• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقات خلیج فارس

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش
سلام!
دوستان عزیز روز های 17 و 18 شهریور امسال توی شیراز مسابقات رباتیک خلیج فارس داره برگزار میشه کسایی که میخوان میتونن ثبت نام کنن فقط اگر خواستید بیاید به من یه خبر بدید.
nrspg.ir

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر
پاسخ : مسابقات خلیج فارس

میخوای بیای استقبال؟؟؟؟ خب عزیز ما میایم احتمالا . دلم واسه دیار تنگ شده این بهونه ای میشه بیام اونور یخورده جون بگیرم >:D<

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ساکر کسی نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی جایزه هاش چیه؟؟؟؟

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی اهواز
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از P_R :
ساکر کسی نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی جایزه هاش چیه؟؟؟؟
ساکرش کو؟!
ساکر نداره اصلا!!!
اون فوتبالیستا کنترلین ماله دبستان و راهنمایی

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

الان لیگ دانشجویی رو دیدم!!!
ساکر و تو لیگ دانشجویی گذاشتن!!!!

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از شواليه سبز :
میخوای بیای استقبال؟؟؟؟ خب عزیز ما میایم احتمالا . دلم واسه دیار تنگ شده این بهونه ای میشه بیام اونور یخورده جون بگیرم >:D<
استقبالم میایم! :D خوشحال میشم! اگه سوالی داشتید مشکلی پیش اومد بگید تلاشمو میکنم!! راستی این فوتبالستتون هم توی لیگ اشتباه ثبتنام کردید باید توی فوتبالیست دانشجویی برید!

به نقل از P_R :
ساکر کسی نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی جایزه هاش چیه؟؟؟؟
ساکر تا الان کسی ثبت نام نکرده (البته بعضی تیم ها اشتباها رفتن توی راهنمایی و دبستان شرکت کردن!) حداقل تیم ها واسه برگزار شدن لیگ 10 تا تیمه که اگه 10 تا تیم باشه فقط به تیمه اول جایزه داده میشه! جایزه هم احتمالا بین 500 تا 700 هزار تومن هست.

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از khashayarfn :
استقبالم میایم! :D خوشحال میشم! اگه سوالی داشتید مشکلی پیش اومد بگید تلاشمو میکنم!! راستی این فوتبالستتون هم توی لیگ اشتباه ثبتنام کردید باید توی فوتبالیست دانشجویی برید!
ساکر تا الان کسی ثبت نام نکرده (البته بعضی تیم ها اشتباها رفتن توی راهنمایی و دبستان شرکت کردن!) حداقل تیم ها واسه برگزار شدن لیگ 10 تا تیمه که اگه 10 تا تیم باشه فقط به تیمه اول جایزه داده میشه! جایزه هم احتمالا بین 500 تا 700 هزار تومن هست.

فوتبالیست کجاش دانشجوییه که تو دانشجویی گذاشتید؟!

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

خوب یه نکته که هست این مسابقاتی که الان شما دارید توش شرکت میکنید تا سال پیش همش از وسایل شرکت نادکو بوده الانه که این مسابقات سطحش بالا رفته!بعدم چون سطح آموزشا توی شیراز پایینه اکثر رشته های خوب توی دانشجویی هست. رشته های دیگه همش باید با ربات های نیمه آماده نادکو باشه بجز جنگجوی آزاد دبیرستان! اگه جزئیات بیشتر خاصتی بگو تو پخ بهت میگم چون اینجا لو بدم بعدا برام شر میشه!

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از khashayarfn :
]چقدر دست و دل باز تازه 10تا بشیم به نفر اول اول جایزه میدند ما تو اپن کلا( چه اونایی که اومدند چه نیمدند) 17تا بودیم !!!!!!

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از P_R :
]چقدر دست و دل باز تازه 10تا بشیم به نفر اول اول جایزه میدند ما تو اپن کلا( چه اونایی که اومدند چه نیمدند) 17تا بودیم !!!!!!
دو تا نکته این وسط هست اول که من اینجا کاره ای نیستم و خودم هم شرکت کننده هستم. این که گفتم هم مطمئن 100 درصد نیستم! دوم هم که ایران اپن کلی اسپانسر داشت ولی اینجا کلا 3-4 تا اسپانسر داره که یکیش بنیاد ملی نخبگانه که هیچ کاری نمیکنه نه پولی نه امکاناتی فقط اسم! من فقط خودمو میگم از مسابقه ی قبلی که توی شهریور پارسال بود هنوز از بنیاد ملی نخبگان طلبکارم واسه تیمه فنی! بقیه اسپانسر ها هم یکیش انجمن رباتیک نوینه که کلا برگزار کننده مسابقات هست یکی دیگش هم شرکت نادکو هست یکی دیگشم شهردازی ناحیه 1 شیراز و تا اونجایی که من میدونم کسی هزینه ی آنچنانی ای نمیده! بعدم این یه مسابقه ی نو پا هست کسی حمایت نمیکنه!

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

=)) =)) =)) عجب اسکولیه سایت مسابقه . ساکر دانشجویی رجیستر کردم زده ابتدایی !!! درستش کردم !! چقد لیگ شلوغه . با این حساب ده تا نمیشه که . بیاین رجیستر کنین . قوانینش یخورده به هم وره . زده یک به یک اما قوانین اپن رو گذاشته . ما شاخ نمیایم خیلی . میایم تفریح !!!!!!! دروازه بان اپنمون اگه کار کنه با اون میایم اگه هم نکنه کارش میاریم. خشایار جان چند تا سوال . کجا برگزار میشه ؟ اسکان میدن؟ اسکانش چجوره ؟
اها راستی مسیر یاب پیشرفته هم رجیستر کردم . اما ما مث شما ها پولدار نیستیم پول ثبت نامش رو باید یه کاسه بگیریم دستمون بریم گدایی تا جور کنیم . واسه همینم شاید نیایم.

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از شواليه سبز :
=)) =)) =)) عجب اسکولیه سایت مسابقه . ساکر دانشجویی رجیستر کردم زده ابتدایی !!! درستش کردم !! چقد لیگ شلوغه . با این حساب ده تا نمیشه که . بیاین رجیستر کنین . قوانینش یخورده به هم وره . زده یک به یک اما قوانین اپن رو گذاشته . ما شاخ نمیایم خیلی . میایم تفریح !!!!!!! دروازه بان اپنمون اگه کار کنه با اون میایم اگه هم نکنه کارش میاریم. خشایار جان چند تا سوال . کجا برگزار میشه ؟ اسکان میدن؟ اسکانش چجوره ؟
اها راستی مسیر یاب پیشرفته هم رجیستر کردم . اما ما مث شما ها پولدار نیستیم پول ثبت نامش رو باید یه کاسه بگیریم دستمون بریم گدایی تا جور کنیم . واسه همینم شاید نیایم.
آره میگم که اولین ساله که داره برگزار میشه یکم قاطیه! اونم صحبت میکنم درستش کنن! کجا برگزار میشه رو نمیدونم میپرسم میگم بهتون! اسکان هم 100% میدن دارن با آموزش و پرورش صحبت میکنن احتمالا 300 تا خوابگاه واسه پسرا 200 تا واسه دخترا! ثبت نام هزینش کمه که! :D

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

هزینش کمه اما ما به نون شبمون محتاجیم. به قول خودم من اگه 35 تومان پول داشتم ....(بچه ها میدونن ) حالا یعنی واسه اسکانشم میخوان پول بگیرن ؟ بعد یه چیز دیگه . ساکر نمیخواد به حد نصاب برسه ؟ اخه جالبه دو تا تیم فقط رجیستر کردن . :D :D

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

شیراز خودش تیم نداره! :D

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

khashi.jpg

finalnrspg_copy.jpg

اینم از پوستر مسابقات

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

زنگ زدم آقای اقبالی گفت شیراز هم چند تا تیم داره تو سایت رجیستر نکردن . گفت اگه به ده تا هم نرسه برگزار میکنیم

• شروع کننده موضوع

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از شواليه سبز :
زنگ زدم آقای اقبالی گفت شیراز هم چند تا تیم داره تو سایت رجیستر نکردن . گفت اگه به ده تا هم نرسه برگزار میکنیم
آره منم تازه شنیدم احتمالا خودم هم توی یکی از تیم ها هستم داریم روی ربات کار میکنیم ولی هدف اصلی مسابقات سما هست! حالا اگر بخواید من جزئیات رو براتون بپرسم!

بالا