• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیزهوشان قبول شدم!

• شروع کننده موضوع hany
  • تاریخ شروع

fαтeмe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
علوم پزشکی
رشته دانشگاه
پزشکی
تاپیک برای الان نیست اما منم دوست داشتم بنویسم
۱۲ سالم بود دیگه. بچه بودم. واسه همین از اینایی نبودم که پر از استرس باشم (برعکس الان 😄) و بگم وای من قبول نمیشم. اصولا مطمئن بودم و آیندمو توی سمپاد میدیدم
اما روزی که نتایج اومد مامانم منو ۵ صبح😑 بیدار کرد و گفت برو اتاق داداشت ببین نتایج اومده یا نه
درحالیکه داداشم مسخرم میکرد که باید یه مدرسه خودمون تاسیس کنیم چون هیچ جایی تورو از شدت خنگ بودن قبول نمیکنه و باید مدرسه تاسیسی خودمون درس بخونی کلمه پذیرفته شد رو دیدم😆
بنظرم مسیر زندگیم عوض شد. نه بخاطر سمپاد! بخاطر ادم هایی که توی این راه باهاشون برخورد داشتم. بنظرم طرز فکرم رو عوض کردن
نمیدونم کارم درست بوده یا نه اما اگه برگردم این مسیر رو قطعا دوباره انتخاب میکنم...

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
همین دو ساعت پیش بوددد
موقعی که واسه تیزهوشان می‌خوندم برای استراحت میومدم این تاپیکو می‌خوندم و میگفتم یعنی میشه من یک روز اینجا خاطره قبولیمو بنویسم؟
از باشگاه خسته و مونده برگشته بودمممم
مامانم گفت نتایج برای همه استان‌ها اومده بجز استان مااا
بعدش من حالم خیلیی بد بوددد
رفتیم با مامانم میلک شیک خوردیمم‌
تا رسیدم خونه فهمیدم نتایج برای مشهد هم اومدههه
با گوشیم نتونستم وارد بشم
و این اولین سالی بود که نتایجو تو سایت مای مدیو میذاشتن

بعد سریع لپ‌تامو باز کردم
اولی نفری توی مشهد بودم که تونستم سایتو باز کنم
وارد سایت شدم و نوشته بود اعلام نتایج
زدم روش نوشته بود پذیرفته شدید.
بعد سه ثانیه صبر کرد نوشت ۳...۲...۱...
منو مامانم داد زدیم کجا قبول شدممم
بعد نوشته بود پذیرفته شد
الویت اول : فرزانگان یک
من گریه کردم جیغ زدم
مامانم بغلم کرد
بعد به بابام و مامان بزرگم زنگ شد
اومد بالا مامان بزرگم
بوسم کرد
بابام هم اومد خونه
بعد دیدم که یک عالمه از دوستام با من قبول شدنن
بهترین دوستمم باهام بود
خرذوق شدممم
و دیگه همه زنگ زدن تبریکک🥳🦕🤩🥳🥳🥳🥳🥳
مبارکتون باشه ، منم میخوام برای آزمون تیزهوشان آماده بشم پایه نهم به دهم ، میشه بگید چه کتاب های بخونم و کدوم موسسات رو کلاس هاشو برم ؟

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
مبارکتون باشه ، منم میخوام برای آزمون تیزهوشان آماده بشم پایه نهم به دهم ، میشه بگید چه کتاب های بخونم و کدوم موسسات رو کلاس هاشو برم ؟

mousaavii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402

Ayeshe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1405
من کلا داستان سمپاد قبول شدنم واقعا خیلی عجیب بود من سال اول تا پنجم دبستان تو یه مدرسه بودم که کلا هیچ قبولی نداده بود برا سمپاد هیچ سالی و خب کلا نه خودم نه خونوادم زیاد اطلاعات نداشتیم فقط یادمه سال پنجم که بودم یکی از فامیلامون قبول شد و من کل شب هر دو دقیقه میگفتم خوش بحالش😂( فکر میکردم خیلییییی سمپاد جای خفنیه)
هیچی دیگه شهریور اون سال داشتیم از مسافرت برمیگشتیم مامانم به بابام گفت دیدی فلان مدرسه چقدر قبولی داده و خب همین جمله باعث شد من اواخر شهریور مدرسم رو عوض کنم و خب واقعا از سال شیشم مسیرم کاملاااا تغییر کرد روزای اول تو اون مدرسه قشنگ احساس میکردم اومدم تو یه کشور خارجی که زبونشون رو نمیفهمم و خب واقعا برا منی که قبلش مدرسم خوب نبود خیلیییی روم فشار بود سال شیشم و کرونا هم این وسط شد عامل دیوونه کردنم قشنگ یادمه آزمون ما که قرار بود تو اردیبهشت برگزار شه به خاطر کرونا افتاد تو مرداد و خب یادمه روزی که خبر به تاخیر افتادن آزمون اومد واقعا به حدی حالم بد شد که زدم زیر گریه خلاصه گذشت تا شب اعلام نتایج که یادمه اعلام کرده بودن فردا میاد و ما مهمونی بودیم و وقتی برگشتیم من تو خواب بیداری بودم که بابام یه خبر دید که مثل اینکه نتایج ساعت ۱۱ شب اومده
منکه باور نکردم و دراز کشیده بودم داشتم میخوابیدم مطمعن بودم بابام داره منو اذیت میکنه هیچی دیگه بابام تا کد ورودم رو پیدا کرد و اینا بعد گفت قبول شدی و من همچنان مطمعن بودم داره سر به سرم میزاره
هیچی دیگه اومدن گوشی رو نشونم دادن که بابا بخدا قبول شدی و من واقعا کل فشاری که روم بود تو همین لحظه برداشته شد ولی نمیدونم چرا زیاد ذوق نکردم انگار از قبل میدونستم قبول میشم😂
ولی خب واقعا درسته تو شهر کوچیک ما سمپاد چیز خاصی نیست ولی برای من به معنای واقعی کلمه مسیر زندگیم تغییر کرد و من از سال ششم به بعد واقعا تازه تونستم خود واقعی مو پیدا کنم

_Violoncello_

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1406
من یادم نمیاد درست ولی میدونم مامانم دسشویی بود بعد منم دو روز بعد از اعلام نتایج رفتم تو سایت، از تو اتاق داد زدم که :الان قبول شدم. حالا باید چه کنم؟
اونم از اون ور داد زد که: نمیدونم‌. بذار تا چند روز دیگه ببینم باید چه کار کنم. آفرین. میدونستم قبول میشی😂
بابام کلا یادم نمیاد.‌فکر کنم سرکار بود وقتی برگشت بهش گفتیم، بعد اینجوری بود که‌‌..آفرین. همین آزمون چند روز پیش بود؟
*الان که مرورش کردم میبینم میزان اهمیت دادنمون واقعا خیلی خوب بوده)))))

بالا