• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طپش در زيراوار

• شروع کننده موضوع

nasim.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روانشناسی بالینی
تقديم به نسيم دختربچه ي6ماهه اي كه بعداز36ساعت از زيراوارزنده بيرون امد

نسيم حتما تو هم ارام و ملايم وارد زندگي بابا و مامان شده اي و ان شب پدرت جواب حاصل جمع راپيدا كرد كه بابا +مامان=نسيم وچه حاصل جمع خوبي وان روز باباومامان هر دو در ديكته ي زند گي بيست گرفتندومادر بزرگ به هردو صد افرين داد.
صداي نسيم وزيدنت درخت زندگي بابا ومامان را آرام ونرم نوازش كرد .گريه هاي كودكانه ات ارام بخش ترين آهنگ موسيقي جان ود ل مامان بودوهق هق خنده ها يت غبارغم ازچهره ي خسته بابامي برد.بابا يعني اميد، يعني سقف، يعني بزرگ ،يعني چتر،يعني اول ماه مهر ،يعني كيف، يعني كفش ،بابايعني شكلات ،يعني لواشك ،يعني پفك ،بابايعني كوه ،يعني قوي ترين مرد دنيا ،بابايعني دوچرخه ْبابايعني عروسك ْبابا يعني قلقلك ْ، بابايعني پيتيكو ،يعني اسب من ،اول برج، يعني جايزه بيست ،يعني بوسهو خنده ،وبابايعني اخم وقهر الكي، بابايعني سيلي يواشكي، بابايعني كيف عروسكي، بابا يعني صبح زود ،يعني كار ،يعني بوي عرق ،يعني خستگي ،بابايعني شب، يعني صداي زنگ در ، يعني پاكت شيريني، يعني مرز كلاه به سر، بابا يعني كيف چرمي رنگ و رو رفته، يعني پول تو جيبي ،بابا يعني قول ،يعني ميخرم، يعني ميبرم ، يعني بله ،يعني چشم.
ومامان يعني شير ،يعني بغل ،مامان يعني عزيزم، مامان يعني لالاي ،يعني نگاه، يعني بوس ،مامان يعني بازي با لبان من، يعني منتظر خنده، مامان يعني شانه ،يعني گل سر ،يعني گوشواره، يعني قاشق ،يعني غذا ،مامان يعني صبر ،يعني شب، يعني بيدار ي ،..و مامان يعني همه چيز... ونسيم ديد ان وقت كه زمين لرزيد، مادر از خواب پريد،
نسيم را در اغوش گرفت اما تكه هاي خشت و گل بر سر مامان ريخت و مامان سخت نسيم را در اغوش فشرد تا گرد برچهره ينسيم ننشيند ديگر شب شد وتاريك و مامان به خواب رفت ولي كم كم سينه ي مامان سرد شد سرد سرد ديگر روز نمي امد و شب بود وسينه ي سرد مامان و تو گريه كردي و مامان ديگر جواب نداد مامان خوابيده بود وبابا هم نبود و تو فكر كردي با تو قهر كرده اند ولي حالا نسيم يتيم شده است و بابا هم مامان است هم بابا و نسيم جواب اين مسئله را نميداند كه نسيم +بابا= يعني يتيم خدايا همه ي بچه ها ي ايران را از يتيم شدن حفظ كن و روح مادر نسيم را هم بيامرز نسيم حالافقط معناي بابا را ميداند وبه ياد مادر بايد اشك بريزد من هم براي مادر نسيم گريه ميكنم .نسيم خواهر من است وخواهرهمه بچه هاي مدرسه و بچه هاي ايران

Rubiker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
ان شاء الله "علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
ان شاء الله "پزشکی"
پاسخ : طپش در زيراوار

به نقل از nasim.s :
نسيم خواهر من است وخواهرهمه بچه هاي مدرسه و بچه هاي ايران
خيلي متن زيبايي بود ...
اولاشو كه خوندم جذب شدمو بقيشو هم خوندم ولي وقتي به قسمت آخرش رسيدم خشكم زد و فقط به صفحه ي مانيتور خيره شدم :-<
اميدوارم در زندگي نسيم ، نسيم خوشبختي براي هميشه بوزه :)

error

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
قبلنا تفننی میخوندم :D
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT