• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

می بخشم اگه ...!

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
اگه خودش واقعاً متوجه اشتباهش شده باشه و سعی در برطرف کردن اون داشته باشه و دیگه انجامش نده خب می‌بخشمش :-" کینه مثل زهر می‌مونه برای آدم.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من اونقدری ارزش نمیزارم ک ناراحت بشمو ذهنمو درگیر کنم. کلا ادم بیخیالیم من.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
بستگی به طرفش داره. اما در کل اگر بدونم تمام تلاشش رو در بهتر شدن می کنه و پشیمونه میبخشم.
اگر هم که نه فقط ازش می گذرم و گوشه کوچیکی از خاطراتم نگهش میدارم. توی زندگی یاد گرفتم خودم اعصاب خودم رو به هم نریزم. دنیا به اندازه کافی اعصاب خوردکن هست.

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
فقط یک عذرخواهی ساده بکنی...:)
متاسفانه بعضیا به غرورشون برمیخوره عذر خواهی کنن:unamused:
این دیگه اسمش غرور نیست...:)

saba.hjm

Olmazsa alışırız(:
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
حقیقت اینه که همه رو میبخشم و فراموش میکنم
(برای ارامش خودم کلا انسان ارامش طلبیم)و خیلی عادی و خوب باهاشون رفتار میکنم اما مثل قبل نمیشن برام و سعی میکنم کمتر در ارتباط باشم چون در ارتباط بودنی ناخوداگاه خوب برخورد میکنم
ولی کسیو اگر دوست داشته باشم کافیه که بدون حتی معذرت خواهی سعی کنه جبران کنه کلا فراموش میکنم و یادم نمیفته (:

Shervix

Agent Smith
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1398
کلا از بیخ تیشه و تبر بزن به ریشه‌ی ناراحت شدن و انتظارات بابا. دوستان گرامی و ارجمند بخشیدن و بخشوده شدن واضحا مسئله ای بی معنی و مجازی است. بیخیال بابا. بخشیدن دیگه چه چرت و پرتیه. از هیچ کس انتظاری آدم نداشته باشه و از همه هر انتظاری داشته باشه ناراحت شدن و بخشیدن و این حرفا کلا میرن به عدم.

مسئله‌ی بخشیدن پدر و مادر که برای خیلی‌هامون در دورانی از زندگی ممکنه پیش بیاد، به هر دلیلی که از اون ها ناراحت هستیم و کاهلی کردن، این بخشیدن آغاز قلدرِ ابتدا تو انتخابه (به قول سورنا) خلاصه آره. رها کنیم. پدر و مادرها و همه‌ی آدمها میتونن خیلی احمق و بی‌تربیت و بیشعور باشن و کارای بدی کنن. در نهایت بخشیدن، رهاییه. و بخشیدن یک انتخاب نیست که بگی حالا ببخشم؟ نبخشم؟ عین این تازه عروسا که ناز میارن. بخشیدن بنظر من یک manner است. و من بسیار خارجی هستم لطفا وقت مرا نگیرید

بالا