• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدام برند لپ تاپ را بیشتر می پسندید؟

• شروع کننده موضوع smrh
  • تاریخ شروع

کدام برند لپ تاپ را بیشتر می پسندید؟ ( لطفا اگه اطلاعات در مورد لپ تاپ ندارین از روی گفته ها وشنیده

• رای‌دهندگان
    172
  • شروع کننده موضوع

smrh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
U.S.B
مدال المپیاد
زیست شناسی - ادبیات- آزمایشگاه شیمی
رشته دانشگاه
ایشششششششالا پزشکی یا دندون.
hp خیلی خوبه ! من یه hp g62 داشتم %D

Helius

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاديم
شهر
شناسنامه من ميگه تهرانيم
مدال المپیاد
زيست زيست زيست زيست و ادبيات و فلسفه
دانشگاه
دانشگاه تهران(من از اين جا ميرم (تحمل اين جا رو ندارم)(تهران منتظرمه))
پاسخ : کدام برند لپ تاپ را بیشتر می پسندید؟

سوني و hp عاشقشونم

Alex Mercer

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
تهران

MSI رو یادت رفته

سيانوباكتري!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد...خونمون...اتاقم...پشت ميز...توي نت و تو كتاب بيولوژي
مدال المپیاد
دوسال ديگه شركت ميكنم المپياد زيست و طلا ميارم:)
دانشگاه
تهران_بعدش آكسفورد!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي-دندان پزشكي_پزشكي

به نقل از Helius :
سوني و hp عاشقشونم
سوني بهترينه!!!
به نظرم سوني چون اصولا چيزي كه دست من مياد سالم هم برنميگرده!!!!
اما با اين لب تاپم 2 بار افتاده روي پاركت هنوز كار ميكنه با اين كنارش شكسته!!!!

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

لطفا ارسال اضافي نكنين، مثلا نظرسنجي برا همينه ! :-"
در ضمن ؛ بهترين برند؛ يعني apple رو نذاشتين؛ اصلا نظرسنجي بدون apple بي اعتباره ! [-(

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بنظر من سونی بیخودی فقط قیمتشو برده بالا مثلا وایو سونی بنظر من یکم زیادی گرونه ...
بهتررین برند اول اپل هست و بعد دل و بعد سونی ....

سيانوباكتري!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد...خونمون...اتاقم...پشت ميز...توي نت و تو كتاب بيولوژي
مدال المپیاد
دوسال ديگه شركت ميكنم المپياد زيست و طلا ميارم:)
دانشگاه
تهران_بعدش آكسفورد!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي-دندان پزشكي_پزشكي

به نقل از Knight :
به نقل از ستـاره :
در ضمن ؛ بهترين برند؛ يعني apple رو نذاشتين؛ اصلا نظرسنجي بدون apple بي اعتباره ! [-(
قرار شد اگه از كسي شنيدين نذارين!!!
شما تا حالا apple داشتين!!!؟؟؟
خيلي آشغال به دليل اين كه اگر بخواي يك برنامه نصب كني بايد حتمن بدي مهندس كامپيوتر!!!!
فقط براي كلاسه اين كه موسش جدا هست و خودكار روشن ميشه همين!!!

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

سیانو باکتری جان .من اونقدرا هم تخصص ندارم . اما داداشم وایو داره و دوستم دل ، درمورد تفاوت قیمت ها دوستم راضی تره نسبت به دل ...
دل برای یه فرد که ناشیانه رفتار می کنه خوبه ... نسبت به بودجه . در حد بودجه هایی که من خرج نوت بوک و... بکنم دل رو ترجیح می دم .

Helius

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاديم
شهر
شناسنامه من ميگه تهرانيم
مدال المپیاد
زيست زيست زيست زيست و ادبيات و فلسفه
دانشگاه
دانشگاه تهران(من از اين جا ميرم (تحمل اين جا رو ندارم)(تهران منتظرمه))

dell كه واقعا مارك بديه
من كلا ترجيح ميدم هيچي نگيرم تا اونو بگيرم

*کیمیا*

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان همدان
شهر
همدان
مدال المپیاد
المپیاد های کارگاهی تو راهنمایی! رتبه هم آوردم!
دانشگاه
ایشالا پزشکی شهید بهش
رشته دانشگاه
پزشکی

ببین راست میگه دیگه apple از همشون بهتره
برای جواب شما هم من بابام لپ تاپش مارک apple.
بهترینش همینه !

• شروع کننده موضوع

smrh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
U.S.B
مدال المپیاد
زیست شناسی - ادبیات- آزمایشگاه شیمی
رشته دانشگاه
ایشششششششالا پزشکی یا دندون.

به نقل از ستـاره :
شرمنده چون توی ایران زندگی میکنیم apple یه کم داره فراموش میشه . اضافه ش میکنم.

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

من شدیدا dell رو ترجیح می دم. به چند دلیل. هم از نظر قیمت مناسبه. از نظر کیفیت شاید یه ذره از hp پایین تر باشه ولی این یه ذره اصلا ملموس نیست. خیلی از این dell ها از نظر وزنی به نظرم مناسبن. نه مثل این بعضی از این لپتاپ های ۲ کیلویی :) . شدیدا با کیبرد های dell حال می کنم. البته همشون این طور کیبرد هایی ندارن. ولی بیشترشون کیبرد های توپی دارن و ادم از تایپ کردن باهاشون لذت می بره. از نظر حجمی هم خیلی هاشون مناسبن.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از سيانوباكتري! :
قرار شد اگه از كسي شنيدين نذارين!!!
شما تا حالا apple داشتين!!!؟؟؟
خيلي آشغال به دليل اين كه اگر بخواي يك برنامه نصب كني بايد حتمن بدي مهندس كامپيوتر!!!!
فقط براي كلاسه اين كه موسش جدا هست و خودكار روشن ميشه همين!!!
ببخشید واقعا دارین توهین میکنین به آدم ! [-(
من apple دارم ! خیلی خیلی هم ازش راضیم٬ نسبت به dell مامانم و سونی قدیمی ـم واقعا عالیه >:D<
سبک٬ خوشگل٬ کیبورد عالی٬‌ امکانات فوق العاده٬ باتری قوی٬ سیستم عامل درجه ۱ ٬‌ سیستم Time Machine و یه عالمه برنامه قوی و خوب!
مهندس کامپیوتر؟ اصن میدونین دارین چی میگین؟ نصب نرم افزار روی اپل٬‌از نصب نرم افزار روی ویندوز ۱۰ برابر آسون تره !‌
من هم با XP کار کردم هم Vista و هم ویندوز 7 هم apple ! هیچ کدومشون بهتر از اپل نبودن.
هم با dell کار کردم هم سونی هم اپل ! اصن اپل قابل مقایسه با اینا نیست !
موس جدا؟ موس خودش عین لپ تاپ های دیگس فقط فرقش اینه که دکمه رایت کلیک نداره.
خودکار روشن میشه؟ چی دارین میگین؟ ^-^
به کسی که یه سال و خورده ایه داره با همه چی ِ اپل سر و کله میزنه میگین اپل آشغاله؟ یه سری چیزای عجیب غریب که معلوم نیست از کجا بهش رسیدین راجع بهش میگین؟ خودتون جای من باشین راجع به کسی که این چیزا رو میگه چه فکری میکنین؟ الان من بیام بگم سونی به جای مانیتور٬ مداد تراش داره! چی راجع به من فکر میکنین واقعا؟
ببخشید من این قدر که بهم بر خورد٬ زیادی رک گفتم !
بعدشم٬ توی ایرانه که اپل یه مقدار گرون ِ ٬‌تازه اونم نه خیلی٬ قیمت مک بوک اندازه قیمت یه وایوی معمولی ِ .
شاید اپل تنوع زیادی تو کامپیوتراش نداشته باشه٬ ولی همیشه بهترین رو میسازه. من واقعا کامپیوتری بهتر از MacBook PRO & MacBook Air جدید توی دنیا سراغ ندارم .

+ سونی بیخود گرون ِ . ینی به خاطر یه سری نرم افزار که توی ایران اصلا کاربرد ندارن گرونه. البته من زمانی وایو داشتم و ازش خیلی راضی بودم.
+ Dell کامپیوتر خیلی سگ جونیه :D پدر من٬ ۷ سال پیش٬ یه dell ( که تازه اون موقع دست دوم بود!!) خرید. این هنوز داره کار میکنه. با این که من چند وقت پیش از شدت عصبانیت٬ با مشت کوبیدم رو کیبوردش. (!) هنوز که هنوزه عین آدم داره کار میکنه. :D

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از ستـاره :
ببخشید واقعا دارین توهین میکنین به آدم ! [-(
من apple دارم ! خیلی خیلی هم ازش راضیم٬ نسبت به dell مامانم و سونی قدیمی ـم واقعا عالیه >:D<
سبک٬ خوشگل٬ کیبورد عالی٬‌ امکانات فوق العاده٬ باتری قوی٬ سیستم عامل درجه ۱ ٬‌ سیستم Time Machine و یه عالمه برنامه قوی و خوب!
مهندس کامپیوتر؟ اصن میدونین دارین چی میگین؟ نصب نرم افزار روی اپل٬‌از نصب نرم افزار روی ویندوز ۱۰ برابر آسون تره !‌
من هم با XP کار کردم هم Vista و هم ویندوز 7 هم apple ! هیچ کدومشون بهتر از اپل نبودن.
هم با dell کار کردم هم سونی هم اپل ! اصن اپل قابل مقایسه با اینا نیست !
موس جدا؟ موس خودش عین لپ تاپ های دیگس فقط فرقش اینه که دکمه رایت کلیک نداره.
خودکار روشن میشه؟ چی دارین میگین؟ ^-^
به کسی که یه سال و خورده ایه داره با همه چی ِ اپل سر و کله میزنه میگین اپل آشغاله؟ یه سری چیزای عجیب غریب که معلوم نیست از کجا بهش رسیدین راجع بهش میگین؟ خودتون جای من باشین راجع به کسی که این چیزا رو میگه چه فکری میکنین؟ الان من بیام بگم سونی به جای مانیتور٬ مداد تراش داره! چی راجع به من فکر میکنین واقعا؟
ببخشید من این قدر که بهم بر خورد٬ زیادی رک گفتم !
بعدشم٬ توی ایرانه که اپل یه مقدار گرون ِ ٬‌تازه اونم نه خیلی٬ قیمت مک بوک اندازه قیمت یه وایوی معمولی ِ .
شاید اپل تنوع زیادی تو کامپیوتراش نداشته باشه٬ ولی همیشه بهترین رو میسازه. من واقعا کامپیوتری بهتر از MacBook PRO & MacBook Air جدید توی دنیا سراغ ندارم .

+ سونی بیخود گرون ِ . ینی به خاطر یه سری نرم افزار که توی ایران اصلا کاربرد ندارن گرونه. البته من زمانی وایو داشتم و ازش خیلی راضی بودم.
+ Dell کامپیوتر خیلی سگ جونیه :D پدر من٬ ۷ سال پیش٬ یه dell ( که تازه اون موقع دست دوم بود!!) خرید. این هنوز داره کار میکنه. با این که من چند وقت پیش از شدت عصبانیت٬ با مشت کوبیدم رو کیبوردش. (!) هنوز که هنوزه عین آدم داره کار میکنه. :D
من یه سوال از شما دارم! می شه مزایای apple نسبت به dell رو بگید؟ قبول کنید apple صرفا فانتزی هستش و خب اگه کسی دنبال پز یا چیز های فانتزی باشه قبول دارم apple گزینه ی خوبیه. البته سو تفاهم نشه. منظورم شما نیستید! کلی گفتم! :)
در ضمن باید بهتون بگم که apple علاوه بر محدودیت نرم افزاری محدودیت سخت افزاری هم برای کاربر می ذاره! در ضمن گرون هم هست!

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

به نظر من apple با اینکه خیلی چیز توپیه،ولی بیشتر به درد کلاس گذاشتن میخوره و صاحبش میخواد بگه:اره بابا!ما هم بچه مایه داریم!
vaioها هم یه زمانی خیلی خوب بودن،ولی الان وقتی باهاشون کار میکنی،احساس میکنی جنسش از پلاستیک بازیافتیه!هرچند خیلی قبولش دارم!
dellهم خیلی مارک باحالیه!هم قیمتاش مناسبه هم امکانات خوبی داره! :D

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش

بابا لپتاپ فقط IBM هم سگ جون و هم ارزون! خیلی خوبه!

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از پویا م :
من یه سوال از شما دارم! می شه مزایای apple نسبت به dell رو بگید؟ قبول کنید apple صرفا فانتزی هستش و خب اگه کسی دنبال پز یا چیز های فانتزی باشه قبول دارم apple گزینه ی خوبیه. البته سو تفاهم نشه. منظورم شما نیستید! کلی گفتم! :)
در ضمن باید بهتون بگم که apple علاوه بر محدودیت نرم افزاری محدودیت سخت افزاری هم برای کاربر می ذاره! در ضمن گرون هم هست!
خب٬ مک بوک سبک تره! ینی به طور کلی٬ هر جایی که لپ تاپ dell دیدم٬ سنگین بودن نسبت به مک. دوستام هم dell دارن٬ ماشالا اندازه بچه فیل سنگین :D
یکی دیگه هم این که کلفت هستن :D ٬ خیلی از اطرافیانم dell دارن و بازار پایتخت رو هم زیاد گشتم٬ معمولا dell هایی که من دیدم نسبت به مک بوک کلفتن.
آدابتور dell خیلی یغوره :-w کلا مال apple از همه جمع و جور تره٬ ولی مال dell دیگه زیادی یغوره
کیبورد های dell من رو روانی میکنن ~X( اصلا نمیشه باهاشون تایپ کرد!‌ باز کیبور های وایو بهترن در این مورد :D دقیقا این یکی از اصلی ترین دلیل های منه برای دوری کردن از dell
یه مشکل دیگه هم من دارم با کیبورد ها٬ کیبورد همه کامپیوتر ها دکمه Alt و control داره٬ ولی apple علاوه بر این دو تا دکمه command داره٬ که به نظرم کاربردش بیشتر و بهتره. ینی به نظرم سیستم command بهتر ـه.
من به طور کلی مشکلی با dell ندارم٬ اتفاقا به نظرم dell خیلی مقاوم و با دوام و خوبه٬ میگم که٬ این dell بیچاره ۸ سال از ساختش میگذره ولی داره کار میکنه٬ با این که کیبوردش رو تقریبا از بین بردم :D >:D<

صرفا فانتزی؟ قبول ندارم. :D اپل گرافیک خیلی بالایی داره٬ بیشتر گرافیست ها و ادیتور های فیلم برای کارشون از Mac Book PRO استفاده میکنن٬ یه دلیلش هم وجود Final cut PRO ئه که هنوز هیچ برنامه برای ادیت فیلم رو دستش بلند نشده :D
یه خوبی دیگه ای که اپل داره٬ Time Machine هست٬ که هر یک ساعت از کل کامپیوتر back up میگیره٬ (رو یه هارد خارجی البته :-" ) که هیچ وقت فایل ها از بین نمیرن٬ تا حالا هم نشنیدم کامپیوترای دیگه همچین نرم افزاری داشته باشن :-?

محدودیت نرم افزاری... یه مقدار باهاتون موافقم. من خودم خیلی برام دردسر شده پیدا کردن نرم افزار. البته همه بازی ها و نرم افزار های office & adobe رو روی app stor میشه پیدا کرد... ولی توی آمریکا باز این مشکل نیست٬ والا اپل هم که وا۲ ایران ساخته نشده :-" اپل نرم افزار جایگزین هم زیاد داره٬ مثلا به جای light room یه Aperture داره٬ در عین حال میشه دو تاش رو هم داشت... یا به جای Power point ٬ نرم افزار Keynote رو داره که از یه نظرایی بهتر از پاور پوینته... iwork به جای word ٬ numbers به جای excel ٬ و iweb به جای front page و maple هم خیلی نرم افزار های کاربردی و خوبین ... در ضمن نصب نرم افزار رو اپل خیلی آسونه !‌ :D وقتی دانلود میشه یا dvd ش رو میذاری٬ کافیه آیکون نرم افزار رو بکشی بذاری تو بخش نرم افزار ها :D نصب میشه :D همه ی نرم افزار هاش هم روی app stor که فروشگاه آنلاین اپله هست٬ ولی باز هم برای ایران دردسر سازه٬ کارت اعتباری لازم داره :D ~X(

توی ایران الکی گرونه. توی آمریکا٬ فوقش ۴ یا ۵ % نسبت به کامپیوتر های دیگه گرون تره...

محدودیت سخت افزاری رو کاملا موافقم٬ بزرگ ترین ضعف اپله :D آدم میخواد موهاش رو بکنه گاهی ~X(

من نمیدونم٬ چرا توی ایران ٬ MacBook و iPhone و iPod و کلا چیز های اپل٬ شدن نشونه بچه مایه دار ها و نمیدونم کسایی که میخوان پز بدن و اینا ! :rolleyes: یه فرهنگ غلطه٬ که متاسفانه جا افتاده٬‌ من اپل رو به خاطر کیفیت عالیش دوست دارم٬ نه به خاطر این که صرفا وسیله ای برای کلاس گذاشتنه :|

به نقل از s.mohammad reza :
واقعا که ! :O :O :O :O
حالا گیرم عصبانی شده بودی! باید با مشت بزنی رو کیبورد بابای بیچارت؟ :-?

حالا چند بار در سال اینجوری ناراحت میشی؟خبر بده بر و بکس چیزی دم دس نذارن

میدونم٬‌ یه رفتار احماقنه بود٬ اونم از روی عصبانیت و کلافگی بیش از حد :D
بالا هم گفتم٬‌ اصولا کیبورد های dell من رو کلافه میکنن :D

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از ستـاره :
خب٬ مک بوک سبک تره! ینی به طور کلی٬ هر جایی که لپ تاپ dell دیدم٬ سنگین بودن نسبت به مک. دوستام هم dell دارن٬ ماشالا اندازه بچه فیل سنگین :D
یکی دیگه هم این که کلفت هستن :D ٬ خیلی از اطرافیانم dell دارن و بازار پایتخت رو هم زیاد گشتم٬ معمولا dell هایی که من دیدم نسبت به مک بوک کلفتن.
آدابتور dell خیلی یغوره :-w کلا مال apple از همه جمع و جور تره٬ ولی مال dell دیگه زیادی یغوره
کیبورد های dell من رو روانی میکنن ~X( اصلا نمیشه باهاشون تایپ کرد!‌ باز کیبور های وایو بهترن در این مورد :D دقیقا این یکی از اصلی ترین دلیل های منه برای دوری کردن از dell
یه مشکل دیگه هم من دارم با کیبورد ها٬ کیبورد همه کامپیوتر ها دکمه Alt و control داره٬ ولی apple علاوه بر این دو تا دکمه command داره٬ که به نظرم کاربردش بیشتر و بهتره. ینی به نظرم سیستم command بهتر ـه.
من به طور کلی مشکلی با dell ندارم٬ اتفاقا به نظرم dell خیلی مقاوم و با دوام و خوبه٬ میگم که٬ این dell بیچاره ۸ سال از ساختش میگذره ولی داره کار میکنه٬ با این که کیبوردش رو تقریبا از بین بردم :D >:D<

صرفا فانتزی؟ قبول ندارم. :D اپل گرافیک خیلی بالایی داره٬ بیشتر گرافیست ها و ادیتور های فیلم برای کارشون از Mac Book PRO استفاده میکنن٬ یه دلیلش هم وجود Final cut PRO ئه که هنوز هیچ برنامه برای ادیت فیلم رو دستش بلند نشده :D
یه خوبی دیگه ای که اپل داره٬ Time Machine هست٬ که هر یک ساعت از کل کامپیوتر back up میگیره٬ (رو یه هارد خارجی البته :-" ) که هیچ وقت فایل ها از بین نمیرن٬ تا حالا هم نشنیدم کامپیوترای دیگه همچین نرم افزاری داشته باشن :-?

محدودیت نرم افزاری... یه مقدار باهاتون موافقم. من خودم خیلی برام دردسر شده پیدا کردن نرم افزار. البته همه بازی ها و نرم افزار های office & adobe رو روی app stor میشه پیدا کرد... ولی توی آمریکا باز این مشکل نیست٬ والا اپل هم که وا۲ ایران ساخته نشده :-" اپل نرم افزار جایگزین هم زیاد داره٬ مثلا به جای light room یه Aperture داره٬ در عین حال میشه دو تاش رو هم داشت... یا به جای Power point ٬ نرم افزار Keynote رو داره که از یه نظرایی بهتر از پاور پوینته... iwork به جای word ٬ numbers به جای excel ٬ و iweb به جای front page و maple هم خیلی نرم افزار های کاربردی و خوبین ... در ضمن نصب نرم افزار رو اپل خیلی آسونه !‌ :D وقتی دانلود میشه یا dvd ش رو میذاری٬ کافیه آیکون نرم افزار رو بکشی بذاری تو بخش نرم افزار ها :D نصب میشه :D همه ی نرم افزار هاش هم روی app stor که فروشگاه آنلاین اپله هست٬ ولی باز هم برای ایران دردسر سازه٬ کارت اعتباری لازم داره :D ~X(

توی ایران الکی گرونه. توی آمریکا٬ فوقش ۴ یا ۵ % نسبت به کامپیوتر های دیگه گرون تره...

محدودیت سخت افزاری رو کاملا موافقم٬ بزرگ ترین ضعف اپله :D آدم میخواد موهاش رو بکنه گاهی ~X(

من نمیدونم٬ چرا توی ایران ٬ MacBook و iPhone و iPod و کلا چیز های اپل٬ شدن نشونه بچه مایه دار ها و نمیدونم کسایی که میخوان پز بدن و اینا ! :rolleyes: یه فرهنگ غلطه٬ که متاسفانه جا افتاده٬‌ من اپل رو به خاطر کیفیت عالیش دوست دارم٬ نه به خاطر این که صرفا وسیله ای برای کلاس گذاشتنه :|

میدونم٬‌ یه رفتار احماقنه بود٬ اونم از روی عصبانیت و کلافگی بیش از حد :D
بالا هم گفتم٬‌ اصولا کیبورد های dell من رو کلافه میکنن :D
بنده خودم dell دارم. وزنش خیلی کمه. مدارکش هم موجوده! یعنی الان دلیل شما برای خرید apple ایناس ؟! :
۱- دکمه ی command داره!
۲- نازکه!
۳- کیبرد هاش اذیتتون نمی کنه!
۴- از هارد بکآپ می گیره

در ضمن مگه شما فیلم ادیتور هستید که براتون گرافیک بالا مهمه؟!!

در ضمن من خودم تو لینوکس با یه خط دستور می تونم کاری کنم که هر n ساعت از هارد بکآپ بگیره. پس الان خیلی به این نبالید که از هارد بکاپ می گیره. در ضمن اینکه با کیبردهاش راحت نیستید رو من نمی فهمم!

واقعا براتون مهمه اندازه ادابتور چقده؟‌ اگه کیفیت خود لپتاپ مهمه پس اندازه ی ادابتور مهم نیست! شما ترجیح کلی پول بدید یه لپتاپ نازک بخرید یا یه مقدار خیلی کمتر تا یه لپتاپ یه کم نازک بخرید؟

اینم بگم که باتری های apple خیلی خوب نیستن! و شرکت اپل درباره ی عمر باتری هاشون یه سری چیز ها رو نمی گه!
لپتاپ های اپل من شنیدم که خیلی زود داغ می کنن و هوای گرم رو بیرون می دن و خب در نهایت پدرتون در میاد .

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

+ نچ٬ دلیل اصلیش این بود که میخواستم از ویندوز مهاجرت کنم به یه سیستم عامل بهتر٬ یه مقدار تحقیق کردم و پرسیدم و اینا به این نتیجه رسیدم که Snow leopard ( که اون موقع بود) سیستم عامل خوبیه٬ و مال اپله٬ برای همین اپل گرفتم. دلیل اصلیش سیستم عاملشه. خیلی هم راضیم ازش

+ فیلم ادیتور حرفه ای نیستم٬ ولی خیلی از پروژه های مدرسه باید فیلم باشن٬ که کار ادیت اونا با منه٬ عکس هم ادیت میکنم . وایو جونش در میاد تا این فیلم ها رو ادیت کنه٬ پارسال ۱ بار با وایوی همگروه هام نشستم برای ادیت فیلم٬ اونم با movie maker٬ جونم بالا اومد! :|

+ آره٬ اندازه آدابتور و نازکی و سبکی برای من خیلی مهمه٬ چون زیاد این ور اون ور میبرم لپ تاپ رو ...

+ واقعا این قدری که شما میگید گرون نیست apple ! وایو ها و dell های ایده آل از نظر من٬ حدود ۱۱۰۰ ٬ ۱۲۰۰ ٬ ۱۳۰۰ قیمتشونه٬ که مک بوک هم ۱۲۰۰ قیمتشه٬ تازه تو ایران٬ توی آمریکا ارزون تره :|

+ dell هایی که ما تو عمرمون دیدیم٬ یکی از یکی سنگین تر بودن٬ خب dell شما سبکه! :D کلا برند های دیگه٬ این قدر تنوع مدل دارن که آدم نمیتونه کلی مقایسه کنه ...

+ من اصولا راجع به لینوکس نظر نمیدم٬ چون هیچی راجع بهش نمیدونم :D من کلا زیادی راحت طلبم٬ شما یه خط دستور مینویسین٬ من فقط کلیک میکنم تا کامپیوتر برگرده به حالت مثلا ۱ هفته و ۱ روز و ۱ ساعت پیش :D

+ من از باتری اپل راضی ام ٬ داغ هم نمیکنن٬ من از ساعت ۲ و نیم تا همین الان بی وقفه دارم با باتریش کار میکنم و داغ هم نکرده ٬ کلا یه بار داغ کرد٬ اونم سر یکی از شب نشینی های سمپادیا بود٬‌که من از ۳ بعد از ظهر تا ۲ نصفه شب روشن گذاشته بودمش :D

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از ستـاره :
+ نچ٬ دلیل اصلیش این بود که میخواستم از ویندوز مهاجرت کنم به یه سیستم عامل بهتر٬ یه مقدار تحقیق کردم و پرسیدم و اینا به این نتیجه رسیدم که Snow leopard ( که اون موقع بود) سیستم عامل خوبیه٬ و مال اپله٬ برای همین اپل گرفتم. دلیل اصلیش سیستم عاملشه.

+ فیلم ادیتور حرفه ای نیستم٬ ولی خیلی از پروژه های مدرسه باید فیلم باشن٬ که کار ادیت اونا با منه٬ عکس هم ادیت میکنم . وایو جونش در میاد تا این فیلم ها رو ادیت کنه٬ پارسال ۱ بار با وایوی همگروه هام نشستم برای ادیت فیلم٬ اونم با movie maker٬ جونم بالا اومد! :|

+ آره٬ اندازه آدابتور و نازکی و سبکی برای من خیلی مهمه٬ چون زیاد این ور اون ور میبرم لپ تاپ رو ...

+ واقعا این قدری که شما میگید گرون نیست apple ! وایو ها و dell های ایده آل از نظر من٬ حدود ۱۱۰۰ ٬ ۱۲۰۰ ٬ ۱۳۰۰ قیمتشونه٬ که مک بوک هم ۱۲۰۰ قیمتشه٬ تازه تو ایران٬ توی آمریکا ارزون تره :|

+ dell هایی که ما تو عمرمون دیدیم٬ یکی از یکی سنگین تر بودن٬ خب dell شما سبکه! :D کلا برند های دیگه٬ این قدر تنوع مدل دارن که آدم نمیتونه کلی مقایسه کنه ...
اقا جان این همه ملت دارن کار ادیت فیلم انجام می دن اپل دارن؟!!! سری ها هستن کار اصلیشون اینکاراس ولی اپل ندارن!! اینا بیشتر برمی گرده به نرم افزار! خب تقصیر خودتونه رفتید movie maker استفاده کردید. این همه نرم افزار بهتر هست.

وزن اداپتور چه قده مثلا؟!!! در این حد نیستش که کمرتون بشکنه!

بالا