• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

hamclassi TV

• شروع کننده موضوع

ali_masjedi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
هم كلاسي TV اسم شبكه اي است كه بچه هاي ما اونو درست كردن . با يه ويدئو پرزكتور و يه صفحه ثابت و هميشه راه پله ها پر از بچه هاس كه دارن هم كلاسي TV نگاه مي كنن
امروز هم پر بيننده ترين برنامه هم كلاسي TV پخش شد برنامه "چراغ موشي خاموش" كه پر از انتقاد بود . بچه ها از همه جاي مدرسه فيلم گفته بودن و به خاطر بعضي از مشكلات مسئولا رو مورد سوال قرار داده بودن و خب اجراي طنز مجري هم خيلي جالب بود .

و به زودي قراره كميته المپيك بازي هاي فكري يك بازي فكري رو پخش كنه و شركت كنندگان اون نفرات اول تو رشته هاي سودوكو و تانگو هستن

اگه بتونم چند تا عكس هم اينجا مي گذارم

amir3_13

مهمان
پاسخ : hamclassi TV

اگه یه ذره توضیح بدین من هم شاید بتونم تو مرکزمون این کارو بکنم............

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از من تيزهوش :
هم كلاسي TV اسم شبكه اي است كه بچه هاي ما اونو درست كردن . با يه ويدئو پرزكتور و يه صفحه ثابت و هميشه راه پله ها پر از بچه هاس كه دارن هم كلاسي TV نگاه مي كنن
امروز هم پر بيننده ترين برنامه هم كلاسي TV پخش شد برنامه "چراغ موشي خاموش" كه پر از انتقاد بود . بچه ها از همه جاي مدرسه فيلم گفته بودن و به خاطر بعضي از مشكلات مسئولا رو مورد سوال قرار داده بودن و خب اجراي طنز مجري هم خيلي جالب بود .

و به زودي قراره كميته المپيك بازي هاي فكري يك بازي فكري رو پخش كنه و شركت كنندگان اون نفرات اول تو رشته هاي سودوكو و تانگو هستن

اگه بتونم چند تا عكس هم اينجا مي گذارم
این شبکه ای میگی رو با چه ماهواره ای میشه گرفت؟

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
Massachusetts Institute of Technology
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از violet :
این شبکه ای میگی رو با چه ماهواره ای میشه گرفت؟
به نقل از من تيزهوش :
هم كلاسي TV اسم شبكه اي است كه بچه هاي ما اونو درست كردن . با يه ويدئو پرزكتور و يه صفحه ثابت

بالا