• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فارسی1 یک پدیده ی اجتماعی

آیا برنامه های فارسی1 را میبینید؟

• همیشه دنبال می کنم

رای‌ها: 4 3.3%
  • گاها پاش بیافته میبینم

رای‌ها: 13 10.7%
  • مهم نیست برام

رای‌ها: 25 20.5%
  • نگاه نمیکنم

رای‌ها: 49 40.2%
  • نگاه نمی کنم بقیه رو هم نمیذارم ببینن

رای‌ها: 31 25.4%

• رای‌دهندگان
    122

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO
پاسخ : فارسی1 یک پدیده ی اجتماعی

فارسی وانی که از رو سیاست میره
به مردم درس خیانت میده

فارسی وانی که رفته عمدن تو هوس
که قصدش اینه که بکنه فرهنگو عوض
[-(

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

خود خانواده ها باید به این نتیجه برسن که فارسی وان هدفی جز ترویج خیانت و ... نداره . خانواده ها باید آگاه بشن . چون به اصل و ساختار

خانواده ضربه میخوره و همه جامعه درگیر میشن .

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

به نقل از Limooo torsh :
خود خانواده ها باید به این نتیجه برسن که فارسی وان هدفی جز ترویج خیانت و ... نداره . خانواده ها باید آگاه بشن . چون به اصل و ساختار

خانواده ضربه میخوره و همه جامعه درگیر میشن .
دقیقا... .
این خانوادس ک باید صلاح بچه هاشو تشخیص بده... متاسفانه ما شاهد این بودیم که حتی خانواده ها هم حتی شورتر از بچه ه اشون این برنامه هارو دنبال کردن... .
واقعا این فارسی 1 رو ی خانواده ها(منظورم از خانواده صرفا در اینجا پدر و مادره...) هم تاثیر داشته...
یکی از آشناهای ما ب واسطه دیدن همین فیلم های فارسی 1؛ از شوهرش جداشد چون فکر میکرد شایید آینده بهتری نصیبش شه... . و دقیقا هم تحت تاثیر همین ویکتوریا بود.. .
حالا از نسل جوونمون چی توقع داشته باشیم واقعا؟؟؟

leila j00j000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
dabirestan farzanegan4
شهر
طهران

به نقل از hester prynne :
دقیقا... .
این خانوادس ک باید صلاح بچه هاشو تشخیص بده... متاسفانه ما شاهد این بودیم که حتی خانواده ها هم حتی شورتر از بچه ه اشون این برنامه هارو دنبال کردن... .
واقعا این فارسی 1 رو ی خانواده ها(منظورم از خانواده صرفا در اینجا پدر و مادره...) هم تاثیر داشته...
یکی از آشناهای ما ب واسطه دیدن همین فیلم های فارسی 1؛ از شوهرش جداشد چون فکر میکرد شایید آینده بهتری نصیبش شه... . و دقیقا هم تحت تاثیر همین ویکتوریا بود.. .
حالا از نسل جوونمون چی توقع داشته باشیم واقعا؟؟؟

ببخشیدا ولی من مخالفم!!باید با واقعیات زندگی اشنا بشیم!این فیلما خیلی به واقعیت نزدیک تره تا فیلمای ایرانی!
هر کی ببینه دلیل نمیشه طلاق بگیره که!

• لایک
امتیازات: ghezi

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

ترویج فساد ، خیانت ، بچه هایی که بابا ندارن حتی تو عنوان فیلم هست در جستجوی پدر ، از بین بردن قبح خیلی چیزا و ...

اینا واقعیت جامعس ؟ این که اگه کسی به تو خیانت کرد تو هم حق داری خیانت کنی ؟ برر فرض باشه اینطوری که زیادتر میشه . + منظر بدشم عادی میشه :-?

n.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱ تهران
شهر
تهران

من یه مدت میدیدم...اعتیاد آوره...
ولی خانوادگی ترکش کردیم.
دختر دایی من ۴ سالش بود مینشست پای فیلمای فارسی۱ بعد میپرسید خیانت یعنی چی...
اینجوری میشه که این مسائل برای بچه ها از بچگی خیلی چیز عادی ای میشه و در آینده هم به راحتی خیانت میکنن.
واقعا چرا بچه ی ۴ ساله باید بشینه به جای کارتون این فیلما رو ببینه؟
فارسی وان از کمبود های مردم سواستفاده کرده و داره اونا رو به یه سمتی هدایت میکنه که قابل برگشت نیست...

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

مامانم سیم ماهواره رو قیچی کرد..بعد ما سه ماهی نداشتیم تا ترک کردیم کامل! ;)) الان هم که داریم تقریبا فقط شبکه های استانی رو میبینیم.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

خیلی بده تاثیرش رو بچه های کوچیک من نمیدونم خانوادهاشون چ جوری اجازه میدن؟؟؟ :-??
من خودم عمرا نگاه کنم

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

@khabalo:Oاین فیلم ها برای ‏اون کشور هاست...فرهنگ ‏کمونیستی کشورهای آمریکای جنوبی و کره کاملا با فرهنگ ایران ‏مغایره.شما با واقعیت ها ی جامعه اون هاست که ‏آشنا میشید ‏؛به راستی درجامعه ما همه در جستجوی پدرن؟کجای این واقعیت ایرانه؟تاثیر پذیری از یک فیلم یا هرچیزی؛لزوم نداره محسوس باشه.یعنی تاثیرپذیری ازش فقط یک طلاق نیست.بچه ای که میاد از من میپرسه : تجاوز ینی چی؟خب معلومه این روش تاثیرگذاشته خواهر من.

• لایک
امتیازات: n.a

ShapoorII

Erfan
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
نصف جهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
علوم و فناوری نانو: نقره (دومین دوره) و طلا (چهارمن دوره)
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

فکر نکنم تو هیچ کشوری اینا واقعیت جامعه باشه مگه مردم کار و زندگی ندارن که صب تا شب فکر مسائل جنسی باشن اگه اینطور بود پیشرفت نمیکردن البته بجز کلمبیا و بعضی کشورای دیگه که از نظر امنیت و فرهنگ داغونن
سریالاش فقط رنگ و لعاب داره

leila j00j000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
dabirestan farzanegan4
شهر
طهران

به نقل از hester prynne :
@khabalo:Oاین فیلم ها برای ‏اون کشور هاست...فرهنگ ‏کمونیستی کشورهای آمریکای جنوبی و کره کاملا با فرهنگ ایران ‏مغایره.شما با واقعیت ها ی جامعه اون هاست که ‏آشنا میشید ‏؛به راستی درجامعه ما همه در جستجوی پدرن؟کجای این واقعیت ایرانه؟تاثیر پذیری از یک فیلم یا هرچیزی؛لزوم نداره محسوس باشه.یعنی تاثیرپذیری ازش فقط یک طلاق نیست.بچه ای که میاد از من میپرسه : تجاوز ینی چی؟خب معلومه این روش تاثیرگذاشته خواهر من.

راست میگی ولی بچه هه خیلی کنجکاو بوده ها!!!!!
برا بچه ها بده خب!

golnaz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد

تاثیر سریال های فارسی1 الان معلوم نمیشه وقتی یک بچه ی 8یا 9 ساله میشینه این فیلمای مزخرف بدون محتوا رو میبینه معلومه که وقتی بزرگ بشه این چیزا براش عادی میشه

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

همه ي برنامه هاشم بدنيست مثل اپرا خيلي برنامه ي مفيديه ولي سريالاش خدايي خيلي مخربه حتي يه درصدم نميشه فايده پيدا کرد توش

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|

یه بار همینجوری زدم فارسی وان ، من و خواهرم داشتیم نگاه میکردیم ، اول فیلم خواهرم یه سوال پرسید..گفت این یعنی چی ؟ مونده بودم چی بگم ، گفتم که نمیدونم ...بعد فیلمه که تموم شد ، گفت :پریا من فهمیدم یعنی چی ! واست توضیح بدم !!!

بالا