• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رتبه چندم به درد میخوره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
فرض کنید شما توی یک کاری هستید مثل تولید لپ تاپ یا گوشی یا تبلت. بیش از 50 شرکت وجود دارند که کار مشابه کار شما رو انجام میدن. شما به چه رتبه ای بین اینها راضی میشین و به نظرتون چه رتبه ای به درد میخوره؟

من فکر میکنم رتبه 1 و 2 به درد میخوره و میتونه رضایت بخش باشه واسم. بقیه ش به درد بخور نیست.

لپ تاپ و ... صرفا مثال بودند. یهو نرید سراغ بررسی شرکت های تولید کننده لپ تاپ.

Nice.Look

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تهران
پاسخ : رتبه چندم به درد میخوره؟

خوب اگه بخوایم بگیم چه رتبه ای مطلوب هست من هم با نظر شما موافقم، به این معنا که همیشه سه رتبه اول توی تجارت رقابتی و گردشی هست که رقیب ثابتی برای یک رتبه خاص وجود نداره پس میشه نتیجه گرفت اگر تجارت آدم بین این سه رتبه باشه نتیجه مطلوبی به دست میاره. اما مسئله ای که این وسط هست اینکه چطوری میشه سیر صعودی یک تجارت رو ثابت نگه داشت و همیشه در حال رقابت و پیشرفت بود که فکر کنم موضوع و مسئله مهمتر و مناسب تری هست.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
پاسخ : رتبه چندم به درد میخوره؟

میگن به مرگ بگیرین تا به تب راضی شین ....اینم همینه ادم باید همه در رویاش و افکارش رتبه 1 باشه و اگر تلاشش به این رتبه باشه رتبه تک رقمی براش صدر صده البته با تلاش وکار. و همین باعثه پیشرفت میشه و باعث میشه توی مدت کم بتونین رقابت رو کامل کنین و به رتبه یک برسین من خودم هم به فکره 1 هستم ولی باید دونست کم کم . با پیشرفت این رتبه بدست می اد. ومهمتر باید بلد باشیم از دست ندیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا