• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوتی های درسی فجیع

• شروع کننده موضوع

sharif

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
سوتی های درسی فجیع (اشتباهات درسیتون) که توی دوران تحصیلتون واستون اتفاق افتاده رو

بگین که ما یه وقت این سوتی هارو ندیم و یه استفاده ای ببریم

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : سوتی های درسی فجیع

ye bar too ye azmoon 2+3 ro neveshtam 6,2*3 ro neveshtam 5!!!!!!! :D

natoonestam farsi benevisam,khodam virayesh mikonam! :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

3 به توان 3 رو میگرفتم9، بعد میگفتم چرا سوال غلطه تو گزینه ها نداره اینو!!!!!!!5بار پشت سر هم از اول حلش کردم و کلی وقتمو گرفت آخر هم نفهمیدم مشکلمو.بعد ولش کردم.آخر سر برگشتم با یه نگاه درست حل کردمش :D

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از مهســـــــــــــا :
3 به توان 3 رو میگرفتم9، بعد میگفتم چرا سوال غلطه تو گزینه ها نداره اینو!!!!!!!5بار پشت سر هم از اول حلش کردم و کلی وقتمو گرفت آخر هم نفهمیدم مشکلمو.بعد ولش کردم.آخر سر برگشتم با یه نگاه درست حل کردمش :D

یه چیزی بگم فقط ...
پارازیتی در وسط سوتی ها هستم ;;)
معمولن اوقاتی که توی تستا از این مشکلات واسمون پیش میاد ، وقتی برمیگردیم و دوباره راه حلو میبینیم به نظرمون نمیاد که چی رو اشتباه نوشتیم و چی رو اشتباه در آوردیم که نتیجه نمیده ، چون خودمون با فکر خودمون اون غلط رو روی برگه نوشتیم و به چشممون نمیاد ، در هر حال دوستان سعی کنید که روی این تمرین ِ زیادی بکنید تا خوب به هر چیزی که توی راه حلتون مینویسید در همون لحظه ی اول ِ نوشتن دقت کنید چی دارید مینویسید ، چون کم پیش میاد دوباره راه حل رو چک کنید و اینجور غلط ها و سوتی ها به چشمتون بیاد و الکی وقتتونو میگیره ، دوما توی امتحان ها راه حل ها تونو به هیچ وجه پاک نکنید ، راه حل رو پاک کردن یعنی شما تمام ِ فکرایی که راجع به اون سوال کرده بودین و پاک کردین و یعنی از دست دادن وقت ِ اون تست ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از نـِــگـیــنــــِ - راز :
یه چیزی بگم فقط ...
پارازیتی در وسط سوتی ها هستم ;;)
معمولن اوقاتی که توی تستا از این مشکلات واسمون پیش میاد ، وقتی برمیگردیم و دوباره راه حلو میبینیم به نظرمون نمیاد که چی رو اشتباه نوشتیم و چی رو اشتباه در آوردیم که نتیجه نمیده ، چون خودمون با فکر خودمون اون غلط رو روی برگه نوشتیم و به چشممون نمیاد ، در هر حال دوستان سعی کنید که روی این تمرین ِ زیادی بکنید تا خوب به هر چیزی که توی راه حلتون مینویسید در همون لحظه ی اول ِ نوشتن دقت کنید چی دارید مینویسید
دقیقا همینو میخواستم بگم :)
اینکه اگه سوالی رو با دقت حل کردید و حل نشد،ازش بگذرید.اینکه همون موقع 5بار حلش کنید مثل من هیچ فایده ای نداره.تقریبا ممکن نیست که بفهمید اشتباهتونو همون موقع!پس ازش بگذرید.بعدا اگر وقت اضافه آوردید برمیگردید و این بار می فهمید اشتباهتون چی بوده.اون موقع که دارید هی حلش می کنید صرفا ذهنتون روی راه حل نادرست یا همین سوتی هایی که میدید قفل میکنه و هیچ نتیجه ای نمیده حتی اگه 10 بار متوالیا حلش کنید!

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و ادبی فعالیت می کردم یه زمانی
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

من تو آزمون قبلی دفترچه اختصاصی و عمومی را کاملا جابه جا زدم :D بعد اواخر آزمون دیدم مراقبه با یه نگاه عاقل اندر سفیهی اومده به من می گه عزیزم جا به جا زدی :-"

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

تا حالا 42 رو تقسیم به 8 کردین بشه 6؟
تا حالا به دست آوردینnطبیعی و n>5
=>n=5

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از soofy :
من تو آزمون قبلی دفترچه اختصاصی و عمومی را کاملا جابه جا زدم :D بعد اواخر آزمون دیدم مراقبه با یه نگاه عاقل اندر سفیهی اومده به من می گه عزیزم جا به جا زدی :-"

دوستان عزیز خواهشن به این جابجا زدن حواستون خیلی باشه .. من از این مشکل سر کنکور ضربه خوردم واقعن ... به نظر من یه دونه یه دونه ، یا یه صفحه یه صفحه سوالا رو تو پاسخنامه وارد کنید خیلی خوبه ... خیلیا میگن وقت میگیره و اینا ، اما اگه تو طول سال امتحان کرده باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد واستون .... نزارید هر درسو تموم کنید بعد توی پاسخنامه بزنیدش ... نکنید این کارو ...

بالا