• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوء‌استفاده از عکس‌های شخصی

• شروع کننده موضوع

galeger

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
عنوان تاپیک مشخصه.ایده ش رو از شنای پروانه گرفتم.اگه عکس لخت همسرتون پخش شه چیکار میکنین؟رفتارتون باهاش چه تغییراتی میکنه؟اصن چطور باید با این موضوع برخورد کرد؟

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
عنوان تاپیک مشخصه.ایده ش رو از شنای پروانه گرفتم.اگه عکس لخت همسرتون پخش شه چیکار میکنین؟رفتارتون باهاش چه تغییراتی میکنه؟اصن چطور باید با این موضوع برخورد کرد؟
اولا
عکس لخت زن من چرا پخش شده
دو
چه کسی اینکارو کرده
سه
زن من چرا باید لخت باشه :/

چهار
زن ندارم

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
همه‌ی اینا رو فرض کنید و جواب بدین
نمیتونم علت هارو نادیده بگیرم
فکر کنید زن من با یک نفر دیگه بوده و بهم خیانت شده
یا که نه
به زن من تجاوز شده
فرقی نمیکنن؟
باید علت و معلول هارو اول توضیح بدید
سوال خیلی کلی هست

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
خب سه حالت کلی بی گناه مقصر گناهکارو در نظر بگیر.مثلا تو یه استخر زنونه بوده یه ناشناس بدون اینکه متوجه شه ازش عکس میگیره و پخش میکنه.حالت دوم مثل وقتی که مست بوده و لخت میشه یا لخت میکننش و یکی ازش عکس میگیره و پخش میکنه.حالت سوم بهت خیانت کرده و عکسش دراومده.
ازونجایی که فقط خواستی نوع رفتارم با اونو بدونی میگم
در حالت اول قطعا رفتارم نه تنها سرد نمیشه بلکه به محبت و توجه بیشتری هم نیاز خواهد داشت
نمیخوام خودمو آدمی بدونم که تنها ارزش زنش براش بدنشه

حالت دومم یکم نا واضح گفتی
ولی خب وقتی با کس دیگه ای غیر من مست کرده باشه نمیتونم دید خوبی به این موضوع داشته باشم

حالت سوم
تعهدی که شکست جای بخششی نخواهد داشت

اینا دیدگاه منه
ممکنه اشتباه یا ناقص باشه
ولی این تنها چیزیه که به ذهنم میرسه در حال حاضر

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
اگه بدون اجازه‌ش باشه پیگیری می کنم اگه خودش کرده باشه یه مدت خیلی ازش ناراحت میشم و ازش می خوام که بره تو اتاق و به کارای بدش فکر کنه ((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
جر میدم اونی رو که لختش کرده/=(منظور اون کسی که باعث اینکار شده)
اگرم خودش لخت شده که دلم میخواد جرش بدم ولی چون آدمی هست که اختیارش دست خودشه و مستقله طلاق میگیرم میفرستمش خونه ننش/÷

sanibee

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
سال فارغ التحصیلی
1400
خب سه حالت کلی بی گناه مقصر گناهکارو در نظر بگیر.مثلا تو یه استخر زنونه بوده یه ناشناس بدون اینکه متوجه شه ازش عکس میگیره و پخش میکنه.حالت دوم مثل وقتی که مست بوده و لخت میشه یا لخت میکننش و یکی ازش عکس میگیره و پخش میکنه.حالت سوم بهت خیانت کرده و عکسش دراومده.
مورد اول اینکه ادم وقتی استخر پارتی میره باس انتظار این چیزارو داشته باشه یا اینکه عین ادم لباس بپوشه مورد دوم اینکه ادم باید بدونه وقتی مست میکنه احتمال انجام هرحرکتی هس پس نتیجه : میریم استخری جایی که گوشیا کنترل نمیشه یه چیز مناسب بپوشیم هرجاییم مست نکنیم ( اصن مست نکنین این کارا چیه :/)

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
وسط تلاش برای پیش‌گیری کردن هاتون حواستون باشه که چندسال دیگه با پیشرفتی که دیپ‌فیک میکنه، عکس هیچی، فیلم همسرتون هم بیرون میاد بدون اینکه کاری کرده باشه و کار خاصی هم از دستتون برنمیاد:)‌))
خلاصه با فرض اینکه حتما اتفاق میوفته سعی کنید فکر کنید و جواب بدین:)‌)))
نمونه مشابه هم چندوقت پیشا داشتیم، دیپ‌نود رو سرچ کنید:)‌)

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
وسط تلاش برای پیش‌گیری کردن هاتون حواستون باشه که چندسال دیگه با پیشرفتی که دیپ‌فیک میکنه، عکس هیچی، فیلم همسرتون هم بیرون میاد بدون اینکه کاری کرده باشه و کار خاصی هم از دستتون برنمیاد:)‌))
خلاصه با فرض اینکه حتما اتفاق میوفته سعی کنید فکر کنید و جواب بدین:)‌)))
نمونه مشابه هم چندوقت پیشا داشتیم، دیپ‌نود رو سرچ کنید:)‌)
هیچی دیگه … پیشاپیش بریم عکس های لختی خودمون و زنمون پخش کنیم این بازی کثیف همینجا تمومش کنیم
والا …

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
از نظر من این ماجرا دو قسمت داره.
یکی اینکه شِیر کردن مسائل حریم خصوصی و پرایوسی آدما علاوه بر غیر اخلاقی بودن، جرمه و مجازات قانونی داره. از این حیث باید فرد متخلف شناخته بشه و مرجع قضایی کیفر مناسب براش تعیین کنه.
از طرفی برداشتی که من از پست اول کردم، یه اتفاقی مشابه فیلم شنای پروانه بود. تو اون فیلم تو استخر از خانومی عکس گرفته و منتشر شده بود. به این قسمت ماجرا رو از زاویه دید خودم نگاه میکنم، قطعا بنا به مسلک هر کسی واکنش و برخورد متفاوته. به نظر من تو جایی مثل استخر ما مطلقاً لخت نیستیم! و عکس با مایو چیزیه که من خودم به شخصه گاهاً تو سوشال مدیام شِیر میکنم :)) پس از این بابت بار روانی کمتری برام داره. ولی اگه عکس پخش شده بدن کاملاً عریان من باشه، من واقعا شوک میشم و به هم میریزم و قطعا به تراپی احتیاج پیدا میکنم، هم خودم و هم فکر میکنم خانوادم. ولی پوینت ماجرا اینه که چطوری همچین عکسی از من منتشر شده! هرگز یادم نمیاد در جایی کاملاً برهنه شده باشم که اصلا فرصت گرفته شدن همچین عکسی پیش بیاد.

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
چرا یه دید یکطرفه داره تاپیک...میشه کلمه زن رو به همسر تغییر داد و نظر دخترا هم در نظر گرفت
هدف بررسی مسائل ناموسی و اجتماعی ایرانه. از دید همون فیلم نگاه کنید.

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
اولا
عکس لخت زن من چرا پخش شده
دو
چه کسی اینکارو کرده
سه
زن من چرا باید لخت باشه :/

چهار
زن ندارم
من ک دخترم مشکل نداره جواب بدم؟=/
**خب فک میکنیم من ی پسر و بچه مثبتم (اره خیر سرممم:)))
آقا اجازه؟
خانومتون میخواسته بره حموم لخت شده، با لباس که نمیتونه بره حموم
یا میخواسته بره استخر
همین دیگه، خدافز:-":))

ن ولی بخوام جدی بگم اگ من پسر/مرد بودم و این اتفاق میفتاد باعث و بانی شو پیدا میکردم و یه طناب مینداختم دور گردنش، میبردمش مزرعه های اطراف کرج مجبورش میکردم بِچَّره.. بعدم ی پَس میزدمش مینداختمش همون جا هر بلایی میخواد سرش بیاد.. هن والا.. =/ :))

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
من ک دخترم مشکل نداره جواب بدم؟=/
**خب فک میکنیم من ی پسر و بچه مثبتم (اره خیر سرممم:)))
آقا اجازه؟
خانومتون میخواسته بره حموم لخت شده، با لباس که نمیتونه بره حموم
یا میخواسته بره استخر
همین دیگه، خدافز:-":))

ن ولی بخوام جدی بگم اگ من پسر/مرد بودم و این اتفاق میفتاد باعث و بانی شو پیدا میکردم و یه طناب مینداختم دور گردنش، میبردمش مزرعه های اطراف کرج مجبورش میکردم بِچَّره.. بعدم ی پَس میزدمش مینداختمش همون جا هر بلایی میخواد سرش بیاد.. هن والا.. =/ :))
چریدن باعث و بانیش باعث نمیشه ملت عکس زنتو نبینن :-"

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
اگه مثلا یکی بدون اجازش یا مثلا قبل رابطه و ازدواجمون ازش خواه یا ناخواه گرفته که هیچی اوکی ام، ساپورتش میکنم.
اگه حین رابطه و در صورت صلاح دید جفتمون و با اطلاع قبلی خودش داده و یه جوری به هر شکلی پخش شده بازم اوکی ام.
اگرم بدون اطلاع طور و فاز خیانت طوریه که خب ... میرم دنبال کارای ترک و طلاقش.

البته احتمالا به جز حالت سوم، دو حالت قبلی پیگیری های لازمو برای فرد پخش کننده انجام میدم ولی خب خیلی کاریش نمیشه کرد دیگه.

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
چریدن باعث و بانیش باعث نمیشه ملت عکس زنتو نبینن :-"
خب من ب عنوان تنبیه برای باعث و بانیش اینو گفتم :)):))
وگرنه واقع بینانه بخایم بهش نگاه کنیم، بنظرم هر کی باشه اصولا ی شکایتی، اطلاع ب پليس فتایی، چیزی انجام میده که ی کاری کنن واسش، پیگیری کنن :-"

بحث عمدی یا غیرعمدی بودن از جانب اون زن هم جداس :-"

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
من امروز دیگه دارم خیلی ناپرهیزی می‌کنم که اینجا نظر میدم ولی خب شاید به دغدغه‌فکری کسی کمک کرد :))

فکر می‌کنم چه شما چه اطرافیانتون اگه بی‌حاشیه باشید
۱) کسی نمیره با دیپ‌فیک چیزی بسازه
۲) بسازه و پخش کنه هم کسی باور یا توجه نمی‌کنه.

از نظر اینکه واقعا هم این اتفاق افتاده باشه اگه شخص در ملک خصوصی خودش و بی‌اجازه ازش همچین عکسی گرفته باشن که خب کار به وکیل و دادگاه و .. می‌کشه و خلاصه عواقب خیلی بدی داره که اکثر آدما می‌دونن و سر همین تعداد این موارد کمه.

اون تعدادی هم که هست معمولا طرف در مکان عمومی یا جایی هست و خب اگه برای فرد اهمیت داشته باشه، حساب این مسائل رو می‌کنه.

اگه هم با کانسنت باشه خب باید با طرف صحبت کرد و علتش رو پرسید، هر چند به نظر شخصی من هیچ دلیلی چندان جالب نمیاد در این مورد خاص.

و اینکه درسته آدما تغییر می‌کنن و ... اما طرز فکر شخص قبل از اینکه باهاش آشنا بشید بی‌اهمیت نیست. اگر طرز فکر کسی هنوز همونی باشه که قبل اینکه با شما بوده و یه چیزی براش منطقی بوده، باز هم اون چیز براش منطقیه‌.

همین دیگه. اونقد پیچیده نیست.

بالا