• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
عملکردشون خوبع تا حدودی و با وجود اینکه جفتشون مشغله های زیادی دارن میان و وظایفشون رو انجام میدن : ) )

@karen.m
@zahra_a
خسته نباشید

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
Untitled.png

این چه استدلالیه دیگه؟ :| قوانینِ حرف‌بزن رو خوندید اصلاً؟
کاملا موافقم من چندین بار گزارش ح ب ها با محتوای زشت رو دادم ولی بررسی نشد و طبق قوانین ح . ب
((۱. نقل‌ قول از ارسال دیگران، پاسخ دادن به ارسال دیگران، و خلاصه چت به هر شکل ممنوع است. عمل مدیریتی: حذف/ویرایش بدون اخطار به صلاح‌دید مدیر
تبصره بند اول:
نقل قول غیر مستقیم،غیر مجاز است. بدیهی است نظر درباره ی ارسال دیگران به گونه ای که فرد را ترغیب به پاسخ مجدد کند یا باعث ایجاد بحث و جدال شود نیز، ممنوع است. )) هیشکی حق اینو نداره پا شه بیاد نقل قول کنه ولی بسیار نقل قول دیده میشه به صورت غیر مستقیم! 《البته حرف من با فرد خاصی نیست با مجموعه مدیریت ه》

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
۱. من دوباره اون پست رو ریساین کردم به خود مطهری من تا جایی که میتونم سانسور میکنم و تذکر میدم تا جای ممکن پاک نمیکنم مگر اینکه به تذکر ها گوش نکنه کاربر

۲. نقل قول های مستقیم و غیر مستقیم و پاک میکنم چه گزارش داده بشه چه خودم ببینم

۳. من از قوانین ح.ب اطلاع دادم میدونم که چه تو خود ح.ب چه تو کل فروم استفاده از الفاظ رکیک ممنوعه تا چند وقت پیش آنا به گزارش ها ح.ب رسیدگی میکرد و من معمولا کاری نداشتم
الانم که چند وقته آنا نیست یکم حجم گزارشا زیاد شده در هر حال سعی میکنم بیشتر سختگیری کنم
ولی این سختگیری میطلبه که خودتونم تو ح.ب هاتون مودب باشید!

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
من فعلا انتقاد نمی کنم
ولی می خوام فیلتر و معیار انتخاب مدیر داخلی رو بدونم :)

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
من فعلا انتقاد نمی کنم
ولی می خوام فیلتر و معیار انتخاب مدیر داخلی رو بدونم :)
مدیران داخلی سایت باید برای انتخاب از سه تا فیلتر اصلی رد بشن...
مرحله ی اول ارسال رزومه و مصاحبه ی حضوریه که داوطلب برای ورود به مرحله ی بعدی باید به ارمان های امام و شهدا متعهد و دارای حداقل سابقه ی ۶ماه مدیریت سایت باشه...
مرحله ی دوم ازمون جسمیه که طی اون داوطلب با یک عدد چاقوی جیبی در صحرا های شمال افریقا رها میشه و در عرض دو هفته باید خودش رو به تهران برسونه...
مرحله ی اخر هم تحقیق محلی هست ...
اگر فردی بتونه همه ی این مراحل رو با موفقیت طی کنه به مدت چهارسال به مقام معظم ریاست داخلی سایت نائل میشه...

:)) اخه مدیر شدن تو سایت مگه فیلتر میخواد؟؟؟

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
مدیران داخلی سایت باید برای انتخاب از سه تا فیلتر اصلی رد بشن...
مرحله ی اول ارسال رزومه و مصاحبه ی حضوریه که داوطلب برای ورود به مرحله ی بعدی باید به ارمان های امام و شهدا متعهد و دارای حداقل سابقه ی ۶ماه مدیریت سایت باشه...
مرحله ی دوم ازمون جسمیه که طی اون داوطلب با یک عدد چاقوی جیبی در صحرا های شمال افریقا رها میشه و در عرض دو هفته باید خودش رو به تهران برسونه...
مرحله ی اخر هم تحقیق محلی هست ...
اگر فردی بتونه همه ی این مراحل رو با موفقیت طی کنه به مدت چهارسال به مقام معظم ریاست داخلی سایت نائل میشه...

:)) اخه مدیر شدن تو سایت مگه فیلتر میخواد؟؟؟

همونو بگو

آقا من نقدم اینکه اینایی که ر ب ر برمیدارن ح.ب میفرستن چرا ادغام نمیشن یا حذف نمیشه ارسالاشون ؟!
من ی بار اینکارو کردم پارسال تازه ۳تا بود و پاک شد:-"
اینم شانس مایه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
همونو بگو

آقا من نقدم اینکه اینایی که ر ب ر برمیدارن ح.ب میفرستن چرا ادغام نمیشن یا حذف نمیشه ارسالاشون ؟!
من ی بار اینکارو کردم پارسال تازه ۳تا بود و پاک شد:-"
اینم شانس مایه

اونم گزارش نمیدن
شما گزارش بدین من پاک کنم

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
چرا اخیراً از آپشنِ بن کردن استفاده نمی‌کنید؟
من با این قضیه که بعضی‌ها به بهانه‌ی جرئت یا حقیقت توی فروم مسخره‌بازی در میارن، به این فکر افتادم که خب شاید بن کردن‌های 1-2 هفته‌ای راهِ خوبی برای گوشزد کردنِ قوانین باشه :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
من با این قضیه که بعضی‌ها به بهانه‌ی جرئت یا حقیقت توی فروم مسخره‌بازی در میارن، به این فکر افتادم که خب شاید بن کردن‌های 1-2 هفته‌ای راهِ خوبی برای گوشزد کردنِ قوانین باشه :))

منم خودم خیلی به این موضوع فکر کردم
ولی ترجیح میدم مسالمت آمیز پیش برم واقعا

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
ینی اون ی بارو نمیشد از قوانین چشم پوشی کرد؟!
این همه قوانین اینجا زیر پا گذاشته اونوقت جرئت حقیقت یکباره ما اینطوری شد!
چیز خاصیم ک نبود جرئت حقیقتمون

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
اصلا چه معنی میده بچه ها تو این سن از این بازیا بکنن؟؟؟
اصلا اون چاقوی من رو بدید توپشون رو پاره کنم،دیگه این ورا نیان...
......
دیگه مسخرش رو درنیارید. اگه محیط جدی و خشک میخواید اصلا ۹۰درصد انجمن ها رو نباید چک‌ کنید...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
......
دیگه مسخرش رو درنیارید. اگه محیط جدی و خشک میخواید اصلا ۹۰درصد انجمن ها رو نباید چک‌ کنید...
۱.خوب منم که اخطار خاصی ندادم
وقتی دیدم تاپیک دیگه خیلی داره شلوغ و اسپم میشه پاک کردم
۲.در ضمن قوانین منطق دارن اگه خودشون عینا اجرا نشه سعی میکنم منطقشون همچنان تو فروم باشه

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
والا ملت سالی یک روز به بهانه‌ی چهارشنبه‌سوری میان تو محیطِ عمومی تفریح(!) می‌کنن و مزاحم بقیه می‌شن، بعدش چند روز پیاپی جدّ و آبادشون رو فحش می‌دید. پس بحثِ «یه بار یه بار» نیست واقعاً. خوشبختانه من مدیر سایت نیستم که حواسم به تک‌تکِ رفتارها باشه. مسئولیتی هم در قبالِ این چیزا ندارم. ولی خب وقتی یه کاری خلاف قانون فروم انجام دادید و ملت شاکی شدن، مسئولیتِ کاری که کردید رو بپذیرید. [پ.ن: البته نمی‌دونم ملت شاکی شدن یا نه :)) ولی خب من با این قضیه اوکی نبودم و حق داشتم که گزارش کنم.]
......
ایول، منم یه بازی بلدم که توش باید بریم تو صورتِ رهگذرا تُف بندازیم! بریم اونو انجام بدیم خیلی خفنه.
در واقع شما اگه محیطی می‌خوای که بتونی توش خلافِ قوانین رفتار کنی، نباید 100 درصد انجمن‌ها رو چک کنی. خیلی جالبه نه؟
محیط جدی و خشک؟ اگه مجموعِ اکانت‌هایی که تو سمپادیا داشتم رو در نظر بگیرم، حداقل 6-7 سالی هست که تو این فروم بودم. و به یاد ندارم هیچ وقت به خاطرِ "شوخی جنسی نکردن" و "جرئت یا حقیقت بازی نکردن" یه محیطِ "جدی و خشک" بوده باشه :))
در واقع من کوچک‌ترین اهمیتی به بازی‌های شما نمی‌دم. ولی این که یهو یکی تاپیک بزنه با محتوای «خودارضایی با نقطه‌ی p» بعد آخرش بنویسه "جرئت یا حقیقته"، یا یکی تو حرف بزن جوکِ جنسی بگه، خلاف قوانینه. من اگر دنبالِ این نوع محتوا باشم، میرم تلگرام و نمیام سمپادیا. پس طبیعتاً این موارد رو گزارش میدم!

ببینید قضیه واقعاً واضحه.
فروم قوانینی داره، که یکیش اینه:
- هرگونه ارسال حاوی مطالب جنسی و تحریک کننده جز در انجمن‌های سلامت و اعتقادات، آن هم به منظور آموزش و یا بحث و بررسی و تحت نظر مدیر انجمن‌های اعتقادات و سلامت ممنوع می‌باشد و مشمول برخورد های ویژه می‌شود.
حالا شاکی شدنتون چیه این وسط؟ :)) جمع کنید آقا انقدر طلبکار نباشید حداقل!
تا وقتی که مطهری نیاد و قوانین رو عوض نکنه، من کاملاً این حق رو به خودم میدم که این محتوا رو گزارش بدم و از مدیرها انتظار داشته باشم برخورد کنن.

ببینید در واقع باید دقت کنیم که "هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد" :)) من شاید تو یه گروه تلگرامی که فرضاً با دوستای دبیرستانم دارم، بتونم جرئت یا حقیقتی بازی کنم که آخرش منجر به صد تا تابوشکنی بدتر از اینا بشه :)) اشکالی هم نداره به نظرم. چون تو اون بستر، هیچ ردلاین و قانونی تعریف نشده که من رو از این کار منع کنه. ولی سمپادیا اینطور نیست! چیزی که واضحه، اینه که بیشترِ کاربرهای این فروم از سنینِ زیر 17-18 سال هستن و خب شاید واقعاً دوست نداشته باشن که از این نوع شوخی‌ها و بازی‌ها توی محیط عمومیِ سایت انجام بشه. حالا این رو بذارید کنارِ این فکت که قوانینِ سایت هم مستقیماً این رفتارهای شما رو منع کردن.
در نتیجه، خطاب به مدیرهای سایت: من به عنوان یک کاربرِ ساده‌ی فروم، انتظار دارم علاوه بر حذف کردنِ این نوع پست‌های خلاف قوانین، حداقل یه اخطارِ کوچیکی هم بدید که کمی مسائل رو شفاف کنه :)) همین.

آخرین ویرایش:

ثنا:/

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
wgaf?
سال فارغ التحصیلی
1400
ببینید در واقع باید دقت کنیم که "هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد" :)) من شاید تو یه گروه تلگرامی که فرضاً با دوستای دبیرستانم دارم، بتونم جرئت یا حقیقتی بازی کنم که آخرش منجر به صد تا تابوشکنی بدتر از اینا بشه :)) اشکالی هم نداره به نظرم. چون تو اون بستر، هیچ ردلاین و قانونی تعریف نشده که من رو از این کار منع کنه. ولی سمپادیا اینطور نیست! چیزی که واضحه، اینه که بیشترِ کاربرهای این فروم از سنینِ زیر 17-18 سال هستن و خب شاید واقعاً دوست نداشته باشن که از این نوع شوخی‌ها و بازی‌ها توی محیط عمومیِ سایت انجام بشه. حالا این رو بذارید کنارِ این فکت که قوانینِ سایت هم مستقیماً این رفتارهای شما رو منع کردن.
در نتیجه، خطاب به مدیرهای سایت: من به عنوان یک کاربرِ ساده‌ی فروم، انتظار دارم علاوه بر حذف کردنِ این نوع پست‌های خلاف قوانین، حداقل یه اخطارِ کوچیکی هم بدید که کمی مسائل رو شفاف کنه :)) همین.
کاملا موافقم.ضمنا به این نکته توجه کنید که چی اینجا ما رو دور هم جمع کرده.
همه سمپادی هستیم.
از سمپادیا منطق بیشتر و ذهن روشنتری توقع میره
#تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
مزاحم بقیه می‌شن

خلاف قانون؟؟؟
اون تاپبک کجاش مخالف قانون بود؟؟؟
- هرگونه ارسال حاوی مطالب جنسی و تحریک کننده جز در انجمن‌های سلامت و اعتقادات، آن هم به منظور آموزش و یا بحث و بررسی و تحت نظر مدیر انجمن‌های اعتقادات و سلامت ممنوع می‌باشد و مشمول برخورد های ویژه می‌شود.
خود ارضایی مقعدی در مردان یک مسئله ایه که در حال حاضر وجود داره و فقط هم مختص همجنسگرایان نیست.
کل متن اون تاپیک علمی و بدون ایراده ، تنها بخش مشکل دارش اون جاست که طرف گفت جرات حقیقته وگرنه این مساله هم مسئله ی جالبیه و هم جای بحث داره...
اساسا با دو سه تا ویرایش کوچیک میشد تاپیک رو نگهداشت.
شما الان بفرمایید ما مزاحم کی شدیم؟ به کی توهین کردیم؟ تو صورت کی تف کردیم؟؟؟این ملتی که شاکی شدن کی هستن؟؟؟
اصلا من از مدیریت میخوام که یه تاپیک با همون موضوع بزنه یا اگر امکان داره همون رو با ویرایش برگردونه...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
خلاف قانون؟؟؟
خود ارضایی مقعدی در مردان یک مسئله ایه که در حال حاضر وجود داره و فقط هم مختص همجنسگرایان نیست.
کل متن اون تاپیک علمی و بدون ایراده ، تنها بخش مشکل دارش اون جاست که طرف گفت جرات حقیقته وگرنه این مساله هم مسئله ی جالبیه و هم جای بحث داره...
شما الان بفرمایید ما مزاحم کی شدیم؟ به کی توهین کردیم؟ تو صورت کی تف کردیم؟؟؟این ملتی که شاکی شدن کی هستن؟؟؟
اصلا من از مدیریت میخوام که یه تاپیک با همون موضوع بزنه یا اگر امکان داره همون رو با ویرایش برگردونه...

۱.تاپیک داشت اسپم و غیر درست پیش میرفت
و اصلا قصدش اطلاع رسانی نبود
پس این تاپیک هم مثل خیلی از تاپیک های دیگه نه به خاطر محتوای شروع کننده (که گرچه خود محتواش هم اشکال داشت) بلکه به خاطر ۱.رفلکس فروم به تاپیک
۲. قصد غیر علمی/اطلاع رسانی بسته شده (که این باعث میشه تاپیک از چهارچوب قوانین فروم خارج شه)
۳.تکراری بودن
من تاپیک رو برنمیگردونم چون میشه تو خود تاپیک خودارضایی راجع بهش به طور علمی و بدون مسخره بازی صحبت کرد اگر برای کسی جالیه میتونه بحث رو شروع کنه

۲. راجع به اینکه کارتون از نظر اخلاقی مشکل داشته یا نه : من خودم ادم اخلاقمداری نیستم و زیادم به الزام وجودش در فضا های با جنبه معتقد نیستم
ولی این فروم هرچند کوچیک جزئی از جامعه ست که به طور کلی تابو ها و هنجارهایی داره و به نفع یه سری از اعضای جامعه ست که یه سری از تابو ها اگر مورد بحث قرار میگیرند با شرایط خاصی قرار بگیرند و این شرایط چیزی جز مسخره بازیه

۳. اگر معتقدید که این بحث محض مسخره بازی نبوده و خیلی جدی بوده و... از نظر قوانین فروم مشکلی نیست که بحث رو تو یه تاپیک غیر تکراری و درست و به طور منطقی ادامه بدید

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
خلاف قانون؟؟؟
خوب نمیگفت جرئت حقیقته ، الآن کسی که تاپیکو زده گفته جرئت حقیقته بعد شما میای میگی این کجاش مخالف قانون بود باید بحث ادامه پیدا کنه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
خلاف قانون؟؟؟
الان طرف میگه من دستم رو فرو کردم تو فلان جام حس خوب گرفتم ! این کجاش علمی ه !؟؟ که بخواد بمونه؟ اگه انقدر واضح و زشت بخوان چند نفر همچین تاپیک هایی ایجاد کنن سایت رو فیلتر میکنن . و الان نصف سایت بچه های تازه وارد ۱۲ ؛ ۱۳ ساله ن که تو سنین حساسین . اگه یه نفر اون تاپیک رو میخوند ترغیب میشد که این چه عملی ه !؟ و ترغیب میشد انجامش بده

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
الان طرف میگه من دستم رو فرو کردم تو فلان جام حس خوب گرفتم ! این کجاش علمی ه !؟؟ که بخواد بمونه؟ اگه انقدر واضح و زشت بخوان چند نفر همچین تاپیک هایی ایجاد کنن سایت رو فیلتر میکنن . و الان نصف سایت بچه های تازه وارد ۱۲ ؛ ۱۳ ساله ن که تو سنین حساسین . اگه یه نفر اون تاپیک رو میخوند ترغیب میشد که این چه عملی ه !؟ و ترغیب میشد انجامش بده
ببين باهات موافقم ولى چاره چيه؟يا بايد سايتو عارى از هر مطلب جنسى كنيم يا اينكه ازاد باشيم با وجود اينهمه كم سن و سال در سايت.راستش خودمم نميدونم هردو حالت مضراتى داره.
ولى ببينيد من از اينكه مجبور باشم حتى تو اينجا حرفامو سانسور كنم متنفرم.خيلى هاى ديگه هم هستن.
و خب ببينيد سايت اساسا ازاد بوده به طور مثال مطهرى قبلا يه تاپيك زده بود كه در اون صريحا از سكس مقعدى نام برده شده بود.خب،با اين اوصاف اينكه مطالب اينجا رو دائم تعديل كنيم حق مطلب ادا نميشه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
ببين باهات موافقم ولى چاره چيه؟يا بايد سايتو عارى از هر مطلب جنسى كنيم يا اينكه ازاد باشيم با وجود اينهمه كم سن و سال در سايت.راستش خودمم نميدونم هردو حالت مضراتى داره.
ولى ببينيد من از اينكه مجبور باشم حتى تو اينجا حرفامو سانسور كنم متنفرم.خيلى هاى ديگه هم هستن.
و خب ببينيد سايت اساسا ازاد بوده به طور مثال مطهرى قبلا يه تاپيك زده بود كه در اون صريحا از سكس مقعدى نام برده شده بود.خب،با اين اوصاف اينكه مطالب اينجا رو دائم تعديل كنيم حق مطلب ادا نميشه.
ببین نیاز جنسی یک نیازه مثل همه ی نیاز ها و تو این سایت راجع به نیاز ها و مسائل جوانان و نوجوانان سمپادی داریم فعالیت میکنیم . ما باید به بهترین نحو و با کمترین آسیب رسی به روحیه حساس اطرافیان بیایم راجبش بحث کنیم . اگه هر آدمی میتونست بیاد انقدر راحت همچین چیز هایی آموزش بده الان همه کارشناس مسائل جنسی بودن! این یک و دو تو تاپیک هایی مثل خود ارضایی ؛ سیکل قاعدگی و .... آدم ها میومدن و دلایل علمی راجع بش بحث میکردن .... ولی این چی بود ؟؟ یک شوخی با مسائل جنسی ! این موضوع با این تاپیک هایی که مطهری زده فرق دارن. اگه میومد و میگفت که بیاین تابو شکنی کنیم برای این کلیشه ها و... این حرفا خیلی فرق میکرد و حرف شما درست بود
لئو جان ! این انتقاد ت رو فقط یک نفر میتونه انجام بده اونم @Admin2 هست . چون مطهری برای بن کردن محدوده ی خاصی برای یاسمن مشخص کرده و اونم نمیتونه راحت بن کنه . چون مطهری تک تک بن شدگان رو بررسی میکنه و یاسمن مسئول ه در برابر تک تکش پس تنها کاری که میتونه انجام بده اینه که اون تاپیک رو دلیت کنه .

بالا