریع تر اون چوب لباسی رو اونجا گذاشته یحتمل :-"
ضمن اینکه لباسای قربانیا ب چ درد ی قاتل میخوره اخه؟ :))
و اینکه هیچ انگشتی توی اون مدادتراش جا نمیشه :-"
مگه انگشت نوزادی چیزی :-"
درمورد کتابا و کادوعه قبلا هم توضیح دادم :-"
اما راجب اون کتاب :-"
گویا ی دایره المعارفی چیزیه..بهم توضیح داد منتها تنها چیزی ک من فهمیدم همین بود :- :))
قبلا گفتم موکلم خیلی وقت نمیکنه مرتبشون کنه و برای همینه ک نامرتبه :-"
ولی چسب چ ربطی ب مظلوم نمایی داره اخه؟ :))
موکل من کنکوریه و خب طبیعیه کتابای درسی رو میزش باشه :-"
و اینکه گویا موکلم اون تایم داشته لباساشو میشسته و هر ماسکی گویا تو ی شلواراش بوده و چون داشته میشستتشون ماسکا رو هم تلنبار شده :-"
و این ک اون ماشین حساب نیست و پاور بانکه :-" :))
در مورد اون بادوم زمینیام قبلا توضیح دادم :-" :))
درکل خیلی ممنون اع همتون و وقتی ک گذاشتین &
و اینکه هیئت منصفه منصف باش و استاد بزرگ مارو تبرعه کن :-"

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
خب اینه رو والا ملت معمولن توش یا سرو کلشون رو مرتب میکنن یا جلوش ورزش میکنن فیگور میگیرن یا ب خودشون نگا میکنن :))
در کل چرا ادم باید جلو اینه کسی رو بکشه؟ :-" :))
بد شما مگه شلوار جیب دار نمیپوشی؟ :))
موگل من ب شلوار شیش جیب علاقه داره و برا همین میپوشه و عمدتن ب جز کیف پول و گوشی و ماسک و وسایل مورد نیازش چیز خاصی توشون نیس :-"
موکل من برای دسترسی سریع تر اون چوب لباسی رو اونجا گذاشته یحتمل :-"
ضمن اینکه لباسای قربانیا ب چ درد ی قاتل میخوره اخه؟ :))
و اینکه هیچ انگشتی توی اون مدادتراش جا نمیشه :-"
مگه انگشت نوزادی چیزی :-"
درمورد کتابا و کادوعه قبلا هم توضیح دادم :-"
اما راجب اون کتاب :-"
گویا ی دایره المعارفی چیزیه..بهم توضیح داد منتها تنها چیزی ک من فهمیدم همین بود :- :))
قبلا گفتم موکلم خیلی وقت نمیکنه مرتبشون کنه و برای همینه ک نامرتبه :-"
ولی چسب چ ربطی ب مظلوم نمایی داره اخه؟ :))
موکل من کنکوریه و خب طبیعیه کتابای درسی رو میزش باشه :-"
و اینکه گویا موکلم اون تایم داشته لباساشو میشسته و هر ماسکی گویا تو ی شلواراش بوده و چون داشته میشستتشون ماسکا رو هم تلنبار شده :-"
و این ک اون ماشین حساب نیست و پاور بانکه :-" :))
در مورد اون بادوم زمینیام قبلا توضیح دادم :-" :))
درکل خیلی ممنون اع همتون و وقتی ک گذاشتین &
و اینکه هیئت منصفه منصف باش و استاد بزرگ مارو تبرعه کن :-"
متهم تحقیقات متعددی در مورد مهمات تانک داره و بازی وار تاندر رو بهانه میکنه،مورد تروریستیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا