• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دو کتاب زبان اصلی(!) برای المپیاد کامپیوتر

• شروع کننده موضوع

Pardis_P

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان تهران
شهر
تهران
سلام
اگر المپیاد کامپیوتری باشید، احتمالا کتابهای PRINCIPLES AND TECHNIQUES IN COMBINTORICS و Intrduction To Graph Theory روشنیدید. چون همه معلمهای المپیاد کامپیوتر این ها رو پیشنهاد می کنن و تاکید می کنند که زبان اصل و ترجمه نده باشند چون اصولا ترجمه که میشهه چیزی از کتاب نمیمونه :))
اگر هم تاز می خواهید شروع کنید، بازهم پیشنهاد می کنم این کتابها رو بگیرید.
وقتی من لازم داشتم این کتابهارو، به شدت کمیاب بود و من زیراکس شده اش رو دارم ه البته متنش واضحه کاملا.

پس خلاصش میشه این :

1. کتاب PRINCIPLES AND TECHNIQUES IN COMBINTORICS به صورت زیراکس شده
2. کتاب Intrduction To Graph Theory به صورت زیراکس شده

در مورد قیمت این دوتا بهم باید بگم تا اونجایی که من یادمه حدود 14-15 هزارتومن زیراکسش شد.البته قیمت دقیقش رو برای هرکسی که اینها رو می خواد، اعلام خواهم کرد. ممکنه یه ذره کمتر یا بیشتر باشه!
چیز دیگه ای که هست اینه که من فکر کردم بهترین راه اینهکه هرکس اینها رو میخواد، پول رو به حسابی که من میگم واریز کنه(+پول پیکش) و من با پیک موتوری (بعد از گرفتن آدرس خریدار) اینهارو بفرستم. اگرهم کسی دوست داره می تونه خودش بیاد بگیره (البته با مامان یا باباش :D ). البته می گم بازهم! هرکس خواست همینجا اعلام کنه و درمورد ارسالش یه جوری باستفاده از پیغام خصوصی کنار میایم. من آدم کامل شناخته شده ای هستم و تضمین می کنم که فرار نکنم وقتی پول رو گرفتم!!!
ب تشکر و عرض ارادت و اینا! (;

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم
پاسخ : دو کتاب زبان اصلی(!) برای المپیاد کامپیوتر

من میخوام

بالا