انتقام جویان Avengers

کدوم یک از این دسته فیلم ها رو دیدید؟

• رای‌دهندگان
    15
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
من وقتی شروع کرده بودم به دیدن کاپیتان امریکا نخستین انتقامجو، همش دلم میخواست سریعتر تمومش کنم تا بدون اینکه نگران اسپویل شدن چیزی باشم بتونم میکس های مارول رو ببینم.. اما الان که انتقامجویان پایان بازی رو دیدم با دیدن میکس هاش بد تر از وقتی که داشتم خود فیلم رو میدیدم گریه میکنم ((((: و واقعا یه سوال بزرگی برای من پیش اومده اگه کسی میدونه لطفا جواب بده..
🔹خطر اسپویل🔹
اینکه انتقامجویان داخل پایان بازی سفر در زمان کردن تا قبل از تانوس گوهرها رو به دست بیارن و شکستش بدن… خب چرا نرفتن خوده تانوس رو تو گذشته بکشن؟؟؟ آسون تر بود که !😐 اونوقت اون چهار تا کراش عزیزم نمیمردن….
خلاصه که افسردگی گرفتم الان…

اما دلم نمیخواد درس هایی که از مارول یاد گرفتم رو فراموش کنم..
Not a perfect soldier, but a good man

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
دلیل 1 (کمیکی ولی مربوط به مولتیورس مارول) = مرگ در کمیک معشوقه تانوسه! اگر بمیره صددرصد برمیگرده!

دلیل 2 = تانوس قویترین تایتان هست و چون همه ورژن هاش با سایه نشینان در ارتباطن.بعد مرگش احتمالا به بعد شش فرستاده میشد که این باعث به هم خوردن نظم مولتیورس مارول میشه(تو یونیورس 666 که زمین اصلی هست، علاوه بر تانوس اصلی تانوس فیلم و سریال هم میاد دیگه واویلا)

دلیل 3 = هرگونه تغییری در روند ایجاد شده توسط دیگران باعث ایجاد تغییرات غیر منتظره و شاخه انحرافی از فضا زمان میشه (چیزایی که لوکی و ددپول زیاد دستکاریشون میکنن) برا همین بروس بنر گفت "تغییر در گذشته،آینده رو بهتر نمیکنه."

دلیل 4 = تو کمیک همه اتفاقات به دست فالکرام،والای همگان و بیاندر کنترل میشه. فالکرام تمام دنیاهارو طراحی کرد. بیاندر تعادل رو برقرار کرد و والای همگان هم اونارو به شکل کتاب در کتابخونه ابدیت در بعد شش نگهداری میکنه(تو کمیک ویژن برای نجات واندا به قدرتی رسید که به بعد شش بره و اونرو نجات بده اما به دلیل دیدن عواقبش منصرف شد و برگشت)

الان تمام چیزایی بود که از اطلاعاتم به ذهنم می رسید :))
اینکه همه اطلاعات به کمیک هم مربوط میشه به این دلیله که سازوکار فیلمنامه هم همینه و فیلم و سریال هم خودش یه یونیورس (دقیق یادم نیست شایدم یه چیزی کوچیکتر از مولتی ورس بزرگتر از یونیورس که واحدش یادم نمیاد) به حساب میاد از دنیای اصلی

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
دلیل 1 (کمیکی ولی مربوط به مولتیورس مارول) = مرگ در کمیک معشوقه تانوسه! اگر بمیره صددرصد برمیگرده!

دلیل 2 = تانوس قویترین تایتان هست و چون همه ورژن هاش با سایه نشینان در ارتباطن.بعد مرگش احتمالا به بعد شش فرستاده میشد که این باعث به هم خوردن نظم مولتیورس مارول میشه(تو یونیورس 666 که زمین اصلی هست، علاوه بر تانوس اصلی تانوس فیلم و سریال هم میاد دیگه واویلا)

دلیل 3 = هرگونه تغییری در روند ایجاد شده توسط دیگران باعث ایجاد تغییرات غیر منتظره و شاخه انحرافی از فضا زمان میشه (چیزایی که لوکی و ددپول زیاد دستکاریشون میکنن) برا همین بروس بنر گفت "تغییر در گذشته،آینده رو بهتر نمیکنه."

دلیل 4 = تو کمیک همه اتفاقات به دست فالکرام،والای همگان و بیاندر کنترل میشه. فالکرام تمام دنیاهارو طراحی کرد. بیاندر تعادل رو برقرار کرد و والای همگان هم اونارو به شکل کتاب در کتابخونه ابدیت در بعد شش نگهداری میکنه(تو کمیک ویژن برای نجات واندا به قدرتی رسید که به بعد شش بره و اونرو نجات بده اما به دلیل دیدن عواقبش منصرف شد و برگشت)

الان تمام چیزایی بود که از اطلاعاتم به ذهنم می رسید :))
اینکه همه اطلاعات به کمیک هم مربوط میشه به این دلیله که سازوکار فیلمنامه هم همینه و فیلم و سریال هم خودش یه یونیورس (دقیق یادم نیست شایدم یه چیزی کوچیکتر از مولتی ورس بزرگتر از یونیورس که واحدش یادم نمیاد) به حساب میاد از دنیای اصلی
Wow مرسی واقعا.
کمیک رو نخونده بودم ولی متوجه حرفات شدم

ariiii

Fallen angel
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1406
شاید مرتبط با پستت نباشه اما کدوم رو بیشتر ترجیه میدین؟
مارول خوشحال
دی سی خنده
خودم دی سی رو بیشتر دوست دارم چون مصداق بارز کمتر ولی با کیفیت تره

Elsaest

✨️DILLIGAF✨️
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
هردوتا در حال حاضر اوضاع خوبی ندارن، دی سی همیشه خوب نبود بجز چند تا کار محدود و مارول افول بی سابقه رو تحت تأثیر مداخله بیش از حد دیزنی تجربه کرد...
مارول خوشحال
دی سی خنده

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
خوده تانوس رو تو گذشته بکشن؟؟؟
سنگ ها رو میخواستن تا آدمایی که پودر شده بودنو برکردونن که هالک انجامش داد دیگه. این وسط تانوس رو هم زدن رفت:)) بعدشم که فک کنم توثور رگناروکنشون میده که ثور سر تانوس رو میزنه

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
سنگ ها رو میخواستن تا آدمایی که پودر شده بودنو برکردونن که هالک انجامش داد دیگه. این وسط تانوس رو هم زدن رفت
کسایی که با سنگ روح محو میشن صرفا با روحشون به دنیای مردگان میرن؛نمی میرن.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
مود خدا: جدی میفرمایید 😂
دنیای کمیک سرشار از این تناقض هاست. حالا مارول خوب هم کمیک هم سینماش رو سروسامون داده. دی سی تو کمیکاش فقط 6 بار دنیاش رو ریبوت کرده!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
مارول خوشحال
دی سی خنده
مارولو بیشتر دوست دارم به شخصه
ولی خدایی..استن لی فکرشو هم نمیکرد کمیک هاش بتونه اینقد فروش بره و خودشم بتونه حضور افتخاری داخل فیلم های مارول داشته باشه.. 👌🏻
ذهن خلاقش 🛐🛐🛐

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
آقا از این تاپیک های کمیکی نوجوونانه بزنید که تو کوئرا و ردیت هست مثل سوپرمن vs ثور :))

ariiii

Fallen angel
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1406
ولی خوب باید اینم اضافه کنیم که مدیریت دی سی حقیقتا تو دیواره
یعنی ایییین همه ظرفیت رو به فنا داده

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
ولی یچیزی میخوام بگم دور از بحث.. جدی چرا کیانو ریوز پیشنهاد میلیون دلاری مارولو رد کرده و جاش رفته داخل کارتون باب اسفنجی بازی کردهه!! 😔😂

!entropia

الو؟ کائنات؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1408
در واقع فیلم/سریال های مارول ارزش زیادی دارن و تحسین بر انگیزند، ولی تفاوت خیلی بزرگی با دنیای استن لی داشتند.
جهان دی سی بیشتر برای علاقه مندان به داستان های با شخصیت اصلی منجی و قهرمان جذابه، همچنین تفاوت چندانی با کمیک ها نداره. به عبارتی اکشن تره و دهه ۵۰ تا اوایل ۸۰ بیشتر می پسندید، ولی مارول هم طرفداران خودش رو داشت‌.
اول از اینکه کمیک مارول از اساطیر اسکاندیناوی میاد و نه قهرمان ها از سیاراتی دیگه، مثل کتاب ایلیاد که در مورد تاریخچه اساطیر یونان هست کتاب اساطیر نورس هم کتابی قدیمی با اطلاعات کامل در مورد خدایان/ الهه های اسکاندیناویه که استن لی با توجه به اون کتاب نوشتن کمیک هارو شروع کرد‌. در کل کمیک های مارول خیلی جذاب تر نسبت به فیلم ها هستند ولی استودیو میشه گفت تقریبا با تمام شاهکارش خرابش کرد...میشه گفت ابهت خاصی که خدایان و الهه ها داشتند رو رعایت نکرد و برای جذاب شدن فیلم ها در صنعت هالیوود چیز هایی رو حذف و اضافه کرد.

بالا