• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا این جا یه همایش زیست پیدا نمیشه؟

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان
سلام.من دنبال یه همایش زیست می گردم.اگه میدونی بهم بگو.آخه من تو زیست استعداد دارم... :((

پاسخ : چرا این جا یه همایش زیست پیدا نمیشه؟

منم خیلی دوست دارم تو همایش های زیست شرکت کنم .اگه فهمیدی به منم بگو.

همایش منم میخوام.
هرجا بود به منم بگین.(البته هرجا که نه تو شهر خودمون)

ما سه تا زیست داریم.
ولی فک نکنم به خاطر سه تا این همه راه...

خوب شما بگید چی هستن.شاید ارزششو داشته باشه.

یکیشون که گرفتن نسکافه از چاییه( :-& :-& :-&) الان 5ساله روش کار کردن حالمونو تو همه ی سمینارا به لطف این پروژه ی هزار بار تکراری ولی هر بار بهتر به هم زدن.
(واسه خوارزمی فرستادنش)
اون دوتای دیگم یکیش مربوط به همستره که معلوم نیست میخوان باهاشون چیکار کنن. تو آزمایشگاه دارن ازشون هیولاهای ژنتیکی درست میکنن که اصلا شبیه همستر نیستن، گاز میگیرت گوشتتو میکنن!!!!
اون یکیم آخر نفهمیدم چیه. ولی ظاهرا مربوط به تهیه ی داروهای گیاهی و خواص اوناست. ولی فعلا فقط در حد حرفه این یکی، معلوم نیست از پسش بر بیان یا نه( رفته بودن داروسازی با تیپ پا انداختنشون بیرون) ولی چیز جالبیه.

به نقل از 85050093 :
سلام.من دنبال یه همایش زیست می گردم.اگه میدونی بهم بگو.آخه من تو زیست استعداد دارم... :((
داخل اهوا دبیرستان فرزام قلم همایش زیست و علوم پزشکی گذاشته اینم آدرس سایتش
www.bioco.ir

به نقل از مهراب عمرانی :
یکیشون که گرفتن نسکافه از چاییه( :-& :-& :-&) الان 5ساله روش کار کردن حالمونو تو همه ی سمینارا به لطف این پروژه ی هزار بار تکراری ولی هر بار بهتر به هم زدن.
(واسه خوارزمی فرستادنش)
اون دوتای دیگم یکیش مربوط به همستره که معلوم نیست میخوان باهاشون چیکار کنن. تو آزمایشگاه دارن ازشون هیولاهای ژنتیکی درست میکنن که اصلا شبیه همستر نیستن، گاز میگیرت گوشتتو میکنن!!!!
اون یکیم آخر نفهمیدم چیه. ولی ظاهرا مربوط به تهیه ی داروهای گیاهی و خواص اوناست. ولی فعلا فقط در حد حرفه این یکی، معلوم نیست از پسش بر بیان یا نه( رفته بودن داروسازی با تیپ پا انداختنشون بیرون) ولی چیز جالبیه.
ممنون

خواهش میکنم.

علوم پایه که بود...ولی تموم شد

به نقل از مهراب عمرانی :
(واسه خوارزمی فرستادنش)
خیلی خنک بود.برا خودت اسفند دود کن یه وقت چشمت نزنن که این قدر بامزه ای!

Back
بالا